Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

lenkove
16. apr 2009

indzes
😵 😵 😵 dakujem ze si nam napisala 😵 😵 velmi mi pomahas 🙂

ja som si v dobrote vybrala dovolenku a idem na kysuce, pozajtra krstime 😎
v zlobote uz nepracujem 😎

majte sa pekne! pridem asi az v pondelok, to si skontrolujem IP kde je stretko. Suhlasim so vsetkym, ja uz nemam problem 🙂

smejka
autor
16. apr 2009

dievcata neviete nejaky prirodny liek na upravu MS-ky?
s prichodom jari si robi co chce....meskanie 14 dni povazuje za normal 😝
vzdy chodila viac menej pravidelne no uz ma zacina obtazovat 😠 😀

smejka
autor
16. apr 2009

jeej...lenka tak si uzi krstenia...povypestuj...povozkaj ten maly zazrak 🙂
violoncielka co sa blizi? 😕

smejka
autor
16. apr 2009

indzes urcite obe deticky su Bozi zazrak....tak ako kazde....ved je to Bozia vola vzdy

violoncielka
16. apr 2009

smejka,baby si chvalia ze femigrad.
smejka,to ze babo uz je na ceste k vam.minule mi hovorila kamoska zo ziliny,ze v Kunerade sa stretla s jednou nahradnou rodinkou a s malym 7 mesacnym chlapcekom,ktory caka na adopciu.Ze vraj bol hrozne pozitivny a uzasny,ja nechapem,preco tie deticky musia tak dlho cakat na adopciu.... ☹

smejka
autor
16. apr 2009

indzes vas vasa viera uzdravila 😔 ....ja sa niekedy pristihnem ze uz neverim zeby ja som mohla nosit dieta pod srdcom ☹ ...nov srdci mam uz cely detsky domov 🙂
mozno ked dozrejem tak Pan nadeli... 😔

smejka
autor
16. apr 2009

violoncielka cakaju strasne dlho....socialka a sudy su fajne brzdy ☹
no ako sa citis v rade pri pokladni na poklady? 🙂

violoncielka
16. apr 2009

Dobre sa mi caka,ale rad je este stale dost dlhy,hlavne ze uz vidim aspon tu pokladnu 😉 .Dufam,ze ked pridem na rad tak ze sa mi este ujde 🙂

lucetta
16. apr 2009

violka, slepak je uz Chvala Bohu v pohode 🙂 a ja vcelku tiez. cakam na vysledky z endokr. a uvidim. niekedy uz mam pocit, ze som uplne pasivna v babetkovskych veciach. asi je to tym, ze neviem ktorym smerom ist. aj ked to asi tusim 😉
ty uz stimulujes, ak som spravne pochopila . ako sa citis?
gratulujem aj indzes, no to je naozaj zazrak. v 6 tt uz viete , ze to bude dievcatko?
zdravim aj smejku

marione74
16. apr 2009

indez a z tych 3 odbornikov vsetci potvrdili ze spg = ziadne spermie? lebo my sme boli tiez na troch roznych a kazdy povedal nieco ine, jeden sa tvaril, ze spg je mizerny a ina cesta ako ivf nie je, druhy doktor spg povazoval za nizky, ale nie beznadejny a treti doktor za priemerny (zaradil ho do norma spg).

Akoze tiez nechcem pokusat a mat nevieru v zazraky, len ma to fakt zaujima, zvlast ked ste nemali vobec ziadne spermie. Ak by tam boli aspon nejake ako u nas, tak by bola mozno realna nadej ze sa nejaka zatula a otehotnies. Ale ak naozaj vsetky 3 spg boli ze nula spermii, tak potom je to fakt velky zazrak.

indzes
16. apr 2009

marione,
v prvom spg boli 4spermie z toho dve živé a potom už žiadne

indzes
16. apr 2009

lucettka,jasné že nevieme,ved je to tam aj napísané,ale my už jedno dievčatko kristínku doma máme. 🙂

lucetta
16. apr 2009

aha 🙂 prepac, som nevsimava.
takze prezivate 2 zazrak 🙂 to je skvele. Boh je Bohom zazrakov, a v jeden pre nas verim aj ja 🙂
marione ahoooj, ako sa citis? myslim na vas 🙂

marione74
16. apr 2009

indez, aha, a aj ste brali nejake vitaminy, teda muzik, alebo ste sa po tej diagnoze na to vykaslali?

ahoj lucetka, aj ja myslim na Teba 🙂 a tesim ze sa uvidime 🙂
Dakujem dobre sa mam, buduci tyzden idem na utz, tak pevne verim, ze mimi alebo mimisi budu v maternici a nie niekde mimo ☹ inak mi je dobre, nevraciam, nic 😕 ..... zatial.................................... 😔

indzes
16. apr 2009

manzel jedol všetky možné vitamíny,cečko ,zinok,éčko,všetko čo som vyčítala alebo ná poradili,že by mohlo pomôcť.dokonca jedol denne žihlavu,ktorá vraj tiaž obsahoje veľa potrebných vitamínov.proste skúšali sme všetko možné,ale hlavne sme prosili Boha o pomoc.Rozhodne sme sa na to nevykašlali.

indzes
16. apr 2009

a ešte som zabudla absolvoval aj sedacie kúpele v železníku lekárskom.to nám tiež poradili.proste skúšali sme všetko možné.

smejka
autor
16. apr 2009

idzes aj mojzisku cvicil? tie dva cviky?

smejka
autor
16. apr 2009

lucetta ahoj 🙂 ...a ktorym smerom chcete ist?

indzes
16. apr 2009

nie smejka necvičil nič,k tomu sme sa nedopátrali.

smejka
autor
16. apr 2009

indzes si svetlom pre nas....takym peknym obrazom v zrkadle....tak by sme mali vyzerat....hm..zistujem ze ja som v tejto dovere a casto i v proseni vlazna....ze prosim za vsetko mozne za kazdeho a za nase dieta v poslednej dobe malo.....lebo neverim tomu 🤐

indzes
16. apr 2009

nie smejka,ja mám tiež veeeeeeeeeeeeeeeeeeľa chýb.Boh vedel rozprávať aká vlažná viem byť vo viere,len už nepochybujem že Boh môže urobiť čokoľvek a nepotrubeje pritom žiadne naše "výsledky"
Týmvšak nechcem povedať,že nemáme podstupovať vyšetrenia a navštevovať lekárov.Ved aj oni sú darom od Boha a majú svoju ulohu.Len chcem povedať,že ked sú už ludia bezmocný ON nikdy nie je a môže nás zachrániť aj v poslednej sekunde života.

indzes
16. apr 2009

a emaj výčitky,že nemáš dôveru.
Ved aj svätci mali "vlažné"obdobia.

riska
16. apr 2009

ahojte, jeeej, kolko vas tu dnes je 😀
dokonca aj marione a lucetta 😵

smejka
autor
16. apr 2009

ahoj riska 🙂 uz po skoleni?
indzes vela krat sa pristihnem ze prosim za vsetky VS no seba tam akosi nezahrniem....lebo uz naozaj neviem kam patrim...

lucetta
16. apr 2009

ahoj riska🙂)
ja som dnes doma, tak som zazracne prihlasena aj teraz.uz si doma z prace?

smejka
autor
16. apr 2009

indzes radujem sa z teba a rozoberam seba 😕 ...dala si mi impulz sa zase v sebe popozerat 😉

indzes
16. apr 2009

smejka je super,že prosíš za iných.robíš tým ľudom obrovskú službu,ale aj sebe.Boh zato asi odmeňuje.
Ja som teraz tiež prosila len za vás a nie za seba.už som to nechala len na Boha.A vidíš prišlo to úplne nečakane.

riska
16. apr 2009

lucetta, ano, bola som na školeni 🙂
a zajtra idem s detmi rozdavať narcisy, na to sa celkom teším, to je taka pekna a zmysluplna akcia 😉

kaki
16. apr 2009

Aké je to tu dneska príjemné 😀
Zas sa utvrdzujeme že zázraky sa dejú? 🙂 Som rada že je to tu dnes plné optimizmu 🙂

Ja som začala zvažovať že či nedám odslúžiť omšu za uzdravenie našich rodových koreňov....
Teraz som o tom čitala na internete...
Myslím že naši pedkovia nie vždy konali správene a asi nie všetko oľutovali... asi máme blízko k hriechu....
Ale nejaký blok mám voči tomu aby som požiadala otvorene kňaza... cez mail alebo telefón by som to spravila ale nie otvorene... Takže asi to nemám ešte v sebe celkom vysporiadané... čo myslíte?

riska
16. apr 2009

smejka, potom daj vedieť, čo uvidiš, ked sa popozeraš 😀 😝