Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

suzzika
20. apr 2009

Ešte som chcela pozdraviť Janulku 😵 aj Violku 😵 a Skorki 😵

A Marione ako? Už vieš či sú obaja v poriadku?

Danka, Indzes tehulky ako?

riska
20. apr 2009

ahojte 😉
lenka, vdaka za odkaz, celkom mudre veci su tam...tuším by som si mala dať vyšetriť aj štítnu žlazu 😖 tak ty už si krstna mama 😀 no veru, už sa to blíži aj nam....inak ak bude kristinka spachtoška, tak to určite zdedila po krstnej 😀
violka, trocha stresu k tomu asi patri, ale len tak maličko, aby sa vajka nevyplašili, o.k?
janulka, ono je dobre, že práca pomaha človeku aspon trocha zabudnuť na zle veci 😒 a podpora manžela je na nezaplatenie 😉 aj na kramaroch trva tak dlho čakačka na hemato? to je fakt neuveriteľné 😠
smejka, zahradka popolievana?
suzzika, mas pravdu, včera bol krasny sviatok...taký povzbudivý 😉 a na toho doktora kašli, čo môže chlap vedieť o porode? 😀 😎
a marione mala ist dnes na utz, dufam, že sa čoskoro ozve s dobrými spravami 😵

lenkove
20. apr 2009

ahoj Riska a Suzika 🙂

Riska,
mas pravdu 😉 co len moze muz vediet o porode 😉 ale o ovisnutom bruchu toho vie asi dost, isto z vlastnych skusenosti 😀 😀

margarita
20. apr 2009

suzzik, to je blbe, ze je Ti este stale tak blivo 😒 Tvoja jedina nadej je, ze o 3 mesiace to prejde 😀 no veru nezavidim...a suhlasim s babami, lekari toho navravia...mna ako deptal a strasil podvyzivenym dietatom a inym, a mas ho vidiet...aj lekar je len clovek (aj ked podaktori ani nevyzeraju 😀 )) tak dobre, ze ho beries tak s rezervou.

janulka - urcite aj ti hematologovia na Kramaroch su super, hlavne nech Ti vysetria vsetko co treba, vsetky tie faktory mutacii, nech je jasne co presne s Tebou treba potom robit 😉

riska, ale ved Kristinka je po Tebe ocarujuca a inteligentna, spava je po svojom otcovi 😀

marione, kde si??? co povedal doktor, ved nas nenapinaj, no sak... 😀 😎 😎

margarita
20. apr 2009

violoncielka - neboj, my Ta rozptylime aj na dialku, staci povedat 😀

smejka
autor
20. apr 2009

ahojte
margaritka kristinka je krasne dievcatko...potatila sa 🙂
suzzika ahoj 🙂 ....jeej tebe to este neprechadza tie nevolnosti? 😒 ...a neboj doktori vedia vystrasit...esteze si mu na to prisla 😉
riska ved na endokrinologiu ides nie?
lenka co porabas?
violoncielka janulka pozdravujem 🙂

skorki
20. apr 2009

Margi, tie fotky su skvele a tie komenty... 😀 😀 😀 . Najdolezitejsi je vyraz! 😀
Violka, ako ? Marione, kde siii? Ako vyzeraju vysledky?
Suzi - ja som si myslela, ze nevolnosti su len prve tri mesiace. 😒 Uf, moja...ale pises krasne, tolko elanu z teba srsi 😵
Babenky, v stredu sa vidime 😵 a klebety zo stretka tu urcite zavesime .

Riska, Leni, Janka, Smejka..a vsetky ostatne - pozdravujem a prajem krasny vecer. 😉

riska
20. apr 2009

ano, margi, tie fotky nemaju chybu 😀 a to mamičkovstvo ti pristane 😉
skorki, ahoj 😵
smejka a čo ti ja viem či idem? 😕 už túúúžobne čakam vysledky z genetiky, tuším tam niečo so štitnou žlazou tiež spomínala... už je to viac ako 2 mesiace...ach jo 😔

lenkove
20. apr 2009

ahojte
tak ja domodlena 🙂
pekne vas bolo pocitat co mate nove 😵
ja sa priznam, ze akosi nemam dnes najlepsi den, asi mi je smutno za manzelom... teda dufam, ze je to len to, lebo ak by to malo trvat dlhsie 😨

a dnes som opat zacala babatkovsku stravu 😉 😉 sice nejdem cielene na babatko, ale na chudnutie 😉 a normalne stravovacie navyky na zdravu stravu by tiez bodli, ze ano 😉

smejka
autor
21. apr 2009

ahojte 🙂
riska no kazdopadnedaj si vysetrit i stitnu zlazu...a to cakanie na vysledky....no veru nic moc 😒
skorki ty sa tu vydz len tak mihnes 😎
lenka aj my sa odhodlavame na nejaku zmenu stravy 🤐 ....vcera sme boli prvy krat na bicykli a bola to makacka 😝 ...no chce to trening 🙂
dnes je zase krasne...sup von 🙂
dieta som nechala doma lebo ma sople a je z toho nadseny 😅

violoncielka
21. apr 2009

Ahojte babenky,tak OPU mam vo stvrtok...tak drzte palce.Uz som kludnejsie nervozna
Smejka Matusko je taky ako moja neterka,aj ona sa tesi ked moze byt doma chora a nemusi ist do skolky 😠 .

Ja zase davam vodu a proteiny,ani chlieb a pizzu nejem (pre istotu),snazim sa jest ovocie zeleninu a masko,a kupila som si aj tofu a sojove vyrobky...takze uplne zdrava vyziva ... az na tu cokoladu 😠 ...no toho sa neviem zbavit,este stastie ze nemozem jest kolaciky a keksiky 🙂 .Ale aj tak pri kazdodennej davke "drogy" sa moje brucho premiena na tehotenske 😀 😀 😀.

No a Margi Kristinka bola poriadne podvyzivena 😀.

Suzi snaz sa to brat s humorom,aspon mne humor nesmierne pomaha.
Riska uz dva mesiace cakas na vysledky,moja 😒.Trpezlivost,aj ked viem ze najradsej som ked vie na com som a proti comu mam bojovat......
Pekny den a ja idem do sveta hudby a tonov,musim zacat makat,lebo na buduci tyzden idem na hodinu violoncela,tak chcem byt pripravena.....
Pa

smejka
autor
21. apr 2009

violoncielka zahod nervozitu...tes sa 🙂
zajtra idem po vysledky...uz su ..no po telefone neviem ake....tak drzte palce 😔

violoncielka
21. apr 2009

smejka drzim palce a modlim sa o 106 😵

riska
21. apr 2009

tak marione sa nam stale neozvala? 😢
violka, tak držime všetky prsty nech znesieš čo najkvalitnejšie vajka 😀 😀 ved si daj 70% čoku, ta je zdrava... mnam...
lenka, tak zdravô nam ideš papať? ja som už dietku aku taku skončila, ale tiež sa snažím stale jesť zdravo 😵 a 2kg dole ma tiež celkom potešili 🙂
smejka - zajtra? no tak to veeeelmi budem na vas myslieť 😵

lenkove
21. apr 2009

Smejka
tak zajtra vysledky? Jojoj. myslime na vas.. Dufam,ze budu pozitivne.. myslim na vas...

Violka 🙂

Riska,
iba sa snazim zdravsie jest, ale dnes mi to nejde 😠 zacala som vcera a dnes ma boli brucho, hlava, mam hnacky a ine behacky 😠 asi som chytila virus od svokra, ten mal to iste ked sme tam boli.. Zajtra sa asi radsej ani neukazem, aby som vas nenakazila 😔

margarita
21. apr 2009

takze zajtra je den smejky a vo stvrtok violoncielky 😉 na vas ostatne myslime priebezne stale a furt v jednom kuse, ale zajtra teda speci na smejku a vo stvrtok speci na v-cielku (dufam, Jani, ze Ti neva, ze Ta tak prakticky skracujem z v(iolon)cielka ))

lenik, a nemas Ty tie behacky z tej zdravej stravy prave? ze vies, telo sa buri a naznacuje, ze mu je tak dobre ako je 😀 to by bolo velmo blbe, ked by si zajtra kvoli tomu neprisla...to nam nerob...ved ked si das rusku, snad nic nechytime 😉 ja take rusky mam, aj jednorazove papierove, xes ? 😀

dufam, ze zajtra prikvitneme, idem zase na cely den k mame, ale na tu 18.00 som v Auparku ako na koni aj s kocikom 🙂 ak Pan Boh da.

smejka
autor
21. apr 2009

jeej stretko sa vam blizi 🙂 ...tak nech vas je co najviac...aj kristinka hadam stihne s maminou 🙂
lenka nie je ti lepsie?
ja idem zehlit....pripomina mi to nedelu 😀 ....zajtra pracujem 😖
tak zajtra si na nas spomente.....verim v dobre vysledky....no som si vedoma ze tam moze byt i to zle 😔

smejka
autor
21. apr 2009

ordinujete??? 😕 😅

lenkove
21. apr 2009

Smejka
dakujem 🙂 uz mi je o dost lepsie 🙂 dakujeeeem. zajtra dufam uz aj popracujem ;)

zajtra sa nam ozvi.. budeme cakat.. netrpezlivo..

smejka
autor
21. apr 2009

lenka ozvem...to je jasne...no som do vecera v praci....ak budu dobre poviem mm nech to "zavesi" na net 😉
tak to je fajn ze ti je fajne...inak i ja zhanam info ohladom stravy 😎

lenkove
21. apr 2009

uz je mi tak dobre, ze som okrem sucharov vyjedla pukance co nechala na stole spolubyvajuca 😀 no ale brucho uz neboli, to je radost 🙂
ale vas natahovali s tymi vysledkami... 😔

lenkove
21. apr 2009

dobru noc vam vsetkym 🙂

violoncielka
22. apr 2009

dobre ranko
smejka myslim na teba..
margi jasne ze neva,ved ja som si taky nick chcela dat povodne,ale MK mi povedal,ze je uz obsadeny....
Leni uz ti je lepsie? Vidis,chcela si schudnut,tak to budes mat takto trosku drasticky....Mne sa tiez najlepsie a najviditelnejsie "podarilo " schudnut po chripke 😠 ,lebo vdaka vysokym teplotam som ani nevedela co sa so mnou robi 😠 . To je ale volovina,vsak?
Smejka ordinacia stale pokracuje?!?! fiha, a je to stale dobre? Mne sa pacio iba prve vydanie so Zuzou Fial.
Jej Margi donesie ukazat malu celemu kolektivu? No ta bude mat zazitok,tolko bab pohromade 😀 ,prajem vam pekne stretko

kaki
22. apr 2009

Čafte, dneska sa s posádkou z BA vidíme 🙂 Teším sa... A na ostatné budeme určite myslieť 🙂
Lenkove dúfam že dneska si už zdravá a prídeš k AUPARKU 🙂
Smejka držím palce... som zvedavá na výsledky...
Viloloncielka držím palce aby si bola spokojná s výsledkom UO 🙂
Marione.... aj na Teba som veľmi zvedavá... Dúfam že si OK keď si sa neozvala....

lenkove
22. apr 2009

Baby
dobre rano.. aj ja tu od rana strasim, ci sa nahodou nezjavia Matuskove vysledky 😎

Kaki,
no to este neviem ci pridem ☹ podla toho ako sa budem dnes citit 😒

Violka,
🙄 ale vies co, o to schudnutie by ani tak neslo, skor o nejedenie hluposti ( ako kolaciky, udeniny, cukriky...ktore som nikdy nejadavala, neviem preco sa nimi posledne tri mesiace trapim 😝 ) ty sa nam drz!

lenkove
22. apr 2009

a este myslienka na dnes 🙂

Ján 3, 16 - 21

Boh zjavil plnosť svojej lásky, keď sa jeho Syn stal telom. V nesmiernom
vyliatí milostí a milosrdenstva, v dare, ktorý presiahol všetku predstavivosť,
Boh poslal Ježiša, aby nás zachránil od hriechu a smrti. Ako to výrečne opísal
svätý Ján: "Veď Boh tak miloval svet, že dal svojho jednorodeného Syna, aby
nezahynul nik, kto v neho verí, ale aby mal večný život" (Jn 3, 16).Je to
pravdepodobne najznámejší a najčastejšie citovaný verš zo Svätého písma. Po
celé stáročia nespočetné množstvo kresťanov rozjímalo nad týmto veršom
a ďakovalo Bohu za dar jeho Syna. Prečítajme si úryvok z úvah svätej Kataríny
Sienskej (1347 - 1380), ktoré sa zrodili, keď uvažovala nad týmito silnými
slovami:"Bože, stvoril si nás z lásky, stvoril si nás tak, aby sme mohli okúsiť
a tešiť sa z tvojho večného dobra. Viem, že pre svoje hriechy strácame
dôstojnosť, ktorú si nám pôvodne daroval, a vzburou proti tebe vstupujeme do
boja proti tvojej dobrote, čím sa stávame tvojimi nepriateľmi.Ale pohnutý tým
istým ohňom lásky, ktorým si nás stvoril, nám ochotne dávaš prostriedok
zmierenia. A tak po vzbure, do ktorej sme padli, môže zavládnuť obrovský pokoj.
Dávaš nám svojho jednorodeného Syna, tvoje Slovo, ako sprostredkovateľa medzi
nami a tebou. Je našou spravodlivosťou, ktorá berie na seba všetky naše
priestupky a nespravodlivosť a ponúka poslušnosť tebe, večnému Otcovi, ktorú si
od neho žiadal, keď si ho zaodel do ľudského tela, našej ľudskej prirodzenosti
a podoby.Ó, priepasť lásky! Akoby sa srdce nezlomilo, keď vidí, ako sa toľká
dôstojnosť skláňa k malosti, akou je ľudská bytosť? Sme stvorení na tvoj obraz
a ty si prijal náš obraz, keď si sa stal jedným z nás, zahaľujúc svoju večnú
božskosť... Prečo? Pre lásku! Ó, Bože, ty si sa stal človekom a my sa stávame
božstvom!" (Dialóg sv. Kataríny Sienskej)

Aká veľká je tvoja láska, nebeský Otče! Ďakujem ti, že si poslal svojho
Syna na svet, aby nás zachránil. Ďakujem ti za nádej večného života, ktorú si
pre nás vydobyl.

violoncielka
22. apr 2009

Leni rozumiem az prilis dobre 😀 .Musime si zacat vazit svoje telo a davat mu iba dobre veci 🙂

lenkove
22. apr 2009

Violka
tak veru ved je to chram 🙂

dievcata, kde je Smejka 😕

U nas bol prave ujo plynar a povedal, ze nam unika plyn z hlavneho uzaveru.. a ze to nie je take, ze to zajtra vybuchne 😕 ale ze treba vymenit. Pomoc. a ja nemam cislo na majitelku.. ale hadam do tretej kym pride spolubyv. tak to nevybuchne.. 😕

janula.k
22. apr 2009

Veriace snažilôčky, prajem Vam prijemne stretko 😵
Violka, zajtra budem na teba velmi mysliet, nech je Boh s Vami 🙂
Neviete nic o Marione? 😕 Dufam, ze je v poriadku a pekne oddychuje doma 🙂

suzzika
22. apr 2009

Ahojte 😵

Aj ja čakám na správy od Smejky a Marione tak čo nič..... 😨

Leni tiež som sa po dňoch otravy jedlom /sme dostali koláče teraz zo soboty z 3 svadieb ☹ / rozhodla s tým niečo robiť. Som pribrala za posledný týždeň 1,5 kg 😒 😝 a tak som dnes opäť siahla po knihe od dr.Bukovského a obedík bol z nej a sa vytešujem, že koláče sú v chladničke a som sa ich nedotkla, no a som už volala mm, že keď pôjde domov, nech mi kúpi nanuk /lepšie ako koláče, či?hm... 😎 / Leni ešteže aspoň naše duše kŕmiš takou bio potravou 🙂

Janulka ty sa ako máš, srdiečko ako už je pripravené na ďalšie snaženie a čo telo a výsledky?

Blaváčkam prajem krásne stretko...