Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

smejka
autor
23. jún 2010

ahojte 🙂
bettynka este nic? 😕 🙂
riska tak co uz ste sa zosuladili?
v pondelok ideme navstivit nase dvojicky 😵

lenkove
23. jún 2010

Smejka, tešíííme 😵 😵

smejka
autor
23. jún 2010

@lenkove 😵 ....dufam ze letovat budeme uz piati 🙂

lenkove
23. jún 2010

jeeeeeeej, 😵 😵 😵 joj.. teším 😵 😵

kaki
23. jún 2010

😵 Smejka, tak rýchlo treba zohnať 5 rovnakých letovačiek a je to tu šup šup 😵

azalka22
23. jún 2010

ozaj, co je so skorki?neviete niekto?

margarita
23. jún 2010

smejka, supeeeer, a tentoraz to ide tak expresne? 😉

azalka, skorki sa ma myslim dobre, len chcela trosku dat pauzu od konika 😵

smejka
autor
23. jún 2010

kaki 😵 ...ako sa nam mas?
margaritka ide to fajne.....mame to vynahradene bleskovou rychlostou(dufam 😔 ) a aj poctom deti 😉 ...a ako krasavica uz chodi??

katola
23. jún 2010

ahojte dievčatá,
ja som k vám doteraz neprispievala, ale "poctivo" si vás už vyše roka čítam. Obdivujem vás za vašu živú a úprimnú vieru (chodila som ju tu čerpať 😵 , za zdieľanie sa navzájom. Občas som sa pridala aj k modlitbám, lebo viem, že majú veľkú silu. Aj tu ste si navzájom vyprosili doslova zázraky.
Minulý týždeň som sa vrátila z púte po Svätej zemi. Tam je Boh tak blízko, skoro na všetkých miestach, obrazne povedané, stačí sa ho dotknúť...

Boli sme v Betleheme aj v Jaskyni mlieka, kde sa chodia modliť kresťanské ženy aj moslimky o dostatok mlieka alebo o dar dieťatka v prípade neplodnosti. Podľa legendy sa tu skrývala svätá rodina pri úteku do Egypta, Mária tu dojčila a pár kvapiek mlieka jej spadlo na dlážku, na čo skala jaskyne obelela a získala liečivú silu.Jaskynku premenenú na kaplnku udržiavajú bratia františkáni, od ktorých sa dal kúpiť aj ten samotný vápenec z jaskynky rozdrvený na prášok, ktorý sa v malom množstve pridáva do vody alebo do mlieka a pije sa.
Kúpila som tam aj 3 ks pre vás, kto by chcel, môže sa mi ozvať, rada mu ten prášok pošlem (jeden sáčok sa mi síce trošku roztrhol, ale prášok sa pridáva v minimálnom množstve - na hrot ihly- takže aj taký niekomu poslúži a vydrží veľmi dlho). Aj páter Majrník, čo nás sprevádzal - určite ho poznáte aspoň z počutia- všetkých povzbudzoval, aby sme ho zobrali pre neplodné páry, ktoré poznáme. Má sa piť a používať nie ako nejaká povera, ale v dôvere v Boha.

Ešte som aj vložila do Múru nárekov okrem iných aj modlitbu za všetky snažilky, nech je vypočutá ich prosba a dostanú a dočkajú sa daru materstva 😵 .

Mám odtiaľ aj fotky- aj z jaskynky - je tam aj obraz, kde Mária kojí 🙂, aj od Múru nárekov s tou modlitbou. V albume by mi ich asi zmazali, tak kto bude chcieť, nech pošle skype alebo mail a prepošlem mu ich.

Zatiaľ sa majte a zdravím všetky VS, osobitne danku do sb (tú jedinú poznám aj osobne 🙂 )

akzuzs
23. jún 2010

Ahojte a Požehnaný dníček aj keď už slniečko zapadá za hory
@smejka super tak to je bomba a daj od nás VS,VM velikánsku pusinku pre detičky dvojičky a teraz to bude všetko OK uvidíš budeme sa modliť

smejka
autor
23. jún 2010

@katola vdaka za povzbudive slova 😵
ja som bola vo Svatej zemi v r 2 000 a prave s knazom Majernikom....bolo to nieco krasne..... 🙂

smejka
autor
23. jún 2010

@akzuzs velka vdaka 🙂

janula.k
23. jún 2010

ahojte 😵
wow smejka ze dvojicky 😵 krasne, uz teraz sa tesim, ako nam budes o nich pisat 🙂 Matusko sa tesi? 🙂
azalka a o akej diagnoze hovorila dr? 😕
majkuska super, ze si uz doma 😉 vsak uz o chvilku budes koncit 3.mesiac 🙂
maria, aka pekna fotka 😵 chlapci maju krasnu mamicku 😉
a co nasa bettynka este nerodi? inak to bude maly Račik, ako moj mm, on ma narodky 28.6, takze mozno budu s Matkom raz oslavovat spolu 🙂
a ako sa ma Riska a Ninuska? 😕

smejka
autor
23. jún 2010

janulka ahoj....ako sa vam dari? u nas sa uz vytesujeme vsetci...aj najmensi clen 😉 ....hlavne je rad ze sa bude dat s nimi zahrat a ze su to chlapci 🙂

akzuzs
23. jún 2010

Inak ĎAKUJEM za midlitby pomohlo a s hrdosťou Vám ozanmujem že sa presúvam k veriacím tehulám lebo už skoro tri mesiace nosím pod srdiečkom malé bábo a tak som sa bála či je OK lebo som mala poslednom čase samé stresy ale Boh je Dobro a dieťatko ochraňuje aj na príhovor sv. Anny a od návštevy u MUDr. keď mi povedal ano tehotenstvo bábo podrastlo o jeden a pol cm tak má rovných 3 a pol centimetra
No v modlitbách NEZABÚDAM na ostatné veriace snažilky a pevne verím že Boh sa čoskoro zmiluje a roztrhne vrece s deťmi
Ešte raz ďakujem
Ahojte všetky a vytám @katola a poviem Ti že Ti tichučko závidim a o tej jaskyni som aj ja počula a čítala a viem že má veľkú silu od Boha cez Matku Božiu
Som rada že si tu prišla a ozvala sa

smejka
autor
23. jún 2010

@akzuzs a vies ze som to tusila? 😉 blahozelaaaaaaaam....tehulky zacinaju dalsie kolo tak sikovno nastupovat do voza 😵

katola
23. jún 2010

už mi to došlo, že ich tu môžem vložiť 😉

modlitba za vás je na prvom papieriku od medzery smerom doľava 😀

smejka
autor
23. jún 2010

@katola a bola si sama ci ako?

maria1610
23. jún 2010

@akzuzs blahozeláááááááááááááááám 😵

@janula.k dakujem, pridaj dalsie Branuskove fotky, nech sa pokochame 🙂

@smejka keby si o niecom vedela, co by Ti pomohlo - mozno dvojickovske veci alebo tak, daj vediet

katola
23. jún 2010

no a ako čítam od @akzuzs, bola aj úspešná 😉 .
gratulujem!

janula.k
23. jún 2010

smejka presne to mi napadlo, ze Matusko musi mat radost, ze sa bude mat s kym hrat, juj ako sa z vas tesim 🙂
a mena neprezradis? 😉
Akzus gratulujeeem a kedy mas termin a ako dlho vam trvalo toto druhe babatko? som rada, ze je vsetko v poriadku 🙂
Tesim sa, ze tu pribudaju deticky 😵

smejka
autor
23. jún 2010

@maria1610 maria dakujem za ponuku....vidis budeme to mat stejne s tymi chalosmi.....no my k tomu este jeden "bonus" 😉 ...ako sa inak drzite?

katola
23. jún 2010

@smejka,boli sme s manželom, bez detí 😵. bola to vlastne farská púť, a nazbieralo sa na nej až 6 kňazov, čo bolo super

smejka
autor
23. jún 2010

@janula.k volaju sa Risko a Dusko 😵

smejka
autor
23. jún 2010

@katola tak super...po tom tuzim i ja....ist s mm.....vtedy som bola este slobodna 🙂

akzuzs
23. jún 2010

ďakujem všetkým za všetko
@janula.k no snažili sme sa až mesiac 😀 vieš my s mužom sme si povedali že po Veľkonočných svaíatkoch by sme mali začať naplno sa snažiť, lebo pri synovi nám to trvalo skoro rok a teraz sme mysleli že tiež to nebude ľahké ale boh nás vyslišal už na prvý krát čo som bola prekvapená. Inak aj teraz som použila na vyprosenie sv. Annu ako pri synovi a aj ten eucharistický deviatnik na úmysel Matky Božej čo som kedysi dávno spomýnala a zahrnula som do toho deviatnika aj švagorvú a ta je už 5 mesiacov tehu a ona otehotnela heď na prvý mesiac ako som začala s deviatnikom . Takže je to naozaj veľká sila a milosť.
Pevne verím že teraz bude tehotných len pribúdať a myslím že aj modlitby novej Katola budu vyslišané som si istá

maria1610
23. jún 2010

@smejka teraz mame trosku narocnejsie obdobie, chalani su stale chori - uz 2 mesiace su doma striedavo raz jeden, potom druhy - nech je uz krasne - hned to bude lepsie 🙂, okrem toho sme absolvovali 7 inj. botoxu, lebo sa Filipkovi skracuju slachy na nozkach - takze teraz je troska viac starosti

a taky "bonus" by som uvitala aj ja, ale vidis, tiez to nejako nejde - uz rozmyslame, ci to nemame brat ako odpoved, ze sa treba naplno venovat Matuskovi a Filipkovi - hoci by som bola rada, keby mali este surodenca, aby som sa nemusela obavat buducnosti - ked budem vediet, ze bude o Filipka postarane

francis
23. jún 2010

ahojte 🙂
super správičky a máme novú tehuľku 🙂 akzuzs blahoželám a želám krásne tehuľkovanie 😅
tak sa veľmi teším a nová vlna začína paráda 🙂 Vďaka Ti Pane veľká vďaka 😉
vital katola a ďakujem Ti za troška Svätej zeme aj tu na koníkovi a nádherné fotečky si nám sem poslala tak som si ich skopírovala super 🙂 až ma hreje pri srdiečku vďaka 😵 a aj za modlitbu ktorú si za nás VS tam vložila 😅
smejka super rýchlo to ide tak nech ste šťastná 5-členná rodinka,držím palčeky 😎
betty kde si ?
všetky vás zdravím VS a VT a aj VM a VD

francis
23. jún 2010

katola a kedy si bola vo Svätej zemi?

janula.k
23. jún 2010

Katola, ja som tvoj prispevok uplne prehliadla..to nechapem, ako sa mi podarilo 😀 alebo sa mi to tu nezobrazilo 😕 vitaj medzi nami 😵
Akzus super, tomu sa hovori stastie a milost od Boha 😔 , ze sa vam to tak rychlo podarilo 🙂
Maria, Matuskovi a Filipkovi sa isto venujete na 120 percent a buducnosti sa tiez neobavaj, Pan sa o vas postara 🙂
Francis, ahoj 😵