Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

lenkove
16. máj 2009

ahojte
my sme boli s mamkou v meste, v Ikei.. u bratranca.. na cintorine.. u sesterky.. a mam problem.. vazny...zalubila som sa... dokonca sme sa aj pobozkali.. ach.. sesterka ma dvadsatmesacneho huncuta, je veeeeeeelmi krasny 😵
teraz sa venujem mamke, lenze ta mi zaspala na gauci 😅

riska
16. máj 2009

lenka, ty si maminku normalne zničila 😀
a ta tvoja nová láska 😵

carmenuska
17. máj 2009

Pozehnanu nedelu vsetkym Vs. Nejako je tu mrtvo, tak idem sa aj ja venovat obedu a domacnosti.Uz sa tu neukazem, podam spravy po laparke, drzte prsty

skorki
17. máj 2009

Carmenuska, drz sa, myslime na Teba.
Ja sa asi tiez necham v septembri na tu laparku nahovorit...Tak budem netrpezlivo cakat na tie spravy od Teba.
Pa.

riska
17. máj 2009

peknu nedelu 😵

carm, tak zajtra nastupuješ, držime ti velmi palce a myslime na teba 😉
skorki, ako bolo v muzeach? videla si aj yetiho? 😀

lenkove
17. máj 2009

ahojte
ja som mamku odprevadlila na vlak, uz je prec 🙄 tak je smutno tu na bytiku teraz, idem si citat,lebo internetovat velmi nemozem, kedze som precerpala objem predplatenych dat 😉 prajem vam vsetkym pozehnanu nedelu!!!

a prosim, poslite mi IP o stretku.. 😉

margarita
17. máj 2009

riska, to obnovenie manzelskych slubov mohlo byt dobreeee 😉 my sme si zase dnes opat obnovili krstne 😀 lebo v "nasom" kostole zase dnes krstili a bolo aj prijimanie takych 5 chlapcov, skolakov - ministrantov. bolo to strasne pozitivne a take spolocenstvo-utuzujuce 🙂

lucettka, tesim tesim tesim na tu vasu grilovacku, a tie okna kedy mam prist poumyvat, az domalujete? 😎

skorki - to, o tom cakani a "snazeni" sa a dosahovani vysledkov je myslim prave to, co nas (okrem ineho 😉 )spaja...vela veci vieme "dosiahnut" sami a na Boha sa pritom neobraciame. Ale tiez som si nedavno uvedomila, ze je to dost na śkodu - moju vlastnu - ze na to zabudam, a volam Ho na pomoc, az ked uz fakt neviem co robit 😵 takze vdaka ze si mi to pripomenula, skusim si to nabuduce uvedomit skor.

leni - teda Ty si normalne ako profi sprievodca po Ba a sefkucharka k tomu, maminke sa isto pacilo, ze? 😉
a ta Tvoja nova laska, no ved nejde o to, ze si vydata,ani ze ste rodina, ale uprimne: nevadil by Ti taky velky vekovy rozdiel??? 😀
som si spomenula na opacny pripad, ked sa do mna vo svojich 4 rokoch zalubil moj bratranec (ja som vtedy mala asi 13) a ze si ma vezme za zenu. Ja mu na to, ze ja este chodim do skoly, a kym ju skoncim, a aj vysoku a tak...ze to je komplikovane cele. A viete co on na to? "Nevadi, ja na Teba pockam..." 😀 😀 😀

carm - drz sa 😉 myslime na Teba, nech vsetko dobre dopadne.

smejka ahoooooj, co nove u vas? nejaky novy had na obzore? 😉 alebo aspon dinosaurus...

margarita
17. máj 2009

inak sa chcem este Blavackam dodatocne ospravedlnit za to, ze som vas vcas nevarovala - ale nevedela som, ze to pride 😉 vcera som totiz zase bola soferovat po meste s margaritiakom, Kristinku nam tu hodinku strazila moja mama. Ale vedela som, ze sa nebudem pohybovat v oblastiach, kde sa mozete vyskytovat, takze varovanie nebolo nutne.
No ale poviem vam, ze mala som dost. Nikoho som sice nezrazila ani neohrozila, zato ale mna vsetci predbiehali, ze co idem predpisanou rychlostou na prazdnych cestach v sobotu 😎 a dvarazy mi iny sofer nedal prednost a raz som skoro zrazila dvoch dochodcov o palicke, lebo sli inteligentne na cervenu v ulicke, do ktorej som ja na zelenu odbacala 😒 takze moje skusenoti zatial su asi take, ze po Ba budem jazdit iba v krizovych zivotnych situaciach, ak by take nastali a s Kristinkou v aute tiez len vtedy, ak to bude nevyhnutne nutne a nepojde to MHD...lebo ako niektori tu jazdia, to je des 😉
tak som si zanadavala, zdravim vsetky slusne veriace soferky 😀 😎

skorki
17. máj 2009

Ahojte,

Zdravim vsetky, Leni IP som poslala. Tesim sa na utorok.
Margi - ahoooj. No sluzis mi ako priklad v tom soferovani. Ja stale nemam odvahu.

Pa, bezime von, uzit si este pekny den.

riska
17. máj 2009

no konečne to tu trocha ožilo 😉

margi, aj ja ti kristinku rada postražim, ak pojdeš šoferovať alebo stvarať ine blaznivé kusky 😵
lenka, maminka bola s dcerou spokojna? 😉

margarita
17. máj 2009

riska- nehovor dvakrat, lebo vam ju priveziem 😉
skorki - len pekne bezte, aj ja by som sla, ale uvidime, ci to stihneme, mame tu este doma nejake povinnosti a Kristinka sa uz dnes "vyvetrala" na a po omsi 🙂 a s tou odvahou, ani ja ju nemam, ale o to vacsi adrenalin to potom je 😀 ako vravi mm: zavriem oci a pustim sa cez krizovatku, aby som to radsej nevidela 😀
ale u nas je to cisto prakticke, aby sme sa na dlhsie cesty mohli striedat a tiez, aby mm si mohol aj vypit, lebo ved ja tak ci tak nemozem. a v tehu som sa vyhovarala, ze ten stres by ublizil babetku a teraz sa uz fakt nemam na co vyhovorit - cize skorki : bacha na to, az budes tehu, mozno tvoj drahy pritlaci tiez, nech sa naucis 😵

riska
17. máj 2009

margi, aj ja ti kristinku rada postražim, ak pojdeš šoferovať alebo stvarať ine blaznivé kusky 😀 🙂 😎

podla mna je to tiež praktické, ak su dvaja šoferi v rodine.... my sice ešte afto nemáme, ale budeme 😀 a tiež to bude len na mm, lebo ja a šoferovanie dokopy nejde 😝

margarita
17. máj 2009

riska, aj ja som si to myslela. Mne uz instruktor v autoskole vravel nieco v tom zmysle, ze "vasa vyhoda je to, ze mate take rychle reflexy. To vas zachrani, aj keby ste urobili nejaky kixsssss..." len ci mal ujo pravdu 😀
takze vy uz vazne setrite na to afto? a co takto nejake vyhrat? ja sa najnovsie chystam vyhrat auto s Acidkom 😉
a uz zase som uuuplne mimo temy. No nic, nabuduce to mozno bude duchovnejsie, vynasnazim sa.
Drzte sa vsetky a piste piste, nech sa zase neprepadame na druhu stranu 🙂

marione74
17. máj 2009

margi dobre robis, ze sa ucis jazdit, budes samostatna a nezavisla zena a matka 😉
Mna vytaca ze to nezvladam, lebo nemozem byt nezavisla od mm, co ma teda sakramentsky ponizuje 😝 , a ked mm jednoducho niekam nechce ist autom, tak ma pokoruje drankat o to..! Raz som sa nastvala, vzala kluce, ze mi je jedno ci zramujem auta okolo, ze proste idem, ale nevedela som zaradit spiatocku (asi chvalaBohu ze to tak zariadil), tak som sa vynervacena a pokorena vratila po pol hodine hore do bytu 😠
No a teraz to skusat nejdem, lebo nechcem stresovat mimika 😒

Carmenuska drzim moc palce na laparku, podaj spravicku co a ako!
Lucetka, chybas nam tu, skoda ze nejdem na stretko, ale tesim sa na grilovacku, tam nestretnem nikoho z kolegov pocas mojej pn dufam (ako dnes v autobuse do Rusoviec, hned dve!! ze ci som este chora.... tak ja ze ano 😉

Lenka videla si tu foto vystavu? ako bola?

Riska, Skorki, vy zlaticka, dakujem za povzbudenie, moj mm povedal mojej sesterke (mne do oci nie), ze aj on sa boji, tak mozno je preto taky nevrly obcas... Aj ked ja by som preferovala, aby on teraz viac tahal, ved ja to mam tazsie ako on ... no co uz... aj na porod, ked ho tlacim aby bol so mnou, tak nechce, ze to nezvladne, ale pritom mi hovori, ze ved to zvladnes ked to zvladli aj druhe...!!! Tak ja ze dobre Ty frajer, tak ja to zvladnem a ty zbabelec sa nedokazes ani pozerat?!!! ach jo tito chlapi, asi sa mu stikuta, ze ho tu takto ohovaram... tak uz prestanem.... ale inak ho lubkam... 😉 obcas 😝

Skorki chapem Tvoje frustracie ze neexistuje ziadne racionalna cesta, ktorou ist aby si dosiahla tehu. Neviem co poradit hadam len to, ze sa skus zmierit ze to este moze trvat par mesiacov, nedajboze rokov. Ja som prve 3 roky nebola az tak zranena, skratka som ratala s tym ze kolegyne a kamosky budu otehotnievat... Az ked sa nedarilo tak 4-5 rokov, tak ma to ranilo, ze som tiez bola smutna.. zacala som sa bat ze co ak to nikdy nevyjde..
Pevne verim, ze Vam sa to podari uz coskoro a nebudes musiet cakat roky, len si skus povedat, ze druhe maju to stastie skor, ale aj Ty sa isto dockas, verim tomu. A velka nadej je ze mate sancu aj prirodzene, ved to je super, aj Danka cakala 2,5 roka a vyslo to aj bez ivf. Ta laparka je super krok zase budete blizsie k cielu, urcite chod a cim skor tym lepsie - to vlastne dalsi racionalny krok,

Prajem krasnu nedelu este.
Janulka, tak dame zajtra nejaku pol hodku modlitieb ked sme obe doma? kedy?

lenkove
17. máj 2009

baby,
ja som tu 😀 kaslem na objem predplatenych dat, tak si priplatim 😉
ja som bola vecer v kostole,na nasom sidlisku (ze Skorki 😉 ) a bola som aj rada aj nerada.. Rada som bola preto lebo sluzil taky mlady farar, ktory ma kratke kazne a dlhe modlitby nad darmi... Maloktori knaz pouziva tie dhsie a mna sa vzdy tak dotknu a pomahaju mi prezit Premenenie tak hlbsie.. no uzasne to bolo 😵 nerada som preto, lebo som rano zaspala a mamka ma nezobudila a tak sme nestihli ist do kostola 😔 teda ja ano, ale ona nie 😔 😔
mamke sa isto pacilo, teda dufam, len na nu vsade malo solia 😀 dnes si aj v restike dosalala rezen, a to je zacinajuci diabetik s kolisavym tlakom 😠 potom som s kamoskou (spoluziacka z gymla, bola s nami s mamkou na obed) isli na zmrzku do Stupavy, fakt ju tam maju vybornu 😉 raz som ju tam vytiahla a povedala, ze odvtedy na nu nalakala uz polovicu firmy, ale oni su mala firma 😀 😉 a postazovala sa mi na frajera a ja som si musela do jazyka hryzt, aby som nepovedala ze ho nemam rada a ze je to podla mna nevychovany trkvas a buran... (teraz siel do prahy na nejake divadlo a zobral so sebou kamarata.. jej sa ani nespytal ci by nesla 😕 ja si take neviem ani predstavit 😕 to je vysvetlenie ze je trkvas.. buran a nemam ho rada = raz sa nanominoval (!!!) k nam na veceru a namiesto rozhovoru, alebo aspon divania sa do blba sa cely cas hral na mobile hru (!).. neviem, ci to len mne prislo divne??? (a prisiel za nami do restiky sam od seba, ze ho mila odvezie domov, jemu sa nechce ist busom...) no koncim 🤐 🤐
Vekovy rozdiel so mnou a mojou laskou mi nevadi! jeho brat sa chcel ozenit so svojou starou mamou, potom sa rozhodol v den svadby nasej sesetrnice presvedcit ju, nech si zoberie radsej jeho ako zenicha - a to stihol do piatich rokov! takze kedze su bratia, su ocividne na starsie 😉 🙂

lenkove
17. máj 2009

pardon> ze maloktori knaz - malo byt knazi 😉 😉 tak to vyzera ked podmet na papieru (obrazovke) nesuhlasi s prisudkom hlave! 😀

lenkove
17. máj 2009

a este som chcela :

Marion,
ja som tiez chcela napisat to co si pisala ty.. len trosku inymi slovami 😉 ze sa podla mna citi bezmocny.. akoby zahnany do kuta a strasne by chcel "vyriesit" nieco (lebo neviem ako vasi, ale moj je najstastnejsi, ked mi na kazdu situaciu dokaze ponuknut riesenie 😀 a mna ide picnut 😀 ) a v tomto pripade nemoze.. moze sa len spoliehat na milost Panovu.. daj mu cas a skuste sa porozpravat.. ved ked bude male na svete bude na rozhovory menej casu 🙂

Skorki
je mi luto tvojho smutku a sucitim s tebou... 😔 viem, ze verit Panovi v tejto oblasti je velmi tazke.. aj pre mna je jednoduchsie zobrat veci do vlastnych ruk a vybavovat osvojenie ako bezpodmienecne verit Panovi, ze mi da biodieta.. ked tak bytostne uvedomujem, ze nie je povinny, ze nemusi... (a este ked zoberieme do uvahy diagnozu, ze ano 😀) ale pozri na pozitivne priklady, na Danku a jej heslo 😵 na Janulku, Margi, Marione.. verim, ze dovera sa vyplati aj tebe, Riske, Kaki, Luccetke,.. ci mne a Smejke..
ja mam s mojim zivotom trosku ine skusenosti, nemozem povedat, ze sa mi darilo.. skor naopak.. mne sa vzdy stalo to, co som najmenej chcela.. to coho som sa bala.. ale vzdy som to nejako zvladla, dokonca aj dobre zvladla! jedine co je take vyborne ako som ani vo sne necakala je moj muz 🙂 😵 za ktoreho Panovi neustale velmi dakujem.. a uvedomujem si, ze som dostala tak vela, ze ziadat viac sa niekedy az hanbim.. 🤐

lenkove
17. máj 2009

no aky monolog mam 😀 halooo kde ste ktooooooo

maria1610
17. máj 2009

Leni, veď ON sam nam "odporucal" prosit (proste a dostanete), aby sme mohli byt obdarovani - tak preco to nevyuzit 🙂

lenkove
17. máj 2009

Maria,
ahoooj 🙂 jasne, ved to tak aj vnimam, ze je to skor pokusenie k zlemu ako nejaka pokora 😝
ako sa mate?

maria1610
17. máj 2009

dakujem, uz lepsie - mali boli teraz 2 tyzdne chori, tak som sa poriadne od nich ani nikam nedostala (s vynimkou aerobicu - to je moja psychohygiena 🙂 ) takze toto bolo trosku narocnejsie... A dnes som zacala s mojim kurzom vizaze - tak som vytesena. Trosku musim zvazovat, co robit v buducnosti, aby som mala pracu s flexibilnym pracovnym casom, aby som sa mohla v prvom rade venovat detom, ale aby som mohla robit aj nieco, co ma bavi a naplna. Nieco, kde si budem sama sebe panou (v urade by mi nikto netoleroval sustavne behanie po lekaroch a rehabilitacnych pobytoch 😒 )

lenkove
17. máj 2009

jeeej,
to som rada, ze ste zdravsi.. musi to byt velmi narocne mat chore deticky.. 😕
mas velmi dobre plany, co sa prace tyka. dufam, ze sa ti to bude pacit a 🙂 ze sa ozaj najdes, plan je to krasny 😵

maria1610
17. máj 2009

Veru, najskor dokoncit kurz, skusky a potom len taky maly detail ............. uchytit sa 😅

lenkove
18. máj 2009

dobre ranko.
coo? kde ste vsetky 😉 prajem pekny den!

lenkove
18. máj 2009

inak, dnes rano som bola na krv na HP 😉 dostala som vysledky kultivacie, boli tam nejake potvory 😕 nastastie cytologia ok 🙂 sestricka mi nechcela povedat vysledky HP, ale tvarila sa vazne (co sa vzdy 😀 ) no uvidime o tyzden 😎

kaki
18. máj 2009

No tu to žije 😀
Teším sa na zajtra... To sa utvrdím na vlastné oći v tom že mi niekto rozumie aj v túžbe po deťoch 🙂

Baby... skoro šoférky.. Nebojte sa... To chce len trénig...
Chlapi sa odmala hrajú s autíčkami tak kým mi ich na ozajstných autách dobehneme, chce to viac trénovať 🙂

Lenkove... Verím že mamina bola spokojná s víkendom... 🙂 A obom Vám bolo supiš.... To je tak dobré...

Maria1610 .... Viem že nie je to sranda ale také baby ako si ty ja veľmi obdivujem... Nehádzeš flintu do žita a vymýšlaš ako si poradiť.... Veľmi na Teba myslím v modlidbách...

Skorki... To čo si Ty napísala o rôznych stavoch čakania... Jak keby si z mojej duše písala... 😒
Je to tak čo clovek chce a može ovplyvniť tak sa snaží a dosiahne.... Aj keď nie vždy je to ľahké...
Asi sa treba viac veriť... a spoľahnúť sa na Boha

carmenuska
18. máj 2009

Ahojte vsetky VS posielam vam pozdrav priamo z nemocnice 🙂 same vymozenosti su tu, v jedalni je inernet tak vas idem pozdravit,uz mam po vsetkych vysetreniach, este vecer klystir a pekne sa vyspat a zajtra o takomto case mam po tom...A sranda prijali nas rano 2 obe sme po sebe zazerali- ja chcem babo a ona ide predo mno a na potrat ☹ Prajem pekny den a snad sa este ozvem. Nikto tu nechodi tak budem ho vyuzivat ja 🙂

kaki
18. máj 2009

carmenuska... myslíme na Teba... aj v modlidbe....

Ach jaj... prečo chceme všetci to čo nemáme??? ☹ A nezešíme sa viac z toho čo máme? ☹

kaki
18. máj 2009

Inak ja som zistila že stále hrubkujem a ani si to po sebe neopravujem... 😀

Prepáčte... ale ani neplánujem hrubky opravovať, lebo som nekultúrne hovado 😎

kaki
18. máj 2009

Dúfam že Vám nevadí že som nekúltúrne hovado 😎
Lebo keby Vám to vadilo, musela by som to prehodnotiť 😀