Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

riska
26. máj 2009

babulky moje, len vas chcem pozdraviť 🙂 myslim na vas, dočítala som vas, len nejako nevladzem reagovať, som úplne grogy. už proste potrebujem prázdniny 😕
držte sa všetky, zajtra budem myslieť hlavne na janulku 😵

carmenuska
26. máj 2009

mata- ja som chodila na folikulometriu....najprv zena berie clostilbegit na tvorbu folikulov (raz som mala 2 dominantne),potom ides na sono - to vnutorne a sleduje sa ako rastu atd. Ja som chodila vzdy na 13 dc lebo 14-15 mavam ovulku a vtedy mi povedala ich velkost a kedy priblizne prasknu. Raz mi pichli pregnyl (HCG) aby mi isto praskli a do 36 hod po nom nastane ovulka...Vies, mne vsetko fungovalo ok, az to s tou stimulaciou dopracovala k cyste a hyperstimulacii (urobilo sa mi na lavej strane vyse 20 folikulov a dali sa dokopy a z nich cysta)tak som to nechala tak. Vies, mne to bolo na nic, lebo mi vsetko funguje akoma...Ale tebe by to mozno bodlo, lebo ak mas nepravidelny cyklus, liekmi ti to vsetko nacasuju a presne budes vediet kedy mas ovulku...ale zas hormony su svinstvo a bolo mi po nich zle, najma psychicky som bola mimo a vyrazky uz ani nevravim....A najhorsie je ze na to stale myslis, lebo ti povedia ze mas zajtra ovulku no a to uz je len o "robeni deti" takze byt tebou fakt pockam aspon pol roka a potom to ries....

janula.k
27. máj 2009

ahojte, 🙂
mata, ja mam tiez skusenosti s folikuskou, bola som na nej asi 4 cykly. Nastastie som fungovala bez hormonov a mala som tiez velmi nepravidelny cyklus. Niekedy som na 15dc este nemala poriadny folik, ovu prisla az niekedy na 28dc a niekedy bol folik uz na 17dc..takze maximalna nepravidelnost.
Odporucam folikumetriu aby lekar videl, ako to tam u teba funguje a ci vobec dochadza k ovulacii a ked budes mat takto odsledovane 2 cykly a ovulka bude, tak nechaj tomu volny priebeh 😉 Ak tak skus merat bazalnu teplotu, uvidis podla nej ako ktory cyklus fungujes, pripadne skus nejake prirodne preparaty na upravu cyklu, alchemilku 😉
Drzim palce 😉

violoncielka
27. máj 2009

Janulka myslim na vas 🙂

janula.k
27. máj 2009

violka a riska dakujem vam, velmi to potrebujeme 😉
a margi skoro sa uzdrav 😵

carmenuska
27. máj 2009

Dobre ranko, janula si bola kocka, velmi pekne saty- ja som mala taky stojacik na kabatiku na satach to je taky moj styl tie tvoje saty....fakt velmi pekne..drzim ti dnes prsty...majte sa

janula.k
27. máj 2009

carm, vsak aj ja chcem vidiet tebaaa 😅 a dakujem 😉 poobede sa vam ozvem 😕

suzzika
27. máj 2009

Ahojte dievčatá 😵

som vás prečítala, nech nestratím prehľad. My sme vcera pomalovali aj obyvacku a teraz idem vsetko umyvat a lestit a tak pod...tak som len na skok.

Margi skore uzdravenie 🙂 Myslim, ze ta ruska kvoli Kiki ani nie je potrebná, veď dostáva od teba protilátky... 😉 ale veď kedy bude zase príležitosť na takú super hru však? 😀

Violka som rada, ze sa nieco naslo a dúfam, že keď sa to odstráni tak to pomôže... 😵

Marione, Janulka vám tie tt letia, to aj mne tak 😀 ? Čakám na dobré správy z uzv 😉

Smejka, Lenka od vás tiež čakám dobré správy, nech Pán už odmení vašu vieru a bojovnosť 😵

Riska, Kaki, Skorki 🙂

Carmenuska tak len pekne snažte keď si teraz taká prečistená 😉 😵

Utekám pracovať, všetkým pekný deň 😵

carmenuska
27. máj 2009

Janulka, mas IP

marione74
27. máj 2009

ahojte
janulka tak ako? dufam ze je vsetko ok, uz mas tiez pekny 10 tt 🙂
Chapem Tvoj strach, ja aj ked nekrvacam, ani ma nic neboli, tak ma premkne strach ci bude vsetko ok, ci je mimik dost velky, ci mu bije srdiecko, no skratka....
Mne vcera az slzicka vysla, prvy krat som ho/ju videla taku vacsiu, teda ma este len 6 cm ale videla som riadne ako sa hybe, dokonca hybalo ruckou hore dolu, doktor sa usmial a povedal, ze mi kyva 🙂
No a zajtra mam prist zase na utz, lebo chcel odmerat sirku krku ale mimik sa neotocil 😒
Tak dufam, ze je vsetko ok, lebo takto dlho cumel do utz aj ked nam prvy mimik odisiel, tak verim, ze hovori pravdu, ze je vsetko v poriadku, len ho skratka nevidel so spravnej strany.

Suzika, ano aj Tebe to leti, ved ty uz len dva mesiace a rodis wow, ako to uslo 🙂
Carmenuska, myslim, ze uz mi zacina rast brusko, zda sa mi ze moje pneumatiky menia tvar viac do gulata
😖 Ale nohavice este zapnem v poho, takze o take 3-4 tyzdne myslim ze bude cas na prve tehu gate.
To som rada, ze ta laparka bola ok a mozete teraz s novou chutou snazilkovat.

smejka, lenkove, myslim na Vas, nech sa uz dockate vytuzeneho dietatka, a to co najskor.

Margi, ty bandita
🙂 sa uzdrav rychlo 🙂
Riska, vydrrzzzzzzzzzzzz uz iba mesiac a potom si uz len vylozis nohy a budes si uzivat leto 🙂
skorki, ako sa mas, myslim na Teba, ked idete na dovo? mas vela roboty?
Kde je lucettka, ani nekukne, hm to znamena ze coskoro bude barbecue party
😉
Vilolka presne tak ty bojovnik, som si ista ze budete mat mimi a to coskoro. Vies co, tato maternica je nevyspytatelna, aj mojej kamoske nevyslo uz 3 ivf zato, ze tam ma nejaku prepazku ci co... tak tiez jej to idu odstranovat a verim ze potom to vyjde, ved potom uz nie je iny dovod preco by sa to nemalo podarit, potom uz je to len na Bohu a jeho voli...

Kaki, ty povzbudenie nase
🙂 To som rada, ze beries akukolvek cestu - aj neplodnost ak by to bolo nevyhnutne... hoci.... no neviem mozno Ta prinuti vek a cas, ak sa sa dlho nebude darit, ale ja by som skusila viac. Mne by to nedalo .. Mozno mas len nejaku cystu alebo tiez prepazku na maternici, ktoru ak odstrania, tak .... alebo nejaky imuno problem ktory sa da odstranit liekami...
Hlavne, ze citis pokoj, ja len tak pokusam, ved Pan ma mozno pre Teba inu cestu..
Kazdopadne Ti moc prajem mimika v naruci 🙂

lenkove
27. máj 2009

Ahojte

Janulka, myslim 😵 😵

ja sa mam trosku divne, dnes som si bola po vysledky HP, podla lekarky uplne v poriadku.. zobrala mi este stery na chalmydie a ureoplazmy, ze ak budu ok, mame ist do centra, alebo to nechat tak...
a som z toho normalne smutna ostala, lebo ja som akosi dufala, ze chyba bude aj u mna, a ze si to tak podelime.. 😅 .... ja neviem, som asi divna..

janula.k
27. máj 2009

Moje zlate, tak som tu a lahsia asi o tristo kilovy balvan, ktory som nechala v ordinacii 😀 Vsetko je v poriadku, babatko sa dokonca hybalo, ja som sa rehnila jak blazon 🙂 Ten tyzden, co som bola teraz v neistote, sposobilo to, ze dr. minule zle zmerala. Teraz si dala viac zalezat a vychadza to presne. Som velmi stastna..v hlave mi stale znie "velebi moja dusa Pana, velebi moja dusa Pana.." 🙂
marione, s tymi strachmi si mozme fakt ruku podat. Ale ako mi suzika napisala, treba to naozaj nechat na Pana. Predtym ako som isla k dr. tak som dlho klacala pred krizom a ani som nevedela co mam hovorit. Nakoniec len myslienka, "Pane, vsak ty vies..."
a Lenka, ty bud rada, ze si zdravucka a dakuj za to Panovi.
Dievcata, dakujem vam vsetkym, ktore ste na mna mysleli aj v modlitbach. Idem si lahnut spat, lebo ta tarcha strachu ma uplne zlomila...strach je ozaj najhorsi nepriatel.. 😔

kaki
27. máj 2009

lenkove, mne v CAR povedali, že ja možem vedieť že som 100% v poriadku až po laparoskopii, aj keď hormóny mám O.K..
Nemám mať pocit že im ide len o prachy? A mám sa im vložiť pod nôž s dôverou? No neide mi to....
😝

lenkove
27. máj 2009

Janulkaaaa
blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 joj, ako som rada!!!!

a ja som vdacna Panovi, tak sa to vo mne bilo ked som vysla od lekara.. ale musela som to zo seba dostat von, aj ked viem, ze je to odomna hlupe 😕

danka24
27. máj 2009

ahojte
janulka este raz supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrr tesiiime sa s vami
ako sa mate dievcence moje ja nestiham vas citat ale myslim na vas.. a vecer odkvecnem stale do postele.. 😵

mata1001
27. máj 2009

ahojte baby,diky za rady.
s tou folikumetriou asi este pockam,ale ako sa poznam som nedockava a dlho to nevydrzim.tak strasne by som chcela babatko...ale asi na modrom konikovi nie som sama...
inac aky ste mali dnik?

riska
27. máj 2009

ahojte 😵

janulka, tešíííím sa, že je všetko o.k 🙂 😀 😵 🙂 😉 vdaka Bohu. teda ale takto ťa vystrašiť, lebo doktorka zle pomerala. viem si predstaviť ten stres ☹

suzzika, len to s tým upratovanim neprehánaj, pomaly dalej zajdeš 🙂

marione, už mas skončený 1. trimester, jupiiii 😀 len sa drž a pekne nam každý den niečo napiš, ok? ako môžeš tak dlho bez nas vydržať? 😝 😀

lenka, teš sa a dakuj Panovi, že ti dal dar zdravia 😉 ale neboj, nie si divna, ja chapem, čo si tým chcela povedať a prečo sa to v tebe bilo 😵

kaki, ak ti môžem poradiť, rob všetko tak, ako to citiš... ak to chceš nechať tak, nechaj... ak to chceš trocha pohnuť, zmen lekara, ktorý ti bude ochotný robiť folikulometriu... ak sa necitiš na laparku, nechod... je pravda, že ta dokaže všeličo odhaliť... ak maš pocit, že chcu z teba vytiahnuť prachy, môžeš ist normalne do nemocky. držím ti palce a neboj, Pan ti ukaže cestu, ktorá bude pre teba ta správna 🙂

danka, ahooj, normalne nas zanedbavaš, no ale si aj tak naša 🙂

maťa 😵 ano, zopar nas tu je, čo túžime po dieťati 🙂 a ked si sa pýtala, aký sme mali den - ja som napr. dnes dostala tenisovou loptičkou do hlavy 😎

mata1001
27. máj 2009

riska 😀 😀 😀 prepac ale vysmiala som sa ti....tenisovou loptickou?a k tomu si sa ako dopracovala?

carmenuska
27. máj 2009

Ahojte,
kaki- ty mas ist na laparku a sa branis?dobre som to pochopila?
janulka- sa tesim ze je vsetko v poriadku
marione- no tak potom das fotky v tych tehu gatiach dobreeee? A vies, ja ani neviem ci sa tesim ze laparka dobre dopadla. To je taky zvlastny pocit, som rada ze je vsetko v poriadku, ale potom preco 2 roky nemozem otehotniet. Stale sa mi vsetko od tej laparky v hlave kruti a miesa. Asi ako Lenke dnes-Leni pozdravujem a presne Ta chapem
Danka ty si PN ci chodis do prace? tebe to tiez pekne pribuda
suzzika- my sme malovali nedavno spalnu, dali sme teracotta farbu, pekna je a hlavne sa v nej dobre spi... 🙂
No podte sem uz vsetky, nech mam s kym pisat

smejka
autor
27. máj 2009

ahojte 🙂
tehulky pekne tehulkuju....joj tesim sa marione janulka danka 😵 ....a samozrejme zahniezdovacka suzzika 😵
carmenuska tu som 😉
riska a coze lopticka? bola si na turnaji?? 😕 😅
margaritka uzdrav sa az mozete behat po vonku s kociarom 🙂
kaki ako sa mas?
viloncielka ty si taka bojovnica.....tesim sa z teba....ze mas tolko sily ist dalej...drzim palce aby operacia dobre dopadla a potom sup i prirodzene 🙂
lenka moja....ani nevies ako ta v tomto chapem 😔 ....chapem v tom ze si chcela zobrat kusok z tej nemoznosti mat dietatko i na seba....ja som tiez to tak prezivala....strasne som chcela pocut....no pani ved vy mate rozhadzane hormony.....ved vy mate to preco.....ale zaver bol ze som ok....i ked pravda je ze do hlbky sme nesli ako napr HSG al laparka....je to tazke ake je to nas udel....prijat vsetko s pokorou....a hladat stastie v ado....ja uz by som tak chcela hniezdit... 😔

lenkove
27. máj 2009

Ahoj Carmenuska
ja si napr. myslim, ze teraz rychlo otehotnies 🙂 😵 a sup sup odosielam, aby si tu este ostala..

Riska
tenisovou loptickou? a nic si pritom nestratila?

inak, ja ked som bola u svokry sme so svagrinou stratili salamu - celu stanglu 😀 😀 kto ako my? 😀 smola bola, ked sme s nou chceli robit chlebicky a salamy nikde 😀 😀

Janulka, ozaj sa velmi tesim a som vdacna Panovi, ze nam takto ukazuje svoju milosrdnu tvar.. a aj s Marione 😵 😵 tolko tehuli, uvedomujte si to? 😀 😀

Suzzika moja myslim na vas.. 🙂

ja som dnes teda bola u lekarky, cakala som len hodinu a pol.. 😉 a dozvedela som sa co som pisala.. prepacte, ze som divna ale som rada, ze ma chapete 😀 😀 . Ja len, ze je to nespravodlive.. a uvedomujem si ako sa moj muz odkedy to o sebe vie zmenil.. je viac neisty, castejsie sa stazuje (na seba - hovori co sa mu nedari a pod...) je nesustredeny, vaznejsi.. ozaj je to u neho zakerny utok na identitu.. ved to dobre poznate.. 😔

lenkove
27. máj 2009

Smejka
ahoj, prave som myslela kde si.. nejake novinky? 😵

smejka
autor
27. máj 2009

lenka nic ☹ ....pani na urade ma vcera schladila ze tomu velku nadej nedava 😔 ....no ale ked velku nadej nedava tak mala tam musi byt vsak? 😉

riska
27. máj 2009

smejka, ahoooj 😀 ako?
mata - riziko povolania 😀 bola som v triede 😕

riska
27. máj 2009

prečo tomu nedava nadej? 😠 tie petunie ma fakt štvu 😠

lenkove
27. máj 2009

Smeji
kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurnik sopnik.. ja nemam slov..nechcem radsej pisat, lebo vas budem deprimovat.. 🤐 🤐 🤐 🤐

smejka
autor
27. máj 2009

petunie nie su take krasne ako ozajstne petunie 😝 ......treba sa voci nim obrnit....och jak by som im chcela rozlepit oci 😝
riska ahoooj...dnes uz lepsie? oddychnuta? ci ta nastartovala ta lopticka?

lenkove
27. máj 2009

to su asi masozrave rastliny, ako adela co jeste nevecerela 😠
nie, dost.. berme si priklad z pozitvnych ukazov, hadam ich nie je malo.. 😔

lenkove
27. máj 2009

a ostala som tu sama 😀 😀 ja uz budem dobraaaaaaaa 😀

inak, v piatom mi ma prist navsteva, jedna draha kamaratka 😵 😵 😵 budeme chodit po Viedni cely vikend, velmi sa na nu tesim 😵

smejka
autor
27. máj 2009

jej lenka ty vikend vo viedni a ja na krcnom 😝 🙂