Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

danka24
4. jún 2009

ahojte tak vsetko dopadlo dobre len som na doktora v kabinke cakala hodinu lebo bol pri cisaraku.. no ale potom sme isli na utz a krasne bolo vidno drobceka nasho nevieme co to bude lebo zakryval nozkami pohlavie..ale mame zasa fotku novu zajtra sa pokusim zoskenova a ulozit do albuma..mame 140g za 3tt sme pribrali 35g dobre ne 😀
takze suzi neviem zatial skor pohlavie ako ty snad o 3tt bude vidno 😉 a doki nemohol pomerat lebo nase dieta je hyperaktivne. 😀
marione verim ze je to uzastne vidiet drobceka ale hlavne bud kludna a nerozmyslaj nad somarinami lebo zbytocne sa budes trapit 😉
smejkaaaa supeer teskaaam sa s vamii 😵

lenka vsetko najlepsie k tvojim krasnym meninkam a uz sa ukaaaazz 😉

smejka
autor
4. jún 2009

danka marione jeeej....tak je vsetko v poriadku sa tesim 🙂
aj z navstevy risky u marione 🙂 .....urcite ti to dobre padlo marione vsak?....a pis nam...tak ako margaritka pocas svojho tehu 😉
skorki ako mm? uz si ho vykurirovala a moze ist zase na box? 🙂
ja sa mam ucit 😝...no myslienky kdesi uplne mimo....postielka, kociar a vsetko okolo toho 😔 🙂
danka i ked nebolo vidiet co za cloviecik sa ukryva v brusku tak mozme zahajit tipovacku??

suzzika
4. jún 2009

Riska a mňa kedy prídeš pozrieť, mne by tiež urobila dobre taká návšteva... 😉

Marione nieže prešúchate to CD už prvý večer? 😉 Určite je to veľmi zlaté...u nás teraz začali tiež robiť také 4D vyšetrenie za 35 eur aj so záznamom- teda aj s videom, ale mne by to už tak pekne nebolo vidno a navyše mám tak často uzv, že mm zhodnotil, že ho netreba už viac stresovať... 😖 A navyše, čo ak by som tam zahliadla niečo, čo nechcem... 😎

Danka no hlavne, že je aktívne a tajuplné...šak si rodičov trošku ponaťahuje, nech si zvykajú... 😀

Lenka a to nám ani neprídeš uliať? ☹

suzzika
4. jún 2009

Smejka tak len sa uč, nech majú tvoje deti vzdelanú mamičku...sa mi povie, keď ja mám kočiar v pivnici čo? 😉

Margi ako sa máte? 🙂

Carmenuska ja vôbec netuším čo je tá endometrióza, ale verím tak ako ostatné, že aj s ňou alebo jej napriek sa // podaria... 😵

Skorki opatruješ maróda... 🙂 musíš sa tváriť, že akože je 5 min. pred smrťou - uvidíš ako zázračne rýchlo uzdravie... 😉

Violka 😵

suzzika
4. jún 2009

A ešte pozdravujem Lucetku-cuketku 😉 😵

lucetta
4. jún 2009

ahoj suzzika 😉 aj ta velmi pekne pozdravujem 😉 sa velmi tesim, ze sa nam vy tehulky mate dobre 😉
inak ja cuketu milujem, uz aby som ju mala v zahrade, ten tvoj mm riska ani nevie aku pravdu mal ked ma nazval cuketa 😀

riska
4. jún 2009

suzzika, ked sa vydam na dlhu cestu na daleky východ a pojdem kuknut moju babku do prešova, tak slubujem, že ťa neobídem 😎

danka, po kom to dieťa asi bude hyperaktivne? 😀

smejka, pekne myšlienky mas 🙂 ja som sa dnes dozvedela, že nasledujuce tri štvrtky mam skušky, tak budeme trpieť spolu nad učením 😨

cuketka, som rada, že si zasa online a tešim sa, ako si ťa ugrilujeme 😀 🙂

skorki
4. jún 2009

Ahojte, dobry vecer.
Riska, ano, pokutne som sa pripojila v robote na konika. Bola som na takej nudnej telekonferencii, ze az 😝 no a proste nepripoj sa...fuj, hanba mi 😖
Marione, ahoj. Ano, pripajam sa k Riske - mala by si sa hlasit pravidelne, resp. este pravidelnejsie 😀. No ja by som to DVD mala zapnute non stop.
Danka, takze Vas drobcek takto krasne pribera? To je super. Tesim sa zajtra na fotku.
Smejka - to vyzera slubne, budem stale drzat palce.
Lucetka - ako dopadol vcerajsi test? Nechala si ich trosku poodpisovat 😀

No, idem Vam poklebetit. Bola som zas raz u liecitela... 😨 Taky vesely ujo homeopat, so serioznou ambulanciou a najsamlepsimi referenciami. Ani neviem, co som cakala-asi zazrak. 😀 Az mi je zo seba samej smiesne. Povedal mi, ze som "mladica" a ze snazit sa rok nie je nic hrozne. Vraj, mam zle zamestnanie - ze kopu stresu a udusenych emocii. /To som vedela aj sama/ Ze sa mi to hromadi v peceni a navyse mam oslabeny lavy vajecnik /ze by????/Mam prestat uplne jest sladke./to sa hovori tusim kazdemu 😎 /A dal mi dve vodicky, ktore si mam kvapkat asi kazde tri hodiny pod jazyk. 😖 😕 😨 Chutia ako dobry aklkohol, tak len dufam, ze mi v robote nedaju fukat. 😀

MM sa citi lepsie. Od vcera vecera do dnes vecera zjedol 5litrovy hrniec cesnakovej polievky...No co moze chripku vyliecit lepsie? 😀 Ale v noci mu bolo zle, nasla som ho o stvrtej rano v kuchyni, ako si prihrieval caj. Taky bol zaspaty, uboleny, nemotorny, moj jediny 😀 😀 😀 Paaa, idem ordinovat. 🙂 🙂 🙂

smejka
autor
4. jún 2009

suzzika tebe sa zije....uz aj detska prichystana 🙂 ....ja som v spalni akoze pri uceni zamyslala nad tym kde dame postielku...kam odpraceme pc stol 😅 ...ale za dobre znamenie ze to ide dobrym smerom je i to ze mm pozeral na nete detske autosedacky 😉 ...on bol totizto doteraz moja brzda...krotil ma....lebo stale tomu velmi neveril 😕
dufam ze vam nebudu nasledujuce dni obcas vadit moje rozplyvania 😕 .....ale ked ja mam taku radost 🙂
dakujem vam vsetkym za podporu a berte ma s rezervou 😉 😀
riska asi sa budeme musiet zacat trosku ucit 😝 😝

riska
4. jún 2009

smejka, učit? bleeee 😠
jasne, len sa rozplývaj, kolko budeš vladať, my ti aj kočik pomožeme vybrať 😀
a odprac iba PC stol, PC si nechaj, aby si nas informovala 🙂

smejka
autor
4. jún 2009

riska ja tu s vami fungujem na notebooku 😉 .....tak pokojne moze ist prec 🙂

violoncielka
4. jún 2009

Jej babenky,same dobre spravy...tak sa tesim,aj ked mi je aj zaroven trosku smutno.Ale vravim si,ze asi by bolo tej radosti az moc,keby som sa aj mohla tesit tak na 100%. tak sa tesim na 99%,aj to je dobre nie?
Teraz mam studijny mesiac (uz mam hudby vyse hlavy 😀 ).....aj ked teraz nemam vela koncertov mam teda dni poriadne nabite..to aby som prilis nevymyslala (Boho sa stara).
Chcela som sa vas opytat pozerali ste ten program Uvolnete se prosim,kde si zavolal jedno z dievcat z Litmanovej- co malo videnie.Ja som to nevidela,ale mi to prerozpravali....je to sila,zazraky fakt existuju,to iba ja tomu neviem uverit a stale spochybnujem............a neverim Bohu na 100% iba na tych 80%...no a vidite On mi aj tak dava radost 99%.....
tak a uz som si zase vsetko zdovodnila a mozem ist spokojna spat 😵 😀 .
Ked budem vediet termin operacie tak vam dam vediet....ale nechce sa mi do toho 😖 😠 🙄 ...

riska
4. jún 2009

violka, ja o ničom neviem... napiš v skratke, čo sa stalo 😉

dobru nôcku, ani sa mi nechce spať, ved zajtra mame piatoooooooooooook 🙂 😀 😉

marione74
4. jún 2009

violka to Ti verim ze sa Ti do toho nechce ale ked si predstavis aky efekt to prinesie...mam kamaratku ktoru caka to iste co Teba - tiez sa im nepodarilo 3 ivf, ona ide teraz na hsg este len.
Ja verim, ze sa dockate, ved po takej operacii budes tak o mesiac, dva fit, pockas kym prejdu take 2-3 cykly a verim ze na jesen alebo pred vianocami este stihas dalsie ivfko.
No tak som Ti to naplanovala 😔 sorka... ale hadam by to tak mohlo byt or?

Smejka, ako hovori Riska, len sa rozplyvaj, aspon sa mozeme tesit s Tebou 😉 Ano riskina navsteva mi padla velmi dobre, aj den mi rychlejsie ubehol, dufam ze bude chodit teraz kazdy tyzden
😀 a este ked obcas pride margi, tak to sa ani nenazdam a budem rodit
🙂
Danka, teda Vy uz pohlavie sledujete skoro, ako hovori skorki, zachvilu mas polku tehu za sebou, to je super, ake mas brusko uz?
Ja by som sa mala asi mrknut po tehu nohaviciach, lebo vcera som chodila v mojich rifliach a dost ma na brusku obtazovali, akoze zmestim sa len ma uz nejak tlacia, asi zacinam rast - som to spozorovala tak pred tyzdnom, ale este fakt len trosicka...
Lucettka, to som rada ze sa ukazes aspon castejsie teraz, chybas nam tu 😖
A ja sa uz tiez tesim na grilovanu cuketku na Tvojej barbecue party 😀 mnam.
Suzi a vy este neviete co to bude, ci ako?
😉 ja asi nevydrzim a budem to chciet vediet... Alebo nechces nam prezradit 😀
zajtra idem na tie tvoje bryndzove pirohy, len este musim pohladat ten recept 😠

marione74
4. jún 2009

skorki, vidim ze sa nevzdavas alternativnych moznosti 😉
Vies co, co kebyze klapnes z tych alkoholovych kvapiek muzikovi, mozno sa rychlejsie uzdravi 😉
Ja som presvedcena ze u vas je to iba otazka casu a s tym myomom sa neda nieco urobit, ze by ho odstranili, ked mozno prave on zavadzia?
Lucettka a ty si ako daleko z vysetreniami? planujete nieco v blizkom case? a uz sa dobre citis po tom slepaku, uz je vsetko oki?

margarita
4. jún 2009

no vidim, ze uz tromfnem aj marione s nocnymi monologmi 😉
zase som dnes bola cely den u nasich, a s K. na rehabke - pochvalili nas, ze pekne cvicime aj placeme odusu 😀 skratka vsetko na 100%, plac aj na 150 😎 a pridali nam druhy cvik, takze sranda bude o to vacsia 😔

no stria mi ide prikladom - takze marione nebooooj, kym porodis, ja urcite stihnem prist Ta pozriet 😵

tesim sa zo vsetkych spominanych UZV a aj, ze carm ma svoju "diagnozu", a nie je to este tak strasne vazne, ze by s tym neslo skusit otehu - tak verim ze to bude coskoro a vcielka po tej operacii ju bude nasledovat 😉 jasne ze aj s riskou, lucettkou, kaki, skorki, darlou a ostatnymi (na ktore si v tuto pokrocilu hodinu uz fakt nespomeniem menovite - sorry)

ocakavam tiez hladky smejkin porod 🙂 😉 a lenkove tiez 😉

zaverom mojho prispevku vas xem poprosit o modlitby za nasu trombofilku Maovu, ktora dnes napisala toto:
"3.6. v 17:30 se nám ve 23tt+2 narodil chlapeček Matyášek. Váží 660 g a je to velký bojovníček. Po narození sám zakřičel a dokonce se sám rozdýchal. Čeká ho dlouhé vyhřívání v inkubátoru a musí hodně zabojovat, ale věříme, že to dokáže a v září si odvezeme Matýska silného a zdravého domů."
je super, ze Matysek je ok, mao uz ma nejedneho anjelika

tak pevne verim, ze ho vypiplaju a konecne budu stastni. Je to super baba, spomente si, prosim, aj na nich v modlitbach. Vdaka
😉

skorki
5. jún 2009

Margarita ahoj,

Och, v 23 tt...to som ani netusila ze je tam vobec sanca. Drzim im palce. Inak,ako sa mate? Co nasa Kristinka?

Marione, tie moje myomy su narastene velmi zle - rovno do dutiny, kde by sa vajko malo usadit. Takze ju deformuju a robia z nej take "esicko". Jeden tlaci zhora a druhy zdola. Doki mi na rovinu povedal, ze on by sa to operovat bal, ze je to na takom krvnom riecisti, ze by som bud vykrvacala alebo by mi tym odstavili cely jeden vajecnik. 😖 No ved ale - mame kvapky od uja homeopata 😀 😀 😀 zase sa mam s cim zabavat asi 2 tyzdne. 😀 😀 😀
Pa, mali by sme uz vyrazat do prace, ale tak sa mi nechceeeeeeeeeeeeee.
Zajtra ideme na Oravu. Moje krstniatko Alzbetka mi povedala do telefonu, ze ona nas nepozna, ze nevie, kto sme 😨 😢 😒 Najvyssi cas jej to pripomenut./Aj ked, ako ju srandistku poznam, myslela to vazne len tak z polovice/

violoncielka
5. jún 2009

Ahojte a dobre ranko,

Skorki len sa chod pekne pripomenut,ja to poznam na mna tiez zo zaciatku vsetky nase deti cumia,ale rychlo si zvyknu-ved s blaznivou tetou im je dobre(mozu sa jasit) 😀 .Ake kvapky to beries? napis ak chces IP.....ja sa na homeopatika velmi nespolieham,ale tento rok som brala proti alergii a musim povedat,ze som absolutne nemala ziadne vacsie problemy...
Riska a co ti to mam objasnit? o tej Litmanovej? No ,ze Kraus si pozval do studia tuto dievcinu (teda vydatu zenu),ktorej sa 5 rokov zjavovala Panna Maria.Zjavovala sa jej a este jednej kamoske.Ze vraj z nej sala neskutocna pokora a dobro (rozpraval mi to clovek,ktory nenavidi vsetky veci co sa tyka kostola a cirkvi)...no chcela by som si to pozriet.malo by to byt v archivnych zaznamoch ctv.....

margi len pekne cvicte a zase si mi dala lekciu:ja tu rumazgam nad svojim "nestastim"a pritom sa okolo nas deju omnoho zavaznejsie veci,budem sa modlit za malickeho,chudatenko...bude dobre pripraveny na tento svet,bojovnik.
Pekny den,pa piatoooook
a Lenkovie? uz je odcestovane?

violoncielka
5. jún 2009

marione dik za povzbudenie...no dufam,ze si mi to dobre naplanovala...tak ja suhlasim 😉 .
A kup si pekne gate 😉 ,ja mam najnovsie maniu chodit v teplakovych supravach...su take krasne a pohodlne a zapadnem aj medzi studentov...hi hi hi

suzzika
5. jún 2009

Riska ako dlho si nebola pozrieť babku? Nebolo by načase, nielen po Taliansku sa flákať ale aj na východ zablúdiť- šak my tu skoro jak v Taliansku... 😉 A je ti jasné, že keďže si dala takýto verejný sľub, že ťa tá návšteva neminie? 😉

Margi je to neskutočné, že 600 g, my máme 1400 a ešte by som sa bála rodiť, no určite budem na Matýska myslieť, len nech bojuje takto statočne ďalej drobček malý...a jeho mamke a tatkovi tiež veľa síl, určite je to ťažké...a nevieš pôrod sa jej spustil spontánne, to možno kvôli tej jej diagnóze? 😒
A z Kristínky sa samozrejme tešíme, len cvičte pekne v rytme aj ďalej... 😉

Skorki tak to, že máš stresujúcu prácu by sme ti povedali aj my...a ten ujo berie za to "vyšetrenie" aj eurá?... ja neviem prečo, ale nemám k týmto ľuďom dôveru...A počuj to s tými myómmi čo teraz? Operovať nie, tak čo je šanca, že sa vstrebú alebo čo, veď to tam nemôže ostať, či áno?... 😒

Violka tu je ten tebou spomínaný program, ja som ho ešte tiež nevidela, ale zato Ivetku som už videla párkrát naživo, v Litmanovej som bola neraz a je to úžastné miesto. My to máme blízko... Neviem, či to tam rovno skočí, ale keď nie tak to je program z 9.1.2009
http://www.ceskatelevize.cz/program/detail.php?...

Smejka a ty sa len rozptyľuj a vytešuj pekne ďalej my budeme rady s tebou... 😵

Cuketka aj ja ľúbim cuketky a grilované tiež fajn, tak ja si dám aj s Riskou, keď prídem ok? 😉 A vy čo teraz zariaďujete, v akom ste štádiu, kedy sťahujete? 🙂

Marione, Carm, Lenka /?/ 😵 😵 😵

Majkuska sa už dlho neukázala...kde si ? 😕

lenkove
5. jún 2009

ahojte babule
ja som uz v De, prisli sme vcera v noci, cely byt zapratany mojimi krabicami, musim pretriedit aj skrine nahradit zimne veci letnymi, k tomu periem, lebo tomu mojmu sa asi mesiac nechcelo 😝 tak je toho dost.. neviem kedy sa tu opat zjavim 😖
ale pozitivne, alebo aspon polopozitivne spravy s Petuniou mam, v juli este jedno, max. dve stretnutia a koncime 😉 tak dovtedy drzme palce 😉 a socialna mam uz aj hned nukala jedno poloromske dievcatko, co sa ho mama ide vzdat, ze ho jej muz nechce ( 😢 ).
posielam silne objatia a pozdravy 🙂 🙂

PS> ja sa uz k sv. Duchu nemodlim, hanba mi! ☹ 😒

lenkove
5. jún 2009

som tu opat som vas citala 😀
keby som zacala reagovat, tak nedoupratujem do konca skolskeho roka 😀 ale aspon uz o vas viem 😉

monika99
5. jún 2009

Ahojte kočky,

včera sa mi konecne podarilo zohnat to čo uz pol roka zhanam. Jednej mojej koleg. z rodiny je ujo taky bylinkar. Brat mal velmi velke problemi s vlasmi a lupinami. Kupoval rozne sampony aj z lekrne, vodicky masticky a nic nepomohlo a tak. Stale ho svrbela hlava, mal strasne ale strasne vela lupin a take velke a vypadavali mu vlasy. No a tak som raz ho stretla v meste na vystavnych trhoch a kupila som braskovi 1 liter takej vody za 120 sk a predstavte si uz po 1 pouziti mu bolo lepsie. A teraz uz nema ziadne problemy a aj vlasay mu zhustli. A k tomu som dostala taky letak ake este bylinky ponuka a polo tam ze aj proti zenskym tazkostiam. Ako zapaly vajecnikov, biley vytok, posilnuje maternicu, odstranuje menstruacne tazkosti, napomaha oplodneniu a pod. Zlozenie toho caju je alchemika, natrznik, hlichavka, repik, praslicka, lubovnik, materina duska, mysi chvostik, pamajoran, cernohol, kuklik.

Viem ze mamka mala tiez myom a pila caj ale iba z alchemiky a zmensil sa jej o polovicu. Potom uz prestala lebo otehotnela a teraz uz nebola roky /10/ u doktora takze neviem lebo to lajdaci.

Vyskusam pit ten cajik, ked nahodou pomoze ta mozem potom este dakedy pozhanat ked daktora zochcete. Stal iba 2 EUR. a pit sa musi tak ci tak nemam co stratit aspon mam zase nejaku nadej.

Tak uz som objednana na toho 11 som zvedava co mi povie doktorka okrem toho ze zase u nej necham 4 eur za sono. Uz sa asi budem pytat aj na dajake vysetrenie nech mi aspon zoberie krv alebo co. Potom dam vediet ako som dopadla.

Dnes som bola zo psikom na prechadzke, 🙂 trenujem ked budeme mat babo joj uz sa neviem dockat. Tolko mamicky som stretla s kocikom a ja stale len so psikom na voditku. ☹ Dufam ze na druhy rok o takom case az aj ja pojdem na prechadzku s kociarikom

Myslim na vas majte sa.

danka24
5. jún 2009

ahojte smejka zahajujem tipovacku mate na to 3tt 😀 😀

lenkove
5. jún 2009

Ahoj Danka 😉
ja tipujem Janika 😵 a zvysok si musim premysliet 🙂 😉 😵

violoncielka
5. jún 2009

ano Danka...ja tiez tipujem na chalana 😀

violoncielka
5. jún 2009

Ako sa citis danka? Uz vidno brusko?

suzzika
5. jún 2009

Leni ahoooooj 😵 si ma predbehla ty nezbednica. Danka bude mať Janka- u mňa je to jasné.... 😉

violoncielka
5. jún 2009

Suzzika ja mam neterku Karolinku-pekne meno 🙂

lenkove
5. jún 2009

Monika
krasne si to napisala, som sa tak trpko-sladko usmiala nad tym psikom.. uplne ta chapem 😎 . clovek sa aj snazi, aj nie je nad vecou.. aj sa sam na sebe zabavi.. aj ho to velmi boli 😕
u lekarky sa nedaj!!

ked pisem zdravotne, tak:
Carmenuska
tak endo? predsa? ja som tak dufala.. 😕 je to problem, ale da sa liecit a da sa s nim aj prirodzene otehotniet! chod k tehulkam do temy tehotne s ednometriozou, uvidis 😵 drzim palceky 😵

violka, suzika ahojte 🙂 🙂
ja som tiez takmer mala neterku Karolinku, ale narodil sa Slavko 🙂 a svagor povedal, ze nevadi... ze si kupia kozicku a ta moze byt Karolinka 😀