Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

lucetta
6. jún 2009

no ved prave, ze neviem, lebo dufaston som brala stale, a i ked sa mi dost casto podarilo neuzivat ho presne 10 dni tak ako som mala, vzdy mi ms prisiel prave naopak skor, taky25 den a tak, ale ze 40 dni...to som v zivote nemala...tak neviem ci to suvisi s tymi liekmi na stitnu alebo co.....

lucetta
6. jún 2009

no margi, ty si to zabalila skor ako ja...tak pa pa
p.s este , ze tych chlapov mame 🙂 😎 😀
dobru noc...

margarita
6. jún 2009

ale kdeze...ja som sem este raz nakukla...
no ktovie s cim to suvisi...hlavne nech si Ty v poriadku 😉

smejka
autor
7. jún 2009

kuk lenka 😎 predbehla som ta? 😉
lucettka a nemoze z toho byt ked uz 40-ty den cyklu? 😕
riska uzite si romantiky kym sa da 🙂 ...nehovorim ze potom sa neda...no je tam uz ten privesok...ze margaritka? 🙂

smejka
autor
7. jún 2009

lucettka nieco z toho byt...teda myslim pozit testik 🙂

lenkove
7. jún 2009

Dobre raaaaaaaaanko!
dnes je nedelaaaaaaaaaaa 🙂

ja sedim s kavickou pri jedalenskom (hahaha, keby ste vedeli ake je to tu male a ze jedalensky 😀 inak, cakam vas tu na navsetevu! z BA cobydup, a mali sme tu aj male deti, takze ani Margi sa nemusi bat 😉 ) manzel sa tvaril ze spi, ked som odchadzala, ale uz tam susti, istotne si cita a chce mat pokoj 😵 chceli sme ist do kostola na deviatu, ale asi jedenasta to isti 😎
Inak, uz sme vybaleni, poprane je, ostalo uz len asi na dve pracky.. vcera som zehlila donemoty, dnes v nedelu si dam od mojej oblubenej nedelnej cinnosti pauzu a budeme (dufam) sportovat 🙂 Inak, deti tu maju prazdniny a vcera som takmer ziskala jedno sedemrocne dievcatko - chceli mi ho predat 😀 Nasa domaca svoju dceru a este k nej nukala aj 100 eur, a to len preto, ze cely den revala (kym sa ostatne deti (su tu na prazdninach este dve ich netere) pekne hrali.. a mozno preto ten rev 😀 )
Ja som si dnes umyvala vlasy, aj vcera vecer 😎 nasla som pri upratovani jeden krem na psoriazu (ja mam aj psoriazu, viete?), co som ho vobec nepouzivala.. a teraz pri tych stresoch sa mi stav dost zhorsil 😔 tak som si premastila pokozku.. lenze ja mam flaky hlavne na tvari, cele, spankoch.. mam uplne mastne vlasy a neda sa to umyt 😀 a ja ze preco som to nepouzivala 😀 no hadam sa to raz vymyje 🙂 . Manzel prave vstal, tak sa majte 🙂

Este som vam cosi dolezite chcela napisat, kym si muz umyje zuby, ale zabudla som.. Asi ze si tu musim zvykat a tiez som nervozna ako cert 😉 isto to bude hormonikmi pred MS 😀

riska
7. jún 2009

no keby som vedela, že si tu budete viesť nočne dialogy, tak by som vas ešte počkala 😉

lucettka, tie dlhé cykly môžu naozaj súvisieť so všeličim 😒 ja mam napríklad bez duphastonu cyklus cca 45dnový 😕
a margi ma pravdu - dnes sa v čine vyraba úplne všetko 😠

lenka, keby som vedela, že žehliš do nemoty, poslala by som ti po kurierovi (alebo radšej po dvoch) aj moje veci, aspon by som sa tomu dnes vyhla 😀

maminky moje, tak ja si vezmem vaše dobre rady k srdcu a budem si užívať viac romantiky, kým sa ešte da 😀
inak my dnes mame 6. výročie svadby, tak včerajšia romatika pokračuje a mm mi daroval lístky do divadla 🙂
o nejake 2 týždne ideme na annu kareninu 😉
tak ak sa tu dlhšie neukážem, užívam si romantiku 🙂 😉 😀 😎

smejka
autor
7. jún 2009

dnes je tu tichucko 😕
riska vsetko naj k vyrociu...take darceky sa pacia i mne 😉 ...ze pozdravujem mm 🙂
my sme vsetci chori.....rano to chytilo mm teraz uz i mna 😝 😝 😝

lenkove
7. jún 2009

ahojte,
my sme sa boli bicyklovat, uz sme spat a liecim sa 🙂
Riska, pekny darcek, uzivaj si romantiku 😀

Smejka, teda.. 😕 skore uzdravenie vam vsetkym!

a nikto viac sa nepripoji? 🙂

violoncielka
7. jún 2009

Ahojte,Riska tak krasne vyrocie,kde idete na kareninu do DPOH? jeeej isla by som sa pozriet na nieco pekne.My sme boli minuly rok na visnovom sade (cechov) ale ete to bolo na mna tazke v taliancine....
si spominam na casy ked sme mohli s VSMU indexom chodit zadara do DPOH...juuuj tolko krat som videla chrobak v hlave,sluha dvoch panov ,na skle malovane a este neviem co....To boli krasne casy .Dik Riska zaspominala som si 😵 😵 😵 .Inac Riska este neviem kedy idem do toho Martina,musim tam tento tyzden volat,dufam,ze budu mat volny termin zaciatkom jula (sme na Sk iba 5 dni)...tak dufam,ze tam nie je tlacenka,ako v Prahe.
Lenka ty sa mas,isla by som sa aj ja bicyklovat,ale tu je take pocasie cely vikend..ze v polhodinovych intervaloch sa spusti taky lejak a vichor a krupy...ze pomoooooc.
Smejka nadherna IP 😵 😵 😵 ,ta k sa rychlucko vystrabte z nesvarov
Dnes ste zehlili? tak ako ja? 😀
Margi,marione,suzzi,cuketka a spol ciao!!!!! 😲

smejka
autor
7. jún 2009

violka a kdeze je slniecko z tvojho motta? 😕
lenka ja vetram ako diva lebo mam pocit ze mi chyba cerstvy vzduch 😕 ....a mm zase zimnicu....asi sa nedohodneme 😝

lenkove
7. jún 2009

Violka
ahoooj 🙂
aj na nas poprsalo, aj burka sa strhla, nastastie sme prave boli na "spezi" co je mix koly a dzusu, tak sme preckali v suchu 🙂 ja ti zase zavidim tvoju kondicku, ked vzdy pises ako cvicis 😀

inak, ja som volala do Martina tiez kvoli SPG, dokonca som manzela objednala v BA (moja gyn, chcela vlastny papier o SPG) ale mm odmietol ist.. a ja ho neviem a nechcem nutit.. tak hadam v buducnosti niekedy 😔 inak, v BA by to vyslo pre samoplatcu lacnejsie ako v Martine 😀

riska
7. jún 2009

smejka, tak skore uzdravenie všetkým... musiš dokúpiť piškotky 😀

lenka, vy tej romantiky mate tiež dosť a to dokonca na bicykloch 😉

violka, dpoh je už zrušene, ja som tam tiež rada chodievala 😖 ideme do tej úžasnej novostavby, čo ju neboli schopni dostavať za 30 rokov, som zvedava, ako to tam bude vyzerať 😕
s tým martinom by nemal byť problém, čo sa objednania týka 😉

lenkove
7. jún 2009

Riska
romantiky asi nikdy nie je dost 🙂

ideme pozret film 🙂

margarita
7. jún 2009

smejka, tak sa skoro uzdravte

leni - a co takto podrobnejsie Tvoje nove dojmy z Petunie a ine, ako to pokracuje a ako ste sa posunuli v poradovniku 😉 som zvedava na vsetko 😉 aj na to, aky film to prave pozerate 😀

riska, v novostavbe som ani ja este nebola, ale bacha - kamoska sa tam skoro stratila, ked sla cez prestavku na zachod, nevedela trafit naspat 😀 tak si vezmi nejake kblko spagatu alebo cosi take pre istotu, hej?

ja som dnes bola "hyrit" so spoluziakmi z vysky z kruzku, boli taki mili, ze vsetci 3 prisli tu nedaleko do takej kaviarne a ja, kedze bolo chladno a veterno - nechala som Kristinku doma s mm, a hodinu aj tristvrte som si bola s nimi posediet 😉 normalne mi to bolo az divne, ze som niekde bez Kristinky. No a mm ju zvladol perfektne - prebalil, zahrali sa spolu, cital jej rozpravku a potom ju tak unavil az zaspala...som si z neho robila zarty, ze az sa nauci aj dojcit, mozem ja chodit zuuurovat 🙂

zajtra, ak sa vydari pocasie mame v plane ist navstivit marione - tak nam drzte palce, nech mi niekto pomoze s kocikom do busu, v najhorsom poprosim sofera, nie? 😉

lenkove
8. jún 2009

Ahojte
ja som este stale v aklimatizacnom rezime, normalne neviem co skor, tak som si otvorila konika 😀

Margi,
no to dufam, ze ti niekto s kocikom pomoze, vsimla som si, ze ludia su taki neochotnu, ked ide o pomoc mamicke.. a najma ked sa maju pohnut z miesta, kde by mal stat kocik, to sa uplne fucia 😕 a pozdrav Marion 🙂

co sa nas tyka, ani neviem co napisat.. Petunia bola Petuniovska ako vzdy, manzel hovoril uplne veci ako ja, lebo aj ked je dokonalost sama, tak sa so mnou o veciach ako si predstavuje svoje adoptivne dieta, proces adopcie a plany do buducnosti nechce bavit (a mna to uz tiez nebavi stale hrat sasa aby som z neho vytiahla aspon vetu), tak som zvedava ako sa jej to zapaci.. utesujem sa len tym, ze hadam mala aj horsie pripady.. v poradovniku nie sme, lebo sme este neskoncili pripravu.. ked skoncime pripravu, podpiseme spravy co o nas napisali, poslu ich na kraj a na kraji nas, podla toho ci budeme hodnoteni pozitivne alebo negativne, zaradia do poradovnika. takze cesta este dlha a neuverim, kym nebudem mat v rukach papier, ze sme uz v zozname.. nie su to mozno velmi pozitivne novinky 😉 ale hadam sa nimi stanu 😉
vsetkym pekny den!

cicuska
8. jún 2009

ahojte vsetci, ak ja sa ozyvam konecne snad po sto rokoch 🙂 Moje baby mi davaju poriadne zabrat mam cely den co robit a som rada ked si stihnem spravit zakladne veci a aj uvarit , spat sa mi velmi casto nepodari tak len-taktak prezivam a na pocitac a podobne zabavky mi nezostava moc casu.Mame sa ale velmi dobre, ak chcete vidiet baby, uz maju pol roka, skoro, dala som najnovsie foto do albumu tak sa pozrite.
Marione gratulujem a aj vsetkym ostatnym babam a odkazujem vam vsetkym tehulkam a buducim snazilkam aby ste sa naozaj setrili lebo aj ked sa mozete citit vy v pohode v brusku to moze byt inak tak treba vela oddychovat , polyhovat, ziadne velmi dlh prechadzky lebo aj to moze byt nebezpecne.To vam hovorim z vlastnej skusenosti aby ste nemuseli stravit posledne tyzdne v nemocnici ako ja.No ale ja som bola specialny priipad kvoli dvojickam...
Drzim vam vsetkym palce nech vam to vyjde a ked budemmat zasa trocha casu tak sa ozvem 😉

smejka
autor
8. jún 2009

cicuska vitaj po dlhom case 🙂 .....mas krasavice.....zlatucke su....tak budeme mat dievcatka v rovnakom veku 🙂
lenka len sa ty orientuj 🙂 .....veru sem tam kurz prehod i na MK 😉
pozdravujem vsetky....podvecer mam skusku tak na mna prosim myslite....lebo este stale nie som ok 😝

lenkove
8. jún 2009

Cicuska
ahoj po dlhom case! som rada, ze ste zdrave! a male su take krasne 😵 😵

Smeji,
budem drzat palce, ako vidis, tu som 😀

suzzika
8. jún 2009

Ahojte 😵 😵 😵

Moje dieťa ma vyhodilo z izby, že bude spať samé, tak mám trochu času naviac napr.na MK 🙂 Keďže je dnes pondelok, tak vás chcem poprosiť za jednu mamičku, ktorej takto pred rokom v 7 mesiaci tehotenstva sa prestalo bábo vyvíjať a prišli o neho...teraz je opäť tehotná no leží v nemocnici s krvácaním...volá sa Aďka...ďakujem... 🙂

Inak my víkend tak pracovne, na mňa čosi vyliezlo...no mm to nebol ☹ 😀 a bola som celkovo nejaká unavená či čo...ani na PC som nebola...Teraz som si vás dočítala...

pozdravujem Cicusku, krásne motto, asi to super zvládaš mamička naša dvojnásobná 😵 😵 Ešte pozriem album, ale viem, že sú obe krásne 🙂 tak sa držte a nech vám je spolu dobre...

Riska s tou romantikou je to pravda, užívaj, užívaj, užívaj a to platí aj pre ostatné...k výročiu blahoželám a tiež k darčeku/aj ja by som taký brala/ 😵

Margi to ti mm nemal ukázať, že je takto schopný, lebo si na to zvykneš a odtrhneš sa z reťaze /retiazky 🙂/ale samozrejme, že tebe to nehrozí, ale raz za čas sa takto odreagovať padne dobre každej mamičke. Ale napíš pravdu, že to nebolo úplne uvoľnené, že si stále myslela na nich dvoch, či to zvládajú a ako sa majú? Aspoň u mňa to tak funguje, že odkedy mám dieťa tak len málo kedy vypnem úplne /ani keď spím- už som tak nastavená, že počujem aj ultrazvuk 😀/

Lenka príjemné aklimatizovanie prajem a to spezi bolo dobré?kola a džús fakt to ide dokopy? 😖

Smejka ešte skúšky? No tak myslíme aj na to, nech to máš úspešne za sebou.... 😉

Violka ciao 😵

Lucetka som si v sobotu ráno na tržnici spomenula na teba, kúpila som si takú peknú mladú cuketku - no celá ty 😀

Danka a Janka + Marione ako sa majú drobci? 🙂 🙂 🙂

riska
8. jún 2009

ahojte 😎

cicuška, tie tvoje cicky sú fakt krasne, určite ti robia len radosť... a prid aj častejšie, ak sa ti bude dať 😉

lenka, dufam, že všetko dobre dopadne, petunia dostane rozum a s manželom sa dokonale zladite 😵

smejka, držime palce, nezabudni pozrieť aj na druhú stranu papiera, možno tam budú dalšie otázky 😉

margi, ty si zasa megaspoločenská 😉 a ako bolo u tehulky marione? mala si ju vyhrešiť, lebo zasa na nas kašle 😠

suzzika, uf, na tu tvoju kamošku budem myslieť 😔

pozdravujem aj ostatne snažilky, tehulky, maminky a všetkých drobcov 😵

margarita
8. jún 2009

cicus - rozkosne micky to mas, len co je pravda 😉 prave sme dnes s marione konstatovali, ze mat toto (rozumej nasu Kristinku) dvojmo 😀 musi byt riadny zahul. takze klobuk dolu, ako to zvladas? chapem, ze nemas kedy ani pozriet na PC, ale super ak aspon obcas prides a povzbudis nas tu 😉

leni - tak nech vas cim skor pripravia, schvalia, zapisu a vybavia, ze im to ja odkazujem, dobre? 😎 😎 😎

smejka - myslime na Teba a skusku, drz sa 🙂

suzzika - za Adku sa pomodlime, jasna vec 🙂 no a s tym mm, on je celkovo taky schopny, ze z neho miestami nestiham 😀 ale mozno je to aj tym, ze sem chodi a cita si MK, tak chape, ako dobre padne mamicke ist aspon na hodinku-dve (ved viac sa mi este ani neda)) bez kocika niekam. a mas pravdu, ze som na nich myslela, ale zase som vedela, ze su ok, lebo mi nevolali 😀 a mm velmi dobre zvlada krizove situacie vseobecne...a ked som prisla, tak K. spala na zemi (na deke), ale tvarila sa blazene (ako vzdy ked spi)

margarita
8. jún 2009

a u marione bolo fajne, vyzera super, stastne a spokojne. pozerali sme aj maleho mimiska na uzv, ukazala mi ich pekny bytik a aj Kristinka bola dojata vkusnym zariadenim a prijemnym vyhladom.
potom podrobila inspekcii gauc v obyvaku a celkovo sa snazila tvarit ako vzorne a poslusne dieta, aby marione nevyplasila...ale trochu sme i poplakali, na ziadost Marione, ze chce vidiet aj ako place...Kristinka je taka obetava, ze jej to hned predviedla 🙂

a co sa pomahania do a z busu tyka, modlila som sa za to odvcera 😉 a uspesne - vzdy sa nasiel nejaky muz, ktoreho som pekne poprosila a hned sa trhali, aj by pomaly mna zniesli s tym kocikom..az na jedneho mladeho pubertalneho frajera, ktory sa tvaril ako zrazene mlieko, ale pomohol mi,asi musim oslovovat az starsich ako 18 😵

riska
8. jún 2009

margi, supeer 🙂 gratulujem k premiere s mhd 😀
a prinajhoršom by si oslovila ženu, ja som už tiež párkrát mamičke s kočikom pomáhala, ked nikde - nikoho nebolo, alebo sa tvarilo, že nie je 😖
dnes si sa zasa vykecavala, čo? 😀 🙂 dufam, že marionin mimik nie je ohučaný 😀 😝 😉

margarita
8. jún 2009

dakujem, dakujem - no ja by som aj zenu oslovila, ale v tom case ako som cestovala su v buse len dochodci a nezamestnani a potom poobede studenti...ale ved vies, ze ja som na chlapov 😀 takze kym je aspon jeden v buse, ja ho hned zapriahnem...co keby som oslovila nejaku babu a ona je chuda tehu a nevie o tom, a bude sa tam nadrapovat a cojaviem...
no to nech posudi marione...myslim, ze to bol dialog - semtam mi stihla skocit do nadychu 😀

riska
8. jún 2009

no to teda kombinacia - dochodcovia, študenti a moja stria 🙂
a dufam, že si marione dohovorila, nech sa nam hlasi!!!

margarita
8. jún 2009

a to si ako myslela, moja??? 😎 😀 ze uz nie som student a este nie som dochodca? 😀 😉
no ja som jej moc nedohovarala, ale verim, ze sa ukaze...mam dost ako dohovaram cely den dietatu, tak na marione mi uz nezvysila slina 😉
a Ty ako s detvakmi, uz strihas meter, nie? 😉 ved klasifikacka za rohom ... alebo za dvomi 😀

riska
8. jún 2009

no že si nezamestnana 😀 viac - menej 😝 a nejake nove foto by sa zišlo

no veru, ešte prežiť 2 týždne a budeme za vodou 😵

margarita
8. jún 2009

jaaaaaj, to bude uz ta materska demencia, ze ani ftip nepochopim 😒 tak sorry, pravdu mas, ved ja si uz polroka hoviem na dovolenke, a stat mi ju plati...no uz dlho nebude, koncia mi sladke casy 55% platu 😔

no ked inak nedas, skusim nejake foto pridat, mam na usb nieco od mojej mamy, co nas fotila u nich, tak sa s tym idem pohrat, ked uz mi bambulka tak pekne zaspala 😉

a ako ze za vodou, ved vy len k moru idete, ci az za??? do Afriky? 😎 som myslela, ze Taliansko, no ale sak ked si preplavete...

margarita
8. jún 2009

hotovo 😉