Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

cervena_ciapocka
5. aug 2009

Ved prave a ja sa nechcem pytat tych co to prezili, lebo ja si to ani neviem predstavit ake to muselo byt tazke 😔

juliett7
5. aug 2009

diky, ste zlate

juliett7
5. aug 2009

by ma zaujimalo, poculi ste uz o modlitbe k sv Gerardovi? SOm sa chcela dopatrat, ale nikde som nenasla.

lucetta
5. aug 2009

servuste all 🙂
jej ahoj kaki 😎
a kde ste vsetky???
juliett k sv. gerardovi je aj novena, a vysla vo vydavatelstve taka mala knizocka "chlapec, kt. sa hral s Bohom" a da sa kupit v ktoromkolvek krestanskom obchode s knihami, aj cez net myslim 😎
vsetky vas pozdravujem a zelam pek. den

janula.k
5. aug 2009

julliet, ja som sa ku Gerardovi modlila pravidelne este ked som bola snz a teraz sa modlim tiez. Mam taku knizocku "Novena a modlitby k sv Gerardovi". Skus sa opytat v nejakom obchodiku s naboz. literaturou, pripadne ti mozem tie modlitby napisat do ip 😉

pepppe1
5. aug 2009

ahojte 🙂 tam my sa snazime a zatial bez vysledku ☹ ale tak stale verim,predsa sa snazime este malinku dobu

smejka
autor
5. aug 2009

ach jaj dievcata ☹
uz ani neviem co napisat 😖 .....uz mi je to i luto i hlupe....ale my opat bez uspechu na urade 😖
bezny smrtelnik je proste nic proti zatvrdnutosti srdc 😔
dakujem vam ze ste na nas mysleli.... 😔 ...no nemajte obavy...boj neskoncil....zviechame sa a ideme dalej 🙂

janula.k
5. aug 2009

smejka a v com je problem? ☹ nemaj ani ty obavy, pokracujeme v modlitbach 🙂

juliett7
5. aug 2009

janula bola by som velmi rada, keby si mi ich napisala do ip. Diky

janula.k
5. aug 2009

juliet, no problem 🙂

riska
5. aug 2009

smejka, to hadam nie 😔 mna už to tak štve 😠 čo su tam všetci na hlavu padnuti? 😠 😠 😠
zdravim aj ostatne (aj nové) dievčata 🙂

margarita
5. aug 2009

smejka, a co su tie uradnicky uz uuuuplne divne, co im vadi? 😠 😠 😠
neboj, my nepolavime, aj ked priznam sa, dufala som, ze budes mat lepsie spravy 😒

riska - neuveris, ale zaspala po sediacky v lehatku pred cca 10 min. 😀

a zdraviiiiiim vas vsetky

violoncielka
5. aug 2009

Smejuska.... ☹ 😢 .....do kelu!!!!!! Uplne mi je z toho nanic......
NUz co, zial musime vsat a ist dalej a bojovat. Fakt nevieme ani hodiny ani dna kedy nas moze pristihnut to nase stastie.....my sa aj nadalej za vas budeme modlit za vas

juliett7
5. aug 2009

a aky je tam problem s uradom, ked sa smiem spytat?

lenkove
5. aug 2009

Smejka
ja tu nariekam za notebookom.. bojim sa o Dievcatko co s nim dalej bude, preco nemoze precitit vo svojom zivote lasku a musi byt len kolonkou na papieri?
Dakujem Panovi za jej docasnu rodinu, ktora ju ale svojou laskou a modlitbami chrani od zlych veci.. Laska sa davanim znasobuje a ma strasnu silu.. raz to musi dojst aj tym co sedia na uradnych stolickach..
Dievcata, co tak nejaku modlitbovu retaz za Smejku?
Navrhujem, okrem toho aby sme sa za nu a ich Dievcatko modlili v ruzencoch aj litanie s Sv. Jozefovi, patronovi pestunov.. idem ich najst a pridam..
posielam vam vsetkym silne objatie..

lenkove
5. aug 2009

A este vas poprosim, dnes o deviatej a vlastne kazdy den o 21 h. sa nase druzicky modlia za Silvinku.. ak mozete tak sa pridajte.. Litaniami k sv. Piovi, alebo inou modlitbou, ci myslienkou k Panovi..
Ved Pan je nasa sila a spasa.. Nenechame sa zmiast...

smejka
autor
5. aug 2009

lenka dakujem 😔
ja verim ze z tejto bezvychodiskovej situacie je riesenie.....tam Hore urcite 😔

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
juliett7
5. aug 2009

smejka, uradnici niekedy zbytocne chcu plno potvrdeni a pritom to ani nepotrbuju. Viem, lebo som tam robila konkretne na socialke 3 roky

lenkove
5. aug 2009

Vivien,
viem, ze vy svojou laskou Dievcatku pomahate, v tomto nerovnom boji.. tolko negativnych veci na nevinne deti, kurnik sopnik, ti uradnici su ako zoldnieri co maju na svedomi Betlehemske neviniatka. Ja ozaj placem a davam moju bezmocnost Panovi.. a prosim aj za tych, co to sposobili, nech to mozu olutovat.. ved je to strasne 😔 😔

bettynka222
5. aug 2009

smejka ☹

riska
6. aug 2009

kde ste všetky, hmmm? 😉
ja som sa práve vrátila od doktorky, z HP mam dvojnásobne zvýšený prolaktín a vraj aj nejaké protilátky v štítnej žlaze 😕 sestrička vravela, že ked otehotniem, tak mam ist okamžite na endokrinologiu 😖 ja ked raz otehotniem, rovno sa dam na PN, lebo už mam celý zoznam doktorov, za ktorými mam isť 😀
ale inak sa mam fajn a prajem vam krasny dniček 😵

juliett7
6. aug 2009

riska a aky mas ty problem, ze nemozes otehotniet?

riska
6. aug 2009

juliet, ťažko povedať, ked sa stale dozviem niečo ine 😀 ale asi najväčší problem je pco a nepravidelna ovulka

kaki
6. aug 2009

Ahojte 🙂
Tak sa mi nechce pracovať že dovi dopo... A čo by niektorí za to dali...
Ale ja rada prepustim moje pracovné miesto a poidem na dlhú "dovolenku" 😅

janula.k
6. aug 2009

Ahojte 😉 Riska a preco ta neposle uz teraz na endo? Ved ŠT dost suvisi s otehotnenim a cyklom..a na ten prolaktin ti co dala?

kaki
6. aug 2009

juliett a vy sa ako dlho snažíte? Nevidela som ťa tu, ale možno som si len nevšimla 😉

janula.k
6. aug 2009

Kaki ten pocit dovi dopo velmi dobre poznam...preto by som ani za nic neopustila teplucke miestocko na PN 🙂

kaki
6. aug 2009

riska 😔