Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

lenkove
16. nov 2009

Orthosan je na psa? 😀 😀 no vidis, a ja ze na ludi a na psa taky s koliou na obale 😀 hladaj v mamickovskych temach, podla mna je toho vela. ja len co mi svagruska rozpravala 🙂

azalka22
16. nov 2009

seka, na vsi je teraz novy sampon, neviem rpesne meno hermi....[nieco].treba dodrzat presne navod na pouzitie a zopakovat. zvycajne rodicia nechavaju deti 2-3 dni doma.

no a mne dnes vybrali stichy, ked som to pozrela a naratala, tak mam 7 stichov. dr povedal ze je to OK,ze treba hned lubit muzicka,ze tam nie je nic, co by sa malo hojit. a potvrdil kupele. tak, kto to pojde so mnou do lucok? ze tam skapal pes aj vrana sa tam len otoci a leti do BA

rybka13
16. nov 2009

ahojte, nakukam ci danuska uz rodi 😉

seka, pokial viem orthosan nie je na psov, sa mi mari, ze sme si to davali ako deti 😠 inak Ti neporadim bohuzial, ale verim, ze sa toho bojis, moja kamoska ich dostala tiez od malej, tak si radsej umy tym hlavu aj ty a cela rodina preventivne...

azal, tak to je super, ze sa ti to hoji, drzim palce nech to vyjde... pokial viem skorki chce ist tiez do kupelov 😉

skorki kde si, ako sa mas?

darla, muzi maju radi vecne a logicke riesenia, tak sa bohuzial nemozes cudovat ze manzel chce ist jasnou a priamou cestou... aj ked ta chapem, my zeny sme vytvalejsie a verime na zazraky...

danka24
16. nov 2009

ahojte tak ja este stale nerodim .. malej sa nechce dnes som bola aj na ctg ale nic mala spala jak narokom ani nekopala a doma sa nevie zmestit do koze 😠 kontorla o 2dni tak dufam ze rybka mas pravdu a zajtra sa narodi aby sme v stredu tam nemuseli ist opat.. 😉 pekny vecer

margarita
16. nov 2009

dani, jasne, Klarka caka na ten zajtrajsok, aby sa jej datum narodenia dobre pamatal 😉

vsetky vas zdravim, a o vsiach toho vela neviem, to som este nemala...teda mozno aj hej, ale uz si na to nespominam...

riska
16. nov 2009

no danka, klarka nas všetkých poriadne napína, tak nech už to vypukne, lebo asi to musi byť už trošku naročné 😉

ja so všami nemam našťastie skusenosti 🙂 ak sa vyskytnu na škole, tak skor u menších detí.... a ked mame nakazané kontrolovať aj tých vačších, ja to vždy odmietnem, ved nech im vlasy pozeraju rodičia 😝 😝

az, super, tak sa rýchlo pritúl, nech je čoskoro vidno výsledok 😵

lucetta
16. nov 2009

ahojte 🙂
riska 🙂 margi 🙂 rybka 😎
vseeetky 🙂 😉

maria1610
16. nov 2009

Ahojte, aj ja nakukam, ci uz Klarka nie je na svete 🙂
Mam teraz narocnejsie obdobie - chalani su uz druhy tyzden doma - Matusko s riadnou anginou (pat dni horucky do 39,9) a Filipo so zapalom priedusiek...
Riesime momentalne aj Filipkovu diagnostiku v centre pre autistov - mame dost vazne podozrenie, ze mu pribudne aj tato diagnoza ☹ - prosim myslite v modlitbe aj na nas...

rybka13
16. nov 2009

maria, ahoj 😉
no mas toho dost, drz sa 😔
a bud si ista, ze si v nasich modlitbach 😉
ahoj lucettka, ako zijes? 😉

danuska, tak nakoniec tu budeme mozno aj ja aj janulka prenasat, ved babatkam je dobre v brusku 😉

kde je violka?
smejka, ako sa mas?
kaki? malo pises v poslednej dobe
a vieme co je nove s betty?

rybka13
16. nov 2009

dnes som na vas o 22.00 myslela, aj zajtra budem.. pondelky a utorky su nase 😉

violoncielka
17. nov 2009

Tu som 😉 😵

Vcera po marnych pokusoch zapojit sa na MK som to vzdala.....
Danka tak uz to bude urcite dnes...citim to.... 😵 😵 😵 .

No vidis rybka aka si usilovna v modleni....ja som hrozna a 😒 vzdy zaspim pri telke....a tiez sa mi nechce vyjst do zimy spod tepluckej deky 😀 😵 .
No som lajdacka 😒 😠 .Ale dufam, ze Boh sa zmiluje nado mnou aj takouto. Sice nic by sa mi nestalo, keby som sa trosku premohla...nie?
pekny den vam prajem...a dnes snad nezabudnem...pa.

violoncielka
17. nov 2009

Teraz idem konecne do posilky...konecne sa mozem zase hybat....mne ked zlenivie telo tak zleniviem aj v mysleni a vo vsetkom. Cim viac sportujem tym viac vladzem.... Takze idem dobyt baterky. Ciaooo a krasny den

danka24
17. nov 2009

ahojte tak zatial nic idem i ja zacat trosku sa hybat idem upratovat tak snad vcielka budes mat pravdu a dnes to roztocime na porodnej sale 😀 😉

babulka123
17. nov 2009

danka.. ty si este cela??? no moje nervaky.. tak sup sup.. velmi na teba myslim a drzim palcoke..

janula.k
17. nov 2009

ahojte,
danka, tak ani horuci kupel nezabral? 😠 ja si pamatam tu cast z Priatelov, ked Rachel prenasala, tusim 10 dni 😕 a uz sa to s nou nedalo vydrzat. 😅
violka zober ma so sebou do posilkyy..mne uz tak velmi chyba pohyb 🙄
maria ☹ neviem co na to povedat, velmi ta obdivujem, ze to zvladas s chlapcami. Nech vam da Pan vela vela zdravia.
riska, margi, lucetka, azalka, seka 😵
rybka ako sa citis? ja mam odvcera zas problem s hemačmi 😠 ale zajtra idem do poradne tak to poviem doktorke, lebo mi to aj trosku krvaca.
babulka ahoooj 🙂 Ninka je krasna, pripada mi to ako vcera co som nakukala do augustoviek kedy a co sa vam narodi 🙂

janula.k
17. nov 2009

baby a neviete niektora ako sa ma bettynka?

danka24
17. nov 2009

janulka neviem ☹ a kupel nepomohol tak snad dnesne upratovanie pomoze 😉

riska
17. nov 2009

dankaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂

maria - to ma velmi mrzi 😔 😔 myslime na vas 😔

violoncielka
17. nov 2009

danka ..nuz musis presvedcit malu ze aj na svete je dobre...ona betarka si predlzuje pobyt v teplucku a dobruckom brusku 😵 😵 .
Taaak uzzzz tllllllaciiiiim za teba

Maria...ja viem ze je to strasne, ale aspon jedno pozitivum...autisti byvaju vacsinou velmi inteligentni.....ved aj Keanu Reevers je autista a vidis aku karieru ma za sebou.....Posielam ti vela pozitivnej energie...budem sa za vas modlit, aby ste to s pomocou Bozou zvladli.... 😔

violoncielka
17. nov 2009

Baby ako oslavuje SK ?

rybka13
17. nov 2009

ahojte 😉
nakukam co danka a klarka a zdravim aj Vas ostatne a prajem pekny den 😉
Len dobi baterky viol 😉 ked budes o chvilu tehu, uz nebudes moct tak skakat 😀

janulka, mne odkedy viac lezim tie hemkace trocha presli, ale na cytologogii v poradni mi nasli ze mam nejake lactobacily pozitivne, tak ma to tam cele dole nejak posvrbkava 😠 Ale doki mi na to nic nedal, tak hadam to nie je az take zle.... hlavne ze streptokoka sme nemali, tak to som rada 😅
inak mne je posledne 2 tyzdne tusim lepsie ako v tom 8 mesiaci, mozno to robi aj psychika, do 35 tt som sa este obavala aby rybiatko vydrzalo v brusku.. teraz uz keby sa aj narodilo, tak je to ok...
Ale skor mam pocit, ze je nejak vyssie, tak nakoniec mozno budem prenasat ako Danka 😉
Dnes idem s mm este jednu na prednasku o porode a este raz cvicit dychove cvicenia, citim sa tak pripravenejsia a kludnejsia na porod... a potom chcem ist posledny krat do H&M a C&A dokupit nejake vecicky (vraj su teraz super zlavy), tak dufam, ze ma nechytia kontrakcie (ako vcera na 15 minutovej prechadzke ufff 😔 ale nejak som to rozchodila...)

riska
🙂

janula.k
17. nov 2009

rybka ja sa zas citim lepsie teraz v 8.mesiaci ako v 7. mesiaci 🙂 tak dufam, ze ten 9. bude najsamlepsi 😀 Lactobacily mam aj ja cele tehu, to je normalka. Ja si davam tak preventivne obcas macmiror.
Ty vies co, ja nemam ani jednu prednasku o porode a netusim ako mam dychat 😀 nejak sa spolieham na to, ze ani nase babky nevedeli a sme tu...alebo vies co radsej na to este ani nemyslim 🙂 My chceme ist zajtra pozriet nejaku postielku, aj ked mame doma este kolisku po mm a jeho sestrach a svokra ze kym bude babatko malicke, mozme ho mat tam. No neviem, ja by som ho radsej chcela naucit hned na postielku, aby nemal problem zvyknut si potom.
Violka, ja netusim ako oslavuje Sk, videla som len par dokumentov z 89´ a okrem toho dnes rano Šipovu Ruženku. 🙂 inak vy si ako spominate na nov. 89? Ja som bola prvacka a jedine co si pamatam ako nasi sedeli pred telkou, strngali klucami a strasne sa tesili. Vobec som tomu nerozumela. A ako prvacka som dostala kopec skolskych pomocok hned v prvy den od ucitelky 🙂

violoncielka
17. nov 2009

Tak Jani ja som bola 17.11 maturantka 😉 . Aj som v Ziline demonstrovala...bola strasna zima aj sneh bol a mrzlo....ale neucilo saaaa!!!! 😀

janula.k
17. nov 2009

violka, no vidis to, ja som skolu este len zacinala a ty uz si koncila sikulka 🙂 vtedy by si sa so mnou ani nebavila a kto by to bol povedal, ze raz budeme spolu v nejakej temicke na nejakom Modrom koniku 😀

riska
17. nov 2009

rybka, tak super, že sa to ustalilo, ešte budeš prenašať 🙂 a pekne nakúp 😵

ja som 17.11. bola tretiačka na ZŠ a prave som bola v ŠvP, takže som o žiadnej revolucii netušila 😎 a potom si pamatam, ako sme stale pozerali v telke prenosy z namestia.... a zrazu je 20 rokov fuč 😕 😉

janula.k
17. nov 2009

vypatrala som v inej teme, ze Bettynka je stale v nemocnici a jej stav je vazny, vraj musi stale lezat, lebo sa jej opakuju krvacania ☹ Bettynka drzte sa! Sv. Gerard oroduj za mamicku Bettynku a jej dietatko aj za rodicku Danku a jej dietatko 😵

skorki
17. nov 2009

Ahojte babulky,

Tak po predlzanom vikende na Orave som sa tu prisla kuknut, ze ako sa rozrastame, a my nic... 😀 Danka, myslim na Teba. Tusim sa Klarke ozaj nechce, ale treba jej posuskat, ze jej tu bude dobre 😉 a ze sme na nu uz zvedavi.
Tehulienky nase, drzim Vam moc a moc palce. Rybka a Janulka uz tiez pomalicky idu do finale, no to budeme mat krasnu koncorocnu urodu 😉
Ja nemam nic nove ohladne nasho snazenia - snad len tolko, ze moja doki v Gynfive ma dost odbila po otazke, ze co kupele. Vraj, co uz len od nich s mojou diagnozou ocakavam??? 😕 No ja stale cakam na zazrak. 😀 Ale maminka to spravne skomentovala, vraj sa jej urcite nechcelo vypisovat tu horu papierov. Tak pojdem za svojim dokim a porozpravam sa s nim. Navyse, je tu ten moj problem s poistovnou...no ved uvidime...Ale-mala som mierne lepsi HP. Ale naozaj len mierne.
Co sa 17/nov. tyka, tak ja som bola akurat 10 rocna a travila som dva mesiace /!!!/ v kupeloch v Tatrach. Vobec som netusila, co sa deje a bolo mi divne, preco nas zrazu ucitelia upozornuju, aby sme ich prestali oslovovat "sudruzka"...
Tak este pekny sviatocny vecer 😉

lenkove
17. nov 2009

ahojte moje pekne 🙂
Skorki, tesim sa, ze si prisla a ze HP je lepsi 😵 😵 aj ja verim v zazraciky a v krasnu "urodu" aj na buduci rok 😉

Danuskaaaaaaa, co to ma byyyyyyyyyyyt

Este som sa nemodlila, ja na utorok akosi zabudam 😕 ale vcera som za vas obetovala nielen ruzenec, ale aj nezapnutie telky, potriedenie ponoziek a upratanie suflika 😉

Inak, ja som sa 18 alebo 19 Novembra vybrala po skole za mamickou do mesta. Vtedy robila v jednej pizzerii a ja som uz mala predvianocne obdobie 🙂 tak som vyrabovala prasiatko, sadla na bus a isla do mesta za mamkou (mala som 10 rokov a mesto bolo vzdialene 30 km a prislo mi to normalne, nerobila som to prvykrat 😉 ) ze spolu odbehneme kupit darcek ockovi a babke. A ked som prisla k mamke, ta sa vobec nepotesila, ale strasne vystrasila, ze je revolucia 😕 poprosila jedneho pana, nech ma odprevadi na autobus, HNED, UZ AJ, ani slahackovy pohar som nedostala 😉 sli sme na vzdialenejsiu zastavku mimo centra po vedlajsich ulickach. Uja som nastastie poznala, tak som sa vobec nebala a zdalo sa mi to zabavne,lebo ujo predtym pracoval ako sofer autobusu, co nas vozil do skoly, tak som sa citila dolezita, ze sme teraz kamosi 😉. Ale som nechapala preco nemozem ist s mamkou po obchodoch.. Mamka mi potom vravela, ze sa strasne bala, ze pridu policajti, vodne dela, alebo cokolvek a ze sa mi nieco stane.. Ze sa tie prve dni bali a len cakali kedy vyjdu vojaci do ulic, ako v 68 😕 U nas na krajnom vychode to bola prva demonstracia akurat v ten den...

lenkove
17. nov 2009

Maria
som rada, ze si sa nam ukazala... Myslim na teba v tvojom trapeni... Pan ma pre kazdeho plan, Pan na nikoho nezabuda.. Neboj, ani na teba, ani na tvojich syncekov.. 😔

tinkapn
17. nov 2009

Ahojte, aj my snažilkujeme od augusta, no zatial nič..... Už som si dala taký "záväzok", že tento mesiac začnem s ovulačnými testami, nakoľko je moja menštruácia dosť nepravidelná po vysadení antikoncepcie... Tento, max. buduci tyzden by mali prist plodne dni, tak zajtra utekám do lekárne pre ovulačné testíky... Tak zatiaľ ahojte