Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

nyya
13. apr 2009

riska no ja som skusala dneska rano ale vysiel negativny...tak mozno bolo este skoro...no este ze pred mrskou idem k doktorovi na kontrolu tak uvidime..co mi on povie...ale dufam...ze uz sa stastie otoci na nas... 😉

babaenky mozem sa vas spitat ako dlho sa vy snazite???

janulka dakujem asi este pockam a potom mi to rovno doktorpovie ci som alebo niesom... 😉

riska
13. apr 2009

skorki, o.k, rozbehnem akciu, sledujte si potom ip 😀
nyya, ja asi 100 rokov 😝 teda skoro 5 😖

nyya
13. apr 2009

riska my sa snazime 9 mesiacov ...tak to ja malinko oproti tebe...moooc drzkam paleky 😉

riska
13. apr 2009

dakujem 😉 aj tebe to určite čoskoro vyjde, bud trpezliva 😉

darla27
13. apr 2009

Ahojte, ako ste prežili Veľkonočné sviatky?
My sme celý deň chodili po rodine, bolo fajn.
Tak som si včera povedala že by som bola spokojná, keby som na budúci rok na Veľkú noc mala už veľké bruško a chystala sa do pôrodnice. To sú odvážne myšlienky čo? 😀
Tento týždeň sa idem poradiť čo by sa dalo ešte vyšetriť a ukázať dokimu papiere z imunológie.
Vy máte čo nové?

bettynka222
13. apr 2009

ahojte baby 😉 skorki a jani je to hrozne, ale vy to urcite zvladnete,ze ...ako vsetko doteraz 🙂 inak tiez neznasam, ked ma okolie stale pozoruje a riesi ako sa citim. najhorsie su tie sucitne pohlady. a skorki uplne ta chapem, kolkokrat sa mi o potratoch bavi jednoduchsie s kamaratkami alebo s niekym menej blizkym ako s rodinou...oni maju vzdy okolo toho kopec divnych reci. do mna teraz vsetci hucia kvoli diplomovke. vraj nemyslim dostatocne pozitivne ked sa bojim, ze za dva tyzdne tu druhu polovicu nestihnem napisat????? okrem toho, ze na to momentalne nemam dost sil, tak ma este stale vyrusuju take smutne myslienky a som stale unavena - mozno je to aj dosledok toho, ze mam este stale v tele hcg a uz 5 tyzdnov krvacm. skonci niekedy to krvacanie?

inak margi, uz aj ja som cvicitelkou mojzisovej - uz tri dni 😀 a neznasam orve dva cviky... 😝

margarita
13. apr 2009

skorki - rodinu si clovek nevyberie 😒 😉 nastastie ale kamaratov ano 😀 😀 😎
ak sa len trochu bude dat, prisla by som vas kuknut na stretko aj so svojim "velmi dobrym dietatom", ktore mi tu uz mrnci prave, ze mama vypni to a daj mi jest 😉

bettynka - ja Mojzisku milujem vsetky cviky, asi preto, ze to teraz nemam moc cas cvicit, tak sa oblbujem, ze ake je to vsetko super a ten spomienkovy optimizmus, ze ako mi to velmi pomahalo to cvicenie 😀 ale fakt mne pomahalo a verim, ze aj nadalej pomoze, len momentalne moj duch je sice ochotny, ale telo slabe... 😀

darla - kiezby sa Tvoje odvazne myslienky stali coskoro realitou 🙂

papa vsetkym veriacim snazilkam 😵

riska
14. apr 2009

bre ranko, dnes sa už pracuje, tak kde ste všetky? 😵

violoncielka
14. apr 2009

Ahojte babenky,tak hlasim navrat 🙂 .
Tak vidim,ze ste prezili slnieckove sviatky...ako aj my.Trosku som sa musela ale zamysliet nad celym zivotom...boli sme totizto za manzelovou tetou (bezdetna sestra jeho babky,takze taka babka2) v domove dochodcov (jej rozhodutie).Nadherne prostredie,vsade luxus -byvanie v kastieli s nadhernym parkom,celodenna strava a lekar 24h k dispozicii,pranie pradla a kazdodenne iupratovanie.....Ale vsetci tam boli stari a vlastne tam cakaju na smrt....Dokial clovek ma silu tak si to tam moze uzivat,ale akonahle sa ocitne na posteli tak uz je to vsetkym tam naokolo jasne....
Je to uplne normalne,je to chod zivotz,ale ked je tych ludi privela pri sebe tak je to trosku deprimujuce.....Ale som rada ,ze som videla aj tuto stranku zivota...

Takze Riska uz kolisala v naruci malu Kiki? krasa 🙂 tak ste si vsetci padli do oka...to je super.Uz sa tesim ak ju aj ja raz uvidim,ale to uz asi nebude babatko 😉

Smejka drzim velmi palce...a nech sa to uz do kelu pohne nejakym smerom.Ano suhlasim so vsetkymi najhorsia vec na svete je cakanie a byt v neistote.
Ja zajtra idem na prvu kontrolu (skontrolovat "velkonocne" vajka).Zatial je vsetko v pohodicke....
majte sa krasne.
Leni idem citat...tesim sa

riska
14. apr 2009

violka, ahoj 😉
mas pravdu, treba si užívať každý jeden den a pritomnosť v nom... a zbytočne sa nezožierať tým, čo bude 😔
dufam, že ti vajka krasne rastu a budeš nasledovať marione 😀

violoncielka
14. apr 2009

Ahoj Riska,tak si este uzivas praznin? Super....Ja tiez dufam ze vajka pekne napreduju...kot-kot-kot-kotkodaaaaak!
Lenkove precitala som si ,ved ty si Daniel Steelova 😉 ....Ale nie pekne..... 🙂

violoncielka
14. apr 2009

prazdnin
ale nie,je to pekne

jujuju
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
riska
14. apr 2009

no, uživam si, uživam 😎 ale už sa idem seriozne venovať študiu 😀

violoncielka
14. apr 2009

Super Risk,aj ja si idem urobit domace ulohy z talianciny a dozehlit druhu kopu pradla.....konecne som sa k tomu dokopala.....

horalka777
14. apr 2009

tak aj ja chcem zavitat medzi "druzice" 🙂 do druzobnej temy..

Zelam vsetkym najozajstnejsiu velkonocnu radost zo vzkriesenia a len potvrdzujem, ze sa za vas vsetky modlime 😎

Krasnu jar a novy optimizmus do zil 😵

violoncielka
14. apr 2009

Jeeej horalka,aku mas krasnu dcerku!!!! gratulujem.Dakujeme ze na nas myslite,velmi to potrebujeme.A cakaj odo mna IP!!! 😀 .Moj brat teraz caka dievcatko a bude sa asi vola bianka (take podobne ako ma tvoja malicka).A ona sa normalne smeje na tej foto...tak to je cela mama!

horalka777
14. apr 2009

cauko violoncielka, na IP sa uz velmo tesim 😵 lebo sak nyst o Tebe neviem.
Keby citam este aj tuto temu, tak to uz fakt existujem len na polotovaroch 😝 😀

Inak dakujem 😵 ale Blanka nie je cela ja, ale cely tata. Ukazala som minule znamemu fotku MM, ked bol v jej veku a znamy ze - to preco malu fotite CB? Ved je krajsia vo farbe. A ja ze - sak to je moj muz 😅 Ale je fakt, ze spolocenska bude asi po mne 😎

P.S. Za zenu s najslnecnejsim usmevom si predsa bola vzdy Ty, pokial sa pamatam 😉

kaki
14. apr 2009

Ahojte🙂
Sviatky skončili veľmi šťastne🙂 a radosť si rozdelím na celý rok 🙂
prajem aj ja Vám radosť z dobrých vecí (a ďaších detí) pčas celého roku 🙂

PS: Strie vy to teda beriete zodpovedne... a super že o sebe hovoríte pravými menami... "strie".... aspoň je hneď každému jasné v ako príbuzenskom vzťahu ste 😀

lucetta
14. apr 2009

ahojte babule, som tu na skok, ako vzdy 🙂
pozeram, ci sa necrta nejake stretko, riska 🙂
marione ako sa mavas?
skorki, vidime sa v praci? v posled.dnoch sme mali na seba stastie, dokonca 2x v jeden den 😀
verim, ze ste vsetky sviatkovali velmi pozehnane, pre mna cela tohtorocna V.noc znamenala vela radosti po vsetkych udalostiach minuleho mesiaca a hlavne som velmi dakovala za dar zivota a ked som v nedelu spievala zalm: " ja nezomriem, budem zit a vyrozpravam skutky Panove.." som myslela , ze to od radosti ani nedospievam.
ako sa dari violoncelka, lenkove,danka, suzika....a vsetky ostatne?
riske sa koncia prazdninky....
margi, toto boli kristinkine 1. sviatky...to muselo byt vynimiocne aj pre vas.
tesim sa zo vsetkych vasich uspechov a v modlitbach myslim stale na vas , kt. este bojujeme 😵
pozehnane dni pa
a do skoreho videnia 😉

smejka
autor
14. apr 2009

ahojte 🙂
tak konecne vas tu vidim...vy moje VS 😵
ja som bola dnes v praci a ked som mala vcera trosku pochmurnejsiu naladu tak dnes ma vsetko preslo ked som videla niektore vysledky pacientov.....som rada ze sme relativne zdravi v rodine 😔
ako sa mate?
kde je lenka?
kaki dlho si tu nebola 😉
violoncielka jej tak to bude z teba o chvilu tehulka 😵
riska no dumala ako dumala 🙂 ....ale ten post bol na nieco dobry....na nieco nie.....stratila som kontakt so super kecalkami 😉 ...kolko si popisala dnes? mna zajtra caka (m)ucivy den 😝
pozdravujem kristinku a maminku 😎
a na druzbu horalka tiez myslime 🙂
dnes je pondelok....

riska
14. apr 2009

lucetta, ahoj, stretavka bude, zajtra vam pošlem ip, len musim zistiť, ako vyzeram v robote 😉
ako tvoje vyšetrenia? niečo nove?

smejka
autor
14. apr 2009

😀 ...fuuu ze pondelok 🙂 ...esteze nie velkonocny zase 🙂 ....

riska
14. apr 2009

smejka, dnes je utoroook 😀

smejka
autor
14. apr 2009

popleta som 🙂
lucetta riska ahojte 🙂

riska
14. apr 2009

no ahooj, konečne si tu... bez teba tu bolo mrtvo 😀

smejka
autor
14. apr 2009

🙂 ....mrtvo hlavne o 20 ze? 😀 aj marione ide zajtra?

riska
14. apr 2009

tak tak 😉 a kam by mala ist marione? zas som niečo zmeškala? 😲

smejka
autor
14. apr 2009

nemate stretko zajtra? alebo som uz uplne mimo provoz? 😕 😀

riska
14. apr 2009

jaj, ešte nie 😉 zajtra idem rozbehnem zladovanie terminov 😀
aj tebe ide kon tak pomaly? 😠 konečne ked sa tu niečo deje, tak štrajkuje...