Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

riska
14. máj 2009

carm, kedy presne ideš do nemocky?
inak jedna moja kolegyna ma zle vytlačenu TK, má tam už len 2 strany do konca roka 😀

ketkous, vitaj a napiš čosi o sebe 😉 mas zaujimavý nick 😉

lenkove
14. máj 2009

Carmenuska
speci na teba budeme mysliet a napis kedy presne ides...

baby, ja sa tak tesiiiim na zajtra 😀

riska
14. máj 2009

lenka aj ja sa tešííííím 🙂 my ideme obnoviť náš manželský slub 😉 (mm sa nechal ukecať)
len aby vam s maminkou nepršalo 😒 a pozdrav našu ofučsestričku... v stredu nech ma čaká 😉

lenkove
14. máj 2009

riska a
kde si idete obnovit slub? mozem sa opytat?
ja som si na morave kupila taku brozuru o manzelstve, v skratke: dajte muzovi najest 😉 ale zaujalo ma, ze sa nema hovorit o chybach partnerovi.. ze ten to ma vycitit a sam sa zmenit.. no u zien to mozno funguje, ale u muzov? 😕 neviem sa s tym stotoznit velmi 😀
a tam pisali, ze je dobre si obnovovat manzelsky slub co najcastejsie.. najlepsie pri kazdej omsi... preto sa pytam.. 🙂

lenkove
14. máj 2009

a sestricku asi nepozdravim, ale spomeniem si na teba 🙂 🙂

ketkous
14. máj 2009

aaanooo,tesim sa na malicke..o prve sme prisli asi pred rokom,verim,ze s pozehnanim z hora to tentoraz vyjde..
ozaj janka pisala,ze sa modli ruzenec za male..mozem sa pridat?
Myslim tiez na vsetky,ktore tuzia po babatku,idem kukat ordinaciu 😀

riska
14. máj 2009

leni, u nas v petržke v kostole su misie a zajtra sa obnovuje slub, lebo maju temu laska či take čosi 🙂
pri každej omši? no neviem, ja to beriem ako niečo výnimočné a asi by mi to zovšednelo 😕

ketkous, supeer, gratulujem ti 🙂

lenkove
14. máj 2009

ketkous,
je mi luto anjelika.. ale verim a vidim, ze Pan je velky, nech vam zehna! 🙂
poslala som ti IP

margarita
14. máj 2009

ahojte,
mame tu dalsiu tehuluuuu, supeeeer, ketkous - drzte sa 😉
inak mi pisala bettynka a ze na vas mysli ale nestiha - dokoncuje diplomku a v stredu ma statnice, tak si na nu spomenme 😉

😵

smejka
autor
14. máj 2009

ahojte som len na skok 🙂 ....pozdravujem a sucitim so vsetkymi ktori maju statnice a skusky 😔 ...drzte sa 🙂
samozrejme i vsetky vs majte sa krasne 😵

lenkove
14. máj 2009

ahoj Smejkaaaaaaaaaaa
drzime palce na skuskach!

smejka
autor
14. máj 2009

lenkaaaaaa ahoj 😵 ...dakujem 😔 .... 🙂
inak dnesne zamyslenie je take trefne...pekne 😕
a idem 😉 ....prepli sme sli nasi v eurovizii....mne sa pacili 🙂

monika99
14. máj 2009

Ahojte,
tiez sa pripájam a držím palčeky všetkým študujúcim babenkam. Súcitim s vami, je to tažké 😝 . Ja som dnes bola v škole po posudky práce a zazrela som ako sa otvorili dvere do triedy kde sa konali štátnice a hned som mala velké žaludocno potiaze. 😀 Musela som vyhladať najblizsiu toaletu. To si neviem ani predstavit co bude v piatok. 🤐 Uz to vidim, vsetko zabudnem a budem tisko ako muska aspon ma vyrazia "inkognito" 😎
Alebo mi mimoriadne urobia státnice na toalete, ved komisia si bude mat kde sadnut, dajake volne zachodiky im zostanú 😅
Tesim sa spolu s novymi tehulkami, som rada ze vas tu pribúda a ze stúpa populačná krivka. 🙂
Ja sa uz neviem dockat 29 maja ked si urobim testik. Dufam ze uz aj nam sa podari //. No a ked nie tak budeme snazilkovat dalej.
A co vy babenky kedy si robite testiky, ja sa stale neviem dockat a robim si tak 28 DC cize cca 14 dni po ovu. Ide to sice do penazi lebo stale si urobim skor na 10 den od ovu a potom zase, ale manzelovi to nehovorim, lebo by po mne asi cudne pozeral. Ale ved kto neprepije tak ma a nakoniec precika na tehotenske testiky, aj tak sa to v mojom prípade dá povedať, ale co uz.
Vsetky vas pozdravujem a myslim na vas.
Paaaaaaaa 😉

marione74
14. máj 2009

carmenuska, drzim palce na laparku, nezlakni sa ak by Ta boleli plecia, to sa stava tym tlakom a plynmi co do Teba pustia, aby dobre videli vnutorne organy.
Aj ja som sa viac bala klystiru, ale prezila som to, mne ho dokonca dali a vecer, aj rano... no ono je to asi lepsie ked mas prazdne crevka...
Hovorim si, ze aspon som si to nacvicila, ked mi ho budu davat pred porodom, neboj, prezijes, radim Ti vziat si aspon 3-4 kotuciky papiera, lebo nevies ci ho v nemocke bude dost 😠

sisab
15. máj 2009

Ahoj dievcata, dakujem vam za modlitby, nase embrijko vydrzalo do transferu, dokonca sa este jedno k nemu pridalo, cize momentalne mam dve u seba. Prosim este o modlitbicku, nech su z nich krasne babetka 🙂

riska
15. máj 2009

no kde sme sa to prepadli? 😕
kde ste všetky? ved je piatooooooooooook 🙂 😀 😎

sisab, gratulujem k embrijkám, myslim na teba aj nadalej 😉

margarita
15. máj 2009

no zapadame prachom statocne 😉
tak pekny vikend vam vsetkym, asi snazilky snazilkuju a tehulky driemu...to len ja tu strasim, ked mi dieta prave dovoli 🙂

carmenuska
15. máj 2009

Ahojte, marione dakujem za povzbudenie som stale v pohode lebo sa mi to zda este daleko (v pondelok nastupujem). Som pekne upratovala dnes, nech ma mm cisto a nech nemusim po laparke a zajtra ideme na nakupy, bo sa nam vsetko akosi mina. A kupime aj toaletny 😀
Vsetkym prajem pozehnany vikend a riskovcom krasne obnovovanie slubov- urobte si aj veceru ako nasvadbe 🙂 uvidite, ake to bude pekne 🙂

smejka
autor
15. máj 2009

jej tu je tichucko 😔
pozdravujem kym som este pri vedomi 😝 ....docitam...odpoviem ak sa zajtra preberiem vecer 😝 😀
pekny vikend 😵

riska
15. máj 2009

carm, tak v pondelok nastupuješ? držíííím palce, nech sa rýchlo spamatáš a hlavne nech je všetko o.k 😵

my mame slub obnovený, mali ste pravdu, bolo to krasne, užasne... pekne po párikoch vpredu sme si to pred knazom povedali... ja som bola na to pripravená od suzziky, ale mm pozeral, že čo sa deje 😀
a normalne sme boli z toho dojati, mm hadam ešte viac ako ja 😵 🙂 😉

tak krasne vikendujte a občas aj čosi napíšte 😉

bambulka814
15. máj 2009

ahojte, pozdravujem vsetky veriace snazilky a chcem vas povzbudit. mam syndrom PCO, teda cykly bez ovulacie, nepravidelny mendzes a tak, je to moja celozivotna diagnoza. doktori ma strasili, ze bude problem s otehotnenim, bolo to pre mna vzdy tazke uverit tomu, ze Boh je nad tym vsetkym a teda ma moc urobit ma matkou. vzdy som po takychto negativnych prognozach hladala silu, aby som tomu tlaku nepodlahla.

teraz to vidim, ze to boli take skusky viery...teda, ze vykrocis po mori, aj ked vsetko okolo nasvedcuje tomu, ze by si sa mohla utopit???? Dobry Pan ale nikdy cloveka nepotopi a mne sa tyzden po svadbe podarilo otehotniet uplne bez liecby, bez vsetkeho.

Boh je milujuci a starostlivy Otec, verim, ze kazdy neuspech pocas snazenia je len cesta ku vysnivanemu cielu.

drzte sa.

lenkove
15. máj 2009

ahojte
ja som mamku vypravila do sprchy, vypili sme takmer celu flasu sektu 😀
dnes som ju statocne uchodila, normalne odmietla ist do kina 😀 pozreli sme si film na dvd 😉 ze Otec na plny uvazok, esteze mam spolubyvajucej filmy, lebo ja akosi len Kupca benatskeho po ktorom som nemohla spat 😕 😀
zajtra by sme chceli ist na nakupy a na cintorin za tetou 😔
a dnes som varila brokolicovu smotanovu a spenatove lasagne a mala som uuuuspech. som na seba hrda, som sa bala ze co take mamky jedia.. Takze: jedia vsetko, len vela solia 😕 😀
pekny vecer vsetkym! a vlasne dobru noc.. 😉

riska
15. máj 2009

lenka, tak super, pekne od teba že nas informuješ 😉 a nezostalo ti ešte z tej polievky a lasagni? mnam, si mi narobila chutky 🙂

bambulka, vdaka za podporu, ja mam presne taku dg ako ty 😔 žial, už sa nedari 5 rokov... po akej dobe si sa dopracovala k babatku? a čo nakoniec zabralo? 😉 inak ti srdečne gratulujem, to musi byť super pocit čochvila držať dieťatko v naručí 😉

lenkove
15. máj 2009

bambulka
dakujeme za povzbudenie... 😵 a gratulujem... 😵

Riska
ostali, akoby nie 😵 ved pridi 😉 a blahozelam novoopatmanzelom! 😀

marione74
15. máj 2009

no teda lenka, ty kucharka 🙂

sisab, drzime palce, nech Tvoje dva embrysky silne zabojuju...
bambulka, dakujeme a prajeme dobry porod 😉

riska, takze vy ste obnoveni, to je krasne, my mame s mojim krizu, ja som taka nejaka nemozna, nic nevladzem, ani riady umyt, takze mam neporiadok v byte, potrebovala by som od neho skor povzbudit, ale mam pocit, ze cim som ja viac dole, ze aj on je a stava sa doslova protivny 😒 tazky tento prvy trimester 😔
Tak som si dnes spomenula na Suziku, ze aj jej manzel bol prve tyzdne podrazdeny hoci z ineho dovodu, ze mozno aj ti chlapi maju zmenu hormonov alebo co 😖 Ale aj tak by som ho najradsej vyplieskala ze mi nie je povzbudenim ale skor naopak 😝

Este k tomu ma nejak zacina napinat uz aj ked som najedena, mimik si kazde 3 hodiny pyta nejake jedlo, ak mu nedam tak beda.... hned mi to da znacne pocitit... Dnes sme boli nakupovat v supermarkete a kazdu chvilu pri pohlade na jedlo ma napinalo, este ze tam bolo malo ludi, ze si to nikto nevsimol 😀 Nosim sice so sebou sacok, pre istotu ale dnes som nemala, a pevne verim, ze ho nebudem musiet pouzit 😝 😔 😝

skorki
16. máj 2009

Dobre ranko,

Riska, to je super, ze mate slub obnoveny. To musi byt riadna vzpruha. Blahozelam.
Lenka ahoj 😉 .
Marione, moje zlate, smutne...Ano, hovori sa, ze aj muzi maju "svoje dni". Mozno je z toho celeho taky zaskoceny. Aj z tych zmien, ktore Vas cakaju a ktore cakaju aj jeho sameho. Ale - mate pred sebou vikend, urcite Vam cas straveny spolu pomoze, aby ste sa dobre porozpravali a vsetko si vysvetlili.
A k tomu papaniu - no nie je to skvele, ze nosis v sebe taky "budicek"? Kazde tri hodinky sa Ti vlastne pripomina - "Halooo, mami, tu som a som hladny." 😉 Dufam, ze tieto "napinacie" stavy Ti uz skoncia a pride ta lepsia cast, kedy si tehotenstvo budes moct krasne uzivat.
Ja som mala tento tyzden taky zvlastny. V tom najhorsom stave som pisala IP Riske 😔 . V robote sme tri kolegyne, ktore si velmi dobre rozumieme. Ja - snazilkujeme od maja min. roku. Druha sa pripojila v oktobri a tretia minuly mesiac. Kolegynka cislo tri oznamila tu stastnu spravu, na ktoru cakam rok. Im sa podarilo na prvy sup. Strasne som sa s nou tesila - vyskali aj plakali sme od radosti spolu do telefonu, ona to chuda nemala ani komu povedat - bola sama doma, ked testovala. A ked som zlozila telefon s nou, tak som opat plakala od zialu ako male dieta. Prislo mi take zvlastne a zaroven taky vysmech osudu...Vsetko, co som v zivote dosiahla,som si vybojovala sice tvrdo - ale vedela som, ze ak - sa budem ucit, dostanem sa na skolu, ak sa budem ucit este viac, dostanem stipendium, ak zamakam v robote, dostanem zaujimavejsiu poziciu, ak sa pousilujem este viac, povysia ma...Proste doteraz sa mi kazda snaha nejakym sposobom "oplatila" a odrazila sa na vysledku. Vlastne tato snaha o dieta je asi moj prvy obrovsky neuspech. Ja sa s tym proste neviem zmierit - ze v tuzbe po dietati neexistuju "pravidla hry", ze snaha sa tu proste nie vzdy vyplaca. Ja viem, ze je to skuska pokory a viery, ale ja s tym mam fakt problem...No, asi na dnes staci. 😕

skorki
16. máj 2009

Inak dnes je v BA noc muzei a galerii. Tak sup, sup do mesta, treba to vyuzit. My sa s mm chystame az ku veceru, lebo je dnes opat na skoleni 😒 . Chce ist na nejaky fotograficky workshop, vraj je pre siroku verejnost prichystany atelier a fotografi - amateri sa tam mozu zahrat na profesionalov. 😀 , tak sa tesime. Pa a krasny vikend 😉

riska
16. máj 2009

bre ranko 😵

marione, ja si tiež myslim, že aj pre toho tvojho je to obrovská zmena. je ine o tom snivať a ine je o tom, ked to skutočne príde. 😉 doteraz ste fungovali uplne inak - ty workoholička 😀 s sice teraz sice doma, ale je ti zle, si unavena, bojiš sa.... možno ma pocit, že sa dostava na druhu kolaj, neviem...budem na vas myslieť, nech to čím skor prekonate 😉
a to, že musiš pravidelne papať, je príprava na kojenie 😀 a znak toho, že miminko je o.k 😵

skorki, ako pekne si to napísala... to mi nikdy nenapadlo 😕 že vlastne mi doteraz tiež takmer všetko v mojom živote vyšlo, len dieťa nie a nie prísť 😔niekedy mam pocit, že som s tým vyrovnana a dokážem pokorne stať na konci radu a čakať, inokedy sa burim, plačem a som strašne nešťastna, zufala a citim pocit totalnej nespravodlivosti 😔

tento týžden som si uvedomila, že keby som mala dieťa, nikdy by som nespoznala vas... vdaka ti Bože za moje kamošky - VS 🙂

a vam kraaasny vikend 🙂

lucetta
16. máj 2009

cafte hviezdy 🙂
uz som tu odmlku viac nevydrzala a pripojila som sa v tomto zmatku co nam vladne v dome na net.je mi tak luto vsetkych nie pozitivnych sprav...stretla som v praci aj skorki a jej som povedala, ze niekedz tak premyslam, ci zazijem ten pocit dvoch ciarok na teste ale tu super spravu od dr...niekedy tak nad tym premyslam...a preto som rada, ze sa schyluje k stretku, zas dobijeme vzajomne baterky.
velmi na vas vsetky myslim, nechavam vas vzdy pozdravovat po riske alebo skorki.
...a robim vsetko pre to ,aby ta grilovacka u nas mohla byt co najskor 🙂 😀 😉 pa pa krasne dni
p.s : tolko ste tu toho popisali, ze asi radsej zavolam riske, aby mi to opat vsetko zhrnula...aby som predisla pripadnym nedorozumeniam 😎 😀 , ze riska? 😀 cafte cafte

riska
16. máj 2009

cuketka, sme rady, že si sa ozvala, len pekne pracuj a pripravuj podmienky na party 😀 😀

skorki je v muzeu a vy ostatne ste kde? 😕