Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

rybka13
22. máj 2010

azal ako sa mas?
darlus ty ides na dalsie ivf?

rybka13
22. máj 2010

jeeej branulko aky fesacisko 🙂 a aky modroocko 🙂
este niekto pridal fotecky za posledne 2 mesiace?

riska
22. máj 2010

az, idem na antolsku a som dohodnuta s jednym doktorom, že ma odrodi 😉 aj rybka u neho rodila, tak verim v rovnako pekný výsledok 😀

smejka
autor
23. máj 2010

ahojte
dakujem vsetkym ktore ste na mna mysleli....mam to za sebou 😉
majkuska drzte sa ja....verme 🙂
risko silno na vas myslim 🙂 .....pozdravujem vas vsetky a zelam peknu nedelu 🙂
a spomente si na lenku ktora finusuje s pracou a uz ma toho dost 😔 🙂

smejka
autor
23. máj 2010

a sorry za preklepy 😎

smejka
autor
23. máj 2010

dievcata a este specialne si prosim spomente na minusiacik ☹ pozitivna osobka uz nie je medzi nami 😔 😔
https://www.modrykonik.sk/forum/tema/zazraky-se...
☹ ☹

bettynka222
23. máj 2010

ahojte 🙂

smejusik gratulujem 😵

majkuska ako pise janulka-ja som v tomto tehu krvacala tri týždne vkuse. a bolo to dosť hrozne. a v tehu číslo dva pre zmenu rovný mesiac....tak sa tam drz a podaj správy 😵

rybiatko liecte sa. a ďakujem že na nás s riskou myslite 🙂 ja som od včera na materskej 😀

jani, darla ahojteeeee. že sa aj ukazete 😵

margiiiii, fakt si v pohode vytocila 4 kilovu kittynku? budúci pondelok budú zase vážiť to naše slonica, tak som zvedava 😕

zdravím všetky 🙂 a modlime sa za maminky s detickami. ozaj a kde je modlitba?

bettynka222
23. máj 2010

margi 😀 to ten blby iphone. vyrodila som pisala, on prepisal na vytocila, tak som ho chcela opraviť ale už som nestihla 😀

majkuska
23. máj 2010

Ahojky. Tak moje HCG stuplo niečo cez 16 tisic. Ale som z toho už na nervy. Lebo tak stuplo za 2 dni z hodnoty 12125, čiže len o 4000, a nieje to veľa. Ja už prestavam veriť a to naťahovanie je horšie ako neviem čo.Zajtra ma čaka ešte ultrazvuk a som zvedava ako sa doktor k tomu vyjadri. ☹

rybka13
23. máj 2010

majkuska, vcera som uprimne prosila Pannu Mariu nech je s Tebou... verim, ze je, skus si zachovat pokoj, nech by sa dialo cokolvek...

azalka22
23. máj 2010

netreba sa vzdavat, majki, drzim palec. a prosim o silu od ducha sv. ved prave dnes je den zazrakov
rybka-mam sa tak vselijak, tieto tyzdne som pobehala tolko dr., este mi zostavaju zuby a gy. s tym sa, zial, nic nedeje, takze moj stav stale zostava taky aky je. vlastne, ani neviem, co by som od dr. gy chcela, u mna pomoze len zazrak. 😒

majkuska
23. máj 2010

Rybka, Azalka ďakujem. Ja som sa už trošku upokojila. Ono len ta neistota mi to tak robi. Ale keď si to tak vezmem, tak mne sa ta hodnota zdvojnasobila, ale nie za 2 až 3dni ako pišu tabuľky, ale za 4.A myslim si, že to až tak zle nieje. Veď uvidime, štve ma, že tu niktodnes nebol podať sv. prijmanie.Som sa tak tešila kvôli tomu sviatku.No a ešteže mam tu net, a aj vas.Som sa tak upokojila, lebo som vyčitala v poradni Mama a ja u gynekologa, na slabo stupajuce HCG sa vyjadril, že je blbosť sledovať niejake HCG, vôbec to nemusi isť podľa tabuľky a tehu je uspešne, pretože každe tehotenstvo a žena je individualna.Vraj je dvôležite čo sa časom ukaže na UZV.Povzbudilo ma to a tiež citim, že Panna Mária je so mnou, tiež sv. Gerard a v neposlednom rade aj naš Pan Božko. 🙂

riska
23. máj 2010

aj ja prajem peknu a požehnanu nedelu a vela darov od sv, ducha 🙂

smejka - gratulujem, dalši kamen zo srdca odpadol, že? 😉
betty - aj tebe blahoželam - k nastupu na MD 🙂
az - ved vieš, ze zazraky sa deju 😉
majkuska - drž sa, hlavne je, že to stupa a zajtrajši utz určite potvrdi, že všetko je o.k....myslim na vas 😵

darla27
23. máj 2010

Riska ahojky, krasne fotecky. 😵
Joj ale ti to tehotentvo utieklo, je to neuveritelne ze onedlho bude Ninka na svete. 😵 😵 😵
Betty neprispievam, lebo nemam cim extra, som teraz duchovne vyprahnuta a nic obohacujuce pre ostatne by to asi nebolo.
K modleniu k sv. Rite by som sa aj rada pridala, tiez som sa k nej kedysi modlila ale teraz mam problem sa pomodlit aj vecer pred spanim, tak asi az na buduce..
Rybka, ano planujem, este raz tento rok skusim a ked to dopadne tak ako v GF tak si davam asi pauzu, aj ked teda neviem si predstavit comu inemu nez rieseniu neplodnosti by som sa venovala.. 😀 Asi nebudem vediet co s peniazmi a volnym casom. 🤐
Baby neviete co sa stalo MIMUSIACIKOVI? Rada som citala jej prispevky, vyzarovali dobro a snahu pomoct aj ostatnym.
Mala prekrasne diebcatko - podarilo sa jej oteho po 5rocnej neplodnosti, no prekrasna, viem ze chcela dalsie mimi, nechapem co sa jej mohlo stat.. ☹
Majkuska, myslim na teba, bodaj by to dobre dopadlo.. 😔 Sanca je vzdy, zazraky sa deju. 😉

francis
23. máj 2010

ahojte 🙂 riska krásne brušenko aj ja chccceeeemmmmm........................... 😔
majkuska držte sa obaja a zajtra srdiečko nech bije ostošesto veríme 🙂
azalka cítim sa tak rovnako a neboj aj my tiež čakáme na ten zázrak a už moc dlho 😔
tá smutná správa o mimusiacikovi je pravda?nechápem a modlím sa za nu keď som to prečítala až ma zamrazilo 😔 nech jej je Pán milostivý
želám ešte pekný večer a všetky vás pozdravujem a želám veľa darov od Ducha svätého 😉

muska30
24. máj 2010

ahojte,
ako ste vikendovali? konecne bolo pekne, slnecno, tak sme isli s detmi do prirody, ale vecer nas zastihla riadna burka 😒
rybka, prajem vela zdravia 🙂
majkuska, drzte sa s babatkom 😵
darla, vela sil pri dalsom pokuse 😉
smejka, gratulujem ku skuske 🙂
a zaciname deviatnik ku sv. rite za maminky a deticky 😵

majkuska
24. máj 2010

Chvala Pannu Bohu, že je k nam milosrdný, chvala mu za Pannu Mária, za svätcov a v neposlednom rade vďaka za Veriace snažilky.

Záver z UZV:Srdiečko nam bije o 106, babetko podrastlo, dokonca je o 2 dni väčšie ako minuly týždeň, dnes som mala byť 5/6 a podľa UZV 6/1, hematom sa zmenšil o niekoľkokrat už ma len 1,8x0,7 mm. Je uloženy v pozadu, vyzera to veľmi sľubne, dr. sa vyjadril.Budem tu ležať do vtedy, kym sa uplne nevstrebe.

Ďakujem za vaše modlitby, Boh ma tym ďalej posunul vo viere.Už keď moje babetko prežilo take masivne krvacanie, tak už verim, že to dotiahneme do konca.

riska
24. máj 2010

majkuska, juchuuuuuuuuuuuuu 🙂 🙂 🙂 vdaka Bohu 😵 😵
chodim nakukať len kvoli tomu, čo napíšeš, lebo o chvilu idem k doktorovi..... velmi sa tešiiiiim 😵 😵 😵

a všetkým prajem krasny dnik a týžden 😉

smejka
autor
24. máj 2010

majkuska super 🙂 ....tesim sa s vami....opatrujte sa s babatkom 🙂
riska aj tebe krasny tyzden ocakvania 😵

majkal
24. máj 2010

majkuska 😵 😵 😵 tesim sa, len tak dalej .... drzte sa 😉

ja mam dnes nejaky "tazky" den .... mam pocit, ze ako matka zlyhavam ☹ Mate aj vy niekedy taketo stavy? Pochybnosti, ze som dobrou matkou .... Niekedy mi je toho nasho synatora luto, aki sme k nemu obaja s muzom "hnusni" .... je mi z toho teraz do placu .... co sa asi deje v jeho detskej dusicke? A pritom ho tak velmi milujeme .... ☹

ten deviatnik k sv. Rite mi asi teraz padne vhod 😔

majkuska
24. máj 2010

Majkal aj ja mam take stavy. A pritom Vanesska ma len 2 roky a 7 mesiacov. Aj mne je občas ľuto, že na Vanessku tak kričime, ale keď som sa rozpravala o tom s kňazom tak mi povedal, že preto mame deti aby sme ich vychovavali, čo by z nich vyrastlo, keby sme im dovoľovali všetko.Aspoň takto, ale verim, že ti to pomôže.

majkal
24. máj 2010

majkuska dakujem. Ked si pisala o tej Litmanovej, tak som si povedala, ze aj my by sme tam mali zajst. Zatial som tam bola len lyzovat 😝 ale teraz sa tam vyberieme duchovne nacerpat. Ty si z vychodu?

majkuska
24. máj 2010

Ano z Bj

majkal
24. máj 2010

🙂 ja z PO

akzuzs
24. máj 2010

Majkuska
Ja som to vedela že to dobre dopaldne a aj celé tehotenstvo tak bude , som si istá, Matka Božia Ti pomôže a aj anjelik strážny Tvohjho bábatka bude stále s ním a budem mu pomáhať. Len sa držte a modlite a aj my sa budeme modliť 😉
Ahoj Majkal

muska30
24. máj 2010

majkuska,
ake dobre spravy mas 😉 vela sil, aby si mohla ist cim skor domov a byt s Vaneskou 🙂

majkal,
vychova nasich deti je narocna, a potrebujeme vela trpezlivost. ja som z nich tiez niekedy unavena a nevladzem, a po dobrom to s nimi vzdy nejde 😒 ale musia mat urcite hranice a pravidla, ktore by mali dodrziavat 🙂 verim, ze sv. rita nam pomoze aj pri vychove deti 🙂

rybka,
ked stale kojis, tak MS mozes dost az ked bude mat emka 6-7 mesiacov, vtedy sa zacina prikrmovat a menej caste je kojenie, tak sa zvykne obnovit cyklus, ale je to individualne 😉

jaja25
24. máj 2010

Pridala som fotečky z Filipkových narodenín, tak kto chce kuk. 🙂

majkal
24. máj 2010

jaja - zlati chlapci ..... ako rychlo nam tie deti rastu, vsak? 🙂

ta korytnacka nema chybu 😉

francis
24. máj 2010

ahojte 🙂
majkuska super správička tak sa opatrujte a nech vás PánBožko a Panna Mária ochranujú 🙂
jaja krásny chlapci a super tortička dúfam,že raz aj ja budem môcť nášmu dieťaťu takú upiecť ak Pán Boh dá 😔
Modlime sa deviatnik
Som šťastná,že ste a dávate mi neskutočne energiu kráčať ďalej ikeď je to občas veľmi ťažké ☹ďakujem všetkým
krásny dník VS,VT,VD a VM 😅

riska
24. máj 2010

jaja, super foto, filipko vyzera pri tých bábatkach, čo obzeram ako velký chlap 🙂 a ta torta vyzerá úžasne, čo bolo vo vnútri?

francis, ja verim, že aj ty sa čoskoro dočkaš, prave vdaka tvojej vytrvalosti a tomu, že sa stale nevzdavaš 😉

darla, smejka 😵