Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

meduela
1. sep 2010

cez dieťa spoznávame Boha a Božiu lásku

mischelin
1. sep 2010

Ahojte zienky, smiem sa pridat? 🙂

riska
2. sep 2010

ahojte 😵
prišla som popriať našej carmenuske, azalke a darle úspešný štart do nového šk. roka 🙂 🙂 🙂 a dúfam, že ho budú končiť s miminom v brušku 🙂

mischelin, jasne, pridaj sa... si snažilka? 🙂

francis, nech ti to dnes dobre dopadne 😉

janulka, len sa pekne napapaj, vyzeraš na tých fotkách nebezpečne chudá 😉

a ostatne sa ako mate? my tak pomerne rýchlo, rastieme, blaboceme, smejeme sa, mame za sebou očkovanie....a je nam fajn 😵

riska
2. sep 2010

a ešte blahoželám majkuske k chlapčekovi 🙂 🙂 🙂 tušim sa tu začina skóre po dlhšej dobe vyrovnavať - najprv bettynka, smejka s dvojičkami a teraz aj majkuska 🙂

akzuzs, a na teba myslim, nech je všetko na utz o.k. 😔

carmenuska
2. sep 2010

Ahojte, dakujem riska, dufam ze nakonci skolskeho roka uz namiesto kytice bude iny darcek 😀
vsetky pozdravujem, tesim sa z Majkusky ze to dobre dopadlo a dufam, ze sa Akzuzs na man nenahneva, ked napisem, ze vsetko je OK a caka zdrave babatko!!!!!!!!!! Pisala mi SMS a vidim, ze tu na to cakate a ona nikde, asi oslavuje 😉
My uz konecne finisujeme v nasom hniezdocku uz nam zostali "len" podlahy 😀

francis
2. sep 2010

@riska ďakujem ale zatiaľ sa nič nekonalo a janulka.k mal to byť pohovor o prácu tak len dúfam,že aj bude keď dnes nič 😔
super správička aksuz tak sa držte obaja a krásne tehuľkovanie do úspešného konca 😅
všetky vás pozdravujem a pekný večer 🙂

majkuska
2. sep 2010

Ahojte žienky.A ďakujem 🙂
Akzus mojko ako si dopadla daj nam vedieť, myslim, že všetci netrpezlivo čakame. Pevne verim, že ste zdravučki, lebo Boh je milosrdny.

Inač dnes mala Vanesska svoj veľky deň, prvý deň v škôlke a zvladla to na 1s* 🙂 ,dufam, že sa to nepokazi.

majkuska
2. sep 2010

Carmenuška až teraz som pochopila, že tebe Akzus pisala. No super super super a Chvala Chvala Chvala Panu Bohu, že je u Akzus všetko v poriadku. Tak sa tešim.

azalka22
2. sep 2010

ahojte zienky, po dlhsej dobe Vas vsetky zdravim. u nas vsetko po starom ibaze zacal sk.rok,tak pevne nervy ucitelkam prajem 😀
a vsetkym VT krasne tehulkovanie a VM spokojne deturence a nam,VS, coskory posun na VT 😉

akzuzs
2. sep 2010

Ahojte a krásny večer ktorý nám požehnal Pán
No som rada že Carm dala echo ale ja som skôr PC nemohla pustiť len n aobed alebo večer alebo ak nije synček doma inak nie. Doslova som teraz vysrnadila manžela od PC s prosbou či na chvíľu tu nemôžem ísť a napísať vám
Ano vyšetrenie bolo chvála Bohu OK až sa mi až teraz trasú ruky.
VŠETKÝ NAOZAJ ĎAKUJEM ZA MODLITBY ZA TO STRAŠNE DAKUJEM až sa mi chce od šťastia plakať.
Ny vyšetrenei som čakala vyše hodiny. Bolo nás tam hodne a každý s molou dušičkou no pevne verím že všetké boli tak šťastné ako ja ked som od tiaľ vyšla. MUDr. začal hlavičkou meral premeraval, približoval, z rôznych uhlov tak som to už nevydržala a opýtala sa či je to v neporiadku a on že ešte neskončil ale hlavička je OK a to som už bol aako v siedmom nebi lebo som vedela že to bude určite OK. Pozeral srdce. Normálne mi ukazoval aj chlopne ako pracujú. Pozeral žalúdoček, chrbtičku, nožičky, vydela som aj nožičku na nej pršteky no proste som sa málem rozplakal a hlavne na to konštatovanie že je to bez žiadnej patologickej príčiny no proste OK. No bol to pekný pohlad ale kluden by som sa ho vzdala len aby som už ten stres a strach nikdy neprežila.Mala som hrozný strach . Srdce i rozum mi hovoril že bude to všetko OK ale stále som mala strach a slovo ČO AK? No na nervy. Bohu dakujem za moje detičky a neustále sa budem modliť za ne a myslím v modlitbách aj na vás aj na @majkuska aby to už aj u nej bolo iba iba dobre len s dobrými správičkymi a najkrajšou v januári. To su tie naše januárove detičky 😉
EŠTE RAZ DAKUJEM ZA MODLITBY

janula.k
3. sep 2010

Jeej Akzuzs dalsia super sprava! Velmi sa tesim. 😵
Riska 🙂 ano som nebezpecne chuda, ale ver ci nie, jem vela, ale asi to chudnutie ma na svedomi ta moja nestastna stitka 😔 aj ked chuda som bola vzdy 😒
Carmenuska to je super, ze uz finisujte, nas caka na dome este vela prace a to sme sa chceli tento rok stahovat, no asi tazko...nebudu uz peniaze 😔
Majkuska tak uz mas skolkarku? Dobre ti bude s babatkom, aspon sa mu budes na plno venovat 🙂

majkal
6. sep 2010

ahojte vsetky VZ,

dlho som sa neozyvala, tak by sa uz patrilo. Gratulujem vsetkym, ktore maju take super spravicky a tym, ktore ich az take super nemaju drzim palce, aby sa to coskoro zmenilo 😵
Ja vlastne ani nejake extra novinky nemam, sme tam, kde sme boli. Po dnesnej navsteve dr. vsak mam pocit, ze sa prave dostavame na "bod mrazu". Vysledky z genetiky nam dopadli dobre, vsetko je OK a tak mi pan doktor povedal, ze este urobime jedno vysetrenie, aby sme mali kompletny obraz. No a tu nastava kamen urazu. Genetika bola totiz posledne vysetrenie, kde som este svojho mm dotiahla 😒 Teraz nas poslali do KE na vysetrenie protilatok na spermie. A uz teraz tusim reakciu mojho mm. Prosim Vas, ktore ste toto vysetrenie absolvovali, napiste mi co to vsetko obnasa, ake vzorky potrebuju atd.
Nechcem predbiehat (mozno ma mm prekvapi), ale myslim, ze tu sme skoncili (co sa tyka nejakeho lekarskeho zistovania). Bolo mi ale blbe doktorovi povedat, ze mm tam urcite nepojde, lebo sa naozaj velmi snazi (ten doktor). Konecne som nasla dr. ktory sa o mna stara a naozaj zaujima a chce pomoct, no zda sa, ze doma mam trosku tvrdsi oriesok. 😔
Aj Vasi chlapi su taki "nedotknutelni"? 🙄

bettynka222
6. sep 2010

ahojte 🙂

moc nestiham, lebo nase kuriatko cez den skoro vobec nespi a ked spi, tak len v koliske (musim mu samozrejme pri tom asistovat hojdanim), v kociku (musi sa hybat 😀) alebo na rukach...ale zas v noci je super 😀

@majkal v KE bola na tomto vysetreni tuism majkuska a v prahe darla - skus napisat im. a tusim carmenuska sa na nieco take chystala... skus tm nejak presvedcit...ved ked je to uz len jedno vystrenie, tak by to mohol prezit 😉

@riska ahoooooj, co prosim ta stihnes pocas dna spravit??? ja voooobec nic. ale tvoja mala spinka tusim aspon doobeda, ze? aj ju musis uspavat?

@carmenuska super ze uz dokoncujete 😵 aj my sa stale pribilizujeme blizsie k stahovaniu 😉 ako sa nam inak mas, hmmm?

@majkuska @akzuzs tesim sa z dobrych sprav 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@janula.k malinky je rozkosny 😵 chuda mozes byt nielen zo stitky, ale aj z materstva...teda podla mna. zvladas sa cez den najest? ja nic nestiham, pomooooooooooooooc 😀

@francis @azalka22 @smejka @lenkove ahojte 🙂

@mischelin vitaj 😉

zdravim vsetky a specialne snazilkam prajem pokladiky v bruskach 😵

margarita
6. sep 2010

ahojte, ani ja v poslednom case nestiham a to z uplne rovnakych dovodov ako spominala betty 🙂
denny spanok je uz 3 tyzdne neznamy pojem...Kitty slape od rana do vecera aj 13 - 14 hodin, v noci 10 prespi.

inak sme ok, boli sme u svorkrovcov, pocasie je uz dost jesenne ale snad este par slnecnych dni zazijeme.

na vsetky myslim, a tesim sa, ze nase tehulky su v poriadku a tesim sa na nove, ktore snad uz konecne zase nejake mozno pribudnu...aby bolo dalsie kolo 😎

mischelin
7. sep 2010

Ahojte 🙂 snazilka zatial nie som, po novom roku snad budem 🙂 ale clovek nikdy nevie, ci to nebude aj skor 😉

danka24
9. sep 2010

ahojte tak vsetkym martinkam vsetko najlepsie k meninkam 😵 😵
margi 😀 😵

lenkove
9. sep 2010

@margarita vsetko naj k meninam! Aj ostatnym Martinkam blahozelam 😉

lenkove
9. sep 2010

@margarita vsetko naj k meninam! Aj ostatnym Martinkam blahozelam 😉

akzuzs
9. sep 2010

Ahojte a požehnaný dníček ktorý bol u nás upršaný a myslím že aj u ostatných VS 😉
Aj ja sa samozrejeme pripájam k blahoželaniu Martinkám 🙂 A ´mnoho Božích milostí 😉
Asi ste všetké dievčatá strááááááááááááášne zaneprázdnené lebo poslednom čase je tu málo živá diskusia 😅 Ja som bola včera na zápise do školy a už sa mi skončili dobré prázdninové časy ale čo už treba sa učiť a učiť a učiť. 😀
Inak ako žijete ako sa majú malé detičky a ako sa mujú všetky snažilky a tak ??????
Ahojte 🙂

darla27
9. sep 2010

Ahojte, aj ja sa pripajam a blahozelam vsetkym Martinkam ktore tu mame. 🙂
Riska, vdaka za prianie, uz sme zabehnute v pracovnom procese, ani neviem ze bola dovolenka. 😀
Bettynka urcite je to narocne, ale aj velmi krasne. 😵
Majkal na imuno vysetrenie beru obom manzelom krv a muzovi aj spermie.
V Kosiciach som vsak nebola, tak neviem co tam vsetko vysetruju a akym sposobom. 😅
Pokial sa vsak jedna o Dr. Bobaka tak aj "moja" imunologicka v Prahe o nom pekne hovorila, ze je sikovny, lebo doteraz sa to na SK nejako extra nevysetrovalo a podcenovala tato dg. 😉

majkal
10. sep 2010

@darla27 dakujem velmi pekne. S mm som uz o tom hovorila - dopadlo to presne tak, ako som cakala. Nechala som rozhodnutie na nom. Potrebuje to skratka spracovat. Tak uvidime. Nutit ho nebudem ani nechcem. Ale skor si myslim, ze na to vysetrenie nepojdeme 😒

Prajem Vam vsetkym pozehnany den! A krasny viiiiiikend!!! 😵

violoncielka
10. sep 2010

Ahoj babule aj ja dodatocne blahozelam Martinkam. 🙂

margarita
10. sep 2010

dakujeme za blahozelania 🙂
kedze buduci tyzden som zase mimo mesta a netu 😀 dovolujem si uz vopred blahozelat vsetkym Mariam, lebo aj im sa to blizi 😵

janula.k
14. sep 2010

ahojte, kde ste kto? 😕 😅 🙂
ja vobec nic nestiham, nase dieta nepotrebuje cez den spat... 😎 no uz sa pekne rozpapkal, uz chce papkat vsetko co vidi 🙂
dufam, ze ste vsetky v poriadku a "len" zaneprazdnene 😉

janula.k
14. sep 2010

jaaj a zabudla som napisat, ze uz som dostala prvy menzes po porode 🙄 a pekne silny 😠

bettynka222
14. sep 2010

@janula.k moja tak nie si jediná kto dostal prvú ms po pôrode...nám pekne skomplikovala kojenie ☹

danka24
15. sep 2010

ahojte dievcence 😵 😵 prajem vam pekny sviatocny volny den 😀 kde ste vsetky?
@janula.k no tak vitaj aj ty v klube mrchujucich 😀 ja mam tak neskutocne rozhadzany cely cyklus ze az... 😕 raz kratky raz dlhy ...na striedacku 😀 ako si
@bettynka222 uz aj ty mas mrchu?tak super a ako sa mate?

danka24
15. sep 2010

@violoncielka ahoj ako sa mas?

bettynka222
15. sep 2010

@danka24 no podla mna to neni super, pretoze malinky nechce moje mliecko kvoli tomu 😔

danka24
15. sep 2010

@bettynka222 to super je take ze "super" mojej "velkej" to nastastie nevadilo..mala jedno obdobie ze nechcela velmi moje mlieko a teraz len cicu by chcela furtom ... 😀

bettynka222
15. sep 2010

@danka24 no len ona je velka a papa uz vselico ine, ale moj drobcek fici len na mliecku a uz naozaj neviem co mam spravit...stale mi hrozne place od hladu. dnes som sa riadila jednou dobrou raodu - uspat a kojit v spanku. ale tak toho moc nezje a je dost narocne uspat dieta, ktore place od hladu....