Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

danka24
31. mar 2009

uz idem este musim zaplatit dan 😠 😠

carmenuska
31. mar 2009

Dakujem Danka
Leni ten test bol s citlivostou 10 takze asi nie som....no este pockam den,dva a ak nic tak pojdem k lekarke

margarita
31. mar 2009

😉 zdravim vsetky krstne 😉 tehulky 😉 maminky 😉 a snazilky 😵
poslusne hlasim, ze sa uz koooonecne zacinam citit lepsie, ale asi som si len zvykla na prerusovany spanok a absolutnu nepredvidatelnost svojho denneho programu...ako sa pise v Pisme "neviem dna, ani hodiny..." 😀
ale napr.vcera to bolo super, Kristinka sa nejako rozjedla a mala uplne na minutu presne 1,5 hodinovy interval. Az sme sa s margaritiakom smiali, ze je to taky nas "orloj"...lebo ked zamrncala, vravim : a to je uz devat? a bolo, lebo predtym chcela o pol osmej. Takze zabava velka, no a uz aj von chodime, lebo je krajsie, tak aj na dlhsie sa da...vo vźduchu citit jar, hned sa mi popravilo.
No urcite aj vdaka vasim modlitbam 😉

Dostal sa mi do ruk Katolicky tydennik a pobavila ma tam taka anketa, kde na otazky odpovedal Max Kasparu(toho mam velmi rada a knizky od neho). Jedna z nich bola takato:
"keby dnes Jezis chodil na nabozenstvo, myslite si, ze by mal jednotku?"
odpoved M.Kasparu: "Asi nie.Tazko. Myslim ze P.Maria a JOzef by na rodicovskom boli prekvapeni, ze Jezisko nema ani potuchy, co vsetko my o nom vieme."
😵

margarita
31. mar 2009

riska a dodatocne vsetko naj Tebe aj lucette k sviatku 😉 a co oslava, aj ste pili? 😀 po pracovnej dobe...
inak zajtra je 1.april, tak dufam, ze tu bude veselo. tak moc sa tesiiim na nejake pozitivne spravy, danka mi nestaci...tehuliek nie je nikdy dost 😀 😎

lenkove
31. mar 2009

Margi
ja som taka rada, ze vam je lepsie 🙂 teraz to bude uz len a len lepsie.. Aj telesne si uz ok? to je fajn 😵 to mozeme dat skoro nejaku stretavku 😵
Ja by som bola rada, ak by nam vysiel tip na Carmenusku, aj ked Marion a Riska su v rade pred nou 😉 uplne sebecky sa priznam, ze ani ja by som sa // na teste nepohnevala 🙂

ja som pozvala kamosku na pizzu a teraz som prejedena. Este som si dala aj morskodnovu pralinku, uuuuuuuuuf. 🙂

skorki
31. mar 2009

Ahojky,

Kde ste vsetky? Urcite ruzovo ordinujete, vsak?
Riska, kde si? Netestovala si?

Margi, to je super, ze je to uz lepsie...ze Kristinka papka ako sa patri.
Carmenuska, Dani, Leni - a vsetky ostatne - pozdravujem a prajem pekny vecer 😉

lenkove
31. mar 2009

Skorki
ja som tu 🙂 a ty sa mas lepsie????

janula.k
31. mar 2009

Dobry vecer zienky 🙂 Dnes sme mali veeeelmi narocny den...robili sme "deku" na zaklady nasho buduceho domceka...a ja som konecne po troch tyzdnoch nieco robila a to hned s lopatou 😀 zajtra isto nevstanem z postele...No s pomocou Bozou sme to zvladli..
Margi zavidim ti orlojika 😵
Danuska prepac srdiecko dnes som na teba nemala vobec cas, ved zajtra ti vsetko vysvetlim.
A idem do hajan. Dobru nocku. 😵 😵 😵

lenkove
31. mar 2009

Janulka
domcek 😵 😵 to je pekneeeeeeeeeeee.

smejka
autor
31. mar 2009

riska kde siiiii?
janulka tak to uz coskoro dudete vo svojom....a do noveho i maleho orlojika 🙂
lenka ako bolo v praci?
skorki ja som dorazila z "ruzovej" 😝 ....moja posledna poobedna dnes...uplne posledna....od zajtra robime na 12-nastky
margaritka jeeej....kristinka si uz zvyka...som rada ze ti je lepsie a kristinka predlzuje spiace intervaly 😵

carmenuska
31. mar 2009

caute vsetky,prajem pekny vecer a uz aj bezim pozeram ordinaciu prave je reklama,pa

smejka
autor
31. mar 2009

carmenuska skoda...ale este nadej je ako pise danka s lenkou 😔

lenkove
31. mar 2009

no no ani ja neviem kde je Riska, asi oslavuje, ci to zajtra?
v praci bolo dobre, normalne som sa pohla z "g" na "d" 😀 udalost 😀
ale zajtra idem do zlej prace.. 😖
a ty?

smejka
autor
31. mar 2009

lenka to mas dobre...zla a dobra praca 🙂 ...
ja som sa zastavila okolo pol siedmej.....bolo toho kopec ale dalo sa stihat 🙂 .....ja si vzdy donesiem ucenie do roboty a nikdy z toho nic 😲
lenka uz ti vytravilo? 😅

lenkove
31. mar 2009

uz papam piskoty, som ok 😉
ani ja v zlej praci nikdy nic nespravim....

riska
31. mar 2009

ahojteeeeee 🙂 tu som... az pred chvilou som dooslavovala 😀 ale bolo super, dokonca tam bol aj nas "najvyssi" a bol úplne v pohode 😝

lenkove
31. mar 2009

najvyssi to ako minister? ci este vyssi? 😎

lenkove
31. mar 2009

a ahoj Riska
si tu chybala

riska
31. mar 2009

nas skolský najvyssi 😀 aj vy ste mi chýbali 😉

riska
31. mar 2009

no, som hotova, idem spinkať, zajtra popismenkujeme 😵

skorki
31. mar 2009

No rozmyslam, ci ta Riska nema pre nas nejake prekvapko... 😉
Dnes som bola na Mojziske. Teda, to cvicenie ma nijako nenadchyna 😝 ...zistujem, ze tie svaly, ktorymi sa to ma cvicit, mi asi nikdy nenarastli 😀

Smeji - uff, teda dvanastky...to je dost.. 🙄
Leni, aj ja som dnes jedla na veceru piskoty... 😎 boli dobrunke...po tej Mojziske som si zasluzila 😅

skorki
31. mar 2009

Jej Riska, kym ja odoslem spravu, Ty uz aj odides... 😀

lenkove
31. mar 2009

Skorki

vytrvaj!!! mozno si ich este vypestujes 🙂 neboli by ti viac po voli brusne tance? aj tam sa zapaja panvove dno, medzilopatkove svaly, krcne svaly.. 🙂

Idem aj ja spat, aj mna zajtra caka 12-tka.. ☹

lenkove
31. mar 2009

Smeji
a vy ked mate teraz 12-tky pocitujes, ze mas viac volna, alebo nie?

smejka
autor
31. mar 2009

tak utekajte...i ja utekam 😉
riska teda pan ridici 😎 .....no ved oni sa len v skole musia tvarit tak vazne.. 😉 ...testikovala si...zajtra rano cakam na info 😕
marione asi az zajtra caka krvicka ze?
lenka ja mam tiez zajtra 12-nastku...no nocnu 😝

smejka
autor
31. mar 2009

lenka este neviem....zajtra zaciname...no verim ze budeme mat viac...teda ked niektora nebude mat dovolenku al PN-ku 😝
skorki chce to kus pevnej vole....vytrvat a potom i svaly budu pevne 😉

lenkove
31. mar 2009

dobru noc 🙂

smejka
autor
31. mar 2009

bru 😔

lenkove
31. mar 2009

Smeji,
dobry rozpis zelam.. vies, ze podla zakona 37,5 hodiny tyzdenne? 😉 vy zdravotnici hadam este menej..
och a dovolenky a PN-ky.. moje.. hadam pojdes skoro na matersku 🙂

smejka
autor
31. mar 2009

lenka joj snad coskoro...uz som v siedmom mesiaci 🙂 ....zachvilu frodim a nechcem prenasat 😝