Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

smejka
autor
25. júl 2009

ahojte 🙂
poydravujem vas vsetkz...myslim na vas 😵 ....dakujem ze i vy na mna(nas) 🙂
som v praci cely den....a som prechorena 😝 ...takze paradicka
este nerodime....ked bude cas prispejem viac 🙂

babajagaa
25. júl 2009

O bylinkárke pani Kopáčovej som už viac krát počula. Má vraj dobré výsledky v liečení a vraj robí aj prednášky o bylinkách. Chystám sa tiež ku nej. 😀 😀 😀

lenkove
25. júl 2009

no tu dnes normalne nikto.. 😝
hlasim,ze plan splneny, leco zavarene, dokonca aj napecene, len este nepozasivane.. to ja nerada robim 😝

Smejka
aj ja ta zdravim, skoro sa udrav! a co ti je? hrdlo,alebo brusko?
dufam,ze uz skoro budes rodit! uz ste zacali aspon IA? 😅

darla27
25. júl 2009

Ahojte babulenky 🙂
Aj ja som bola u pani Kopáčovej, bola zlatá a dala mi bylinky a nejaké liečebné rady,
pre mňa však pomerne náročné,tak ešte nie som presne rozhodnutá či sa na to dám. 😉
Každopádne za vyskúšanie nič nedáte, je to milá pani.
Myslím na Vás, čítam tiež keď sa dá, len som mala veľmi perný týždeň, tak som rada že som všetko postíhala
čo som mala a že to prinesie želaný výsledok. 🙂 😀

riska
25. júl 2009

lenka, šikulka 😉
a čo je to ia? nejaká hra na somarika? 😀 🙂 😝

darla, ahoooj 😉 ešte nemas dovču? niečo nové? 😉

darla27
25. júl 2009

Ešte nie, ale už čoskoro. 😎
IP 😨

riska
26. júl 2009

ahojte, babulky, čo všetky vyvarate? 😀

tak teda idem aj ja, krasnu nedelu prajem 😵

janula.k
26. júl 2009

Ahojte kamosky 🙂 Len nakukujem, ci je Suzika este cela 😀
my sme boli dnes na konzultacii za jednou pani doktorkou, ktora sa mi pozrela na krcok a mala zhodnotit, ci ho treba zasit alebo nie. Dopadlo to na vybornu, krcok je zatial pekny, vsetko drzi ako ma, tak VDAKA BOHU. No mam prist na kontrolu k nej o nejake tri tyzdne a asi mi ho predsa len preventivne zasiju...ved uvidime..
inak chodim po navstevach,,no mala by som asi viac oddychovat, lebo ma pobolieva brusko..
a bola tu debata o bylinkach...tu pani bylinkarku sice nepoznam, ale bylinky mam rada, vzdy uprednostnim byl. caj pred tabletkou. Taka bylinka ak nepomoze, rozhodne neuskodi 😉
pozdravujem vas vsetky a zas sa ozvem 😉 😵

sisipetka
26. júl 2009

Ahojte,
nechcem vam sem vpadnut 😉 , iba chcem pozdravit Janulku a drzim palceky, aby vsetko krasne dalej klapalo...aj ked drobne problemiky sa mozu vzdy vyskytnut. Ale my zienky sme silne a zvladneme vsetko 😵 Krasny dnik vam vsetkym....

janula.k
26. júl 2009

Peti 🙂 uz si vpadla, tak vitaj 😵 a dakujem ti 😵 😵 ja ta tiez sem tam špehujem v januarovkach a drzim ti palceky 😉

suzzika
26. júl 2009

Ahojte všetky 😵

Ja sa len hlásim, že zo mňa neubudlo 😀 a mm som vyprevadila na 3-dňovú služobku, nuž mi neostáva len ho čakať 😎

Janulka to zašitie krčka je dosť bežná vec a ak ťa to poteší takú ženu keď potom "vypáru" tak pôrod je jedna báseň - otvoríš sa ani nebudeš vedieť ako 😀

Sisipetka vitaj a aj keď si len prišla pozdraviť Janulku tak mne nedá nepozdraviť teba! Prajem ti krásne tehotenstvo a zdravé bábätko 😵 ja som práve v 40tt a keď som si prečítala tvoj pas tak ma striaslo - muselo to byť ťažké preťažké 😔 Drž sa ty aj maličké pri sile a zdraví 😵

Dievčatá zajtra idem na prietoky a do poradne tak sa potom ozvem čo nové- PA PA 🙂

margarita
26. júl 2009

ahojte,
vidim, ze nic nove, suzzika je este cela, janulka este nie je "zastopkana" 😉 a pahu s riskou pojdu na bylinky,
darla cau 😉

no my sme od vcera vecera u svokrovcov, dobre nam tu je, ale 3 stany tu nepostavime - mame kde spat 😀
Kristinka si to tu uziva, ze je stredobodom pozornosti 😀 a hra sa na vzorne babetko 😉
no a dnes na omsi sme stretli vcielkinych rodicov aj jedneho brata s detmi

a prave v spravach vravia, ze tu bol Karel Gott vcera na koncerte - no my sme si nic nevsimli, ale ja ho moc nemusim 😀

tak posluchajte a piste 😉

lenkove
26. júl 2009

ahojte princezne
ja som mala dnes sportovy den, na zaver som aj kamosov stretla, som hotova, asi si lahnem 🙂 chcela som vas len pozdravit.
ahojte 😀

riska
26. júl 2009

janulka, super, že krčok drží 🙂

suzzika, takže teraz musiš 3 dni "držať", aj keby traktory padali? 🙂 zajtra sa nezabudni ozvať 😉

lenka, ty špotovkyna naša, nebude z toho náhodou svalovica? 😎

margi, neblázni, ty si zmeškala koncert roka? no neviem, neviem, či ťa to dajako nepoznačí 😀 😝

lenkove
26. júl 2009

Riska
isto nie 🙂 Boli sme len korculovat,ale na novom terene, bolo to dost narocne, samy kopcek a zla cesta 🙂 ale na korcule som zvyknuta

a co robite vy, Riska?

Margi,
tesim sa ze mala sa hra na vzorne babatko. TO je dobre, to znamena, ze ju budu chciet casto na prazdniny a budes mat volno 🙂

lenkove
26. júl 2009

Inak, dnes ked sme boli vonku som po prvykrat stravila cas aj s dospelymi, nielen s detmi (mali babku a babka je viac ako teta) a poviem vam, ze aj ti dospeli maju cosi do seba 😀 😀

riska
26. júl 2009

my sme pred chvilou prišli z kostola a prechádzky, konečne sa da vonku dýchať... a rozmyslame, čo ideme robit... asi si pojdeme sadnut na balkon

lenkove
26. júl 2009

krasny program, chodte, a pozdravte Kakine muskaty 😀

suzzika
27. júl 2009

Dobré ránko!

Dievčatá aký je dnes deň? Pondelok takže všetky VS sa dnes modlia o 106 a ak môžem poprosiť tak dnes špeciálne za nás 😵 Mám kontrakcie už každých 10 min. takže už na prietoky a do poradne asi nepôjdem, ale rovno na príjem. Veľmi dlho som sa v noci zmierovala s tým, že nebudem mať pri sebe mm, ale idem do nemocnice s NÍM /svokor ma len odvezie 😀/ a ON bude určite užitočnejší 🙂 Prosím myslite na mňa 😔 Potom pošlem sms alebo možno sa ešte vrátim, možo je to len planý poplach 😎 Mám vás rada 😵

maria1610
27. júl 2009

Suzzi, myslim na Teba v modlitbach, drzte sa 🙂

riska
27. júl 2009

suzzikaaaaaaaaaa, držte sa, myslim na vas 🙂

danka24
27. júl 2009

suzikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa juuupiiiiiiii drziiiimeeeeee palceeeeee a mysliiime na vaaasss 😵 😵 😵 😵
mojaaa juj normalne zimomriavky presli po mne 😀 😀

lenkove
27. júl 2009

Suzik
drzte sa a myslime na vas.. 🙂

janula.k
27. júl 2009

Suzi 😵 aj ja mam zimomriavky...Svata Maria, Matka Bozia, prosim, ochranuj mamicku Suziku a jej babatko 🙂

janula.k
27. júl 2009

a baby, ktore mozete, podte sa so mnou modlit suzikin oblubeny radostny desiatok, "Ktoreho si Panna v Betleheme porodila" Nech aj nasa Suzika porodi pod ochranou Bohorodicky.

kaki
27. júl 2009

Ahojte🙂
Ja že len nakuknem a tu totooooo... suzzziiiika.... modlím sa...... 😵
wao.....

Myslela som na vás celý týždeň, potom Vám niekedy poviem aj viac o tom týźdni (ak budete chcieť).
Keď vás dočitam tak napísem viac 😀

Tak som rada že ste všetky OK

sisipetka
27. júl 2009

Janulik dakujem 😉
...a taktiez myslim na vasu suziku, nech vsetko uspesne zvladne a krasne babatko privedie 🙂

lenkove
27. júl 2009

Baby

este nic? 😵

danka24
27. júl 2009

jooj leni ty si tiez taka nedockavaaa ako jaaa .. kazdu chvilku chodim ci niejake nove spravy.. 😀

janula.k
27. júl 2009

Baby 😀 aj ja som nedockava, ani varit sa mi nechce furt sem nakukujem 😀 asi je este skoro, ved este o 5tej tu suzika bola 😅