Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

margarita
11. aug 2009

marione - to sa v skratke neda, nechcem tie prispevky skreslit..ved to mrkni len tak jednym ockom, je to moc zaujimave miestami. jedna baba tam napr. chce vynosit dieta pre svoju kamaratku a ine 🙂

jasne, ze manzelia boli, ved aj oni su hladni, nie? a musia mat kontrolu nad tym, s kym kvakaju na nete ich drahe manzelky 😉

digestor je krycie meno pre gril, inak sa da este pouzit aj ako kvetinac, zahradne jazierko a mnohe ine ucely sme vymysleli, ale uz si nepamatam ake vsetky 😉

margarita
11. aug 2009

tak ja sa uz nadnes odporucam, lebo pomaly bude "zajtra" a aj kusok vyspat by som sa mala stihnut.

marione, spolieham na Teba a tu chatu kdekolvek a kedykolvek. len nech to nedopadne ako s tym otvorenym listom biskupom, co sme onehdy tiez zapalisto chceli napisat a nejako sme to potom zahovorili...ale vlastne, to mozeme prebrat a koncept napisat tiez na tom duchovno-relaxacnom vikende, ci ? 😀

marione74
11. aug 2009

no prosim, vidim ze bola sranda fakt 😀

Aha, tak to tu temicku pozriem, lebo toto ma zaujima ci niekto moze niekomu vynosit dieta (teda okrem Phoebe v seriali Friends).
Lebo ako viete, ja mam este 12 embrystekov v mrazaciku, take 2-3 deticky dufam s bozou pomocou vynosim (v pripade ze by nas tam cakalo viac deticiek) ale po 40-tke neviem neviem ak ostanu este nejake embrysteky.. a kedze ja tam ani jedneho nenecham ale dam sancu na zivot, tak som rozmyslala, ze bud by som embryjko darovala, alebo si ho dala vynosit nahradnej matke ak by sa to dalo (mozno by sa nasiel aj niekto z rodiny 😉 )
Ale skor si myslim, ze toto nebudem musiet asi riesit, lebo som citala o babenach co malo priblizne tolko mrazulkov ako ja, a bol z nich sotva jeden mimik 😔

darla27
11. aug 2009

No ja som v teme o grilparty "mimo mísu" takze idem spinkat, ved zajtra je taktiez den , ze?
Prajem Vam vsetkym dobru nocku. 😉

marione74
11. aug 2009

ja tiez idem, caute

marione74
11. aug 2009

margi, no tak, ten list biskupovi este moze byt, ja sice vela veci chcem ale niektore predsa len dotiahnem dokonca 😀 uz si sice tiez nepamatam koncept ale sak nieco vymyslime 😀

lucetta
11. aug 2009

marione neboj, bude kopec dalsich akcii kde pridete isto aj vy. a bude tiez super 😀
naozaj by som ta rada videla, alebo hod nejake foto. fotis si brusko?

digestor uz netreba viac rozoberat, margi to vystvetlila 😀 , margi ale to jazierko si si vymyslela teraz, lebo tio nikto nespominal 😕

tu temu si treba naozaj precitat, aspon zbezne. mam na tieto veci svoj nazor...
dobru noc 😵

kaki
12. aug 2009

Ahojte 🙂 A Vy takto ponocijete? Vstávať a cvičiť 😀
Inak ja som akurát docvičovala Mojžisku keď ste ma určili za predcvičovateľku 😀
Lucetta a nemysli si že nebudeš musieť cvičiť... Kto necvičí s nami cvičí proti nám....

Mimochodom: Tie "prednášky" by sme si mohli robiť my navzájom. 😉

riska
12. aug 2009

ahojte 😵
aj ja verim, že touto grillparty sa to všetko len začalo 😀

elizka
12. aug 2009

ahojte nočné víly 😀 ...nemôžete spinkať........konečne som sa tu znova dostala a aspoň čo to prečítala....... mala som PN a odych....

suzzike blahoželám k nádhernej slečinke, je úžasná 😀 nech BOH žehná každý jej deň a PANNA MÁRIA nech ju privinie pod svoj ochranný plášť

tehuľkám janke, marion, danke /sorry ak som na niektorú zabudla/ džím palčeky 😅 😅 ...ale vám tie týždne utekajú...

margi, Kristínka rastie do krásy, je deň čo deň krajšia...

snažilky snažme sa 😀 😀 😀 ......raz sa určite dostaneme do vytúženého cieľa 😀 😀

Požehnaný a milostiplný deň

margarita
12. aug 2009

ahoj elizka, a co mas nove, dlho si sa neukazala... 😉

lucettka tak sorry, ale jazierko som nahodou spominala prave ja - inak by som si ho asi nepamatala. a rozoberali sme to s Tvojim mm, ze namiesto toho bazena, co sme mu vyhovorili, ze sa neoplati 😀 ze si mozete napustit digestor a dat tam kacicky 😉

kaki,mas moj obdiv, ja som cvicit uz po 20.00 vecer nezvladala, vzdy som zaspala uz pri druhom cviku pri takom 24.opakovani 😉
a s Tvojim "mimochodom" plne suhlasim. mozem vam ich hned aj zadelit, aby ste uz pracovali na koncepte 🙂
Napr.:

lucetta - ako sa spevom kazdy den tesit zo zivota

riska - ako si pri detoch zachovat zdravy rozum (zo zivota ucitelky)

kaki - postrehy z manzelskych stretnuti plus male botanicke okienko

skorki - prihody z gynekologickej ordinacie

marione - postrehy a skusenosti s IVF a eticke dilemy

bettynka - najnovsie poznatky o trombofilii z pohladu pacienta

violoncielka - ako zvladat docasne odlucenie od manzela a zivot v cudzine

danka - ako uspesne podnikat na materskej

janulka - ako sa s nadejou dockat uspesneho tehu

smejka - ako zalozit skvelu temu na MK a ine postrehy

lenka - ako sa stat uznavanou prezidentkou VS

suzzika - ako v pohode zvladat dve deti

darla - ako odpovedat na dotierave otazky a dobre mienene rady okolia

carm - laparka a ine zazitky

margi - co mi dala tema Veriace snazilky

Ak si niekto chce zmenit temu, iniciative sa medze nekladu. No pozeram, ze je nas dost, a ze by to vydalo mozno aj na 2-3 dnovu konferenciu...

elizka
12. aug 2009

margi , po 10 rokoch sme sa rozhodli pre IVF 😖....dali sme si žiadosť a čakáme na schválenie.....verím, že sa to aspoň touto cestou podarí /je to v rukách božích/........18.9. máme ísť na genetiku do Martina, tak uvidíme čo nám tam povedia.....
tvoj mm má dobrý vkus, tá chata je blízko nás a v krásnej prírode 😀 😀.....je tám nádherne.....ak sa rozhodnete zavítať na oravu, tak určite prídeme 😀....už sa teším, len zvoľte vhodný termín...

kaki
12. aug 2009

Elizka a Ty nechceš prednášať? 😵
Margi to tu nadelila... Tak sa prihlás aj Ty 😉 A aj každá nezadelená 😉

kaki
12. aug 2009

A viem si už teraz predstaviť ako by som chlapov zaujala BOTANICKÝM OKIENKOM 😀
Asi by som musela doniešť nejakú vypálenú úrodu na koštovku 😀 😀 😀

kaki
12. aug 2009

Alebo kvasenú? 😉

margarita
12. aug 2009

kaki, vidis, ako Ti to ide 😉 no chlapov som tam zatial nejako nezahrnula, ale ten moj by mohol napr. mat prispevok: Ako prezit so straaaaaasne ukecanou zenou 😉
a Ty este dumas, co sa to zlomilo? kakimuskat asi nie,ze?

😉 elizka - Ty by si nam mohla dat know-how o trpezlivosti, za tych 10 rokov, teda veru 😎
dobre, ze idete aj na tu genetiku, ktovie co tam zistia...ked sa tak dlho nedari...drzime palce.

margarita
12. aug 2009

kaki - ved chlapom vypalenu, tehulkam kvasenu. Teda za seba musim povedat, ze mna nikdy kvasaky moc nebrali, a v tehu uz absolutne nie, ale take Dru trubicky macane v horkej cokolade, to je teda ine kafe 😀

kaki
12. aug 2009

Ja neviem čo máte všetky s tým lámaním... Nič ma neláme a ani nad lámaním nedumám 😀
Len sa niečo deje... a Margi uhádla si... ešte stále to neviem pomenovať 😵

Môj by mohol mať tému: ako ugrilovať na digestore klobásky, keď je uź za klobáskara 😀 😀 😀

kaki
12. aug 2009

Elizka, ale tvoj príspevok bereme vážne... Určite to je veľké životné rozhodnutie... a nie bezhlavé po 10 rokoch...
Mne iba trošku šije.... Inak v pohode 😉

kaki
12. aug 2009

A myslím že Simpsonova téma je určená už dopredu 😀

A riskiačik 🙂 By mohol pomôcť riške s témou, aj Lucettiak zaintonovať Luccetke 🙂
Ostatné nechávam na Vás.... 😉

bettynka222
12. aug 2009

ahojte 🙂 ja tu nechcem provokovat dalsie vasnive diskusie, ale ste tu nacrtli temu o nahradnej matke....ale ved to cirkev neschvaluje tiez, ci nie? 😕 priznam sa, ze ma ta tema zujala, ale mojho manzela nie. on nie je sice velmi veriaci (takze pri grilovani moze kecat o nekrastanskych veciach s marioninym a darlynym mm 😀) ale vsetky taketo aktivity neschvaluje. a ked pocul o tom "voldemortovi" (ako to nazvala tusim violka)...to bolo kriku.

margarita
12. aug 2009

kaki, suhlas 😀 skorkin manzel alias Simpson by mohol prezentovat Obraz stastnej rodinky komparaciou vybranych dielov Simpsonovcov. A keby to dal aj v anglictine, bola by hned nasa konferencia medzinarodna 😉
a ja s riskou budem simultanne tlmocit z Aj, lucettka to moze aktualne potom tlmocit do Nj, keby lenkove prisla aj s nejakymi hostami z DE. 😉 No a violka urobi preklad do talianciny....ale sa nam to tu rozbieha, no teda 😀 😀 😀 a lenkove aj do bulharciny moze...Ty brdo, my sme ale multiligvalne Veriace snazilky 😉

betty, dnes som velmi unavena na vasnivu diskusiu, tak tiez mi len tak trochu sije (spolu s kaki) 😀
a kym mi dieta spi sa tu vykecavam. Priznam sa, ze v tomto smere je mi dost jedno, co na to Cirkev, lebo mne samej je to take velmi zvlastne a neviem si to predstavit. Cize aj keby to Cirkev schvalovala (nahodou), ja by som do toho nesla a skor by som sa hllllllboko zamyslela nad adopciou nez nad hladanim nahradnej matky.

inak aj ja sa chcem bavit o nekrestanskych veciach 😀 mozem? 😉

elizka
12. aug 2009

margi my sme už mali všeličo, momentálne nám chýbajú mm spermijky 😖
môžem prednášať o desaťročnici s gyndošmi a ích ambulanciami 😉 ...tam som chodila ako na hodiny klavíra- pravidelne a často 😅

margarita
12. aug 2009

elizka, super napad - niet nad osobnu skusenost...asi sa aj ta gynekologia za ten cas niekam posunula, ci ani nebadat rozdiely?
a mm na to berie nejake vitaminy?

elizka
12. aug 2009

môj mm vám môže simsnov prekecať po PĽ......veľmi obľúbený serial 😀 ......skorki, určite by si rozumel /aspoň v simsnoch/ s tvojím mm 😀

riska
12. aug 2009

elizka, 10 rokov - wau... no klobúk dolu 😔 to neviem, či by som ešte bola pri dobrom duševnom zdravi 😔 veeeelmi ti držime palce a mame ťa v modlitbách 😉 a tešíme sa, že tu mame dalšiu oravku 😵

margi, kaki 😀 😀 😀

kaki, a ked ta furt láme, nebude to skor vekom? 😝 😀

elizka
12. aug 2009

mm berie PROFERTIL... v septembri ideme na kontrolný "spermoš"....som zvedavá ako to zase dopadne

elizka
12. aug 2009

kto je ešte z oravy?

kaki
12. aug 2009

Riska to bude tým že sa rehocem a od popuku sa chytám za brucho čo vyzerá ako že sa lámem.... 😀 😀 😀 Nie?

riska
12. aug 2009

pani Simsonová 😀 a mm 😉