Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

smejka
autor
20. nov 2009

skorki ono sa ani nezacalo pojednavat....odrocili to....neboli splnene podmienky zo strany bio ☹
a datum dalsieho pojednavania nevieme 😝

skorki
20. nov 2009

😔 😒

violoncielka
20. nov 2009

Jeeej Klarka vitaj medzi nami 😵 😵 😵 . Blahozelaaam. Uz sa nam to zacina pomalicky rozrastat.....potom si budu dopisovat nase babatka 😵

seka
20. nov 2009

jéééééj, Danuška blahoželám vám k malému človiečiku, k malému zázraku, prajem Vám hlavne veľa Božieho požehnania, veľa zdravia a radosti....držkajte sa a odychujte aby ste načerpali veľa sily a energie.

teším sa s vami...

všetkých vás podzravujem a prajem príjemný víkend

babulka123
20. nov 2009

Danuska gratulujeeeem..

darla27
20. nov 2009

Ahojte, velmi blahozelam Danulke k uspesnemu zvladnutiu porodu a ku krasnemu uzlicku ktori uz drzi v naruci. 😵
Klarke prajem do zivota len to naj, nech robi svojim milujucim rodicom len radost.

Babule je mi luto ze ste v depkach, zial, u mna to nie je ine, uz sa citim trapne aj sama pred sebou ked na to myslim, ale nepomozem si.
Dnes mi nevysla sanca posunut sa dalej, pretoze mam jednoducho smolu a fakt to vidim asi na radikalnejsie riesenie.
Muska dakujem ti ze si si na mna spomenula, velmi ma to potesilo, aj ked v utrpeni je clovek sam, aj tak som rada,
ze to mozem zdielat s vami. Velmi si to vazim. 😉
V podstate som uz par dni rozhodnuta ako budem dalej postupovat,
no uvidime ako dlho bude moja odvaha trvat. 😀

Smejka mrzi ma ze sa to zase nepodarilo vyriesit, niekedy je fakt tazke pochopit, preco sa niektore veci deju tak, ako sa deju. Verim ze tato skuska sa uz onedlho skonci v prospech dievcatka a jej buducej mamicky. 😵

Ahoj Babulka, prave dnes sme ta s Katarinkou spominali. 🙂

rybka13
20. nov 2009

ahoj darlus, hlavne je, ze si sa rozhodla! a rozhodnutie mozes vzdy prisposobit situacii...ze ano... ked budes citit, ze je to nieco co nechces, tak sa rozhodnes znova, dolezite je nestagnovat dlho na mieste...

smejka
😔
myslime na teba..

darla27
20. nov 2009

Rybicka ved to, ked sa dlho tocim v r..i tak ma to depta, preto musim ist dalej, lebo by mi z toho uz hrablo. 😀
Mala som rozvybavovaneho jedneho androloga, ale nakolko sa k nemu neda len tak dostat, tak to vzdavam a budem to musiet riesit radikalnejsie lebo uz mam nervy. Myslim ze za ten cas uz mam na to pravo, asi do toho treba skocit rovnymi nohami a nezamyslat sa co bude, ake dilemi clovek bude musiet riesit, lebo ked sa bude len trapit a rozmyslat co by bolo keby bolo, tak nebude nic. Pisem ako hotentot, ale rozumiem si. A verim ze aj ty. 😵
Som rada ze ta muzik konecne sem-tam poslucha. 😉 A z drobnosti si nic nerob, chlapi su vo vseobecnosti divne povahy ktorym sa uz nepokusam rozumiet. Povedzme, ze staci ich lubit. 🙂
Inak jasne ze zdravim aj vsetky VS, VM, VT, aj ked o takejto hodine si tu uz asi pisem len sama zo sebou. 😅 😀

lucetta
20. nov 2009

ahojte v tuto nocnu hodinu 🙂
DANKA GRATULUJEM a velmi sa tesim aj ja na foto a "reportaz" 🙂 , zelam vela vela zdravia, radosti a mocne pozehnanie aj pre Klarku, aby bola svetlom vo vasej rodinke 😎
pozdravujem aj ostatne kocky, rybka velmi na teba myslim ako aj na ostatne
dobru noc

skorki
21. nov 2009

Dobre ranko,

Ja dnes pokracujem vo svojej zabudnutej tradicii a idem Vas zobudit 😀
Teda, neviem ako u Vas, ale tu v BA tusim niekto vylial mlieko - je tu taka hmla, ze nevidno z okna ani na susednu bytovku...Co dnes porabate? Ja som sa vcera pustila do triedenia fotiek. Vzdy raz za rok ma chyti mania a povyberam z toho kvanta elektronickych obrazkov aspon zopar na vyvolanie. /no, zopar...mam ich uz vybratych skoro 250, ale za cely rok, to nie je vari take hrozne...🤐 / Ked potom zoberiem album domov na Vianoce na Oravu, tak ho stale niekto prezera a nepustia ho z ruky, takze sa uz teraz tesim. No a minuly rok sme dali na Vianoce pripravit kalendar z rodinnych fotiek ako darcek nasim a velmi sa z toho tesili. Tak sa chystame urobit nieco podobne aj tento rok. Tak o prijemnu zabavku mam dnes postarane 😉

Vsetkym prajem prijemnu sobotu. A myslim na nasu cerstvu mamincku 🙂 .

muska30
21. nov 2009

ahojte,
obedik sa uz vari, tak som Vas prisla pozdravit 😉

danka,
blahozelam ku Klarke, prajem jej vela zdravia a Bozieho pozehnania a rodicom vela radosti a pevne nervy pri vychove 🙂

skorki,
tak si pekne potried fotky, nech maju potom vasi, co pozerat 🙂

smejka,
to je smutne, ze vam to teraz nevyslo 😔

darla,
si silna zena a Pan je s Tebou 😉

peknu sobotu vsetkym 🙂

riska
21. nov 2009

ahojte, pekný vikendik prajem 🙂

muska, vidno, že si starostliva mamina, ked sa ti už obedik vari, to nie ako u nas, ešte sa len chystam upratať 😀

darla, tak to s tým andrologom nevyslo? 😒 no a gratulujem ti k rozhodnutiu, to byva niekedy najťažšie urobiť 😔 no a potom to už len dotiahnuť do uspešneho konca 🙂

lucettka, ahoooj a ozvi sa 😉

rybka, poprosim foto kočika, dakujem 🙂

skorki, my sme minule spravili to iste a dali sme vyvolať asi 600 fotiek za posledne 2-3 roky.... ono v albume je to predsa ine ako v PC 🙂

darla27
21. nov 2009

Prajem Vam krasnu sobotu, aj ked pocasie nic moc, nech je aspon slniecko v dusi. 😉
Ja som celkom pozitivne naladena, boli sme trochu poutracat a doplnit zasoby jedla, no zbohom diety, tak sa tesim ze stravime krasny filmovy vecer s plnymi bruskami. 😀
Riska, androlog nevysiel, pretoze ma 50 dni dovolenky a zrejme do nejakeho februara ani uz robit nejako nebude.
Sranda je to, že v jeden den som tam volala ja aj viacere baby z konika,
no jedinej mne nedal termin, ze uz ma plno. Iny androlog okrem Lepiesa v BA zrejme nie je, takze tym sa moja cesta konci, myslim ze viac vysetreni ako ja tu nemate ohladne neplodnosti urobene ziadna. Mam uz vsetko,
chcela som to poriesit este s uro-andrologom, ale poviem to takto: ked su dvere zamknute, tak ja ich nerozkopem ani nerozpílim aj keby som si to velmi priala. Co uz. 😒
Babulenecky velmi velmi na Vas vsetky myslim a drzim nam palceky aby aj ked kazda riesime veci "po svojom"
a inak aby bol Boh stale s nami, ved ked je laska, snad nas lubi aj s chybami.
Musim letiet, zatial sa majte. 😉

lenkove
21. nov 2009

Ahojte
Janulka, Rybiatko, dakujem vam za sms.. Hned som si vas ulozila 😉

My sme mali ist na vylet, ale padlo to, take nanic pocasie sa urobilo.. a potom som pochopila preco, lebo mi vola kamoska, ze asi budu musiet prespat v Mnichove, ze nech radim hotel 😎 tak som im hned kozuchy vyprasila, ze aky hotel, ku mne pridu 😎 ale nakoniec meskanie nebolo take zle a pripoj stihli.. tak som aj rada, kvoli nim, aj mi je smutno.. tak som upratala, varila a teraz idem aj ja vyberat fotocky 🙂
Inak, den pred Danuskou sa narodila Sonicka, jednej babenke z MK, Halienke 🙂 Neviem, ci ste ju zachytili, taka zlata babenka, riesili uz adopciu,mali uz ziadost podanu a zrazu, tehu 😵 😵 😵 Nas Pan je dobry 😵

skorki
21. nov 2009

Ahojte moje zlate,

Ja sa cely den len tak flakosim...este som ani krizom slamy neprelozila... 🤐 😨 hanba mi 😀 Ale zato riadne oddychujem. 😀 Podarilo sa mi dokoncit kalendare z fotiek aj pre nasich aj pre svokrovcov. Tak som spokojna.
MM sedi v zakonoch a uci sa...
Ozaj, chcela som sa spytat, nestretneme sa este v BA pred Vianocami? Co tak urobit stretavku? Prisiel by niekto?
Ja by som sa na Vas po dlhej dobe veeelmi tesila 😉

riska
21. nov 2009

ja, ja, ja pridem 😵

margarita
21. nov 2009

aj my by sme sa pokusili, doteraz sme na stretavke nemali este ani jedinu absenciu, tak snad si to nepokazime 😉

skorki
21. nov 2009

Wow, parada, tak sme tri...ale este raz pozyvam vsetky 😉 , kto sa prihlasi, skusim to skoordinovat cez IP, ok?
Zatial navrhujem v tomto predvianocnom case - uplne "originalne" 😎 vianocne trhy a potom to mozme zaparkovat niekde v blizkej kaviarni. Tak ak mate niekto, kto ste mimo BA, cestu okolo, napiste, nech sa prisposobime a uvidime nejake nove tvare. Tesim sa 😉

rybka13
21. nov 2009

no ja by som velmi rada, ale .... 😉

carmenuska
22. nov 2009

ahojte, vsetkym prijemnu nedelu
uz viete niektora nejake info o Danuskinom porode? Nepisali ste s nou niektora?
u nas doma zacina pomaly vychadzat slnko, no nechcem to zakriknut, ale zas som bola ja ta, ktora musela urobit prvy krok......no asi to poznate

janula.k
22. nov 2009

ahojte 😉
danka pisala, ze porod bol v pohode, len ju trosku bolia stehy a Klarka ma poriadny jazyk a aj plut vie 😉 a inak je zlatunka, cisty Janik.
a ja som videla aj fotecku ozaj je mala jazyčnica 😀
juj aj ja by som velmi rada na stretko s vami...ale to nie je sanca... ☹ aj ked som nedavno hovorila mm, ze by som isla na vianocne trhy do BA, ale ked mam uz problem obsatat pri sporaku ked robim palacinky, tak to asi nie je dobry napad... 😒
dobru chut k nedelnemu obediku prajem 😵

skorki
22. nov 2009

Ahojte,

Tak my sme cerstvo po obede. Prave som si k pocitacu doniesla dokonca pohar piva 😀 - netradicne miesto kavy.

To je super, ze Danka mala v pohode porod. Ved za par dni nam to tu dufam dopodrobna popise. 😉 Janulka, Rybka - aj mne je luto, ze nebudete moct prist, ale aspon mate na to tie najkrajsie dovody 😉
Carm - tak nech to slnko u Vas vyjde uplne a nech uz vobec nezapada 😉 A ono - vzdy musi byt niekto prvy. Urcite ten krok nebudes lutovat 🙂

Tak nech je pre Vas vsetky nedela slnecna - /aj napriek tej jesennej hmle/ 🙂 🙂 🙂

lenkove
22. nov 2009

Ahojte
tak aj ja mam poobednajsiu sietu. Prave sme dojedli, boli sme po omsi na plavarni, takze obed bol az o tretej 😉
o piatej mame byt v meste, ideme na film, Papezka, neviem je to aj u nas? 😕
Inak, dnes na omsi mi bolo velmi smutno 😢 za vsetkymi sirotkami (aj tymi zijucich rodicov),ktorym nie je dovolene zit v rodine.. Ako to musi nasho Pana boliet 😢
Smejka, myslim na vas /a nielen na vas.../
ale zaroven som sa radovala a dakovala za nasu Klarku 😵
a uz som sa tesila na novych chlapcekov v nasej teme 😉 😵 ze Rybka, Janulka 😵

rybka13
22. nov 2009

lenka 🙂
janulka ma myslim chlapceka, a my, no ved este 2 tyzdne poprosim strpenie, ci je to ryba ci rak 😀 😝
Moja rodina si mysli ze ryba, vacsina kolegov ze rak 😀 😝

muska30
23. nov 2009

ahojte kocky,
prepacte, ze hned na rano tak negativne 😒 ale zasa mame s manzelom zle obdobie, od tichej domacnosti, sme presli ku talianskej a po sebe len kricime ☹ hadame sa pre blbosti 😖 do kostola s nami nechcel vcera ist, ostal s malou doma, aby nechytila chripku 😖 ale mal moznost ist vecer sam, tak to odmietol 😒 a podla Vasich rad, dnes nevarim 😀

skorki, riaka, margi,
na stretko by som s Vami rada prisla, ale do BA sa nechystame, tak mozno nam to volakedy vyjde 😉

lenkove
23. nov 2009

ahojte

Muska, to mi je luto.. Ja by som varila 😕 obcas sa ludia hadaju, aj ked sa maju radi... Muzi su uplne cintlavky (sudim podla mojho) on nase hadky preziva viac ako ja (len to samozrejme nesmie dat najavo) 😉 pomaha ukazat lasku... Nech je Pan s vami so svojou laskou a milostou a vas Anjel vas chrani od napadov zleho...

Rybka,
vies ze ja u teba tipujem chlapceka 😵 😀 tipujem podla sposobu ako o babatku hovoris, sudim podla bruska a presvedcil ma susiak len s jednym kusom niecoho ruzoveho 😉 a viem, ze Kitti ti urcite nepodarovala ruzove veci, tak som fusaky od nej nebrala do uvahy! 😀

Pekny den vam...

muska30
23. nov 2009

lenka,
zda sa mi, ze on to vobec nelutuje, ako sa ku mne sprava 😢
necham to na nasho Pana, doverujem mu 😉

rybka,
aj ja tipujem chlapceka, ale tie dva tyzdne este vydrzime, kym sa rybiatko narodi 🙂

violoncielka
23. nov 2009

Ahoooj

rybka aj ja chlapceka!!!

pozdravujem vsetky ostatne...velke objatie Betty- drzte sa!!!

Muska niekedy je lepsie sa vykricat ako to v sebe dusit....a myslim, ze taketo chvilke mame kazda jedna z nas...uz je to tak sme ludia a ako ludia byvame casto jesitny a precitlively na nas ucet...ja hovorim hlavne o sebe 😉 😀 .
A aspon si mas cim ospravedlnit, ze nemusis varit 😀. Ja si aspon tak hladim svoju urazenu pychu a tesim sa ze konecne nemusim varit..ved ja sa najem aj z chleba a kila mandariniek 😀 😀 😀 😀...a muz nech sa zariadi 😀 😵.

Leni tu plavosku zavidiiiim....tak by som potrebovala aj ja...ale mam strach z tejto chripkovej pliagy 😵.
Tak aspon idem do posilky....a v taske mam stale so sebou desinfikacny gel na ruky 😀 😀 😀. No totalny hypochondrik
Pekny den vam prajem...tu je uz dva tyzdne bez slnka...same hmly a vlhko- november. Sa tesim na piatok ideme s mm na Maltu 😀 😎

kaki
23. nov 2009

Ahojte 😵
Som šťastná za Klárku v našej tém 😵 A prajem im (celej rodinke) veľa požehnania 😵

Teším sa na stretnutie 🙂
A čakám na zázraky, pre nás všetky.
Toto jesenné pršo-počasie asi nie je moc pozitívne.
Takže hlavu hore a nech máme slniečko aspoň v tvári 😵

Muska, nečakaj na ľútosť Tvojho manžela.
Odpusť mu, sprav mu niečo čo má rád 🙂 Ak mu ukážeš lásku, on sa roztopí. Láska je super a vyrieši všetko 😵

Mňa dnes čaká dupkanie 😔 Tak sa bojím, aby som aj vydupala čo je treba. 😔
Viem že je to v podstate nič, ale ja mám motíle v bruchu 😉
Počas čakania sa budem modliť za Vás. A bude to isto veľa desiatkov 😵 Smejka, Lenkove, Darla, Skorki, Muska, Margi, Riska, Violončielka, Lucetta, Carmenuska, Elizka, Seka, Janulka, Rybka, Maria..... 😵

maria1610
23. nov 2009

Jeeeeeeeeeeej, Dani obrovska gratulacia - od stvrtku sme boli u nasich, tak som ani nevedela o tejto novine 😵 - mame s Klarkou spolocny datum narodenia 😵 😵 😵
Violka, vcera som videla aj Vasich, aj Marcela s dcerkou - tak som si spomenula na Teba 🙂