Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

margarita
23. nov 2009

kaki - zmenit, zmenit a zmenit...Ti radim. asi toto bola ta posledna kvapka, ktora Ta mala nakopnut k odchodu 😎

betty - super, ze uz nie si v nemocke, tak sa setri a nechaj svokrou obskakovat

foto pridam, len co na to najdem ucelenu chvilku casu 😀

vsetky ostatne zdravim takto kolektivne, moc na vas myslim 😵

lenkove
23. nov 2009

Kaki
teda 😅 to cumim.. a viem si predstavit ako sa citis, neboj, kuriatko, nebude to take zle.. Nik ta neupecie, ale pekne zmenis lekara 😠 a ze ti nespravila prehliadku 😠 😠 jasne, ze raz za rok si POVINNA absolvovat prehliadku, inak (ak nieco) mas problemy s hradenim zo strany poistovne 😕 koza doktorska 😠 som si na to dala cokoladu, normalne, tak ma najedovala 😝

rybka13
23. nov 2009

kaki, ja to vnimam tiez tak - dobre ze si tam sla, je cas na zmenu! Ja radim ako skorki nejake sukromne centrum, v ruzinove je jedno velmi dobre, zistim ti nazov ak chces... myslim 3 tisicky na rok, ale baby si velmi pochvaluju..

betty, chvala Bohu, ze uz nekrvacas, babatko je bojovnik 🙂

rybka13
23. nov 2009

carm dam fotecky, len mi nejak hapruje nabijacka do fotaka, do kelu, je vybity a nejde nabit, to musim to poriesit radikalne, lebo nechcem, aby fotak vypovedal, ked sa rybiatko narodi.. 😅

azalka, janulka, margi, maria, riska, skorki, lenka ahojte 😉

muska30
24. nov 2009

ahojte kocky,
dakujem, ze na mna myslite, ale zatial sa to velmi nezmenilo 😒 ale uz sme presli zasa do tichej domacnosti 😠
varit musim kvoli detom, tak aj manzel sa naje 😀

rybka,
skusim si zohnat tu knihu 😉 a Tvoj manzel je zrejme takisto tvrdohlavy ako ten moj 😠

kaki,
vdaka za modlitby 😵 a tiez odporucam ako ostatne dievcata, aby si zmenila lekara. Urobila som to aj ja, ked som bola tehu so synom. Je to velmi dolezite, aby sa o Teba lepsie postarali a jasne musis si aj priplatit 😒

bettynka,
super, ze ste s babatkom domka, tak nech si Ta svokra rozmaznava ako vlastnu dceru 😉

maria,
Tvoji chlapci su zlati 😵

seka,
vo stvrtok na Vas myslim 😔

violka,
egoista a lenivec, to sa v manzelstve a v rodine neda 😵

kaki
24. nov 2009

Ahojte, ďakujem Vám za podporu 🙂
Včera večer sme sa s mm porozprávali.Videl že som mala "super zážitok". A tak ako aj s Vami sme sa zhodli, že je čas na zmenu lekára.
Moja doktorka mi povedala, že v Gyn five vraj majú povinnosť robiť folikulimetriu. Mne ju nerobili ☹ a doktorka povedala že u mňa ju netreba že mám hormóny ako lusk a že aj sono ukazuje vajká ako lusk (aj keď neviem či to vie z jedného 1 minútového kuk).
Chcem zmeniť Gynekológa, to je moje rozhodnutie. Keď máte niektorá odporúčanie, prosím o IP.
Teraz ľutujem že som si zdravotnú kartu nezobrala od Gyn. už včera ☹. Bolo by to myslím na mieste ☹

Ale dnes sa mám už dobre, vďaka Bohu manželovi aj Vám.... vaše prosby účinkujú 😵 Ďakujem 😵

muska30
24. nov 2009

ahoj kaki,
myslime na seba navzajom a to ma vdaka Boziemu posobeniu velku silu 🙂

violoncielka
24. nov 2009

Ahoooj dievcata....

Ano Muska mas pravdu ...tak dnes idem vyriadit cely byt, pozehlit, navarit a vecer ucit... 😵 moze byt?

Betty sa tesiiim, pekne oddychuj.

Kaki urcite a bez vycitiek svedomia zmenit gynekologa. Ked si nezacneme klast podmienky my- oni sa nezacnu menit. A ja teraz rozmyslam, ze zajdem ku sukromnikovi. 😉 .
Pekny den a bytisko tes sa!!!!!

elizka
24. nov 2009

ahojte babulky....

kaki, od gyn. utekáááááááááj 😀 a riadne zabuchni dvere, aby sa ťa náhodou nesnažila dobehnúť 😀 ..... ja len prídem ku môjmu dr. po niečo a strávim tam pol hodiny 🙂 ... veľmi starostlivý ..... nejdem ho moc chváliť, aby sa nezhoršil 😉 ....... ale ty určite zmeň, nemáš nad čím rozmýšľať pri takomto prístupe 😎

skorki, neviem ako v sobotu, lebo by sme chceli ísť pozrieť do Rakúska na vian. trhy ...... ale možno v piatok podvečer??......dôfam, že sa nám to neako podarí 😉

bettynka, konečne domááááá 😀.... teším sa zo srdiečka 😀 , len škoda, že sú problémy ☹ ...... pekne oddychuj, nech sa všetci o teby starajú a ty len o malilinké bijúce srdiečko, aby krásne rástlo a vyvíjalo sa 🙂

violončielka, ty si šikulka..... upratať, požehliť, navariť a ešte aj učiť 😉

rybka, margi, riska, muska, lenka, atď........ahojte

elizka
24. nov 2009

dôfam - dúfam 😀

kaki
24. nov 2009

Elizka, Skorki no dajte aj mne vedieť v piatok by som aj ja vybehla do BA na trhy 😵 Ak sa podarí 😉

elizka
24. nov 2009

ahoj kaki, ak to výjde, tak ti zavolám 😀 ..... už sa tešííím

kaki
24. nov 2009

Elizka pozor keď budeš vychádzať z garáže 😉 😀 😉

elizka
24. nov 2009

kaki, neboj, už som sa to hádam naučila 😀

kaki
24. nov 2009

To je dobre, Elizka 🙂
Možno sa to časom naučím aj ja 😉 Ja som šuchla asi pred rokom a pol auto o bránu u svokrovcov.
Ale psssst. 😉 To je tajné 😀

elizka
24. nov 2009

kaki, nepoviem nikomu 😀 , ale ak si to niekto prečíta, za to už neručím 😉

muska30
24. nov 2009

kocky, to stretko Vam v dobrom zavidim 😉

muska30
24. nov 2009

violka,
ved si nieco nechaj aj na zajtra 😀

riska
24. nov 2009

kaki, som rada, že ťa to nakoplo 🙂 inak v GF robia sice povinne folikulometriu, ale iba vtedy, ak stimuluješ na IUI alebo IVF, takže v tvojom pripade je to na dve veci 😕 neboj, niečo už vymyslime 🙂

a zdravim aj ostatne pracovite a šikovne dievčatá 😵 😵

danka24
24. nov 2009

ahojte pozdravujeme vas z domu mame sa dobre... ked bude viac casu pridem si pocitat ako sa mate.. myslim na ostatne dievcata ... rybka teraz je rad na tebe 😉 prosim o modlidby nadalej dakujem

riska
24. nov 2009

danka, mamina, vitaj domaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 a piš, sme strašne zvedave na všetko a aj na fofo 😵

bettynka222
24. nov 2009

ahojte vsetky 🙂

som citala ze kaki ma problemy s gyn. ja mam sice super gyn., ale zas mesuge sestricku. dnes som jej volala, ze mam prist do troch dni a ze mi dnes koncia lieky a ona ze pridite v piatok....tak sa tam vybral mm, doki si s nim pokecal, bol velmi mily, akurat sestricka furt donho vyryvala kvoli pnke......tak ju ubezpecil, ze vsetko sam vyriesi 😀 no ale zase osm odbocila. takze kaki, vidis, ze uz divna sestricka sposobuje problemy v zdravotnej starostlivosti, a nie ked je mimo dr....inak ked ti mozem poradit jedneho sukromneho z piestan, je velmi dosledny, zaujima sa o vsetky problemy &nemoznujuce pocatie, stale sa snazi vzdelavat v tejto oblasti a za jedno dokladne vysetrenie sa plati 10 eur....to nie je az tak vela, nie?

lenkove
24. nov 2009

Danuska, moja vitaj!
napis nam viac, daj fotocky.. mame ta radi, aj tvoj kvietocek Klarku 😵 😵 😵

ahoj Betty 😵

bettynka222
24. nov 2009

lenusik ahooooooj 🙂

ach som sa v noci zobudila a ako prve ma napadlo, ze som pri tom vcerajsom vymenuvani snaziliek zabudla na darlusika....,a priotm na nu myslim casto...stale....vzdy. darlusik kde si?

rybka13
24. nov 2009

jeeej danka 🙂 , to je super ze sa mate dobre, moc sa tesime na fotecky 🙂
Ano, od dnes presne za 2 tt mam termin, a ked neratam dnesok, tak uz len 11 dni 😀

betty, ako sa citis? lezkas cele dni?

lenka, smejka, dnes som myslela specko za Vas, za vase buduce adoptivne deticky... verim, ze Boh to ma pod kontrolou... aj ked nevieme preco to smeji s tym dievcatkom tak stagnuje ☹
Leni, pri Tebe ma napadla myslienka pri modlitbe, ze vy dostane chlapceka 😀

kaki
25. nov 2009

Ahojte.
Myslím na Vás a aj na detičky, nech sú všetci zdraví.
A ďakujem 😵

muska30
25. nov 2009

ahojte,
dnes je konecne trosku krajsie vonku, tak s malou vybehnem na prechadzku 😵

danka,
ked budes mat viac casu, napis, ako sa Vam dari 🙂

bettynka,
oddychuj a babatko nech pekne rastie 🙂

pekny den vsetkym 😵 😵 😵

violoncielka
25. nov 2009

Ahojjj verulky

Danka tak teraz s chutou do maminovania 😵 😀

Betty pekne rozmaznavanie

Kaki tesim sa ze sa konecne mozno dozvies nieco viac..a u teba si myslim, ze sa jedna o nejaku malickost liecitelnu liekom. Jasne, ze najviac musime doverovat Bohu, ale tiez je zname porekadlo: "pomoz si clovece aj Boh Ti pomoze". Nesmieme zakopat dary od Boha do bezpecia v zemi...niekedy je potrebne aj mozno s rizikom zainvestovat...

Rybka uz sa to aj Tebe blizi...sa tesim 😵

Aj adoptivne deticky uz cakaju na svoj porod....skoda, ze to tehotenstvo nie je vzdy dlhe iba 9 mesiacov 😒 ...Ale tym co neprestavaju verit tym sa raz narodi dietatko 😵 .
Pekny novembrovy( 😠 ) vam prajem z Italy

seka
25. nov 2009

čaute, babule 😎

danka vitajte doma aj s Klárkou....ako sa jej zatiaľ páči na svete???? 😨

muska-čo nové doma? kríza ešte neprešla?

rybka-ty sa pekne ešte držkaj po "kope" tie dva týždne.... 😉

dnes je u nás aspoň krásny slnečný deň 😎 , ako keby sa ani vianoce neblížili....ale teším sa tomu slniečku, hneď sa človek lepšie cíti..... 😵

seka
25. nov 2009

jaj a zabudla som vám napísať, že by som aj prišla na stretko,rada by som sa s vami stretla, ale naozaj nemám kedy. 😖 ideme síce 19.12. do viedne na ttrhy, no keby ste boli trochu bližšie...snáď niekedy aj to bude 🙂