Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

kaki
1. dec 2009

Kľudne ma môžete oslovovať aj celým menom 😀

muska30
1. dec 2009

danka,
mala Klarka je zlatucka, milene babenko, nech Vam robi radost 😵 😵 😵

indzes
1. dec 2009

Ahojte všetky VS 🙂 ,
ja sem raz za čas nakuknem a samé supeeeeeeeeeeer správičky.

Danka veľká gratulacia,Klárka je krásne babätko.Nech vás Boh žehná.

No a Riška,to je úžasné!Veľmi sa s vami teším.Prosím za všetky tehuľky,aby bolo cele vaše tehotenstvo požehnané.

My sme stále 3v1. 😀

margarita
1. dec 2009

dani, naaaaaadherne dievcatko mate, to sa musi uznat 😉

dnes to tu jak zije, super... 😀

muska, Ty si sa ma tusim pytala na Kiki, no ona sa zatial hlavne plazi, plazi a plazi, posadit sa sama nemoze, kedze este nestvornozkuje. A dvihat sa pokusa takym origos sposobom, akoby robila kliky 😉 cize zaprie sa o ruky a cely trup a dviha sa, ale ani nahodou o postielku (to je asi malo adrenalinove pre nu) - najradsej o radiator, chladnicku alebo kuchynsku linku. Sak zatial si este hlavu nerozbila, tak preco sa o to nepokusit? 🙂

rybka13
1. dec 2009

Teda dnes to tu zije, a len tak vylihujem od rana 🙂

Riska 🙂 🙂 🙂 , blahozelam a strasne sa tesim, hlavne ze je vsetko v poriadku a babuliatko ma uz krasnych 8 cm 🙂 pevne verim, ze tehu prebehne uz hladko a o pol roka drzis v naruci svojho drobceka 🙂

hurra hurra, maminky sa rozrastaju, kaki dobre si spominas, ja som sa modlila zato, aby sme do konca roka mali aspon 3 tehulky, uz mame dve, tak skusme dnes vecer prosit za tretiu 🙂
A dievcata ja takisto verim, ze sa postupne dostane na vsetky, pamatam sa ake to bolo tazke aj pre mna ked sme cakali tiez cele tie roky, tiez som nechapala preco ma vsetci predbiehaju ale verte, Pan Boh vie, kedy je ten spravny cas a verim, ze nas vsetky pozehna, skor alebo neskor to pride, len nestracajte doveru, ze Boh naplni nase tuzby.

zuzika ahoj, tesim sa aka si zlata mamina, vsetko stihas ako mas, super 🙂
lenkove, len nakupuj, no nekup to... ved to su nakoniec veci, ktore potrebujes 🙂
bettynka, ty pekne oddychuj... a inak babatko je vzdy o 2 tt mladsie ako to v ktorom tyzdni si prave ty...

danuska krasne fotky, malinka je nadherna, vidim ze to znasas s nadhladom, super, kiez by to aj u nas tak islo 🙂 Ani si neviem predstavit, ze o tyzden uz mozno budem drzat tiez v naruci rybiatko...no vlastne ja chcem uz 2.decembra, takze to moze vlastne zacat uz dnes v noci hihi 🙂

rybka13
1. dec 2009

kaki a tesim sa ze uz sa pracuje na novej gynekologicke 🙂
azalka, nech si co naskor fit..
eliska, janulka, carmenuska, maria, muska, violka, ahojte 🙂

indez, teda to je super, ze si vydrzala s dvojkami do 38 tt, drzime palce, citis sa dobre? vsetko pripravene?

suzzika
1. dec 2009

Dievčatá ja vám ďakujem za vaše komplimenty a obdivné vety, ale nie je dôvod. Sú chvíle keď nič nezvládam, mám veľmi zlú povahu, že ak niečo robím tak to musí byť na 200% a to je dosť zničujúce... 😒 Je to krásne poslanie, ale veľmi veľmi ťažké a najťažšie na tom je, že ak narobíte chyby tak sa nedajú len tak ľahko napraviť a navyše potom ešte skladať účty tomu hore 😖 niekedy mám z toho dosť ťažké stavy...veľmi mi chýbate...skúsim sa pridať k tej Marte za viac zázrakov v tejto téme 😵

Betty tu už fotky nedám, zrušila som celý album, iba ak na FB

riska
1. dec 2009

babulky, dakujem za gratulacie a všetky krasne slova, ktoré ste mi napisali 😵 😵 😵
violka, ja som sa na robotu vykašlala pri prvých problémoch a som PN... a asi budem až do konca 😝 a čo sa týka utz, bolo to super, prvý raz bol so mnou aj mm, doktorka mu všetko poukazovala, bol to zazitok 😵 babo bolo trocha pokrutene, tak povedala, že vyzera ako krevetka 😀 😀

no veru, modlime sa dalej, aby čoskoro pribudla dalšia tehulka, ved adeptiek je vela... či už bio alebo ado... a tiež verim, že každa z nas sa dočka 🙂

riska
1. dec 2009

danka, klarka je úžasnaaaa 🙂 teda všetky bábatka bývaju krasne, ale klarka je teda mimoriadne zlatučká 😵 😵 😵 tak zasa napiš, ako papate, spinkate atd....

indzes, wau, ty si ešte 3v1? to si pekne potiahla 🙂

rybka, nakoniec to bude na mikulaša, ako ti predpovedala janulka 😀

suzzika, prečo taký smútok a pocity? 😕 ved mas taku nadhernu rodinku, obetuješ im všetko, určite aj s manželom.... a chyby proste patria k životu, ale určite robiš všetko s najlepším svedomim a vedomim 😉

skorki
1. dec 2009

Ahoooj,

Tak to tu nabera tie spravne grady 🙂 🙂 🙂 !!!
Tesim sa, ze:
- to cislo, "14 tyzdnov" je uplna nadhera, Riska. 😉 🙂 Som rada, ze si prebrala stafetu 😉 a drzim palce!!!!
- Danka, pozrela som si fotky na FCB /ano, ja zaryty odporca tychto socialnych sieti, som sa tam tiez zaregistrovala 😀 a je to super, ze mozem vidiet take nadherne zabery/ Klarka je skutocne ako obrazok.
- Rybka - 40 tyzden!!! ja tu chodim kazdy vecer na kontrolu, ci tu uz Tvoj muzik nepodava spravy
- Janulka, Betty - tehulienky nase, drzte sa!!!
- Margi, fotky su skvele a ten komentar k nim je ako od humoristu 😀. Si proste skryty talent
- Kaki, a kam si sa rozhodla nakoniec k tej dokine? Do BA? Dufam, ze je to uz dobra volba.. 😔ved po tej Tvojej poslednej by uz bolo nacase...
-Muska, Seka, Azalka, Elizka, Suzzik,Indez....atd...zdravim Vas vsetky. Pekny vecer.

lenkove
1. dec 2009

joj, Riska,
14tt, to je krasne 😵 a aj krevetka 🙂 verim vam, ze ste stastni a drzim palceky aj nadalej 😵 😵

darla27
1. dec 2009

Ahojteee, tak a je to vonku, Riska zo srdca ti blahozelam takto verejne a hrozne sa tesim ze je vsetko Ok. 😵
Risi, dobre vies ze tvoje tehotenstvo beriem ako znamenie, prosim drz mi aj ty palce aby som bola odvazna
a dotiahla veci do konca. Beriem to ako dokaz Bozej lasky a pre mna velka nadej ze sa to aj mne moze este podarit, mame velmi podobne osudy v snazilkovani a aj v inych veciach, dufam ze aj ja sa raz pridam k VT.
Sice ma obcas nadej opusta, ale dokial zijem, budem dufat.

Danka Klarka je prekrasna! Normalne ma napadla jedna veta ked som pozerala tie fotky: ztelesnena laska ! 😵

Vsetky zdravim, verim ze tehu vlna bude pokracovat a buduci rok snad na nu naskocime aj my dlhodobe VS.
Kupila som si fantasticku knihu CO DELAT PRI NEPLODNOSTI - vrele odporucam, na niektore veci co sa tyka prezivania neplodnosti ale aj co robit, je fakt super! Mne sa vo vela veciach otvorili oci a rozsirili obzory.
Kazdopadne nebudem sa tu zbytocne velmi rozpisovat, ale len tak pre zaujimavost: dlhodobe neplodne pary /sterilita a neplodnost sa nema chapat rovnako/ maju pri nerieseni svojho problemu len 5% sancu, ze otehotneju pokial svoje problemy neriesia. Myslim ze je to pravda, len sa staci pozriet k nam do temy kolko je tu napr trombofiliek /a aj inych speci diagnoz/ ktore by bez riesenia nemohli otehotniet alebo skor donosit dietatko.
Takze treba otravovat lekarov, bojovat, liecit sa a riesit situaciu, najhorsie je stracat cas,nervy a nadej.

Betty cau, ty si ako výchrica: bud sa neozyvas a nikto nevie co je s tebou, alebo si naopak vsade. 😀 😉
Takze uz je vsetko v poriadku? Ja sa uz k Marte nemodlim, mam uz 9 piatkov hotovych, dalej nepokracujem.

rybka13
1. dec 2009

ahoj darla, dnes som akurat na teba myslela, ze kde si... a spolahni sa, ze nielen riska ti bude drzat palce...

ahoj skorki ;o) ako sa mas?
ano, mozno rybiatko bude naozaj na mikulasa,ako predpovedala janulka, lebo zatial maminku nepocuva, ze sa ma narodit druheho decembra 🙂 , a 40 tt, no...nechce sa mi to verit, ale vyzera ze fakt budem musiet ist rodit 😝 😔 😉

mimmi77
1. dec 2009

ahoj kočky,
nikdy som k Vám nepísala, ale dosť často si Vás čítam - Vaše povzbudivé slová mi veľmi pomáhajú, tak som sa Vám všetkým tu chcela poďakovať za všetky krásne vety,ktoré mi dávajú chuť bojovať aj keď sa mi niekedy zdá, že už nevládzem 😖 . A som si istá, že nie som jediná, ktorá k Vám chodí "potichučky" po energiu.
Ď 🙂 A 🙂 K 🙂 U 🙂 J 🙂 E 🙂 M 🙂 Vám všetkým !!!!

mimuska77
1. dec 2009

veru nie si jediná,aj ja tu naberám energiu... 🙂

riska
1. dec 2009

baby a čo sa nepridate, hmm? 🙂

mimuska77
1. dec 2009

ale už aj to naprávam a inak riska srdečne blahoželám,možno aj my budeme čoskoro tehu.... 🙂

mimuska77
1. dec 2009

a inak riska júnový ľudia sú najlepší,kľudne môže byť bábenko 02.06. vtedy mám narodky....ale to je vlastne jedno,len nech je zdravučké a všetko dopadne o.k. 🙂 🙂 🙂

rybka13
2. dec 2009

ahojte, riska ma pravdu,pridajte sa.. 🙂
inak by sme sa vlastne mali aj za anonymne snazilky 🙂 co nas iba citaju ale neprispievaju 😀

rybka13
2. dec 2009

mali modlit ... som tym myslela 😉

mimuska77
2. dec 2009

ahoj rybka 13 nemôžeš spať?Ja som na nočnej tak ešte kuvikám do PC a čítam čo baby popíšu a s tým modlením to je fajn nápad 🙂 🙂 🙂

mimuska77
2. dec 2009

a k tomu tehu blahoželám už to máte za pár....

violoncielka
2. dec 2009

Ahoj zienky stare aj nove 😉

Riska teraz si spominam, ako som sa ta stale vypytovala na prazdniny 😀 😀 😀 ale bola si dosledna...pisavala si az po 14.00 😀 😀 😀

Darla ahoooj. Hore hlavu. Neboj dotiahneme to do vitazneho konca. My za chvilu oslavime 5 vyrocie sobasu a mimi nie a nie prist.Tak aspon dufam, ze si odcistcom prechadzame tu na zemi 😉.
Zaujimala by ma ta kniha, aj ked si myslim , ze my sme uz vyskusali vsetko 😕. Ja som teraz v cakarni (ten moj vlak by mal mat odchod za 5 mesiacov) tak si hoviem v teplucku, chranena od stresov z kazdomesacnej MS spravy 😀 a v srdci mam velku nadej, ze snad....Jedine to ma drzi nad vodou
Prajem vam pekny den a ja idem dnes koncertovat do Padovy. Pa

violoncielka
2. dec 2009

Danka malinka je naaaaadhernaaaaa! Ufff nemam slov. Gratulujem, nech vas Boh zehna 😵

kaki
2. dec 2009

Ahojte 🙂
Som rada že sú tu aj nové ružové tváre, ktoré sa už skoro vyfarbia 🙂 Napíšu nám viac o sebe.... 🙂 A budeme si navzájom pomáhať 😵

Ja mám dnes veľký deň, dala som výpoveď mojej gynekologičke a bere ma nová gynekologička 🙂
Skorki je z BA. Verím, že dobrá voľba 😵
Takže hurá do vyšetrení.... a ak to inak nepoide, bude aj laparka v roku 2010 🙂
Som odhodlaná bežať aj na dlhé trate 😀. Som vytrvalec (len postavu na to nemám 😀).

Myslím na Vás na všetky.
Margi, dúfam že Kristínka je zdravšia 🙂.

seka
2. dec 2009

no teda, dva dni tu bolo dosť ticho a za ten jeden deň čo som tu nebola, elbo som bola na služobke v Lučenci, ste toho tooooľkkooo popísali a pribudlo toľko noviniek, že sa z nich neviem spamätať..... 😲 😲 😲 😲

tak pekne po poriadku: som veľmi rada, že sv. Marta účinkuje, 🙂 ja som vám to hovorila od začiatku, že u mňa pomáha vždy, preto som ju aj navrhla a som rada, že pomohla aj vám, veď maminky nám tu pribúdaj viac ako huby po daždi.. 😵 😵 😵

Riska, z celjého srdca ti blahoželám k bábätku, veľmi sa tešim, a prajem ti aby bolo všetko v najlepšom poriadku... 🙂

Kaki zas blahoželám k rozhodnutiu ísť k druhej doki, to je perfetkné, a snáď to už bude lepšia osoba a aj odborníčka ako tá predtým....

margi-na nádchu pomáha aj naparovanie nad šupkami zo zemiakov. riadne ošúp zemiaky, daj ich zovrieť a nad horúcim napar Kiky, pravdepodobne sa budeš musieť napariť aj ty s ňou, ale čo by sme pre tie naše drobce neurobili však 😉 a potom šup do postele, najlepšie je to pred spinkaním...skús ju tam nechať čo najdlhšie koľko vydrží....ale za kazdým musíš dať nové šupky....takže rýchlo treba vymyslieť niečo zo zemiakov na večeru.
prípadne ešte pomáha aj naparenie nad Luckou-miner.vodou. ale podľa mňa zemiaky sú lepšie, teda ten škrob čo obsahujú.

suzika-blahoželám k narodkám. 🙂 a ja mám občas presne také isté stavy ako ty.....ale rodičom sa nikto nenarodil, kadžý sa to musí len naučiť.....ja tiež sem nestíham prispievať večer, keď som doma, a v noci keď už spia, tak som vždy hotová aj ja. len cez robotu, sem občas mrknem, a veľmi sa teším, že vás mám...... 😵

rybke a rybiatku prajem veľa pokoja, všetko bude tak ako má byť a vtedy ako má byť.. 😉

a samozrejme vítam nové babenky.

k sv Marte sa pridávam aj ja, aj s manželom určite.

seka
2. dec 2009

danka malá Klárka je naozaj krásne dieťa-ešte raz blahoželám a prajem veľa zdravia. a ako mi blahoželal môj šéf na meniny-hlavne nech je zdravie, to ostatné už potom príde samé..... 😉

azalka22
2. dec 2009

ahojte, vcera som volala s mojim dr., co ma rezal, tak histologia je OK, ziadne maligne veci tam nie su. a vrele mi odporuca snazilkovanie. ... tak sa moj mm velmi velmi potesil 😉
a ze idem zarobit zazvorniky. kto si da?

mimmi77
2. dec 2009

ahojte,

Vy ste tu všetky tak kráásne optimistické, že by bol hriech kaziť tu tú skvelú atmosféru mojimi depkami a nie vždy práve Bohumilým chovaním 😉