Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

lenkove
3. jan 2010

Smejka
vy ste mali na Silvestra vyrocie sobasa? 🙂 to je kraaaaaaaaaasne 🙂 alebo to bol oneskoreny darcek? 🙂 a museli ste mat krasnu oslavu Noveho roka 😵 veru, pekne to napisala Vivien, ze neviem co nas caka 😀 😀

Ja viem, ze mam mat vas pred ocami.. ved ked si pomyslim na vas, mam az vycitky svedomia, ze neviem byt trpezliva.. 😔 verim, ze to vsetko bude dobre, lebo ma cestou vedie Pan 😵 len 😔 trapia ma opat vztahy rodinne a tak.. tie ale asi nemozu byt nikdy idealne 😅

inak, knihu Plodnost, cykly vyziva mozno objednat na www.lpp.sk a ja ju mam, mozem ti ju pozicat 😉

smejka
autor
3. jan 2010

lenka niekedy si tie vztahy nemozme brat tak velmi k srdcu....aj ked bolia...ale je lepsie sa od nich odputat a nepripustat si ich velmi....potom nas oslabuju...teda aspon ja to tak vnimam
knizku si objednam....zase ma chyta vlna snazenia sa....ved este nie som taka stara 😅
na silvestra sme mali svadbu...pred 4 rokmi....bolo kopec snehu a strasna zima 😵 ...a ja nevesta-maruska s konvalinkami 😉

smejka
autor
3. jan 2010

a s cakanim na dievcatko u nas to tiez nie je idealne....po urcitych fazach neuspechov to bolo velmi tazke....no vzdy sme to akosi prezili 😉 ....raz bol na tom lepsie mm inokedy ja....ked sme nevladali obaja povzbudila nas vivien s rodinkou....a tak sa koliseme....
no uz sme si tym predbezkom nacvicili i radost....tyzden radosti stal za to....planovali sme...tesili...no 😔

smejka
autor
3. jan 2010

a teraz cakame na februar co prinesie...vsetci nam hovoria ze ta smola musi pominut....okrem neuspechu pri ado bolo este kopec drobnosti v ktorych sme mali smolu...ale zijeme to je hlavne 🙂 ...a v podstate sme radi..lebo to co som si zelala v zaciatkoch manzelstva...mat nejaku podobnu rodinu srdcu blizku sa mi splnilo....takto necakane...spoznali sme sa s vivien 🙂

smejka
autor
3. jan 2010

tak my sa ideme pomaly chystat von....vecer hodim nejake foto z vianoc a sankovacky 🙂
lenka tak pekne pis...lebo cochvila ta caka ina praca 😉

lenkove
3. jan 2010

Smejka,

to ste museli mat kraasnu a romanticku svadbu.. a tvoju vetu o rodine si budem citat stale dookola 😉 aby sa mi dostala aj do rozumu, mas v tom velku pravdu..
verim aj ja, ze smola pominie, lebo raz sa musi obratit 😵 😵

rybka13
3. jan 2010

smejka, blahozelam k vyrociu 🙂
dievcata (tym myslim aj lenkove), silno drzim palce aby vsetko uz islo len hladko s vasimi dievcatkami 😕
Leni, ved ten 11.1. je tu uz cochvila... a to ako je stare to Vase dievcatko? sorry nejak som to missla v tych stranach predtym.
Smejka a to vase je to iste dievcatko co po nom tuzite uz cele mesiace? 😔 Ak ano, tak je to hrozne smutne, ze to tak dlho trva... aj ked verim, ze kedykolvek sa k Vam dostane, urcite sa Vam ho aj tak podari dobre citovo vychovat, ved Pan Boh ho urcite ochranuje aj ked nie je este s vami.

Ten sniezik Vam zavidim 🙂

margi, to je fajn, ze ocino nehovori uz z cesty, lebo to je trocha taky sok, ked blizky clovek zacne hovorit v chorobe nezmysly, ja som to tiez zazila s babko a viem, ze som sa trocha zlakla..
Ale po tom vsetkom co Tvoj ocino zazil, chudak tak sa ani nedivim, nech je cim skor uz v poriadku a domka 😉

aksusz, mna tiez obcas bolia prsia ked kojim, dnes ma dobre prefukalo, tak dufam, ze nechytim nejaky zapal 😝

smejka
autor
3. jan 2010

rybka dakujeme 😉 ...ano je to stale to iste dievcatko...zaujimame sa o nu od aprila 😖 .....ale vo februari nas caka konecne riadny sud 😔
kedy idete krstit?

riska
3. jan 2010

rybka, kraaasna je emka 😵 taka babika 😵 😵 😵

smejka, aj ja prajem všetko naj k výročiu 🙂 a dievčatko ste mali u seba na prelome rokov? to je velmi dobre, lebo ako na nový rok, tak po celý rok 😉 🙂 😉 a matuška každý den niečim polievate, ked vam tak rastie? 😕 😀
a neboj sa, určite sa čoskoro dočkate, aj s lenkou...a budu dalšie dve dievčatka v teme 😵

skorki, a odkedy dietujete? už sa tešim, ako nas budeš informovať, čo dobre si varila 😀 😝

skorki
3. jan 2010

Rybka dala fotky!!! Jeeeeeeeeej Eminka je nadherna. Rybka, zo srdca este raz gratulujem. Ake ma krasne vlasky 🙂 ! Prosim Ta, len si davaj na seba pozor - nesmie Ta prefuknut...
Smejka, Lenka, mrzi ma to, ze Vasa trpezlivost je tak skusana... 😔 Ale myslim na Vas a drzim palce, aby to vsetko dobre dopadlo.
A aj Smejka dala fotky...Wow, ten stromcek je krasne ozdobeny 🙂 A ta vyzdoba na oknach je robena farbickami na sklo? Sikovnicka si 🙂
Riska, no mm uz dnes varil zeleninu s ryzou...Pyta sa ma, ze ci tam este nieco chyba. A ja na to, ze chyba tam MASO 😝 😀 . Nedelny obed mi teda moc nechutil, ale som rada, ze zacal. Na tieto tazke zaciatky je mm lepsi ako ja. Pa, idem si pozriet moju sladku srdcovku na STV1...

skorki
3. jan 2010

Smejka a zabudla som pozdravit Vasho zlateho Matuska. Ozaj, ako prezival Vianoce? Tesil sa? 😉 Sestrine deti ako vzdy citili aj "vonu nebicka", ked sa rano zobudili a nasli vianocny stromcek. Hovorili si, ze to museli dozdobit anjelici len pred chvilou, ked este vsade nebickom vonia. 😀

akzuzs
3. jan 2010

Rybka, len si dávaj pozor na také prefuky, lebo sú neuveriteľné zrádne 😒 Ja som dlho nosila v podprsenke plienku aby mi nebola na ne zima. Pozerala som Ti Emku!Máš ju neúrečkom krásnu a prajem Ti aby Božia ruka a prozreteľnosť ju sprevádzala po celý život a Ochranný plášť Matky Božej aby ju zahalil a nikdy neopustil.

Smejka, Ty študuješ? Aj ja ale len prvý rok. No niekedy neviem kde mi hlava stojí. Stíhaš to? Popri rodine a tak? Na akej škole? Ja v Ružomberku na KU

smejka
autor
3. jan 2010

rybka krasne dievcatko mate 🙂 ...nech je zdravucka a Pan nech ju pozehnava 😵
skorki Matusko stromcek pomahal zdobit...pomahal piect medovniky...on musi byt stale zamestnany lebo potom vymysla 😎 ...v kostole sa siel k betlehemu a tak sa dival na Jeziska ze si hlavu polozil na dlazbu 🙂
tie ozdoby su vystrihnute z papiera a zalaminovane vo folii 😉...ale chcela by som vediet malovat na sklo 🙂
riska napadlo mi pri tom polievani...mm prevzal starostlivost o orchidey a celkom sa zmohli 😎....sice este nezakvitli ale snad raz 🙂
akzuzs az teraz som si vsimla ze si zo ziliny 🙂...ja chodim k salezianom na rajecku....a poviem ti ako ide cas tak je to narocnejsie 😝

lucetta
3. jan 2010

ahojte kocky,
vsetko dobre v novom roku 😉 nech je pre nas vsetkych plodnejsi...na lasku, zdravie, spravne rozhodnutia 😉

rybka, emka je rozkosna🙂 no cela mamina, co si budeme navravat 😉

objimam vas vsetky, rybku, risku, danku, smejku, skorki, lenku, margi, kaki, betty, azalku, violku....a VSETKY ostatneeeeeeeeeeeeeeeeeee maminy, tehu i cakatelky 😉

darla27
3. jan 2010

Ahojte babulenky, prajem Vam, aby bol rok 2010 pre nas stastnejsi nez ten predchazajuci.
Nech maju maminka zdrave a spokojne babätka, VT prajem krasne,bezproblemove tehotenstvo a uspesne zvladnutie porodu, nam VS prajem coskoro // na testikoch a samozrejme aj aby Smejka a Lenkove mali svoje pokladiky zo srdiecka uz konecne pri sebe. 😵
Musim docitat co ste popisali, nech som v obraze co ma kto nove.

rybka13
3. jan 2010

smejka, tak to je uz vlastne viac ako pol roka 😔 budeme sa velmi modlit vo februari, aby ten sud dobre dopadol..
My budeme krstit teraz cez vikend, trocha sa bojim, vonku je zima a mame hostinu s dost vysokym poctom ludi, aby malinka nieco nechytila 😅 lebo kazdy ju urcite bude chciet pestovat
😔 ked rodine je tak tazko povedat, ze 'drzte sa od nej aspon na meter' ☹

skorki, tak zase dieta 😉 obdivujem vasu volu...

Tak vy ste si uz vsimli, ze som dala fotecky
🙂 chcela som ich dat viac, teraz som este doplnila, lebo som vtedy musela odbehnut od compu 🙂
dakujem za mile slova na emkinu adresu a Vase krasne zelania 🙂 kiez by na nej bolo Bozie pozehnanie po cely jej zivot, co viac si mozem priat?
inak lucettka, ona sa vobec nepodoba na mna, iba ak troska usta, inak je to cely ocino 😕
smejka aj ty si dala fotky? idem mrk

akzuzs, ja nenosim podprsku doma, iba von, takze si tu plienku nemam kam dat 😒 hnevam sa na seba, lebo budem mat prsia po kolena, ale ide mi ta podprda na nervy a svrbia ma bradavky, ked nie su volne.. 😔
Ale teraz vecer som si vsimla, ze mam nejake hrce na prsiach, tak som odsavala o sto sest aby sa prsia vyprazdnili a davala som si teple obklady a fenovala ich , fakt som sa zlakla aby som nedostala zapal 😕

margarita
4. jan 2010

uz viem, preco nemozem od tretej spat a stale sa len prehadzujem na posteli 😉
sak rybka a aj smejka pridali nove fotoooo 😀
uuuuuzaaaaasne, Emka je nadherne babetko. Gratulujem 🙂 😵 😵
a podla mna na foto c.4 si to cela Ty, nech si mm vravi, co xe 😀

a smejkin Matusko je uz chlap ako hora a vyzdoba vianocna je prekrasna a aj ten sneh v dobrom zavidim 😉 a za toho sudcu/sudkynu uz teraz zacinam sa tuho modlit, nech rozhodne cim skor o tom, aby Dievcatko mohlo k vam 😉

moje prispevky sa teraz asi presunu do tychto briezdiacich hodin 😀 lebo nasa draha mala sa rozhodla, ze je uz velka, a aj u svokrovcov cely tyzden, a aj vcera vecer dorazne odmietala zaspat pre 22-23.00.
Kym sa konecne unavi natolko, ze odpadne a zaspi, ja uz som v polospanku, no a potom takto nadranom, ona sa naje a spi dalej, a ja - kde nic, tu nic 🙂

musim sa vam este pochvalit, ze som cestou k svokrovcom aj spat uz samostatne cely cas soferovala a mm mi vcera zahlobil, ze ved uz jazdim lepsie ako on 😀 tak to som odmietla, ze blbooooost, ale potom sme sa dohodli, ze uz jazdim tak dobre ako on 😉 co je aj tak vynikajuco 😎
dokonca mi vravi, ze ved nemusis ist po dialnici maximalkou a vsetkych predbiehat 😀
nuz ale ked mna to bavi .... 🙂

lenkove
4. jan 2010

dobre raaaaaaaanko
ja som uz hodnu chvilu hore, tiez tak od piatej a obzeram akciove ponuky spotrebicov 😝 nasla som jednu skvelu, len nam nepasuje do nasej mini-pidi linocky. 😀 ale nie to ma zobudilo 😀 ja odkedy poznam nasu Malu (aj ked len v srdiecku) ani nespavam 😉 pripravujem sa na nocne vstaaaaaaaaavanie 😎 ze spi kazde dve hodiny 😕 a iba v postielke, v kociku nie 😀 a v noci dvarazy papa 😀 😀 no take cosi 😀 Trosku mam strach z toho ako to zvladnem, lebo ak Pan da a vyjde to tak ako sa to zatial javi, budem s nou spociatku sama 😅 mam na mysli sama bez ocka nasho 😕 🙄 Inak od mojej prace som ziskala taky spravny odstup 😉 aj na nej nieco porobim, aj ma nestresuje 🙂

Rybka,
blahozelam k Emuske a dlhy krasny zivot zelam 🙂 Je to krasavica 😵 😵

Smejkaaa,
ake paradne fotky! 🙂 🙂

Dnes ideme do mesta a na byt pracovat, rozhodne sa co a ako s linkou, tak drzte palce, nech nam to spravia aj u toho stolara v meste rychlo 😉 nech nemusime do Polska alebo do Ikei 😝 😀

kaki
4. jan 2010

Ahojte...
Ahojte 🙂
táto téma je plná radosti 🙂 😵
Krásne fotky.... 🙂 Rybka, Smejka... krásne foto 😵
Dúfam že aj starosti o ktorých píšete sa vyriešia.... a budú na osoh 😔

Všetky Vás pozdravujem v novom roku...
A prejem Vám, by priniesol radosti 🙂 a starosti aby nás všetky oblúkom obchádzali 😉
Mám "tušenie ako správna Teodora" 😀, že tento rok bude lepší ako všetky minulé...

Aktualizácia každdenných desiatkov (kto chce nech sa pripíše, alebo ma poopraví):
1. Ktoreho si, Panna, z Ducha svateho pocala - Skorki, Margi, Azalka
2. Ktoreho si, Panna, pri navstiveni Alzbety v zivote nosila. - Lenka, Kaki, Mimuska77
3. Ktoreho si, Panna, v Betleheme porodila. - Smejka, Marione, Riska
4. Ktoreho si, Panna, v chrame obetovala. - Suzzika, Violoncielka, Akzuzs
5. Ktoreho si, Panna, v chrame nasla. - Bettynka, Lienocka, Krtecko

janula.k
4. jan 2010

cauko cauko 😎
tak sa hlasim, od soboty sme doma a este som nespala 😀 Dakujem Vam vsetkym z celeho srdciecka ze ste na nas mysleli. Vsetko prebehlo v poriadku a malicky je zdravy, mamina ma trosku problemy s mechurom atd, ale zvladneme to.
Vsetky vas pozdravujeme a ked bude trosku cas, napisem viac. Inak kojime, maly sa prisal hned na druhy den po porode, aj mliecko sa mi spustilo velmi rychlo, len mam znicene bradavky...lebo je to maly ceckoš 😀
poprosila by som nejake novinky do IP, neviem nic o vas 😅 teda ak sa najde nejaka dobra duša 😵

janula.k
4. jan 2010

Rybka Emka je krasnucka..na fotke cislo 3 akoby som videla nasho maleho..fakt 😅 tiez je taky vlasaty 🙂

danka24
4. jan 2010

jankaaaaaaaaaaaaa vitajte domaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵

danka24
4. jan 2010

rybicka jeej konecne vas spoznavam 😵 😵 ste krasne kocky a tu kombinezu mame aj my len je nam este veeelkaa a to je 0-3mes 😵
janka nic si z toho nerob cicka ze si nevyspata este to potrva par tt co sa nevyspis 😀 inac branko je naadhernucky taky velky vyzera 😵 😵

lucetta
4. jan 2010

janula vitajte doma....🙂
ahoj danka🙂

rybka13
4. jan 2010

janulka co cavesky, tak super ze sa mate dobre, tesime sa aj s emkou 🙂
To s tym spankom mi nieco pripomina, ale neboj o chvilu uz budes spat 4-5 hodin 😀 😝
Napis mi do IP co mas s tym mechurom, lebo ho mam tiez stale nejaky divny a to uz som mesiac po porode 😔
mozno je to casty problem pri cisaraku, neviem 😒

azalka22
4. jan 2010

akzus, co studujes v RK?

rybka13
4. jan 2010

smejka, matusko je hotovy chlap 🙂 a v tych okuliarkach aky inteligent 🙂
krasne ozdobky, take teplo domova vyzaruje z tych fotiek 🙂 a ta zasnezena krajinka, no krasa 🙂

rybka13
4. jan 2010

margi teda ty si uplna sikulka, ze takto krasne jazdis 🙂 zavidim v dobrom
lenkove,az mi chodia zimomriavky po chrte ked vidim, ze uz si skoro mamina 🙂 hrozne sa tesim 🙂 som velmi zvedava ake to bude 🙂 ako nam budes pisat o malickej a ako to zvladate..

ahojte lucett, kaki, skorki, azalka 🙂

danka24
4. jan 2010

ahoj lucettka 😵 ako sa mas?
rybicka chces povedat ze mala emka spi 4-5hodin?
smejuska no kraasne fotecky a matusko je fakt uz velky 😵 😵

bettynka222
4. jan 2010

smejka je normalne ze momentalne ide skola bokom....tie neustale natahovacky ta musia vkuse zamestanavat- teda aspon ja by som nad tym stale rozmyslala 😝 dufam, ze sa to u vas uz coskoro vyriesi, lebo ot uz nie je normalne ☹ jeeej svadba na silvestra 😵 len tu by to asi nebolo take carovne....snehu tu vela nemavame 😒

leni vydrrrrrrrrrrrrz, aj ja cakam do pondelka 😀 a je normlane ze si nedockava. sak co si chlap aby si bola prehnane racionalna a tprezliva a flegmaticka? 😀 😀 😀

rybicka sa z vas tesim. emku ste si aj s mm zasluzili. ona je vasa odmena za vsetky tie starosti a smutok a je kraaaaasna 😵 a a ke ma dlhe a stihle nohy...aj nase bude asi take, cunderlik hned ako babo zbadal zahlasil, no to bude dlhe a chude 😀 len dufam ze bude poriadne papat, lebo mne uz sice chuti aj ieco viac nez len polievky a ovocie, ale ajtak nic moc 😒
rybkaaaa, koncen k vam prestali chodit navstevy a zas bude na krste kopec ludi? ved tam ma byt najblizsia rodina, nie? 😕

riska grtaulujem k prirastku hmotnosti aj mne by sa hodil 😀 no ale ved casom to pride ako pises...teda duuuufam. lebo ma stresuju tie knizky o tehu kde pisu co vsetko mam denne zjest a ze mam kazdy tyzden pribrat pol kila 😕 🤐

margi super ze tatinovi je lepsie 😵 a ja som bola od tretej hore tiez...moc som sa nevyspala. asi to nase mini baby napodobnuje maniere tvojej slecny 😀 minule zas robilo kotrmelce

jani ahoooooooooooj 🙂