Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

bettynka222
29. jan 2010

akzuzs mudr nie som, spytaj sa carmen čo som 🙂 a k tým vkadom- nie slnecnicove, ale tekvicove semienka, lebo je v nich zinok a mne na padanie vlasov pomohli injekcie kyseliny listovej. veď si daj predisat tabletky kyseliny listovej čo berieme my trombosky 😉

bettynka222
29. jan 2010

jani gratulujem k mesiaciku 😵 a s B12 mám rovnaké skúsenosti ako ty 😀

bettynka222
29. jan 2010

leniiii videla som videlaaaa skôr ako si zmazalaaaaa 😀 mala je rozkosna 😵

riska aj my mame takú chladnicku 😀 som najprv myslela, že si si do albumu dávala foto chladnicky 😀

chalcedon vitaj medzi nami 😉

lucetta
29. jan 2010

cafte, cafte🙂
leni tak sa tesiiiiim s vami.
ja tak poslednu dobu tiez rozmyslam, ze by sme sa dali na adopciu. baby, v aprili to bude uz 5rokov nasho snazenia a ja uz fakt neviem.cim skor by sme to podali, tym skor by sme sa mozno dockali. ten cas tak leti a fakt nie je na co cakat. uvidim ako sa este nase veci poriesia tie co mame rozbehnute a potom by sme sa dali na dalsi boj...smejka , leni potom od vas cakam cenne rady🙂

myslim na vsetky tehu i tie uz s babetkom.

inak cvicim ako drak, trener je spokojny a ja tiez🙂🙂 😀 😀 doma mi sice stoji robota ale som si povedala,ze ja som dolezitejsia ako zehlenie a veci podobne 😀
inak nove zatial nemame nic ale i tak vas prosime o modlitby za tie veci, kt. sa riesia
pozehnane dni 😎

akzuzs
29. jan 2010

Ahojte, vytaj Chalcedon a Pán s Tebou 🙂
Leni videla som malú, je krásna a normálen nemám slov. Keď to tak všetko pozerám normálen by aj v mojom srdci vyrástla tá úžasná túžba 🙂 A máš 100% pravdu v tom, že diťa sa rodí v srdci 🙂 Proste je Tvoje od prváho momentu(počatia)cez celé vybavovačky(tehu)až po def. verdikt(porod). Vieš čo mi ale ušlo ako sa volá????Meno ste jej vybrali?Alebo ako to prebieha?Určite si to tu niekde písala no neako som 😔 Ozaj ak budeš niečo potrebovať tak daj vedieť. Ak Ti ešte nechodí, tak by som TI požičamla pavúka, mám aj siťovú cestovnú postieľku.....Neviem , však ak by niečo daj vedieť rada 😉
Bety ta listovka to Ti je dobrý nápad a vyskúšam 🙂
Lucetka, neboj Boh Tvoje a aj iných čo sa za Teba modlia vypočuje a požehná. Dnes, zajtra, o týždeň, mesiac....??? Ale určite nepôjdu prosby do vetra ale k Bohu. Hlavu hore je tam Boh a on Ti pomôže. Veď on je Láska, Šťastie, Nádej, Život, Radosť, ........ proste všetko a nikdy nezabudene na Teba a všetkých ktorý ho potrebuju 😉

maria1610
29. jan 2010

Leni, co to citam??? Ty uz rodiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis 😵 😵 😵 - ja sa tak velmi tesim 😵 - pozerala som aj fotky malinka je uzasna a patri takemu sympatickemu paru 🙂
Jani, Brankovi gratulujem k prvemu mesiacu 🙂 A krasna fotka v pase
Chalcedon - vitaj 🙂
Muska, Riska, Suzzika, Akzuzs, Carmenuska, Betty, Lucettka, Pcolka, Kaki, Margi, Violka a ostatne ahojteeeeeeeee

majkuska
29. jan 2010

Ahojte babule. Dlho som tu nebola. Tak sa vam ozyvam, prinesiem vam zopar pikošky.
Zo snažilkovanim som skončila a zmierila sa s tym, že už tehotna nebudem, hadam niekedy by sme ešte podstupili IVF, keď by sme pozbierali na to peniažky.
Uplne som si zmenila plany, chcem si otvoriť živnosť, teda butik s oblečenim.Žiadala som dotaciu od UP na podnikanie, v pondelok mam mať vyhotoveny podnikateľsky zamer, lebo ho potrebujem obhajiť pred komisiou.Takže takto som sa chystala zmeniť svoj život. A bum...
Dnes rano som si urobila pre srandu, fakt zo srandy tehotensky test, lebo včera som mala dostať mrchu, ale nerobila som ho vlastne preto, fakt zo srandy, mala som doma zvyšny test a chcela som isť v kľude robiť podnikateľsky zamer.
Až na moje prekvapenie, skoro som odpadla, že mi z testu vyšli //, čiarka, ktoru som nemusela vyčučavať, nabehla do 3 minut.Takže poviem vam som hotova, prave teraz keď som nieže nechcela, ale najmenej čakala, mala som uplne iné plany, veď uvidime ako to všetko dopadne. Aj keď teraz ja som mimo, manžel je hotovy, lebo on neveril, že nas to jedneho dňa takto prekvapi.

Ešte čo ma napadlo,v decembri som chodila na masaže,na rehabilitacii mi doktorka odblokovala chrbticu, lebo bola zablokovana.Alebo božie cesty su nevyspitateľne zakon schvalnosti funguje, prave teraz.
Ešte je tu pikoška, že včera som hodila na bazoš kočiar, dala som niejake inzeraty na vecičky po malej a nikdy predtym by som to tak nespravila, ale vždy by som počkala či mi mrcha dojde, ale teraz som šla na istotu.Takže neviem či zákon schvalnosti, ale fakt tie Božie cesty su nevyspitateľne a pre neho nikdy nič asi nieje nemožne, len to chce ten spravny čas.
A to si neviete predstaviť dnes mojho M ako sa tvári, on vždy, ale keď to bude pravda ja sa asi...., a ja že to ti 2 testy za jeden deň nestačia, to mam zbehnuť ďalši kupiť. Ja verim, že ja keď pridem od doktorky, tak ten mi povie, že neveri, lebo tam nebol. Ale je to na ňom vidieť, že je z toho totalne mimo, viem, že veri, len sa asi boji tomu uveriť.
A ešte ďalšiu pikošku, vždycky som sa psychicky pripravovala na test aspoň deň do predu už som nemyslela na nič ine. A dnes rano keď som sa vycikala do sklička , položila na stôl, pri tom ma potrebovala mala tak som odbehla a keď som sa vratila už som to skličko brala s tym, že ho idem vyliať, že škoda testu.Ale čosi silnejšie ma cuklo späť a zrazu som neverila vlastnym očiam.

smejka
autor
29. jan 2010

majkuska krasa 😵 blahozelaaaaaaaaaaaaaaam 🙂 ....nikdy nehovor nikdy...alebo Boh si aj tak spravi po svojom 🙂

maria1610
29. jan 2010

majkuska blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😵

margarita
29. jan 2010

v prvom rade gratulujem majkuske k // 😉 hlavne nech to vsetko dobre dopadne.

a leni, nasa prezidentka, uz rodiiiiii, no super! a hladko este aj bez pitia maliniku 😀
leni, aj by som Ti nejake veci pozicala, ale ked som uz riske slubila 🙂 🙂 no ale verim, ze Ti budu dorucene tie, na ktore cakas.

vitam aj chalcedon, verim, ze sa nejaka pricina najde, preco sa (zatial) nedari. vsetkym nam to tu par rokov trvalo, kym sa nasla/i.

a teraz botanicke okienko:
alchemilka - pravda je, ze po ovu a v zaciatku tehu by sa vobec nemala, ale tesne pred porodom sa moze, takze aj aksuz ma ciastocne pravdu, ale az fakt ked sa blizi porod, tak posledny mesiac.

malinik len mesiac pred porodom, ono sa davky postupne zvysuju, ze napr.36tt pijete salku denne, 37tt 2 salky atd, ja som pila v 39tt asi liter denne 🙂

pre betty hrusky - pozzzzzorrrr ! naozaj by sa v tehu moc nemali. nevravim raz za cas si dat, ale nie na kila. Ony totiz obsahuju take uzasne latky, co nicia a vyplavuju toxiny z tela a vselijake tazke kovy a tak, ale tym padom aj nejake uzitocne stopove prvky s nimi. A preto, ak by si ich jedla vela, mohlo by sa stat, ze babo nebude dostatocne zasobene vsetkymi zivinami. To mam zo serioznej knihy o liecivych ucinkoch ovocia a zeleniny 😎

lenkove
29. jan 2010

Majkuska!!!
to je taka krasna spravicka! ja som na teba myslela ze ako sa mas ked sa nam tak neozyvas 🙂 a ty takto krasne nas prekvapis.. Pan nas dobry a milostivy 🙂 😵 😵 ma pre kazdeho cestu, jupiiiiii 😵 😵 to si Vaneska vymodlila 😵
inak, moja neterka pri vecernej rozpravke, kde boli dve sestricky, chcela vediet ci je Ivanka jej setricka. tak jej mamka musela vysvetlit, ze sesternicka. tak potom kedy bude mat sestricku.. tak jej jej mamicka povedala, ze ju mat nebude, kedze mamicka nemoze mat dietatko.. a na to neterka povedala, "tak si vezmime sestricku z domceku pre deticky. nemusi byt malinke, moze byt aj vacsie, ja sa nebudem hnevat" moje zlaticko 😔 😔
jej reakcia je krasna, ale take malicke dieta a take veci chapat, moja moja 😔 😔 svagrinka sa mi zda nad tym uvazuje 🙂

lenkove
29. jan 2010

a teda nase dieta sa vola Ivana 😉

lenkove
29. jan 2010

a ja idem spat, dobru nocku 😵 😵

carmenuska
29. jan 2010

ahojte, tak ja sa hlasim vytanocvana, napapana, vysvedcenie rozdane...cakam este mm z prace a moze zacat vikend... Krasne spravy som sa docitala a gratulujem majkuske a lenke. Leni ten pocit si ani neviem predstavit...Ten vytok je uz slabsi, myslim si tiez ze to mohlo byt zo stresu....
Akzuzs - odkazujem ze maska nemala chybu 😀 😀 😀 aj vyhrala, boal som v porote, ty vies o com pisem a dakujem za pozdrav, dnes bolo v robote najlepsie za tie roky co som tam 🙂 idem este pozrie Ivanku
vsetkym krasny vikend

bettynka222
30. jan 2010

ahojte 🙂

lucettka blahozelam k vytrvalosti pri cvičení. Tréner ma na teba pozitívny vplyv 🙂 len tvoja domácnosť nebude asi nadsena z nového prístupu 😀

majkuska 😵 😵 😵 ja som napisledy dopadla podobne. Už nám mali povoliť snz, keď dr zahlasil že mám tumor a všetko sa na polroka odkladá- a to som už bola tehu 😀

margi fiiiha tie hrusky sú ale potvory 😀 no neboj zas vo veľkých mnozstvach ich nejem. Skôr som závislá na pomarancoch a jablckach 😉 a ten malinikovy si mala z lekarne? ja rozmyslam že sa pani anky spytam či nemá nasuseny, len ten je asi dooooost silný

leni krásne meno 😉

carmenusik nemáš foto v maske?

margarita
30. jan 2010

hej, z lekarne 😉

riska
30. jan 2010

majkuska, wau, tak to je úplne super....blahoželáááááááááám 😵 😵 😵 veru, Bohu nič nie je nemožne 🙂
a čakame na dalšie správičky od teba 😉

lenka, aký máš krásny pas 😵 😵 😵

pekný viiikend všetkým 🙂

riska
30. jan 2010

a ešte mi napadlo, aby ste si spomenuli na jedno čerstve babo - v junovkách 2010 porodila jedna mirka v 23tt dievčatko - bianku, mala 520g.... tak teraz bojuju 😔

janula.k
30. jan 2010

Ahojte 😵
Majkuska ja som si akurat vcera ani neviem preco, na teba spomenula..ze si tu dlho nebola...uzasna sprava, velmi velmi gratulujem a tesim sa 😵
Riska 😔 ake male drobatko..ja poznam pripad, kedy sa narodilo babo v 26tt a dnes ma 7 mesiacov..ale 23tt, uff velmi skoro..
Leni, uz mas slecnu v pase, kraasa 😵
ostatne zdravim a tesim sa, ze pribudaju mamicky a tehulky 😵

akzuzs
30. jan 2010

Ahojte dnes sa hlásim ako každý deň aj ja. Trochu unavená ale inak s dobrým pocitom , že aspoň dens som sa premohla a konečne robila poriadky 😀
Carm ORNELA MUTI bolá druhá 😀 😀 😀 Do kdey si tam bola???? A ty si nemala masku, keď si bola v porote????Pošli mi neakú foto z karnevalu 😀
Majkuska, aj ja Ti blahoželám a Boha velebím, že vás požehnal a poslal vám tento zázrak. Ideš aj tak teraz začať s tým butikom, alebo ešte počkáš? Boh s Tebou 😉

akzuzs
30. jan 2010

Dievčatá, nemá tu náhodou niektorá DVD rozprávok ako macko uško, bambuľka, maťko a kubko, kreslené rozprávky o svätývh.....?Ak niekto chce tak my máme tiež nejaké DVD 😉

muska30
30. jan 2010

ahojte,
vcera sme mali malu oslavu kvoli synovmu vysvedcku, bola torta a od dedka a babky aj maly darcek 😉

rybka,
prajem vsetko najlepsie k meninam malemu rybiatku, vela zdravia a stastia 🙂

majkuska,
blahozelam k pozitivnemu vysledku 🙂

lenka,
videla som foto, mala je zlata, sibalka 😉

margi,
ako sa dari Kristinke? Uz sama stoji a zacina chodit, ked ju drzite?

janulka,
pisala si, ze Branko ma selest na srdiecku, aj moj syn mal nedovyvinutu chlopnicku, tak sme chodili na kontrolu na kardio, ale ako rastol, tak sa mu to upravilo 😉

pekny vikend vsetkym 😉

expertka8
30. jan 2010

....zdravim cele osadenstvo 🙂
....ak niekto nevie co s nacatym vecerom...doporucujem zopar vybornyx videi.... 🙂

...mna osobne "dostal".....Ian McCormack - Stretnutie s Bohom - záblesk večnosti

Ian McCormack následkom poštípania jedovatými medúzami na čas zomrel a teraz rozpráva o svojom zážitku neba. Je to fascinujúce, napínavé a zaujímavé.

http://www.kristus.sk/video/

...zelam /mozno prave teraz/ "osudove" stretnutie.... 😉

carmenuska
30. jan 2010

Akzuzs, ja mam vseliake DVD a CD ale skor na pocuvanie...Naozaj velmi pekne, pouzivam ich v robote, kupila som ich na roznych skoleniach, relaxecne hudby, na upokojenie atd....dam ti to napalit. Na pozeranie mam malo,ale tiez sa najdu. Naposledy sme pocuvali medovnikovy domcek. No Ornela nemala chyby, vsetci sme mali masky, aj ja samozrejme....ale jednohlasne sme ju dali na to miesto....Som ju vobec nepoznala 😀 😀 😀 Domov z toho mesta som este nikdy nesla poslednym vlakom a nechcelo sa mi

bettynka222
30. jan 2010

rybka všetko naj emke k meninkam 😉

expertka ďakujeme za tip 🙂

ahojte všetky 🙂
a musím sa pochváliť, dnes som po dlllllhom čase negrcala 😵

kaki
30. jan 2010

Stiham este dnes? Vsetko najlepsie Emke 🙂 Nech je silnou, mdrou, krasnou a uspesnou... 😵

kaki
30. jan 2010

Mam radost z novych mamin Lenkove, Majkuska 😵 Gratulujem Vam. 😵

akzuzs
31. jan 2010

Ahojte a DOBRÉ NEDEĽNÉ RÁNKO!
Tak ja som si včera sedela na kábli a tak teraz dodoatočne všetko najlepšie pre mlaú Emušku a nehc je Pán požehná milosti, lásku , šťastie, radosť, zdravie a monoho iných darov kroté potrebuje 😉

Klikni na link a ak sa podarí ho otvoriť klikni na tie balóny a potom to už bude hrať

http://www.jacquielawson.com/preview.asp?cont=1...

Carm, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nemlai chyby

Bety, gratulujem k negrcaniu 🙂 Len tak ďalej 😉

danka24
31. jan 2010

ahojte,
lenocka moja gratulujem k porodu a k vasej krasnej dcerke nech ste spolu vsetci 3 zatial stastny 😵 😵
majkuska supeer krasna sprava blahozelaam a prajem vam krasne bezproblemove tehotenstvo a o par mesiacov krasny a lahky porod... 😵 😵

pozdravujem vsetky VS,VT,VM a deticky ktore su v brusku a aj na svete 😵 😵

skorki
31. jan 2010

Babyyyyyyyyyyyyyyyy, wow, wow, wow...
Dobre spravy v nasej teme chodia vzdy hromadne, to ste si vsimli?
Lenka, ja som az vykrikla pri pocitaci - ze "konecne im ju dali". A moj mm sa tak zlakol, ze sa skoro oblial cajom. 😀 Strasne sa tesim. A ten Tvoj album je krasny. Uplne som z toho vedla a budem cakat na dalsie spravicky od Vas - ako sa u Vas zabyva, co vsetko na nej budete objavovat...a ona na Vas... 🙂 🙂 🙂
Majkuska a Vam skutocne z celeho srdca gratulujem. Ano, len Pan Boh vie, cim vsetkym to je...ci psychikou, ci zablokovanou chrbticou, ci niecim inym...A je to taky krasny zakon schvalnosti. Tak len vela zdravia, nech sa Vam dari.
My sme sa vratili z Patiniec. Bol onam krasne, velmi dobre sme si oddychli. Hneva ma len jedna vec, kupili sme si Scrabble a ja som kazdy vecer prehrala 😀 musim s tym nieco robit.
Babulky, uzite si este krasnu nedelu, tesim sa, ze sa rozrastame 😵 😵 😵