Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

francis
9. máj 2010

ahojte 🙂 všetky vás zdravím a už trocha neskôr vám želám všetko najlepšie k dnešnému sviatku mamičky a aj čakateľky mamičky😅
darla ja som na tom rovnako a tento týždeň keď už sa to blížilo k tomuto sviatku som si to aj preplakala a ikeď je máj mesiac P.Márie tak som vôbec nedokázala ísť ani na spoveď ☹ Ale dnes som prežila krásny deň v blízkosti detičiek z rodiny a bolo mi krásne pri srdiečku.Tak len dúfam,že tie naše slzičky osuší náš Pán a zhliadne na nás čo na tie zázraky už nekonečno čakáme a nechápeme prečo to tak dlho trvá nám a iným nie 😖
Teraz mám také obdobie a verte,že vás všetky moc chápem 😔
lalia super veta a dúfam,že aj pravdivá

muska30
10. máj 2010

ahojte,
tiez prajem vsetko najlepsie nasim mamickam a jasne aj mamickam cakatelkam 😵
darla, francis, lalia, carmen a vsetky VS, urcite sa s Bozou pomocou dostanete medzi nas, maminky 😵
janulka, ja uspavam dcerku tak, ze lezim pri nej a drzim ju za rucicku a ona ma skrabka na ruke 😉 ale poobede ju musim aj chvilku ponosit a pokolisat, aby sa ukludnila a zaspala 🙂
suzzika, ked davas Zuzke atb, davaj jej aj probiotika, aby nemala problemy s bruskom 🙂

jaja25
10. máj 2010

Ahojte. My sme včera oslavovali Filipkove narodeniny a veru až večer som si spomenula že mali mamičky sviatok, keď mi to môj manžel povedal. Náš Matúško má kiahne- také poriadne, s teplotami, škrabaním, ale jesť mu chutí a relatívne dobre spolupracuje pri svojej liečbe. Tak čakám, kedy to dostane aj Filip 😅

zuzubabo
10. máj 2010

🙂 🙂 🙂 ahojte chcem Vás všetky veľmi pekne poprosiť, zahlasujte za náš dom:
http://www.ruukkistrechy.sk/renovation/contest/......
môžme vyhrať novú strechu, ďakujem.

carmenuska
10. máj 2010

zuzubabo- velmi rada, ale neda sa to otvorit...
Darla, Francis, Lalia- chapem a drzim prsty....., nic ine k tomu nepoviem.......a uz idem skrabat steny 😀

riska
11. máj 2010

ahojte 🙂 ja iba kuk, lebo idem do poradne....tak pekny dniček 😵 😵

violoncielka
11. máj 2010

Tak kuk 🙂. Risiatka pekne sa poradte 😉

akzuzs
11. máj 2010

Pochválený Buď Ježiš Kristus!
Dnes je ale krásne a tááááákto sa teším že pojdem na chatu a malý sa tam vyblázni ako divý
Už som vám hovorila aký je Boh úžasný a stále robí zázraky?
Nedávno v našom živote urobil nový zázrak. Keďže som na rodičovskom prís. a € nemáme veľ a pracuje iba manžel a mesačné výdavky na hypotéku (čo nieje málo) som si robila obrovské starosti s tým kde vezmeme € na zaplatenie dalšieho ročníka na školne a raz večer som si povedala že Boh je dobrý a ak je jeho vôľa aby som študovala určite sa o nás postará. a neverili by ste ako dobre sa postaral. Hneď na druhý deň prišlo na účet dosť € ako vyrovnanie dane. No vedeli sme že to bude vcelku dobrá vrátka ale až tak že si budem môcť zaplatiť další ročník tak to je úžasné. Nikdy sme sa s užom nespolihali a netahali vysoké oči na takéto vrátky, lebo sme si mysleli že sú to len malé peniašky ale toto bolo ako zázrak. Možno by prišli aj tak ( myslím taká suma, prišli by tak či tak) ale ja viem že to Boh ktorý dal takú sumu aby sme nezatažili aj tak dosť zatažený rodinný rozpočet. No nieje Boh Úžasný??????
Som šťastná že máme tu možnosť byť Kresťanmi

muska30
11. máj 2010

ahojte,
dnes je krasne, boli sme s dcerkou vonku, pobehala si, aj v piesku sa pohrala, teraz uz spi 🙂
zuzubabo, ani mne to nejde otvorit.
akzuz, skutocne Boh sa o Vas stara 😔 a treba mu vzdy doverovat.
jajka, no kiahne su nakazlive, tak urcite ich aj filipko dostane. aj moj syn mal kiahne, ked mal tri roky a trvalo mu to dobre tri tyzdne, kym sa uplne vyliecil. prajem vela sil.
riska, co nove na poradni? ako rastiete?
violka, carmen 🙂

lenkove
11. máj 2010

ahojte
Akzus, krasne 😵 😵

Jaja, dufam,ze ty si mala uz kiahne 🤐 🤐 drzkajte sa s babatkom 🙂
a pozdravujem vsetky tehulky, mamicky a snazilky 🙂

margarita
11. máj 2010

aj ja vsetky pozdravujem 😉

carmenuska
11. máj 2010

aj ja zdraviiiim

akzuzs
11. máj 2010

Ahojte už naše malé dieťa spáva vo svojej novej postele, lebo až dnes mu doniesli matrac. Tak sa na to tešil stále hovoril kedy už bude spinkať vo velkej postielke ale ešte nemohol a dnes ju doniesli a keď som mu na chate povedala že už má matrac tak sa tak tešil domov až no. No a zaspinkal tam ako medik. no proste velký chlap.
Jaja, aspoň to už budete mať za sebou. Počula som že je najlepšie keď sú kiahne v léte lebo vonku je teplo a kiahne prebuju byť v teple a izolácií, ale neviem.
Inak dnes bolo fakt perfektne Boh nám po dlhšom čase požehnal krááááásny dníček, keby aj tak zajtra stvoril taký pekný slnečný príjemný dníček, ale ak bude pršať, tak nevadí, aj taký dníček svoril pre nás 😉

jaja25
11. máj 2010

ďakujeme za podporu. Dnes bol náš Matúško doma s tatinom, lebo ja mám ešte dvojdňový kurz. Super to zvládli dokonca by som povedala že lepšie ako so mnou. No ale už nie je pre mňa sedieť 7 hod. v prednáškárni - opúchajú nohy...

Mohla by som poprosiť o modlitbu za moju sestru? Je v nemocnici a každú chvíľu čaká bábatko. Ďakujeeeeem 😀
Pekný večer.

jaja25
11. máj 2010

Áno Leni, ja som už kiahne na šťastie mala.

Akzuzs. pekná postieľka. My plánujeme kúpiť poschodovú keď bude mať Tamarka rok.

riska
12. máj 2010

tak my sme sa včera poradili 🙂 zatial to stale na pôrod nevyzerá, zajtra ešte idem na utz 😉
akzuzs, ani sa majkovi nečudujem, že v takej krasnej postielke zaspal ako medved 😀
jaja, držte sa, obdivujem ťa, ako to zvladaš s tými dvoma chalamni 🙂 🙂
zdravim všetky ostatne babulky, nejako to tu znova spinka 😎

violoncielka
12. máj 2010

Tak Riska este si trosku pockajte, ale uz si prosim ta priprav tu tasku....mam z toho nervy! hahahaaa😉
Ja pozeram, ze mala sa bude volat Nina, ved ja som cely cas v tom ze to bude Lenka. Ale pekne meno ste vybrali, supis!
Mas pravdu spi to tu , ale ja budem este dlho dlhoooo spat 😉
Pekny den prajem

bettynka222
12. máj 2010

ahojte 🙂

snazilocky chapem ze vam je msutno, hlavne ked bol taky krasny sviatok. ja verim,z e coskoro ho budete oslavovat so svojimi maminkami ako pisala darluska 😵

maminky ako sa mate? deticky su uz zdravucke?

a spolubojovnicky? mate nejake novinky? riska je uz zbalena, hmmmm? ja uz mam nejaku vybavu, ale fotit ju ebudem, lebo sa mi nechce 😀

a ako sa vsetky mate? ja stale beham po vonku - aj styri hodky, potom zas cvicim, tak net moc nestiham. chvilu ma bollelo prave koleno, lebo malinky je nasackovany vpravo, tak som za zlakla ze osm dochodila...ale uz zase beham 😀

riska
12. máj 2010

violka 🙂 😵 ty si ako včera moj pôrodnik, ten tiež zalomil rukami, prečo nemam tašku zbalenu.... a ja že, pan doktor, lebo mam ešte čas 😀 😝 😀 a teba asi poplietlo to, že 4.6., ked mam TP ma meniny lenka 😉
betty, že sa aj ukážeš 😎 🙂

bettynka222
12. máj 2010

riska ved pisem,z e vkuse beham po vonku. minule sme boli peso s mm hoidnu od odmu a spustila sa brutal burka, tak sme utekali domkov. ten dazd mi nevadil.....ale teda tie blesky co slahali vsade naokolo...to bol brutus.
pocuj aj tovje dieta tolko stikuta? ja osm myslela ze maly bude pilot (po stefanikovi) a z neho bude tusim potapac 😀 on stikuta rano o 7, okolo obeda a este aj vecer o desiatej 😕

janulcek ahooooooooooj 🙂 no na dr som mala nazor podla toho ako sa ku mne chovala....a k mnohym inym tiez. ale na porod beriem mm, ten to tam uz ustrazi 😀 ale myslim ze sme si s dr na seba doooost zyvkli - ja poznam jej styl komunikacie a ona zas moj. a vo vela veciach mi vysla v ustrety, comu som velmi rada 🙂

bettynka222
12. máj 2010

riska vidis co robis? som tka rychlo odpisovala, ze tam je zas kopec preklepov. to sa zase margi zasmeje 😀

carmenusik ahooooooooooooooooj a ko sa mas?

akzuzs
12. máj 2010

Ahojte, POCHVÁLENÝ BUĎ JEŽIŠ KRISTUS
Hádajte čo sme dnes našli na prechádzke pri obchode????????
Malého vtáčika. Taký bol vyplašený, vôbec som nevedela odkaiľ sa tam vzal , nikde ani náznak hniezda. Určite by ho zožrala mačka, tak sme ho s Majko vzali domov. No lenže neviem čo taký malý vtáčik papá. Dávala som mu na pinzetku suchý chlebík namočený vo vodičke a aj to ako tak papal, ale nevim čo také vtáčiky papajú.Už sme ho aj s Majko nazvali volá sa DODKO 😀

muska30
12. máj 2010

ahojte,
riska, Ty si uz na ninku v brusku zvyknuta a je Vam spolu dobre, preto sa este nechystas rodit, ale ked pridu prve kontrakcie, uz sa tomu nevyhnes 😉 😀 a bude to ovela krajsie, ked uz bude ninka na svete 🙂
bettynka, ako to, ze stale behas? neprehanas to? musis mat dobru kondicku 😉 ja som ku koncu tehu bola rada, ked som sa aspon gulala 😀 😅
akzuz, pekna postel, Majkovi sa bude dobre spinkat 😉 moja dcerka spi este v malej postielke so mnou v spalni, mozno v lete ju naucim spavat v detskej izbe 😉

akzuzs
12. máj 2010

Tehulky, ako sa krásne gúľatiete, už ste psychicky priparvené?????
Pripravte sa na najkrajší deň, na vykonanie očividného a krásneho zázraku na vlastné oči.
Je to to najkrajšie na svete a nikdy na to nezabudnete.
Boh spraví zázrak pred očami.
Jedna po druhej pekne maminky 😉
Nech Matka Božia drží nad vami ochrannú ruku

muska30
12. máj 2010

akzuz, toho vtacika ste tam radsej mali nechat, on by sa uz nejako ku svojmu hniezdu dostal, pripadne by si ho nasla jeho mama. a podla toho, aky to bol vtacik, mozte mu davat nejake semiacka, pripadne ten suchy chlieb 😉

akzuzs
12. máj 2010

no vieš neako som mu nemohla odolať a nuveríš stálôe za mno vybeháva z krabičky. A sedí ako peť penazí na mojom pleci a a aj na monitore PC no je perfekný
No svokra má vtáčika doma a ma aj jednu voľnú klitku tak mi ju doniesie a poradí ako papať. asi už je dosť veľký aby papal sám. Je proste rozkošný

bettynka222
12. máj 2010

akzuzs jeeeej zvieratko 🙂 ja by som ich najradsej zachranila vsetky...aj s bezdomovcami. ale casom som pochopila, ze vsetkych asi nezachranim ☹

muska praveze ked sedim, nie je mi moc dobre, lebo malemu zavadzam (a on mne tiez 😀), dlhe statie zas neni moc dobre, najlespie mi je ked chodim....tak s tym neprestavam 😀

jaja25
13. máj 2010

Ahojte. Ďakujeme za všetky modlitby. 🙂 Sestre odtiekla včera o 2:00 plodová voda a o 23:15 porodila Šimonka. 3330g a 53cm. Krásne bábatko. No natrápila sa. Veľmi pomaličky sa otvárala, napriek tomu, že kontrakcie mala prakticky každých 5 min. od odtečenia plod. vody...

riska
13. máj 2010

ahojte, tak som doma z utz, podla merani vraj 2900g, tak uvidime, kolko to bude potom v skutočnosti 😉 hlavne, že je všetko o.k a malá je hlavičkou dole 🙂
betty, a štikúta tiež velmi často, dokonca aj v noci 😎

akzuzs, počkaj, začalo to vtáčikom a čoskoro budeš mať doma celý zverinec 😀 😀

muska a všetky ostatné 😵 😵 😵

riska
13. máj 2010

jaja, tak ešte raz blahoželám k synovcovi 🙂 🙂 krasne miery 🙂