Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

majkuska
27. máj 2010

Joj babulky vy ste take zlatučke ako ma tu podporujete.

Riska kvôli tomu asi zle prognozy, že hematom je niekoľkokrát väčši ako babo. A neviem prečo mi praskaju cievky v maternici.Zrejme to bude tym, že sa maternica ešte nestihla zregenerovať.Ja keď sa rozkrvacam, tak ako z kohutika, aby s tym prudom neodišlo aj babo, lebo je ešte malinke.Ale keď to dvakrat vydržalo, tak hadam už to dotiahneme.

Nemate nahodou skusenosti s citronom alebo citronovou šťavou.Vraj by mala pomahať vstrebavať ten hematom, a posilňovať cievy, ja už tu mam citrony, len neviem, či to nieje len nejaka fama

jaja25
27. máj 2010

@muska30 Matuško je už od pondelka v škôlke a Filipka mám ešte do konca týždňa doma. Už dva dni nemá nové kiahne, tak len sušíme tekutým púdrom a snažím sa ho presvedčiť aby sa neškrabal. 😒

markiza
27. máj 2010

Majkuska, velmi Ti drzim palce, nech je ten hematom rychlo prec a miminko uz moze pekne bez problemov rast.
to s tymi citronmi moze byt pravda, lebo Ascorutin, ktory uzivas je vlastne kyselina askorbova alis umely vitanim C, videla si k nemu pribalovy letak? ak chces pozri tu http://www.nobelplus.sk/web/humanne-lieky/pil/a...
Myslim na Teba!!!! 😉 ... vlastne na vas 😵

kaki
27. máj 2010

Ahojte,
Modlíme sa 🙂

Violončielka kde si? myslím na teba.

azalka22
27. máj 2010

dnes sme boli okukavat bociany. tak strasne chcem verit, ze nosia deti 😵 rano boli dvaja a poobede sme sli za jednym sa pozret. tak snad...
pozdravujem vsetky, dnes bola omsicka za nas,vas

majkal
28. máj 2010

@azalka22 😵 dakujeme .... my sme este bociana tento rok nevideli .... ale nasi si jedneho kupili do zahradky 😀

riska
28. máj 2010

azalka, a nenosia? 😀 😉 😉

a ja pozdravujem 😵 😵

majkal
28. máj 2010

@riska nosia, len potom je tazke vysvetlit synovi, ako ho da bocian maminke do bruska ... a ako moze bocian uniest dve babatka ... a ci nam z Afriky nedonesie cernoska ..... atd atd 😀 😀 😀

muska30
28. máj 2010

@majkal myslim, ze nasi chlapci uz na bocianov neveria 😅 syn si uz pamata, ako bola jeho sestricka v brusku, aj ze sa narodila v porodnici a ostatne detaily ho zatial nezaujimaju 😉

majkal
28. máj 2010

moj uz neveri, to nie .... uz vie ze to je len taka symbolika, ale ked mal cca 4 roky, tak som mal taketo otazky 😀 moj uz neveri ani to, ze Jezisko nosi darceky - co mi je luto ☹ .... darmo, zacal chodit do skoly a velmi rychlo ho ostatne deti vyviedli z omylu 😝 🙂

muska30
28. máj 2010

@majkal moj syn este na darceky od jeziska veri, nech mu to este vydrzi 😉 co chystate na vikend? ak bude pekne slnecno, tak my by sme chceli s detmi ist niekam na vylet, do prirody, nech maju trosku zmeny 😉

majkal
28. máj 2010

my budeme zrejme doma, lebo zajtra ma Matus este trening a v nedelu vystupenie, takze sa tesime 🙂 Zacal chodit do ludoveho suboru a teraz bude prvykrat vystupovat ....

muska30
28. máj 2010

@majkal jej to bude mile, take vystupenie 😵 aj mne sa ludove tance pacia, a bavi ho tancovat? my sme dali syna na futbal, zatial sa mu dari 😉

majkal
28. máj 2010

moj nie je velmi sportovy typ ... skor sportovy "antitalent" 😀 .... no a s tym suborom; najprv som chcela ja aby isiel, ale on sa prihlasil do spevackeho zboru na skole. Asi o pol roka prisiel domov s tym, ze chce chodit na ludovky - tak som sa potesila. Zatial ho to bavi ... asi dvakrat uz prisla na neho kriza, lebo nevedel sa naucit nejake kroky, tak strajkoval ... ale preslo ho to. Tak uvidime dokedy. 🙂

margarita
28. máj 2010

ok, takze dnes je tema bociany a kruzky. skusim sa zapojit 😀

pamatam si z cvik anglickej etymologie, ze slovo "stork" (bocian) pochadza zo staroanglickeho "stark", co znamena v preklade : pevny, strnuly, stuhly, silny. Nasa docentka vtedy nepotrebovala vela vysvetlovania na to, aby nam naznacila, preco sa teda vravi, ze bociany nosia deti 😉 nebudem zachadzat do detailov, inteligent pochopi 😀
Raz darmo, etymologia je vazna veda 😔

no a ja by som mohla aj futbal, aj ludovky. Ale futbal hravam len obcasne rekreacne s kamaratmi, co beru aj feministky 😀 , a ludovky som len raz, ked sme s nasou spoluziackou vramci SOCky nacvicili karicku na hodinach TV, a vyhrali sme 2.miesto v Krajskom kole BA 🙂
ach, kde su tie casy, ked som bola este mlada a krasna 😉

pekny vikend dievcata,
my mame zajtra vylet za hranice(vsednych dni aj statov) a v nedelu oslavu maminych narodenin, cize prudko spolocensky vikend ma caka.

bublinka11
29. máj 2010

Ahojte kocky, mozem sa k vam pridat? Janulka ma sem poslala 🙂 teda pisala mi o vas same pozitiva, ze ste tu super kocky a ja sa potrebujem casto vyrozpravat...
Tak ak ano, len v skratke o mne...o babo sa snazime 2 roky, koncom marca som nasla vytuzene //, ale nasle stasticko trvalo len mesiac, lebo koncom aprila mi lekar na sone oznamil, ze sa babo nevyvija a ja musim absolvovat kyret. Bolo to strasne, ale vdaka zlatemu manzelovi som to prezila. Teraz sa snazim drzat sa, ale nie vzdy to ide... 😒

janula.k
29. máj 2010

ahojte babule 🙂 som tu len na skok 😝
Riska je este cela? 😕 😅 Majkuska tesim sa tesim z dobrych spaviciek, neboj sa, vsetko sa na dobre obrati, si silna a tvoje babatko tiez 😉
Bublinka 😵 Dievcata, Bublinka je jedna zlata baba a som naozaj velmi rada, ze si tu 😵 😵 😵
My by sme uz od buduceho tyzdna mali zacat s prikrmami, sice drobec este stale dobre pribera, ale uz mame zacat s maskom a zemiacikmi... 😒 a to mi doktorka este nedavno hovorila, ze dieta ma byt vylucne kojene do konca 6.mesiaca... 😕
Rybka, Danuska ako vase herecky, tiez uz papkaju masko? 🙂
Pozdravujem vas, myslim na vas, špeci na tehulky 😵

jaja25
29. máj 2010

Janulik, dojči do konca 6. mesiaca ak bábatko dobre priberá....
Tak vitaj bublinka, ja som tu tiež pomerne krátko a vôbec sa vlastne nehodím k snažilkám lebo nám sa doteraz vždy podarilo na prvý krát bábo. Skôr by som sa mohla zaradiť do témy ako neotehotnieť 😀 😀 . Ale sú tu veľmi fajn baby a prináša mi to pozitívnu energiu. A naučila som sa o mnoho viac ďakovať za to čo som pokladala za samozrejmé.
Baby, mám vás rada... 😉

jaja25
29. máj 2010

Janulka, myslela som dojči do konca šiesteho mesiaca bez príkrmov...

majkuska
29. máj 2010

Ja som vam nemohla skvôr odpisať, lebo sa mi pokazilo notbuk, odišiel hardisk. Dnes mi doniesli druhy. Tak som tu.Krvacanie ustalo na špinenie, no pre zmenu, som včera mala vysoke horučky, ktoré mi nemohli zbiť dole. Dnes už sa citim lepšie a teplotu mam len zvyšenu. Dnes som sa dozvedela, že na oddeleni je jedna staršia žena, ktora čaka na zázrok, ešte nešla lebo mala vírozu. Takže chapete take zdravotnictvo, že takuto ženu držia medzi tehotnými.Som v 7 tt, vírus mohol babo poškodiť, všetko je už len na tom hore.Ostava mi pevne veriť, že bude dobre.

akzuzs
29. máj 2010

Ahojte dievčatá, požehnaný, večer neako som sa nemohla dlhšie ozvať, lebo som mala PC mimo a aj keby som ho mala tu tak by mi bol na nič, lebo som mala skúšku za skúškou. No už to mám za sebou len napíšm ročníkovú, seminár a prax a je to v suchu 😉 Nestihla som vás prečítať čo sa tu udialo napíšte mi niektorá stučne čo nové sa za týždeň stalo, ak je tu neaká novota 😀.

margarita
30. máj 2010

bublinka vitaj a kecaj 😉 to je skvele, ze manzel Ta tak dokaze podrzat, to je, myslim, pre zenu v tejto situacii doooost dolezite a prospesne. Robili Ti aj nejake vysetrenia, ze preco sa to mohlo stat, alebo Ta klasicky "odpisali", ze tak konci kazde x-te tehu a riesit to budu az sa to stane 3x? 😖

majkuska, neboj, ak je to Bozia vola, budete zdravi aj s babetkom, aj keby traktory padali. 😉 To kamoska mala na izbe po porode obcanku tmavsej pleti, co bola narkomanka HIV pozitivna...ked tam nemaju izolacku 😒

janulka, masko a zemiaciky? 😕 sorry, ale nemala by Tvoja pediatricka radsej vratit diplom?
ked uz tak len tie zemiaciky, aj to myslim, ze ak pribera, ako pise jaja, fakt nie je najmensi dovod na prikrmy...poznam aj babetka, co boli vylucne dojcene do 7-8 mesiaca a v pohode....este sa mu v zivote navaris 😀

akzuzs, stalo sa to, ze si nam tu chybala 😉 ale to asi nie je taka novota...riska, jaja ani betty este neporodili
a nova tehulka zatial nepribudla,ale snad coskoro pribudne...by sa uz hodilo celkom 😵

marialucia
30. máj 2010

Ahojte všetky drahé VS,VT,VM 🙂
Sledujem Vas uz od začiatku februara, ale az teraz sa pridavam...nebudem moct byt na internete par dni, ale aj tak Vam chcem napisat, ze ste super 🙂 Vela krat ste mi dodali odvahu a vieru a preto Vam chcem napísat 🙂
Majkuska-myslím na Vás aj s drobčekom-Panna Maria je Najdrahšia orodovníčka a kad sa k tomu prida sv.Rita a sv.Gerard 🙂
Pan Jezis uzdravoval, robil a robi zazraky-slepí uvideli, malomocní chodili, vyhanal diabla a mrtvi ozivali a ked som nedavno precitala zivotopis sv.Gerarda a zazraky, ktore vyprosoval ludom-uzdravoval, vyhanal diabla 🙂
Vsetkym tehulkam vyprosujem bezpecne porody 🙂 Riska je na rade ak stiham 🙂potom betty a janka 🙂 sv.Gerard to istí 🙂
Vsetkym snazilkam dodavam co najviac energie, odvahy a slniecka ake mam 🙂 Upozornenie- Nezalezi na diagnozach, prognozach ani na tom ako dlho sa snazite ,lebo PAN MA S VAMI SVOJE PLANY 🙂
"Bohu nic nieje nemozne."
"Co je nemozne ludom,je mozne Bohu."Lk 18,27
"Nedal som Ti Ducha strachu,lez Ducha odvahy a pravdy."
Som sa dost rozpisala a najtazsie bude, ze nebudem vediet co mi odpisete, ale Pan mi da silu, aby som nebola zvedava (to musi byt mega sila 🙂
Takze Vas objimam,posielam kriziky na cielka, na bruska a asi som otravna..ale dnes Najsvätejsia Trojica zobudila ma z dlheho "spanku" a ked mi uz hori vnutro tak tazko sa uhasi plamen preto chcem zalozit poziar 🙂 VS, VT, VM---Boh nas miluje, sme jeho dietky 🙂 On sa o vsetko postara 🙂 Tesim sa, ze ste vytvorili nadherne spolocenstvo, ked su dvaja modlitbe tam je i nas drahy Pan Jezis 🙂 cmuk, cmuk, cmuk

jaja25
31. máj 2010

marialucia, vďaka za krásne slová, pozdravujem vás a myslím na vás... 🙂

kaki
31. máj 2010

Vidím že aj keď som ja mimo, tu to nespí 😵
Ahojte 😵
Víkend za mnou a už sa teším na ďalší 😵 Aj vy? 😀
Tento týždeň bude ťažký, takže zmobilizujme všetky sily.... Ďakujem za povzbudenie 😵

Bublinka, Miralucia ahojte. Vitajte medzi nami a kľudne sa pýtajte 😵
My sa snažíme o bábo 2,5 roka a tehotná som ešte nebola. PAN MÁ S NAMI SVOJE PLÁNY. A nebola by to taká "sranda" keby sme ich poznali popredu 😀
Takže sa modlime a verme že zázraky sa dejú.... A hlavne sa nendajme položiť malými krízičkami. 😉

bublinka11
31. máj 2010

Ahojte dievcata, dakujem za privitanie...Kaki ja viem, ze Pan ma s nami svoje plany, ja to vsetko chapem, aj som si vedela vela veci vysvetlit. Preco to nebolo skor, preco az teraz, co mi tym chcel ukazat...ale niekedy to fakt nezvladam...
Margarita no vysetrenia ma este len cakaju...idem na hemato a genetiku, hoci vraj sa posiela az po 3 potratoch...ale vydobila som si to skor, prave preto, ze sa nedarilo 2 roky a ked konecne, takto to dopadlo.
A co mi na to povedali? Ano, stava sa...zrejme zle vajicko alebo zla spermia...proste je to bezne...tak uvidim, co teraz. Som dnes presne 28 dni po kyrete, ale MS nikde...tak som vo faze cakania...

riska
31. máj 2010

ahojte, ja tu stale strašim a ešte asi budem, podla dnešnej ko porod stale v nedohladne, najbližšia ko v nedelu 😕 😉

bublinka, vitaj medzi nami, do dobrej temy ta janulka nasmerovala 😀 je mi luto, že si prišla o babo 😔 ale super, že ti idu robiť vyšetrenia, dnes žial nemas inu možnosť, len si všetko vydupať, tak držim palce, nech sa najde nejaka prekážka, ktora sa potom lahko odstrani a ty sa čoskoro dočkaš 😉

marialucia, aj teba vitam, vdaka za super povzbudivy prispevok, dufam, že ak budeš mať pristup na net, budeš v tom pokračovať a prihodiš aj zopar slov o sebe 😉

janulka 🙂 ale vam ten branko rastie 😵

majkuska, držte sa s babom 😉

margi, kaki, jaja, akzuzs, majkal, muska, azalka a všetky ostatneeee 😵 😵 😵

bublinka11
31. máj 2010

Jej Riska dakujem, ty uz kazdu chvilku rodis... 🙂

riska
31. máj 2010

bublinka, no blíži sa to....konečne 😵

violoncielka
31. máj 2010

Riskaaa, myslim na Vas 🙂.