Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

riska
2. jún 2010

az, super, dokonalé vysvetlené, vidno, že si učka 😀 😝

@suzzika, ninka si to už teraz velmi váži 🙂 a už vopred praje svojej kamoške karolinke všetko naj k zajtrajšim meninam 😵 😵

azalka22
2. jún 2010

ahaho zabudla som daco
Vecny Otce, obetujem ti telo a krv, dusu i bozstvo tvojho najmilsieho syna a nasho pana jezisa krista za odcinenie nasich hriechov i hriechov celeho sveta.

takze este raz kompletne
Otcenas, Zdravas, Verim
Pre jeho bolestne umucenie, maj milosrdenstvo s nami i s celym svetom 10x
Vecny Otce, obetujem ti telo a krv, dusu i bozstvo tvojho najmilsieho syna a nasho pana jezisa krista za odcinenie nasich hriechov i hriechov celeho sveta.5x
svaty boze, svaty mocny, svaty nesmrtelny maj milosrdenstvo s nami i s celym svetom 3x za sebou
Jezisu doverujem Ti.

aj ucka sa obcas sekne 😎

janula.k
2. jún 2010

ahojte ahojte 🙂
som stastna, ze sa tu šíri ucta k Boziemu milosrdenstvu...toooolko milosti si vyprosime 😵
a Riska je este tu 🙂
a Kristinka je nadhernaaa 😵
pekny vecer 😵

janemari
2. jún 2010

ahojte a dakujem za privitanie 🙂

margarita
2. jún 2010

dakujeme 😵
hej, nejako jej zbledli vlasy, tak asi bude modrooka blondynka - ale po kom? 😀

aj ja zelam suzzikinej Karolinke krasne meniny 😉

a riske stastny porod, je to napinaveeee 😵

majkuska
3. jún 2010

Ahojte vospolok. Tak mne ten UZV robili nakoniec včera babetko prospieva ako ma, ale hematom sa moc nezmenšuje, max. o nejake milimetre. Na jednej strane sa tešim, že babo je ok, no na druhej ten hematom mi pride ako nekonečny pribeh. A ja sa z tej nemocnice neviem kedy dostanem. Včera som znova niečo chytla, prišerne ma boli hrdlo a hlava. Minuly tyždeň som bola v horučkach a už zasa niečo. Mam pocit, že mi znova dochadzaju sily. ☹ ☹

lenkove
3. jún 2010

Majkuska
nevzdavaj sa!!! je krasa, ze babatko prospieva a neboj sa, Pan sa postara 🙂 bude to bojovnik maly ako jeho mamicka, vela sily posielam po Anjelovi 😵
aj my sme stale chori a chori 😔 a Ivanka chudne a chudne 😔 ale raz vyzdravieme a vykrmime sa! 😀

majkal
3. jún 2010

@majkuska krasna sprava, ze malinke sa drzi a bojuje 😵 Tebe prajem vela vela sil .... nevzdavaj to 😉 Ved je nas tolko co na teba myslime v modlitbach, tak nam doveruj a hlavne JEMU 😉

Ja mam dnes tiez spravicku. Asi prvy krat po neviem akej dlhe dobe sa tesim, ze mi prisla ms 😵 Lebo to znamena, ze sa moja plodnost obnovila a mozeme po polroku konecne snazilkovat. Len dufam, ze sa mi uz endo nevrati a ze bude "spat" co najdlhsie, najlepsie navzdy 😉

Tak nam Pan Boh pomahaj 😔

majkuska
3. jún 2010

majkal tešim sa z tvojej ms.Žeby už tak rychlo učinkovalo Božie milosrdenstvo?

Lenkove a majkal, ja viem, možno som nespravodliva a nevďačna. Ja viem, že na mňa myslite v modlitbach a som vam za to vďačna. Ono len niekedy pridu take dni, že človek už nevladze, hlavne je to tu hrozne na psychiku. Ale v zapäti si uvedomim, že moje babetko je tak malinke a bojuje možno viac ako ja, tak aj ja sa musim pozbierať a nevzdavať sa.

Ste take zlate,až sa mi chce od radosti plakať. 🙂

riska
3. jún 2010

majkuska, my ťa chapeme neboj, ved nemocka je bleeee 😝 ale ty to vydržiš kvoli babenku 🙂 pozeram, že už si si aj pas zmenila 🙂 a krasne mena ste vybrali 😵 😵

majkal. super, a teraz len pekne snažilkovať 🙂

lenka, a čo je ivanke? 😔

majkuska
3. jún 2010

Riska ano zmenila, povedala som si, že sa nebudem ničoho bať, čo sa ma stať sa stane bezohľadu na to, či si ja na nete označim svoje tehu alebo nie. Chcela som si situaciu čo najviac prispôsobiť k tomu, že som tehotna a veriť, že to aj tak ďalej bude.A tie mena su už roky vybrate, len sa nemenia. Marko sa mala volať aj Vanesska, a hneď po Vanesske sa mi najviac pačila Laura aj takto si pomenovala babiku svoju.Takže tak.

No Lenka tiež ma napadlo, prečo tvoja Ivanka nepribera?

bettynka222
3. jún 2010

ahojte 🙂

majkal tesime sa s tebou 😵

majkuska este chvilku vydrz. uvidis, zachvilku to bude za tebou a ty si na toto obdobie uz nai nespomenies 😵

riska uz mam oprane vecicky - dobre co? 😀 a zmenila som si termin porodu aby sedel podla poslednej ms a aj podla velkosti babatka este v 7 tt. potom bol obcas este vacsi, ale viem kedy som otehotnela - ´vtedy ked si dr poplietol matka s tumorom 😀 a bolo to teda pred 12 DC.....

zdravim vsetky 🙂

francis
3. jún 2010

ahojte 🙂
majkuska len tak daľej s dobrými správičkami a super mená hlavne nech ste ok a držte sa aby ste už mohli ísť aj domov 😉
riska už sa ti to blíži tak želám šťastný pôrod 😵
bettynka aj tebe sa to už kráti to je rýchlosť nestačím sa čudovať ako to letí 😎
modlime sa k B.Milosrdenstvu a aj dnes máme sviatok takže hups na omšičku 🙂
všetky vás pozdravujem a už nech nám to slniečko vydrží a nech už potopy zastaví 😠
pekný dník a hlavne požehnaný 🙂

lenkove
3. jún 2010

@majkuska
viem si predstavit, ze je to tazke v nemocke a chapeme ta. vobec sa nemusis ospravedlnovat a vysvetlovat 🙂 my ta chapeme a lutujeme a myslime na teba. A hlavne na teba mysli nas Nebesky Ocko, ku ktoremu sa prihovara nasa Mamka 🙂 😵 😵 a pokojne sa postazuj v ich naruci, oni ta chapu a vypocuju a pomozu 😵 😵

Ivanka mala najprv prieduskovu chorobu, potom prisli strasne hnacky, ale take ze som nevedela ze take moze byt.. isli z nej len hlieny, voda a stopy krvi 😔 😔 😔 teraz uz ma kakanie v poriadku 😵 😵 a dostala nadchu 🤐 ale hadam sa z toho vyhrabeme, slniecko pomoze 🙂

lenkove
3. jún 2010

@suzzika
blahoželám Karolínke k meninám!

danka24
3. jún 2010

Ahojte tak sa musim pochvalit.. sestre sa vcera narodil chlapec Andrejko 😵 po dvoch dievcatach...konecne sa to prelomilo v nasej rodine.. 😀 51cm a 3170g vsetko ok su v poriadku obidvaja a je krasny..
ako sa mate?co noveho?
Suzika aj ja blahozelam Karolinke k meninkam 😵

majkal
3. jún 2010

@lenkove tak drzime palce, nech sa cim skor uzdravite 😉

@majkuska nie si nespravodliva a nevdacna .... len mas mozno strach a obcas ta nahlodava nedovera ... to je normalne ... ja to takisto zazivam .... ale kazdy den je iny, tak ver tomu, ze tak ako tieto obavy prisli, tak aj odidu 😉 Drzim palce 😵

@francis na omsicku ideme, vecer by mali byt aj oltariky, ale pocasie sa nam nejako kazi, tak zasa nebudu 😔 Minuly rok lialo ako z krhly. Akurat cez kazen sa strhol taky silny dazd, ze strecha na kostole nestihala a prsalo cez nu az do kostola. Musela som odist z lavice, lebo by sme zmokli .... tak hadam tento rok to az take nebude.

riska a betynka drzte sa 😵 Ja uz som bola v takomto case dost netrpezliva, ale verim, ze to pride v tu spravnu chvilu .... tak prajem vela sil, jasnu mysel a vela vela trpezlivosti 😉

riska
3. jún 2010

danka, blahoželaaaam k synovcovi 🙂 🙂

leni, tak nech ste zasa čoskoro fit 😔

betty, tak nakoniec aj ty si junovka 🙂

francis, vdaka 😵

majkal, fiha, to musel byť zážitok 😎

danka24
3. jún 2010

riska ty nerodis este? dakujem
lenka skore uzdravenie ivanke

riska
3. jún 2010

no zatial nie 😕 😉

danka24
3. jún 2010

a kedy sa chystas?

riska
3. jún 2010

dani, ja aj hned, ale ninke sa asi ešte nechce 😉

majkal
3. jún 2010

@majkuska prave som si vygooglila "Litmanova" a ostala som v nemom uzase 😨 Vedela som ze je to putnicke miesto, ale to bolo asi tak vsetko. Zrazu som mala pocit, ze to nie je mozne, aby som nevedela o tom, ze sa tam diali taketo veci ..... co ma vsak zarazilo najviac a citim taku vnutornu "triasku" je datum prveho zjavenia. 5.8.1990. Je to datum mojho narodenia, akurat o desat rokov neskor ... citim sa tak zvlastne .... zrazu som pocitila obrovsku tuzbu tam ist ... a dala som si predsavzatie .... ze tento rok, 5.8. v den mojich 30.tych narodenin a zaroven 20.vyrocia zjavenia Panny Marie, Neposkvrnenej Cistoty, tam proste musim ist ..... dakujem Ti Majkuska, ze si mi ukazala cestu 😵 😵 😵

danka24
3. jún 2010

riska moja zlata, tak ti drzim palce aby vsetko dobre dopadlo .. vies ninka chce byt paradnica ta preto sa jej nechce 😉

muska30
3. jún 2010

ahojte,
suzzika, vsetko najlepsie Karolinke k meninam 😵
danka, blahozelam ku synovcovi, nech Vam robi Andrejko radost 😵
majkuska, dobre spravy, ked sa babo pekne drzi, musis to aj Ty zvladnut v nemocke a pekne mena ste vybrali 🙂
majkal, tak sa uz mozte zacat snazit o babo 🙂
francis, ako sa dari v snazeni?
lenka, nech sa Ivanka, cim skor vylieci, ked nechce vela jest, davaj jej hlavne vela pit a polievky a postupne jej zacne chutit aj ostatne 😉

majkuska
3. jún 2010

majkal ja som Ti cestu neukazala, ale skvôr to urobil Boh cezomňa.To on robi veľke veci.A tiež možno si to vnuknutie dostala sama vygogliť si tu stranku a Panna Mária ťa tam pozývam osobne. 🙂 Ale veľmi si ma potešila, mam taky pocit, že Pán Božko si robi čiarky u mňa 🙂 , už som tu zlomila jednu pacientku, tiež bola v nemom užase, keď som jej pustila film o litmanovej Ivetka a hora a odchadzala s tadi zo slovami, že tam musi isť.Ak sa nemylim, ty si z PO?

Lenka tak to ste si teda užili, v podstate ešte uživate, prajem Ivanke skore uzdravenie.

Riska no tak šup šup do pôrodnice 🙂, želam ti aby ti to všetko prebehlo pohodovo

janemari
3. jún 2010

Tolko povzbudivych slov 🙂

Majkal aj ja mam endosku a keby tak spala na veky vobec by som sa nenahnevala.Ale z medicinskeho hladiska nemozne.Ale mozno ak budeme verit tak sa nam splni ze sa jej zbavime. 😉

majkal
4. jún 2010

dobre ranko,

no tak vcerajsia sv.omsa sa predsalen niesla v duchu tej minulorocnej. Zasa lialo akurat cez kazen, zasa museli zrusit oltariky a zasa nam prsalo az do kostola. Ale vcera uz boli pre zmenu nachystane a rozmiestnene vedra, aby ta voda kvapkala do nich a nie na ludi. 😒 A to mame skoro novy kostol ... moze mat nejakych 15 rokov. No co uz. Ale duchovny zazitok bol vcera naozaj krasny 😵

@majkuska ano mas pravdu ... len som sa v tej rychlosti akosi zle vyjadrila. Boh mi ukazal cestu cez Teba 😵 Keby si tu Litmanovu nespomenula, tak ma ani nenapadne ju vygooglit 😉 A som velmi rada, ze sa tak stalo. Uz sme sa vcera o tom s mm rozpravali, tak ak to bude mozne (ak mu daju volno v praci) tak pojdeme 😵

@janemari ano viem 🙂 tiez chodim do "nasej" temicky a drzim ti velmi palce 😉

vsetkym prajem pozehnany den .... nech sa zmiluje Pan nad Slovenskom a da nam slniecko, nech vody opadnu, a nech ma novu nadej kazde ludske srdiecko 😵

riska
4. jún 2010

dobre ranko 🙂

majkal, dobre akčne to tam mate.... to už bude tradicia 😀

lenka, prajem všetko naj k meninam.... hlavne nech ste všetci zdravi 😵 😵 😵
a vyzera to, že na tie tvoje meninky asi neporodim 😕

majkal
4. jún 2010

lenka, aj ja prajem vsetko najlepsie k meninkam, vela zdravia a Bozieho pozehnania 😉

riska - akurat rozmyslam, ze si este veselo vypisujes a ty mas dnes termin 😀 Ale co vies, este je cely den pred Tebou, mozno sa malinkej predsalen bude chciet na svet dnes 😉 Drzim palce 😵