Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

katola
25. jún 2010

ahojte
@bettynka222, ty máš rovnaký termín, ako mal môj prvý syn 😵 pred 7 rokmi. Tiež sa mal narodiť 3. júla 😉 a nakoniec to bolo 8.júla. Ale ja som bola pokojná, merala som si teplotu, takže som vedela, že som mala posunutú ovuláciu a cyklus by nebol 28, ale 32, takže to v podstate vyšlo. Aj keď táto teória sa mi zas vyvrátila pri mladšom 😀 , to som si zas myslela, že bude skôr a aj tak som ho prenášala 4 dni a vôbec nič sa nedialo, tak bol pôrod vyvolávaný.
Ale ty sa nič neboj, pôrod zvládneš s Božou pomocou a budeš pod ochranou Panny Márie. Tak nech čím skôr uvidíš svojho Maťka 🙂 .

dievčatá a môžte mi niekto zhrnúť, za čo, aké modlitby a v ktoré dni sa teraz modlíte? díky

lakrimosa
25. jún 2010

@akzuzs ahoj, blahoželááááám ti k tehu 🙂 , je to Boží zázrak 🤐 Môžeš mi, prosím, poslať ten eucharistický deviatnik na úmysel Matky Božej? Nepoznám ho. VĎAKA 🙂
Ahojte všetky,
@bettynka myslím na vás 🙂

margarita
25. jún 2010

betty, ak sa bojis vyvolavacky, spomen si na mna a mas nehororovy, ukazkovy rychly porod po vyvolavacke 😉
som zvedava ako to cele s Tebou nakoniec dopadne. myslim na vas, aby ste to pekne zvladli, obaja 😵

danka, nesla som na svadbu, to len Tvoja segra 😀

janula.k
26. jún 2010

svatka moja ja uz o 21:48 veru nezijem 😝 spim jak zarezana 😅 akoze sa neozvem a kto ti poslal koňa? 😀 😀 😀

lenkove
26. jún 2010

baby moje ahoj!!!!
@akzus! blahoželám, kráásna novinka, och či je náš Pán dobrý 😵 😵 je to zázrak a povzdbudenie veľké, že Pán vie krásne rýchlo konať 😵 😵

Dnes má Smejuška naša promócie 😉 @smejka, gratulujeme!!!

A ja? Ja už ani neviem či žijem, sedím stále za počítačom a v utorok odovzdávam prácu, v pondelok viažem 😀 😀 tak si na mňa spomeňte, prosím, ak sa dá krátkou modtlibičkou,nech opravím všetky chyby a nekorektnosti a tak 😕 ďakujem vám 😵 😵 a najmä Pánovi 😵 🙂

smejka
autor
26. jún 2010

@lenkove dakujem 🙂 ....bolo dobre....hodim nejaku tu fotku potom....teraz relaxujeme 🙂

lenkove
26. jún 2010

Smejka, relaxujte! do pondelka vám načim veľa síl 😉

smejka
autor
26. jún 2010

@lenkove uz sa pomaly ladim na pondelok....dufam ze to vyjde a nam potvrdia ze cakame dvojicky 😵

lenkove
26. jún 2010

😵 😵 😵

smejka
autor
26. jún 2010

@lenkove uz si to dopisala....ci?
asi som uz otravna s tymi mojimi otazkami 😝 🙂

lenkove
26. jún 2010

Smejka, vôbec 😀 ďakujem, že sa o mňa zaujímaš 🙂 mm je s malou u svokry a ja som za zlú nevestu, ostala som doma, ale tam by som nemala šancu pracovať... čítam si to, prerábam ešte čo-to.. chyby treba vychytať.. ale ešte nemám autoreferát /prehľad na takých 15 stán/ a to, čo som v noci preložila tiež treba skontrolovať.. ale to stačí v pondelok... och.. a celý deň volám kade-tade a žiadam podporu 😀 😀 už som totááálne demotivovaná 😝

smejka
autor
26. jún 2010

@lenkove tak u mna mas podporu 😉 ...nech ti to uz odpadne a mas len rodinkovske starosti 😵

lenkove
26. jún 2010

@smejka
ďakujem 😀

danka24
26. jún 2010

@lenkove drzim palcusky a ty niesi ziadne B takze nic sa neboj zvladnes to a zhod svoju starost na Pana a on sa uz postaraaa.... 😉
@smejka blahozelam k promociam a drzim na pondelok prsteky 😵 😵
@janula.k ja vieem ale tak skoro chodis spat to sa ti co porobilo ? 😀 posli este 😉

smejka
autor
27. jún 2010

@danka24 vdaka 😵 ....ako Klarka? uzivate si to? 😉

smejka
autor
27. jún 2010

dievcata uz to zacina....take napatie pred zajtrajsim stretkom 😕 ....a to budem este celu noc bdela kedze mam nocnu....no asi tam z koze vyskocim 😝 🙂

akzuzs
27. jún 2010

Ahojte a požehnaný slnečný aj keď ufúkaný dníček
@smejka juj to je super, no a tie motýle od napätia zo zajtrajška to je OK a neboj budeme s Tebou
Dnes sme boli v kostolíku všetci pekne spolu po dlhšom čase (obdobie dažďa 😀 ) a synček bol so mnou na príjmaní ale on samozrejme dostal požehnanie a ja Telo Pánovo a potom sa rozbehol za tatikom vonku a pýtal sa ho čo dostal a on že krížik a manžel sa ho opýtal a kto Ti dal krížik a synáčik že Pán Boh 😀 😀 😀 Tak som sa s chuti zasmiala ale potichu lebo by som vyrušovala 😀 😀 😀
Tak pekne sa majte a opatrujte sa všetky a @bettynka222 si ešte celá alebo už nie ??????
Som zvedavá ako to dopadne 😉

francis
27. jún 2010

ahojte všetky 🙂
bettynka tak sa držkajte a nech vás Pánbožko chráni a Mária naša matička,aby bol šťastný pôrodík a aj Maťko na svete, držím palčeky a teším sa už na správičku o narodení drobčeka 😅
lenkove tak šťastné dopísanie prác a nech to všetko je na A-čko 😉
smejka zajtra myslím na vás nech čakáte tie dvojičky 😎
majkuska dobré správičky tak sa držte a nech týždne pekne pribúdajú 😵
akzuzs ten tvoj malý to vystihol 😀 detičky sú krásne a aj žasneme nad ich slovami super a krásne ti naskakujú tie týždne tak sa držte aj mimi v brušku 🙂
všetky vás zdravím aj azalku a musku a ostatné nemenované a želám krásnu a požehnanú nedeľu všetkým 😅

lakrimosa
27. jún 2010

Ahojte, srdečne pozdravujem 🙂 všetky žienky, ktoré sem píšete a aj tie, ktoré to iba čítate.
@margarita , máš nadherné dieťa, najviac sa mi páči rekl. fotka na maybellin 😀 pošli to na súťaž alebo rovno do maybelin - možno ocenia podporu značky 😀
@lenkove VYDRŽ!!!!!!!!!!!!! ,tiež ťa chcem podporiť. Finišovať s prácou sú najťažšie chvíle, poznám to, ale predstav si, ako si potom vydýchneš 😨 a uľaví sa ti 😅

smejka
autor
27. jún 2010

@lakrimosa kuk 😎
ak mozte dajte tu nase spolocne modlenie....az sa mozu popridavat i ostatne dievcata....i tie ktore iba citaju 🙂
pekny nedelny vecer zelam a pozdravujem 🙂
lenka myslim na teba 😉

azalka22
27. jún 2010

esteze mame nasu kaki, tak som to nasla a prispievam

Pripomínam desiatky, ktoré se modlíme denne (miralucia tu su dalšie VS - všetky sme snažilky, len kaźdá sa snažíme o niečo iné súvisiace nie len s detmi a prosíme pri tom o pomoc):
1. Ktoreho si, Panna, z Ducha svateho pocala - Skorki, Margi, Azalka, Elizka
2. Ktoreho si, Panna, pri navstiveni Alzbety v zivote nosila. - Lenkove, Kaki, Mimuska77
3. Ktoreho si, Panna, v Betleheme porodila. - Smejka, Marione, Riska
4. Ktoreho si, Panna, v chrame obetovala. - Suzzika, Violoncielka, Akzuzs
5. Ktoreho si, Panna, v chrame nasla. - Bettynka, Lienocka, Krtecko, Muska30
Keď niekto che nech sa kľudne pridá

ide jul, co takto zacat nejakym peknym deviatnikom-mame tam na zaciatku rozne sviatky ako Navsteva P Marie, alzbeta Portugalska, cyril a metod, maria goretti, akvila a priska ai

🙂

lenkove
27. jún 2010

babule, ďakujem za podporu 😀 moja práca - to je nekonečný príbeh, som rada, že vás s ňou už nebudem otravovať 😎 😎

lenkove
27. jún 2010

@smejka
chcem ti povedať, že na vás myslím, veľmi.. a že som sa dnes modlila špeciálne za vás 😵
a za moju kamošku, ktorej som bola v máji na svadbe a ktorá čaká bábätko!!!! och, či je dobrý ten náš Pán, tak sa z nich teším 😵 😵 😵 !!!! 😵 😵 😵 😵

bettynka222
27. jún 2010

@katola nooo, ja som si síce teplotu nemerala, ale dr videl tehotenstvo na sone už na 12 deň cyklu - ale vtedy nášho matka nazval tumorom 😀 takze ja už teda istý čas prenasam a je to vidieť aj na tej zlyhavajucej placente... 😒 a ďakujem za povzbudenie 😵

@margarita oki, no dúfam že to bude ako u teba 🙂 pocuj a ty si mala oxytocin do žuly alebo tu vkladaciu prostaglandinovu (či ako sa to pise)?

@smejka gratulujeeeem 😵 si sikovna 🙂 ešte tie dvojičky a bude najväčšia spokojnosť 😵

@francis ďakujem 😵

@lenkove drz sa 😉

bettynka222
27. jún 2010

@akzuzs mas pravdu, len som si otvorila tému o vyvolanom pôrode a samé negativa, tak som to radšej rýchlo zavrela 😝

@janula.k nemám injekcie, hematologicka hovorila že mám síce všetko zvýšené, ale stále v norme, ale že nech mi ich predpise gyn, keď sa jej placenta nepozdáva. no a gyn povedala že už mi to teraz nepomôže, ale že ich budem potrebovať počas sestonedelia...

@danka24 dakujeeeeeem 😵

smejka
autor
27. jún 2010

@azalka22 dakujem 🙂 ...a nieco navrhnite 🙂

@lenkove vyzera to ze mame nocnu spolu...vsak?ako ste nedelovali?
@bettynka222 vela stastia...budem na vas mysliet az to vsetko krasne dopadne a vy sa budete tesit z chlapceka 🙂

maria1610
28. jún 2010

Betty, velmi na Teba myslim, nech to dnes vsetko dobre dopadne a nech uz mas Matka v naruci 😵

margarita
28. jún 2010

betty, mala som cipok, nie injekciu do zuly 😀 ked tak skor do zily, aj ked moje zily su take trochu zuly 😉

lakrimosa, vdaka za kompliment, my nic nikam neposielame, tesime sa celkom sebecky samy z nej 😵

akzuzs
28. jún 2010

Evanjelium na dnešný deň

15Keď sa najedli, Ježiš sa opýtal Šimona Petra: „Šimon, syn Jánov, miluješ ma väčšmi ako títo?“ Odpovedal mu: „Áno, Pane, ty vieš, že ťa mám rád.“ Ježiš mu povedal: „Pas moje baránky.“ 16Opýtal sa ho aj druhý raz: „Šimon, syn Jánov, miluješ ma?“ On mu odpovedal: „Áno, Pane, ty vieš, že ťa mám rád.“ Ježiš mu povedal: „Pas moje ovce!“ 17Pýtal sa ho tretí raz: „Šimon, syn Jánov, máš ma rád?“ Petra zarmútilo, že sa ho tretí raz spýtal: „Máš ma rád?“, a povedal mu: „Pane, ty vieš všetko, ty dobre vieš, že ťa mám rád.“ Ježiš mu povedal: „Pas moje ovce! 18Veru, veru, hovorím ti: Keď si bol mladší, sám si sa opásal a chodil si, kade si chcel. Ale keď zostarneš, vystrieš ruky, iný ťa opáše a povedie, kam nechceš.“ 19To povedal, aby naznačil, akou smrťou oslávi Boha. Ako to povedal, vyzval ho: „Poď za mnou!“

muska30
28. jún 2010

@smejka blahozelam k ukonceniu studia a k promocii 🙂 pozerala som fotky, ste pekna rodinka 🙂 ake bolo stretko s dvojickami?
@bettynka222 prajem vela sily pri porode, aby ste to s Matkom zvladli 😉
@akzuzs ako sa ma tehulka? mavas nevolnosti?
@azalka22 mozme sa dohodnut na dalsom modleni, podla toho, co navrhnu aj ostatne VS 😉