Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

levuscik
2. apr 2009

ahojte... pisem do fóra prvý krát.... som tiez veriaca a aj snazilka... snazime sa s manzelom skoro tristvrte roka... zatial nic... mam 27r., tak sa zacinam bát...ked citam, ze ovela mladsie kocky maju problem otehotniet...
po akej dobe sa podarilo otehotniet vam, co ste uz tt??

violoncielka
2. apr 2009

Tak Danka,ty si ho takto zbalila?! 😀 No teda na tej fotke vyzeras ako neviniatko 😀

danka24
2. apr 2009

vcielka no asi hej takto som ho zbalila hned ked sme sa videli poprvykrat tak si odomna opytal t.c. a v noci mi pisal prvu sms ale ked prisla tak som uz spala a ona z toho nestastny ze som mu neodpisala.. a ked mi volal tak som nemohla rozpravat som asi po 30sekundach musela koncit lebo prisiel zakaznik 😀 ale vecer som ho nachytala mi vyvolaval ked som bola v kostole 😀 😀 sranda vcera sme si na to spominali a po 7mesiacoch ma poziadal o ruku 😉 a po roku a 3mesiacoch sme sa brali 😀 rychlovka 😀 ale potom vsetci zacali opakovat po nas .. 😀

ahoj levuscik neboj sa tristvrte roka este nieje tak vela my sme sa snazili 2apol roka a podarilo sa nam mam 25rokov a teraz som stastna prestastna.. a lubime maleho drobceka co nosim pod srdieckom .. a tebe prajem aby si necakala ani rok aby si nosila babo pod srdieckom 😉

levuscik
2. apr 2009

dakujem danka24 za povzbudenie 🙂 uz sa tesim kedy sa nam to podari... a tebe uprimne gratulujem 🙂

danka24
2. apr 2009

levuscik dakujem 😵 😵 😵 zacina sa to tu tehulkami plnit takze cochvila bude vcielka riska skorki kaki carmen a samozrejme lenocka plienocka a smejuska a samozrejme aj ty levuscik takze to sa bude volat veriace tehulky 😵 😵

violoncielka
2. apr 2009

Danka,ale smejka je uz v siedmom mesiaci...nevies?

violoncielka
2. apr 2009

Inac my sme chodili 7 rokov,ked ma poziadal o ruku:teda nepoziadal, ja som mu dala podpisat papier,ze sa zoberieme 2 aprila 😀 On sa iba smial,ze akou fintou to na neho idem,potom vstal a isiel oznamit celej rodine,ze sa zoberieme 2 aprila ,toto sa udialo cez letne prazdniny v auguste 😀 .No zase som si zaspominala....

violoncielka
2. apr 2009

Ano Danka zacina sa to tu tehulkami plnit,ved nie nadarmo sa vola tato tema VS II

levuscik
2. apr 2009

violoncielka, vy sa snazite ako dlho? od svadby? citala som, ze mate dnes 4. výrocie svadby 🙂 gratulujem 🙂
ja som sa vydávala len minuly rok, chodili sme spolu 5 rokov... snazime sa o babo od svadby..zatial nic, ale verim, ze pride ten spravny cas...

margarita
2. apr 2009

ja som vcera zalomila po narocnom dni uz o 22.00, takze radostnu novinku o marione citam az teraz 😒 ale o to viac sa tesiiiiiim, lebo som sa mala tesit uz aspon 12 hodin 😉 takze to teraz dobieham. Marione, drzime vsetky prsty na vsetkych koncatinach - mojich aj Kristinkinych 🙂
A ked to HCG stupne ako ma, neviem, neviem, ci si aj ja od radosti nieco "neslahnem" 😀
Baileys zrovna nemusim...ale s Tebou si dam 😎 teda Ty uz by si potom alkac nemala, a ja asi tiez nie, ale nech si Bambula zvyka, ze zivot je tazky 😉 (to bol for, jasne, ze nepijem))

vcielka - to uz su 4 roky, co ste sa brali? no teda, pamatam si to, akoby to bolo dneska 😎 bol taky krasny slnecny jarny den, my sme sa po vasej svadbe boli prejst po zamku...tiez spominam 😀

vitaj levuscik, my budeme mat v juni tiez 4.vyrocie svadby a snazili sme sa od zaciatku,boli nejake mensie problemiky, ale uz to Pan Boh nemohol s nami vydrzat, tak nam poslal maly darcek - aktualne taky asi 5kilovy balicek 😵

margarita
2. apr 2009

riska, lucetta, skorki, lenkove, marione...stretkoooooooooo 😉 🙂 😀
ak sa mi bude len trosku dat, pridem, lebo uz mi mooooc chybate, davno sme sa nevideli 😵

maria1610
2. apr 2009

Marione, uprimne sa tesim z Tvojich babeniek, verim, ze vsetko dotiahnes do uspesneho 9. mesiaca 🙂

riska
2. apr 2009

violka, tak gratulujem k výročiu 🙂
levuscik, vitaj medzi nami snažilkami, tehulkami a maminkami 😉
margi - no ty a alkohol - haha 😝
danka, po 7. mesiacoch ťa požiadal o ruku a po 15 mesiacoch ste sa brali? tomu hovoríš rýchlovka? 😀 mne moj mm povedal, že si ma vezme asi po 2 mesiacoch a svadbu sme mali o 9 mesiacov 😵 to ste mali pozerať tie prekvapené tvare na predmanželskej príprave, ked sme mali povedať, kolko spolu chodime 😀 😀
inak špeci pre smejku - dnes som testla a nič... ale nevadi, len dufam, že sa dočkam skôr ako sara 😕

lenkove
2. apr 2009

Levucsik
my sme sa snazili od svadby, dva roky, nez sme zistili, ze nemoze mat deticky a podali si ziadost na adopciu.. zatial vybavujeme.. 😝 ale aj ja budem skoro tehulka, ako Smejka 😉

Ja som si myslela, ze tiez zahviezdim mojim 15 mesacnym chodenim ako Danka 😉 ale Riska nas vsetkych predbehla. 😀

riska
2. apr 2009

lenka, aspon v niečom som naj 😀 😀 😵

lenkove
2. apr 2009

Riska
ty si naj vo viacerych veciach 🙂
napriklad v stracani uhoriek 🙂

babule, vravela som vam,ze na vikend idem za manzelom? Zobrala som si z dobroty aj volny, budem az do pondelka 😵 tesim sa ako mala 😵 zajtra rano o siestej cestujeeeeeeem 🙂

riska
2. apr 2009

tak to pekne dakujem 😀
jeeej, další spoločný víkendík s manželom, super, teším sa 😉

bettynka222
2. apr 2009

Ahojte baby, chvilku som sa neozyvala, lebo stupajuce hcg vyzeralo na nebezpecne mimomaternicove a zase som behala po nemocniciach....nakoniec, po roznych utrapach (pred tyzdnom kyretaz, dvakrat injekcia na stiahnutie maternice) lekari zistili (a ja tiez) ze som vlastne cely cas bola znova tehotna...mam z toho zmiesane pocity...maternica je totiz este mimo, schudla som 5 kil, nespala som a stale plakala. a navyse tie hrozne injekcie a do toho este aj sono v BA, po ktorom som zacala hrozne krvacat. ja neviem, ale dva potraty takto za sebou, navyse pred statnicami....asi ma porazi ☹

vsetkym novym tehulkam prajem bezproblemove a stastne tehotenstvo 😉 a snazilkam nech vlastne babatko tiez co najsko5r vycari usmev na tvari. vsetky vas zdravim

riska
2. apr 2009

betty, čoooooooooooooo? to je ako možne? ja tomu vobec nerozumiem.... neboli to nahodou dvojičky? ?????????

bettynka222
2. apr 2009

neboli. ono to nove tehu asi vytlacilo stare. snazim sa na to vsetko nemysliet...ale needa sa to 😒

riska
2. apr 2009

betty, ale ved to nedava logiku... ved nemožeš otehotnieť, ked si tehotná 😕
to ti povedali doktori?

riska
2. apr 2009

a ty si teraz tehotna či nie?

janula.k
2. apr 2009

Ahojte, dnes mame tak krasny slnecny den, ze by som najradsej cely den presedela na lavicke a len tak pozerala 🙂 Marione, aj odomna velmi srdecna gratulacia!!! a velmi ti budem drzat palcaky 🙂
Violke gratulujem k 4.vyrociu svadbicky a Lenke k 4. vyrociu zoznamenia! Babulky, vela vela vela lasky a deticiek prajem!! 😵 😵
Bettynka, to je fakt velmi zvlastne ten tvoj pripad... 😕 to snad ani nie je mozne taketo nieco

riska
2. apr 2009

janulka, ahoj 😵

bettynka222
2. apr 2009

baby uz od viacerych dr. som pocula, ze sa to stava. navyse podla ultrazvuku prebehla dalsia ovu a vznika nova folikularna cysta - tentoraz na opacnom, lavom vajecniku....
fakt neviem ako na toto tehu bude mat minuly tyzden vplyv, ale mala som anestezu, lieky od bolesti, lieky na spanie, stale som plakala, schudla som 5 kil a skoro nic som nejedla....je to des 😒

janula.k
2. apr 2009

Riska ahoj 😵 este mas to spinenie? 😕

janula.k
2. apr 2009

betty tak ty si teda teraz znovu tehulka? 😕

bettynka222
2. apr 2009

jani zatial ano...ale dokedy, to neviem 😖

janula.k
2. apr 2009

betty a ake mas aktualne hcg? Ak si tehu, tak z Bozej vole a ak sa Boh rozhodne, tak ti ani tie lieky ani nic neublizi...som velmi zvedava ako to dopadne.. 😉

bettynka222
2. apr 2009

jani aj ja si stale hovorim, ze Boh to tak chcel a ajtak sa stane tak, ako sa rozhodne on. hcg mi budu zase zistovat zajtra, tak potom napisem, ako som dopadla...