Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

riska
18. jan 2010

betty, dojdi, ja sa budem baviť, ked sa budeš rozpravať s margi 🙂 ja vam budem merať, ktorá z vas ma vačšie tempo reči 😀 😀
a kočiky som pozerala zatial len jedným očkom, ale mam z toho poriadny chaos, možno by bolo lepšie, keby bolo k dispozicii 5 druhov 😀 ale ved ešte mam čas 😉

akzuzs
18. jan 2010

No čas plynie rýchlo a ja by som tiež chcela vedieť aký to budeš mať, lebo ja som hotový manijak na kočíky 😅 Chceš troj či klasik?

maria1610
18. jan 2010

Riska, Betty, aj nam trvalo dodanie viac ako dva mesiace a objednavali sme PP ale nie dvojkocik, ale dva samostatne 🙂
Baby dnes mame vyrocie - presne o pol druhej sa nam pred 4 rokmi narodili chalani - neskutocne to leti - za chvilu budem kupovat koselu na promocie 🙂

akzuzs
18. jan 2010

Maria 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

carmenuska
18. jan 2010

Gratulujem Mariinym chlapcom a hlavne vela zdravia......Uz ste boli v Andrease Maria
A prajem vsetkym pekny zaciatok tyzdna

bettynka222
18. jan 2010

margi ok, ked mi stihne prist kocik, tak v lete pridem 😀 a kiki je usper, taka aktivna 🙂 😉 ozaj a vy mate aky kocik?

riska no aj ja mam z toho dost chaos. tuto noc som s kocikmi zaspavala, v noci som sa zibudila a ako prve ma napadli kociky, potom som zase spala a zas ma napdali...ale sialenstvo uz pominulo, mam par vybratych a od zajtra uz na to kaslem 😀 inak dnes sa mi snivalo, z en askriningu nam vyslo ze ma nase dieta kuracie vnutornosti a ze musim ist na amnio. a tak som sa s tou dr hadala, az som sa zobudila 😀 sranda uplne som zabudla ze som na nejakom skriningu vobec bola. vysledky uz asi su, ale radsej pockam do poradne, nech mi to tam vysvetlia, lebo ktovie co by s ami este snivalo, keby mi ich povedali hned 😀

maria gratulujem chlapcekom 🙂 a do zivota im prajem vela zdravia, teba vel apokoja a vytuzeny prirastok, tentokrat dievcatko 😵

akzuzs kamoska ma ten stokke a strasne si ho chvali, ale je dost drahy a ma strasne malu karicku. ale ma pekne farby a malo druhov, takze by bolo dobre vyberat....ach som mimo hlavne z tych farieb...jasne ze to bude klasik (takze stokke nie 😀)

lenkove
18. jan 2010

ahojte
som rada ze k vam zapadnem.. hadajte co riesim : kociky 😀

a este som dnes bola na nakupy, mam plno ruzovych hluposti, plienky, utierky na zadocek,kozmetiku, tanieriky a lyzicky pre deti (z ikei).. ani jeden podbradnik a pyzamko.. podbradnik hadam podedim a pyzamko 😠 normalne nemali take ake mi treba.. vsetky tak skrtia ku krku, dievcenske.. chlapcenske mali krasne, ale dievcatkovske 😠

lenkove
18. jan 2010

Maria
Matuskovi a Filipkovi vsetko naj 😵 😵 😵 😵 nech su zdavi a nech vam robia radost 😵

lenkove
18. jan 2010

ja si inak kupim kocik isto ojazdeny 😕 lebo mi pride strasne vela dat 250 za kocik.. 😕

carmenuska
18. jan 2010

No Leni, tak pekne vyberaj a ja ho potom otestujem- mozem??? A vyber peknu farbu. A ides kupovat este hlboky, alebo uz len sportiak?
Betty ty mas ale sny? Budes moct maleho Matka volat "ty moje kuriatko" 😀 😀 😀 ve dprezrad ake kociky sa dostali do uzsieho vyberu...A ty mas aku skolu vlastne ukoncenu? Co si robila, kym si neotehotnela? Hm? nejak mi to uslo...doktorka nie si, to uz vieme, tu budes robit popri materskej 😀 😀

lenkove
18. jan 2010

Carmenuska
nasla som si presne taky ako chcem, ale je tyrkysovy 😔 teda skor modry, no.. a to nie je velmi pre dievcatko farba.. ale chcem trojkolku, sportovy, s velkymi kolesami, farba aka sa podari.. najlepsie nie modra a cierna 😉

lenkove
18. jan 2010

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

alebo tento. kto mi ho pojde osobne prebrat? 😀

skorki
18. jan 2010

Ahojte babulky,

Och, co sa to dnes robilo na tych cestach...moje dve kolegynky mali autonehodu...su v poriadku, ale boli sme vsetci nalakani, ked volali do prace. Smykalo sa to ako na zrkadle. 😠 Do mesta sme cestovali vyse hodinu. Normalne nam to trva autom 15 min...Mestam ta zima moc nepristane.

Tu uz sa prebera kociarikovska tema. No tesim sa na fotky, ked sa uz pre nejaky rozhodnete. 🙂
Lenka, to je krasne - Ty uz vyberas vybavicku. To su krasne starosti. Teda vlastne radosti. 😉
Maria, gratulujem chlapcom k narodeninam. 😉

maria1610
18. jan 2010

Dakujeme za gratulku 😵
Carm, este nie, termin mame 9.3. - uz to zbehne ani sa nenazdam, teraz na konci januara mame este psychologicke - asi diagnostiku - normalne mam strach a to si myslim, ze som clovek, ktory si nezakryva oci pred pravdou...

riska
18. jan 2010

maria, aj ja gratulujem dvojičkam k narodeninam, hlavne nech ich rodičia posluchaju a čoskoro im pribudne sestrička 😵 😵 😵

leni, tak ty vybavičkuješ 🙂 supeeeer 😵 inak tie kočiky su nehorazne drahe, ako vlastne aj cela vybavička 😔
ja chcem tiež 3kombinaciu - peknu a lacnu 😀 inak v petržke ti ten kočik viem prebrať, ale ako ti ho doručim? 😕

betty 😀

bettynka222
18. jan 2010

carm no do uzsieho vyberu sa dostala nejaka teutonie a abc design. a kedze som statnicovala este len v maji, tak som moc toho porobit nestihla. ale popri skola som samozrejme pracovala v mojom odbore, a celu strednu aj par rokov po strednej a pocas prvych rokov vysky som pracovala...no ale zase takto verejne to tu rozpisovat nejdem, mozem do ip ked chces 😀

leni kamaratka kupila peg perego - povodna cena 16 000 SKk a ona to kupila aj s vajickom len za 3000 Sk, dobre ze? ja tiez teraz luskam konikovsky bazar, ale tusim na mimibazary je lepsi vyber.... no vidis, ja zas pozeram len po modrych kocikoch 😀
pekny kocik si si vybrala. ale je sivy, tak to si uz mohla aj ten tyrkysovy 😀 skus kuknut aj ten mimibazar 😉

lenkove
18. jan 2010

Betty,
no ved, ja len tak, zo zartu 😀

margarita
18. jan 2010

aj ja gratulujem Filipkovi a Matuskovi k narodkam 😉

betty, kocik mam v albe, foto c.5 a je to Hartan VIP XL. Oranzovu farbu ocenujem najma na prechode, zatial mi 95% vodicov vzdy zastalo 🙂 inak ale okrem nepraktickej ciernej podla mna na farbe az tak nezalezi...tak ci tak v lete vybledne 😀

Chcem len podotknut, aby ste vyber kocika nepodcenovali, najma jeho ovladatelnost je dost dolezita, lebo potom s nim budete chodit kazdy den niekolko km, a nie je nic horsie ako rozhegana rucka alebo hrkajuce kolieska, aby sa vam deti na to nebudili 😎

rybka13
18. jan 2010

betty, teutonia je velmi dobra, ale rataj ze aj dost draha, ABC design mal na moj vkus velke kolesa ak sa dobre pamatam... ja doporucujem gesslein, alebo aj margin hartan je super lahucky..
inak vas vsetky zdravim, nestiham uz tyzden citat 😒 ... tak sa drzkajte..

rybka13
18. jan 2010

vsetko naj filipkovi a matuskovi 🙂
smejka, specko myslim na Teba, aby si sa dala dokopy, fyzicky, psychicky a duchovne, drz sa, sme s tebou...
margi, neziarli na striu, ked emka este troska podrastie tak sa stretneme viacere
😀 pozdrav kitty..
riska, myslim na teba...
kaki uz si zdrava?
lenkove, tesim sa s tebou..
viol, kedy sa chystate na ivf? mozno si to pisala, ale nestiham citat posledne strany...

dievcata, maminky - nejak ma pobolieva brucho, ak by som dostala ms a kojim co si mozem dat? ja som sa vzdy nadopovala ibalginom, lebo inak by som od bolesti skapala, ale to asi teraz nemozem... dik

violoncielka
19. jan 2010

Cafte...kde ste vsetky?

Rybka nic som nepisala 😀 😵

O kociku- suhlas s Margi, treba vybrat stabilny a kvalitny ,mozno aj trosku drahsi (ale to nie je zaruka, ze cim rdahsi tym kvalitnejsi)...ved vas bude sprevadzat najmenej rok, ak nie viac.

Tak idem za povinnostami, lebo som od rana pri PC..a hanba mi estre stale v pyzame 😀 😀 😀 .
Ale ked ja sa tak super citim v tepluckom pyzamku a zupaniku 😵 😵 .

violoncielka
19. jan 2010

A dodatocne gratulujem dvojickam k sviatku. Uff 4 roky to uz hej. Aj mne sa zda ze sa moje neterky narodili len vcera a ta najstaria ma uz 5 a 1/2 roka.... Letiiii to ako vodaaa

janula.k
19. jan 2010

Ahojte 😵 Lenka, ake prijemne povinnosti 🙂 len pekne vyberaj a nakupuj, nesetri, uzivaj si to 😅 😵
Bettynka, Riska, vy mate este cas s kocikmi 😉 Betty, ty si rocnik 83? Riska zajtra sa teskam na spravicky 🙂
Rybka, radsej tu bolest vydrz ak sa da..ja by som si asi nic nedavala na to. Neviem 😒
a tiez pozdravujem Mariine dvojky 😵 nech su hlavne zdravucki a robia maminke radost 🙂
Violka, aj ja som este stale v pyzame 😀

riska
19. jan 2010

aj ja som ešte stale v pyžame 😀 ked momentalne mi je v tom najpohodlnejšie 😎
tiež si myslim, že na kočiky ešte čas, ale ked betty ma už stresuje s výberom 😀 😝
už sa neviem dočkať zajtrajšku 😵

janula.k
19. jan 2010

riska aj mne je v pyzame najpohodlnejsie 😎 svoje povodne veci este neobleciem a tehu veci su mi velke. Pyzamo je akurat 🙂 Okrem toho som cela od mlieka, tak to mam aj taky pracovny odev 😉
No vsak tak po ocku si kociky pozeraj, zas nebud ako ja,..uplne na poslednu chvilu.. 😅
Juj viem si predstavit, ako sa tesis na zajtrajsok.. Podla mna tam Holan uvidi gulky 😅

riska
19. jan 2010

janulka, uvidime, čo uvidi... aj ked tebe tie tipy celkom dobre vychadzaju 😀
a niekedy si pridaj do albumu, aky kočik si nakoniec vybrala ty 😉

janula.k
19. jan 2010

riska a co by ste s mm chceli viac? dievca ci chlapa? viem, ze je to jedno, ale tak v kutiku duse mas asi tusenie nie? 🙂
jasne, kocik odfotim ked sa pojdeme vozit. Este sme neboli vonku 😒

riska
19. jan 2010

no ved ešte je zima pre take male babo 😕
janul, mne je to fakt jedno, ale tušenie mam na tie gulky 😀 ved uvidime 😵

janula.k
19. jan 2010

hej je zima, ale ked tu tak citam na MK, tak niektore baby chodia von uz po 10. dnoch..Ja sa bojim uz navstevy prijmat..uz tolko ludi sa ohlasilo, ze nas pride pozriet, ze budem musiet urobit poradovnik..ale uprimne, nemam este velmi naladu na navstevy..aj kvoli tomu, ze som cely den v pyzame a nemienim sa kvoli navsteve prezliekat 😀

carmenuska
19. jan 2010

Leni moze byt a kludne aj tyrkysovy, mne sa velmi paci taka farba. Betty a ABC design sa mi pacia uplne najviac, neviem ake su kvalitou ale su velmi pekne. Kamos ma predajnu s kocikmi a mal ho tam vystavena bol uplne super. A ja tiez riske tipujem chlapa.