Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

violoncielka
23. feb 2010

A kto je kavickar...jej dobry napad idem si urobit.
Viete co sa mi stalo pred chvilou...chodil farar posvacovat byty...prislo nam aj vcera oznamko ze od 14.30 do 17.30, tak som este rychlo umyla dlazku, potom ma napadli este aj dalsie domace prace....a sprcha , umytie hlavy...ani som sa nenazdala a bolo 14.30 a my sme boli prvy byt...do kelu. Uvitala som knaza a jeho spolocnika skoro v zupane s mokrymi vlasmi...takaaaaa hanba, som si drzala cely cas ruky prekrizene cez prsia, aby som ich nepohorsovala 😀 .
To som cela ja 😀 Ale bytik je posvateny....a ja poucena 😉

pcolka
23. feb 2010

kaki-si zlatá ako si sa rozrečnila 😵 -toto je naša pravá Kaki

neviem či na šťastie alebo na nešťastie, ale tieto moje pľúcne chlamýdie nejako nesúvisia s tými chlamýdiami tam dole, je to vraj niečo úplne iné.....len názov je rovnaký 😒

kaki
23. feb 2010

Violončielka 😀 Tak takéto trapasy sa aj mne stávajú.... 😀 Ale dodávajú životu šťavu 😀

pcolka
23. feb 2010

viol- 😀 😀 😀 -si dobrá!!!! ale tiež sa pridávam k tým, čo majú an takéto veci šťastie 🙂

kaki
23. feb 2010

Pcolka, chlamýdie sú sviňuchy veliké... 😠
Som si istá, že ak sú niekde v tele sú vlastne všade a nedajú sa vôbec vyliečiť. Dajú sa iba "uspať".
Tak mi to lekár vysvetloval, keď som ich mala ja (tiež pľúcne).
Je to rovnako ako endometrióza - neliečiteľné ale uspateľné.

pcolka
23. feb 2010

kaki-ja viem, ja už som ich raz mala tiež uspaté....a teraz sa nejako zas zobudili-sviňuchy jedny 😠

kaki
23. feb 2010

Tak heš s nimi, potvorami škaredými!

pcolka
23. feb 2010

keď na mňa sa tiež nalepí všetko možné, ale hlavne nemožné priťahujem ešte viac 😖 -a potom vyzerám ako hypochonder júúúúj nemám to rada 😒

cathy77
23. feb 2010

violoncielka dakujem za uznanie a verím tomu, že by si to zvladla tak ako ja, pretože ja som pred touto skusenostou tiež mala jasno v takých otázkach a zrazu ked ma to "postihlo" prišla kopa pochybnosti a strach 😲 Veľmi som zapasila a nie raz skoro podlahla...
Snad mi Boh s tymto krizom dal aj viac sily a tak si myslim, že by si bola na tom podobne🙂

bettynka222
23. feb 2010

ahojte 🙂

pcolka dakujem 🙂 a tie plucne chlamydie raz nasli aj mne - ale uz oli mrtve, neohrozoali ma. ale ajtka mi dal doki na par dni ATB. to mozes chytit hocikde, hlavne vo verejnych klimatizovanych priestoroch - shoppingy, lekarne, auto atd 😝

kaki nooo, neviem ci na vsetko, zatial len mudr 😀 ako si spominas, raz som tu rozprudila debatu o exorcizme, lebo mi jeden knaz kazal po potrate itat o rodovych korenoch.....a cela diskusia nedopadl amoc dobre 😝
ale zabudla si na nase filozofky, hlavne rybka v poslednom case 😀

riska, viol, carm ahojteeee 🙂 ozaj a ako sa ma skorki, hmmm? dlho tu nebola 😕

maria1610
23. feb 2010

Viol, Ty si uz pri okienku??? 😉

pcolka
23. feb 2010

bety-áno viem, tam nie kde som to aj schytala...

dnes sme mali doma ohromný večer 🙂
najskôr si staršia robila úlohu - len tak sama sa do toho pustila, na naše prekvapenie- a tak si písala veľké H a popritom si vyspievala celú pesničku "keď bol umučený Pán" 😵 no bola strašne zlatá, a tak pekne to napísala 😲 🙂 🙂

a Danielka zas viete čo vymyslela v škôlke? prišli domov s mm zo škôlky s tým, že jednej jej kamarátke venovala cukrík a ona jej za to chcela dať tričko s dlhým rukávom 😀 😀 dobrý obchod nie?
samozrejme, že to mm nakoniec vyriešil v škôlke, ale doma jej hovorím, že to nemôže vymeniť len tak, že veď tričko stojí viac koruniek ako cukrík 😀
a ona na to: "maminka, ale my sme sa dohodli, že jej zajtra ešte donesiem čisté "gaťušky"" 😀 😀 😀 😀 😀

celý večer som sa na tom smiala, tá úžasná detská logika...a už len neviem, čo ju to napadlo, že práve gaťušky sú tá správna vec na výmenu 😀 😀 😀

margarita
23. feb 2010

caute,
pripajam sa do klubu "plucnych chlamydiciek" 😀 je to svinstvo, ja som brala po ich odhaleni 2 mesiace ATB a este vyse polroka vselijake tie posilnovace imunity, co sa pri nich ani nesmelo otehotniet, no vtedy som este aj ten potrat pripisala im, a az neskor som zistila, ze odkial asi vietor fuka 😉

huraaaa, uz 2 dni mam jar, normalne som skoro vytahovala uz slapky-sandale, ale potom som si povedala, ze mam este cas.

cathy, ja som po kyrete dostala ms normalne do mesiaca od zakroku, ale bola taka slabsia, ale nie zase az taka ako ocistky poporodne...ale kazda sme ina, takze to by som neporovnavala...kebyze mas pochybnosti, zajdi za doktorom.

riska - super, ze ste ok, a kym Ti robi bordel len v bruchu, bud rada, horsie ju ustrazit, ked uz raz vyjde von 😉

pcolka, aj moj brasko starsi este ako prvacik na ZS predal spoluziakovi obycajnu taku tu tenku turisticku mapu BA za 100 KCS, a to boli teda vtedy ine prachy 😀 skoro mu navrhli hned v prvaku dvojku z chovania, nastastie potom pochopili, ze take male deti tomu este nerozumeju...no jemu tento obchodny duch ostal 😉 dodnes ma pocit, ze najlepsi zarobok je "lacno kupit, draho predat"
Kym si dcerka nevymiena gatusky pouzite, vidis, ako dobre ju vychovavas k hygiene 😎

margarita
23. feb 2010

nahodou som dnes zahliadla spravu v nejakom zenskom casopise, ze v Skotsku prisli na sposob, ako zistit, kolko ma zena este vajicok. Vraj na uzv zmeraju vajecniky, a po zadani tych parametrov do specialneho pocitacoveho programu to dokaze urcit zostavajuci pocet vajicok.
Tak co zeny, ultrazvuk by sme este zohnali, ale ako hacknut ten program, hmmm? 😉

rybka13
23. feb 2010

tak tak Betty je univerzalna zena 🙂

kaki tesim sa ze takto o mesiac uz budes zotavena po laparke 🙂

riska takze dalsia motorova mys na obzore? alebo zeby do tretice? emka sa zacina nejak moc metat a dokonca dnes som mala pocit, ze sa jeduje 😠 alebo zeby ju nieco bolelo 😢 lebo asi z tych mojich polnocnych obzieracich orgii som dostala nejaku alergiu a cela som sa vyhadzala takymi malymi pluzgierikmi ktore svrbia jak prasa 😒 tak pre zmenu mam post od vsetkych jedal co by ju mohli drazdit vratane cokisky 😝

danka, klarka je krasna, tak to ale moja emka je slonik lebo vazi uz teraz viac ako Klarka a je skoro o mesiac mladsia 😉 a to som nemala mliecko 😉

rybka13
23. feb 2010

aha, este je tu jedna strana som si nevsimla 🙂 betty som rozmyslala ze co som ja, filozofka moze byt, ale co je potom margi? 😀

pcolka vidim ze u vas frci vymenny obchod.. 😉 keby sa tak dali vymenit tie chlamydie 😔 drzim palce.

margi a co to margeritiak nehackne? neni od fachu? 😀

rybka13
23. feb 2010

zdravim aj vsetky ostatne babulky...
skorki kde si? darla, spis?

mimuska77
23. feb 2010

Caute babule,konečne som si Vás prečítala kedže dnes teda /ešte včera vzhľadom na túto hodinu/ som bola taký lenivec lenivý a nechcelo sa mi ísť ani k počítaču,to viete smeny robia svoje 😀

pcolka dakujem a pošli tie blbé chlamýdie do čerta 😒

Ale Danielku chválim,bude s nej dobrá obchodníčka,v živote sa nestratí 😉 😉 😉

Riska a tvoja malinká to čo bude "fušovať" bettynkinmu Maťkovi do remesla?Ked aj ten sa zdá gymnasta? 😉

Rybka súhlasím,že Eminka sa v noci budí na sladké mliečko 😉

pozdravujem všetky VS,VT,VM a VD a od dnes fičím s Vami na deviatniku za Vt a ich šťastné pôrody,inak Vás "spomínam" aj v tom mojom ružencovom desiatniku,aby tie moje modlitby boli silnejšie a po nich môžme za VM a ich VD...
Krásne sníčky a požehnaný deň Vám všetkým 😵

kaki
24. feb 2010

áno áno dnes začíname s deviatnikom.
Teším sa z toho 😵

muska30
24. feb 2010

ahojte,
tak deviatnik za tehulky uz mam odmodleny 😵

kaki, pcolka, violka,
vcera ste mali dobru debatu 😉

pcolka,
dcerka ma dobreho obchodneho ducha, ved tricka sa vzdy zidu 😉 a chlamydie nech Ti preliecia 😉
Vasa prvacka je v citani trosku dopredu, nas syn citali teraz len C 😉

rybka,
tiez si myslim, ze by si mala trosku viac dietovat, lebo babenka maju citlive bruska 🙂

margi,
na jar sa tesim aj ja 😉 vcera som bola s detmi vonku, a domov sme prisli celi zablateni, hned som musela dat prat vsetky veci 😀 ale zablatene topanky tam este trcia neumyte na chodbe 😕

muska30
24. feb 2010

dcerka mala vcera uspeny den, ani raz nebola mlacka, ale rano bola plna plienka 😒 to nocne oducanie nam bude trvat dlhsie 😉

pekny den vsetkym 🙂

violoncielka
24. feb 2010

Ahojte babenky
tak muskinej malej gratulujem k uspechu 😵
pcolka tak to ma mrzi s tymi chlamydiami...viem je to svinstvo...aj u nas v rodine to mali...a si pamatam,ze kazdy pouzival svoj pohar, aby sa to neprenieslo aj na ostatnych clenov v rodine. Mala si aj nejake priznaky pred tym, alebo ti to zistili pri beznej kontrole....Asi si to pisala , ale ja som to nejak nevnimala...sorry

Tak aj ja mam uz po deviatniku....este raz mi ale vysvetlite ako sa to mam modlit?
Ja som sa pomodlila tu modlitbu co bola na linku+ kazdy den lubovolna modlitba? (litanie?)

Pekny den
E viva jar!!!!!!

rybka13
24. feb 2010

muska, ved pomaly sa oduci, neboj, dievky su sikovne 🙂 tym nechcem diskriminovat druhe pohlavie, ale chlapcom to vraj ide horsie 🙂
mas pravdu, uz frcim na acidku 🙂 a kminovej polievke...ale zajtra bude prva zatazkavacia skuska pre Eminku, maminka a ocino idu prvy krat vecer von (do divadla).. tak riesim ci to neni skoro, ci som dobra matka, co ked bude revat ako pavian.. akoze sesterku trosku pozna, ale aj tak.. nie je to maminka 😒

viol, kaki, mimuska, ahojte 🙂 pekny slnecny den vsetkym 🙂

riska
24. feb 2010

ahojte 🙂 veru krasne je vonku...my s risiatkom už mame aj prechadzku s margi a kiki za sebou 😵 😵 a kiki nechce spať....to rozhodne nema po krstnej 😀

pcolka, som sa pobavila na obchodoch tvojej dcerky...ta sa určite nestrati 🙂

muska, super, že aspon cez den to funguje 😉

violka, asi tak 🙂

rybka, jasne, že si dobra matka 🙂 podla mna ty budeš vo väčšom strese ako emka, ako ťa poznam 😕

kaki 😵

bettynka222
24. feb 2010

ahojte 🙂

rybka jasne že aj margo je filozof, veď som napísala že tu mame filozofky 🙂 ale ty si v poslednom čase filozofovala o stastnej vine, rak som ťa dala na prvé miesto 😀

muska keď to bude aktuálne, prídem po oducacie rady 🙂

viol aj my už mame jar, už tu nebudeš machrovat jediná ze máš slnko 😀

všetky zdravím 🙂

azalka22
24. feb 2010

pekny dnik vsetkym konikujucim 🙂
ja som dnes 1x videla pravdepodobne moju novu gy dr. -taka symposka, takze od aprila otvara amb.
uvidime, ako sa to utrasie. pevne verim, ze to bude len a len lepsie ako doteraz.
vsetky vas pozdravujem
opatrujte sa 😵

elizka
24. feb 2010

ahojte babulky......

tak od dnes mám kooooonečne doma internet 😀 huráááááááááááááááááááááá .........môžem sa vám ozvať aj po 16 hodine

bettynka, momentálne nekonám nič, a to doslovne .......lekárom sa úspešne vyhýbam a akosi nemám ani chuť ích navštíviť, ale mussím ísť aspoň na preventívku, to sa snaď nejako dokopem

cathy, nad tým čo si si prežila a vytrpela mi normálne vyhŕkli slzy a je mi veľmi ľúto, že ste si tým museli prejsť, ale pevne verím, že ťa Pán požehná dieťatkom, ddržím palce a modlím sa aj za teba

pcolka, to snáď nie ...... už keď sa naozaj nemá čo nalepiť, tak prídu hnusné chlamídie ..... len sa dobre prelieč a potom hurá do snaženia

riska, teším sa, že ste v poriadku a maličká je riadna vrtuľka 😀 .... ako vám je fajn, keď si môžete aj s margi a kristínkou dávať obedňajšie prechádzky

carmen, teba v poslednom čase tiež asi nič neobíde ..... tfuj, tfuj, tfuj a už nech si zdravučká a v poriadku

rybka, emka musí dobre papkať, keď je taká guľôčka ..... hlavne keď jej chutí, začne behať a bude štíhla ako laň

lenka, ako sa vám darí s ivankou?????

danka, skorki, smejka, darla, violončielka, mimuska, ......atď ahooooojte

elizka
24. feb 2010

azalka, kaki, ja som na vás nezabudla, len som to omylom poslala skôr 😀

kaki, ty nechceš ísť do kúpeľov????? .... však Lúčky sú super 🙂

lakrimosa
24. feb 2010

Ahojte! Všetky vás srdečne pozdravujem!!!!!!!!!!!!!!
Dobreže sme sa ten deviatnik začali modliť až od dnes, lebo včera by som nebola vôbec schopná sa na to sústrediť...dobre ste to vymysleli 🙂

Violoncielka, 😀 na posviacke v župane 😀
K deviatniku- ak som to správne pochopila, každý deň sa číta iné tzv. duchovné čítanie - akési rozjímanie a modlí sa rovnaká modlitba k sv. Tadeáškovi. K tomu sa môžu podľa ľubovôle modliť litánie alebo robiť rôzne skutky pokánia.

... s deťmi je naozaj veľmi veselo 😀

Bettynka, kde si čítala o rodových koreňoch? bolo to v súvislosti s dedením hriechu do 4.ho pokolenia?

darla27
24. feb 2010

Ahojte, co sa to zaciname modlit odo dneska? Nech sa pripojim. 😉
Cathy, takuto vec co sa ti stala, by si bez viery ani zvladnut nemohla. 😔
Verim, ze sa coskoro dockas za svoju odovzdanost Bohu zasluzenej "odmeny" /dieta nie je sice za odmenu - aj ked ja to tak vnimam kedze sa on sami zasluzit nemozme/ v podobe malinkeho uzlicku. 😵
Betty prosim ta porad mi: moze hrozit potrat len z dovodu diagnozy double heterozygot?
Mam sa dozadovat preventivne clexanu alebo mi staci listovka?
Ja som myslela, ze clexan, fraxiparin alebo heparin si pichaju len homozygotky, leidenky a tieto ine mutacie..
Aky mas na to nazor ty? A co je to ten D-Dimer?
Ahojte Riska, Rybka, Violka, Elizka, Carmenuska,Muska, Kaki, Skorki, Lucetka, Azalka, Muska, obe Mimusky,
Maria, Margi, Lenka, Smejuska,Pcolka, atd..