Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

riska
15. apr 2009

ahojček 🙂

lenka, my vieme, že sa ti v ba nepaci, lebo si tu bez manžela, ale zasa sme tu my, ok? a vidim, že ste so skorki museli odolavať rovnakým nepríjemným otázkam 😔 ach jo 😠
kaki, jasne, že dam vedieť 😉
pahu, ahoj, ty si aký taký vietor, prídeš raz za čas, narobiš rozruch a potom sa 2 mesiace neukážeš 😀 máš sa? 😵

riska
15. apr 2009

margi, ako dopadlo včerajšie nočne cvičenie? ty brdo, že o 23:00 😅
smejka, zaahradka 🙂 ja by som si lahla pod strom, počuvala by som spev vtáčikov - a určite by som zaspala 😀
danka, tie tt ti fakt paradne pribúdaju 😉

lenkove
15. apr 2009

ahoj riska
inak, ked hovoris o tom pocuvani vtacikov, pod panelakom kde byvam si rozlozil karimatku bezdomovec, pri nom 4 idelitky a spinka.. chudacik..
ako sa mas?

Pahu, ahoj, objavis sa tu este? 😀 co je vlastne s vami 😕 😎 ?

nam sa konecne blizi termin psychologickej pripravy na urade, tesim sa uz, juchuchu!!! 🙂 s jarou radost prisla 😎

smejka
autor
15. apr 2009

ahojte 🙂
kaki co ten smutok? 😕
pahu v blave je to take rychle?asi sa prestahujem 😝 ...idete i vy do tej ado?
lenka riska musela som si pokopkat...aspon kustik lebo mi uz z toho sisinalo 😝
danka naozaj ti to krasne pribuda.....to musi byt radosti vsak? 😵

riska
15. apr 2009

smejka, ano, presťahuj sa, budeš s nami chodiť na stretávky 😀

smejka
autor
15. apr 2009

ahoj riska..tak ako bolo v skole po prazdninach?
joj....to aby som uz pomalicky montovala nasmu domu kolieska lebo stretavka sa blizi 😎

smejka
autor
15. apr 2009

a ta rychlost ohladom ado v Za je zalostna....az mi je z toho spatne...zda sa mi ze i ked sa snazim podniknut trosku viac tak i tak je to bezmocnost 😝

riska
15. apr 2009

bolo strašne dlho.... doma ma prišerne bolela hlava 😖
ale aspon niekedy by si mohla prist pozrieť brata do ba 😉

riska
15. apr 2009

smejka, snad to čakanie bude stat za to... ked to nemožeš nijako ovplyvniť 😔

smejka
autor
15. apr 2009

riska ale cochvila budu predlzene vikendy vdaka majovym sviatkom 😎 ...huraaa...teda aspon pre vas pracujucich cez tyzden 😉
no mali by sme pozriet....oni boli u nas teraz pred velkou nocou..

smejka
autor
15. apr 2009

ozaj kedy budu krstiny? uz mas nausnicky nachystane? 🙂

skorki
15. apr 2009

Ahojte babulky,

Pahu - Teba som tu nevidela tusim sto rokov 😀 , ako sa mas?
A co je s Marione - halooo, kde si?
Janulka, ozvi sa nam co a ako prvy den v praci po dlhej pauze.

Danka - ako to leti. Vraj stvrtina je uz za Tebou...to je krasne. 😵
Smejka, Riska - zdravim. 😉 Veeelmi sa tesim na stretavku. Bolo by super, ak by dosla aj Margi s Kristinkou.
Smejka, je mi luto, ze je to v ZA take pomale. Neznasam tu bezmocnost, kedy by clovek konal a pritom nemoze. Ale ako pise Riska - to cakanie bude stat urcite za to!!!

Vsetky ostatne pozdravujem.

Majte pekny vecer 😉

lenkove
15. apr 2009

Ahojte
Smejka, ja uz nausnice mam 😉 😀 a s rychlostou v nasom kraji ma nestras, lebo zblaznim a stahujem sa.. 🙄

Riska,
ozaj, kedy krstite?

inak, ak chcete vediet viac o Pahu, kuk jej album 😉

marione74
15. apr 2009

ahojte, zdravim Vas vsetky dievcata 😉
smejka, drzim palce aby sa uz konecne nieco pohlo, aj s matuskovymi vysledkami aj s Vasim druhym dietatkom.
violocielka, myslim na teba ako sa maju Tvoje vajka?

dievcata tesim sa na stretko 😉
Ja sa mam celkom dobre, bolesti brucha ako pri ms, ktore ma budili zopar noci uz nejak presli, teraz som v 4 tyzdni (podla tehu kalkulacku, v ktorej sa rata od dna poslednej ms som prave zacala 7 tt.)

Nie je mi ani na vracanie, ani zle, trocha ma trha niekde dole pri mocovej trubicke, tak som si dala dnes vysetrit moc, ale je v poriadku.
Az mi je divne, ze ci mimisi neodisli, ked uz mi nesposobuju ziadne bolesti ani nevolnosti. Pachy mi tiez nejak moc nevadia, akurat, ze nejem tolko sladkosti a cokolada mi vobec nechyba, co je iba potesujuce, lebo zopar ludi si vsimlo, ze som schudla, to este nevedia, ze o chvilu budem ako pampuch 😀

skorki
15. apr 2009

Marione, Ty mi takymito spravami robis taaaaaaakuuuuuuuutooooooo radost 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

skorki
15. apr 2009

Som strasne rada, ze si v poriadku a ze sa citis v pohode. Inak, ak pride Marione /bude ze troch/ a Margi s Kristinkou, tak to nas bude na stretku tolko, kolko este nikdy. To bude MEGAstretko.

marione74
15. apr 2009

samozrejme stale sa bojim ako to cele dopadne, zda sa mi, ze to ide nekonecne pomaly, ak nemyslim na to ze som tehu 100 x za den, tak ani raz. Cez velku noc som akurat tak stresovala, lebo svagrina bola chora nachladnuta, sesterka mala brutal crevnu chripku, ale co im poviem, chodte odo mna na kilometer, lebo som tehu? Nastastie som nic nechytila...chvala Bohu.
Ale snazim sa vytesovat ze to nabralo aspon trocha na obratkach, lebo o chvilu budem mat prvy mesiac za sebou... aspon to 😠
V pond chcem ist gynekologovi, nech ma mrkne na utz, uz mam trocha triasku, aby tam nieco videl, aby to nebolo mimomaternicove tehu alebo tak.. 🙄
Neviem ci uvidi, kolko ich je, ci dvaja alebo jeden.

marione74
15. apr 2009

skorki ahooooooooooooooj 🙂 tesim sa na Teba moc 🙂 dufam, ze ostanes s nami do konca 🙂
vlastne na nasom stretku by som uz mala vediet kolko mimisov mam v brusku... ale iba mozno vraj to tak skoro nemusi byt vidiet 🙂

marione74
15. apr 2009

riska a supisko ze si zorganizovala stretko 🙂 sikula

lenkove
15. apr 2009

a uz to tu stichlo 🙂 aj ja som zvedava na stretko, len neviem,ci sa mi podari prist 😖 napisem IP.

riska
15. apr 2009

ešte som nakukla, musela som si robiť d. ú. na zajtrajšie školenie 😀
smejka, krstiny su 3.5. a naušničky budú, ked si kristinka sama vyberie, ake chce 😀
marione, to je super, take pozitivne spravy, velmi sa teším, davaj na vas pozor a nepracuj vela!!! to bude na stretku kvantum hcg 😀 😀
a teším sa aj z pahu a jej noveho prirastku 🙂 pekne to napisala...

darla27
15. apr 2009

Ahojcek 🙂

darla27
15. apr 2009

No už tu asi žiadna nie ste tak už aj ja idem hajať. Dobrúú 🙂

smejka
autor
16. apr 2009

dobre ranko zelam 🙂
dnes to vyzera na dalsi krasny den tak si ho uzite 😵

lenkove
16. apr 2009

Smejka a ostatne VS dobre ranko! 😵

smejka
autor
16. apr 2009

lenka ako si dopadla?

indzes
16. apr 2009

Dobré ránko 🙂 moje zlaté,
dnes som tu zasa s s oslavou Boha.BOHU NIC NIE JE NEMOZNE
Všimnite si moju vizitku

smejka
autor
16. apr 2009

indzes krasa 😵 ...ty si tehulka 😵 ....Boze vdaka 🙂 ...lenka vidiiiiss????

smejka
autor
16. apr 2009

som rada ze tu tehuliek pribuda....velmiiii 🙂
indzes planovali ste druhe babo?

indzes
16. apr 2009

ano smejka,práve včera sa mi potvrdilo,že som tehu,ale ešte nemám teh.knižku,ale testy sú jasné.
tak neprstávajte veriť.ved mi čakáme druhé dieťa a môj manžel je podľa lekárov nevyliečiteľne neplodný.