Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

riska
22. apr 2009

smejka, ja som ti normalne zavisla na tom nete 😖 normalne som mala abstak... hroza...asi by som si mala dať pauzu 😵
joj, muselo ti strašne odlahnuť 😉 ale aj mne 😉

riska
22. apr 2009

mne sa ružová páči - ale na iných 😀

smejka
autor
22. apr 2009

marione nestresuj....ved nie u kazdeho su priznaky....drzkajte sa 🙂
violoncielka aj ja na vas myslim 🙂
suzzika margaritka janulka pozdravujem 🙂

smejka
autor
22. apr 2009

riska daj si pauzu....je to narocne....lebo clovek si tu vytvori vztahy....a kontakt potom chyba......no je to i take dobre na druhej strane....
ja som tiez zavisla....no som rada ze telka ma neopantala 😉

lenkove
22. apr 2009

ahojte
riskaaaaaaaaaaaaaaa ma neeeeeeeeeeeeeet 🙂 huraaaaaaaaaaaaaa
to sa tesime.. 🙂 baby, ja musim ist! este sa chcem modlit 😀 a namiesto toho tu sedim s vami.. s mm sme dotelefonovali.. zhodli sme sa, ze sa tento vikend neuvidime.. ale ze mm pride na dalsi stvrtok.. a ostane do utorka. v pondelom mame pripravu 🙂. a neuvidime sa, lebo cesta vela stoji.. ale mne je uz teraz tak smutno 😔 😔

lenkove
22. apr 2009

ani mna telka neopantala, iba ordinacia 😀

smejka
autor
22. apr 2009

lenka mne sa zda ze ty to bez mm coraz horsie znasas 😔 ..

smejka
autor
22. apr 2009

lenka paradox je ze mame novu telku...hotove kino...no nema kto pozerat velmi...teda ja urcite nie...
radsej mi mal mm kupit maly notebook ako mm riske 😅

lenkove
22. apr 2009

Smejka aj mne..
a som to povedala mm a viete co on na to? ze to tym, ze je jar 😀 😀 😀 tak sme sa pobavili..
ale ozaj, chyba mi horsie ako ked sme spolu chodili 😕 😀

lenkove
22. apr 2009

Smejka
ani mna by telka neohurila.. ale vykonny pocitac 😀 s velkym monitorom s dobrym spektrom na upravu fotiek, to by bolo nieco 😀 😀

lenkove
22. apr 2009

Idem, dievcata..
luto mi je lebo ako pise Smejka, clovek si vytvori vztahy.. a tie su potom normalna sucast dna.. ale musim sa venovat aj nasej dusi.. a pleti 😉
dobru noc vam.. Nech vas zehna nas Pan .. ktory je dobry a miluje nas... 🙂

smejka
autor
22. apr 2009

lenka zeby si bola viac zalubena ako vcera? 😔 🙂 ....je to prirodzene si myslim...a je to tak dobre....aspon budete hladat riesenia ako byt navzdy spolu 🙂
lenka veru...co taky tv ktory ani nepozeram 😝 😉

smejka
autor
22. apr 2009

ale lenka mm je ako psycholog a psychiater 🙂 ....naozaj s jarou prichadzaju taketo stavy 😎 ...takze berme to tak ze prehodnocujeme a upratujeme si svoje vnutra...

smejka
autor
22. apr 2009

lenka dobru..tak zajtra s cerstvou pletou a cistou dusou..tesim sa 🙂

lenkove
22. apr 2009

(Smejka, on asi narazal na hormony ako ho poznam 😀 ale uz padam, ruzenec uz je veldla notebooku 😀 chcem precitit dnesnu radost z Matuskovej {ne}dg a dat ju Panovi.. preto sa tak nahlim prec... )
dobru noc!

smejka
autor
22. apr 2009

lenka si mila 😵
hormony su inak potvora...tak ma potom o nas zenach dobre znalosti...ze ho chvalim 🙂

skorki
22. apr 2009

Ahojte babulky,

Smejka, super sprava! Tesim sa s Vami.
No stretko bolo fajn, Kristinka je krasavica - zladena do zlta, bude z nej prava dama. Vozi sa na krasnom oranzovom kociariku, Margi nam dovolila pokocikovat 😉 Uplne najlepsie to islo Marione - no, ved musi teraz riadne trenovat. 🙂 Inak mi to stretko velmi dobre padlo - tymto verejne DAKUJEM vsetkym zucastnenym. Kaki, ozvi sa, ci si dobre dosla 😵

margarita
22. apr 2009

vcielka - tak som rada, ze Ti neva 🙂)

lenkove - ja mam tiez strasnu chut na tie hluposti, co si spominala,a mam take obdobia, ze asi sa potrebujem niecoho prejest, aby som to potom zase polroka nejedla. Ale zdravo jest je fakt dobre, len sa netrap, ked to hned nejde...az prejde chut na hluposti, pride Ti to samo
a inak
odlahlo mi, ze s vasim plynom je to uz OK
a aj mne by mm chybal, keby bol tak dalekoooo...a stopom by to neslo z DE? (to bol ftip🙂)

janulka - tak zelam nech Ti to cakanie na vysetrenia a vysledky aspon velmi velmi rychlo ubehne

danka, tehulka nasa, ajjooooj 🙂 co nove, este stale Ti je fajne, zadne blitie ani chute? tak zajtra podaj spravu, co si videla, na koho sa podoba vasa fazulka, dobre?

smejka - VDAKABOHU, to je skvela sprava, ze negat. tak sa strasne tesiiiiim 🙂))
no a teraz uz len nech aj dalsie spravy od tiet su zase pre zmenu pozitivne 🙂
a ved nenapadne vymen tu telku za notebook - nikto si nic nevsimne...

skorki je fakt kocka a ruzova jej velmi pristane🙂

margarita
22. apr 2009

pridavam sa k skorki v tom, ze aj mne stretko velmi dobre padlo 😉 predsa len, na MD je uz socialnych kontaktov pomenej, a hlavne malokedy a malokde mozem stretnut take blizke duse s podobnym nazorom na svet, zivot, vieru a krstne mena pre deti 😀

som velmi rada, ze som videla nazivo kaki, je to velka symposka, a vobec sa nepodoba na tu vlasatu hnedu tetu, co ma v pase 😎

no a zistila som pri tejto prilezitosti, ze si na kocik musim namontovat aspon nejake bicyklove blikacky a odrazky, lebo cestou z (Au)parku sa akosi cosi-kamsi zotmelo a bala som sa, ze ti cyklisti, korculiari a zhulena mladez, ktorych som minala, na mna zavolaju socialku, ze sa plizim tmou bez dialkovych svetiel. Esteze Kristinka vzorne spala a bola ticho, inak uz teraz sedim na policiiii 😉
Na Kristinku tety Veriace snazilky zaposobili tak vybornym dojmom, ze zaspala bez vacsich problemov, a tak sa zahadne zo sna usmievala celu cestu domov, ze neviem, neviem, co v tom sne videla. Chcem verit tomu, ze svojich dalsich bratislavskych kamaratov a kamaratky, ktorych potom bude sticovat, kedze bude najstarsia 😵

a, aby sa nezabudlo, tak aj v Italy by taki mali byt 🙂 vcielka - zajtra myslime moc moc na vas

mam vas vsetky rada a tesim sa, ze aj takto virtualne a v modlitbe sme spolu 😀 🙂 😉 😵

marione74
22. apr 2009

dobry vecer 🙂 dievcata mne nejak blbne net, podobne ako Riske, no ocividne mame rovnakeho service providera 😠 Tak dufam ze mi to odosle aspon tento prispevok 😕

Smejka, v prvom rade som tiez hrozne rada ze matuskove vysledky su negativne, pocitujem vdaku k Bohu a mam chut ho chvalit , ze vyslysal modlitby, no nie je fakt bombovy? 🙂 Nepochybujem ze ma celu Tvoju rodinku velmi rad....
A urcite aj rodinu nas Veriacich snaziliek 🙂

Stretko bolo velmi mile, sorry ze som skucala ze mi je zima 😒
Ale dievcata dobre som sa s Vami citila, aj Kaki k nam pekne zapadla, dufam ze prides na buduce znova 😉 Lenkove skoda ze si nemohla dufam ze budes co najskor oki.

Kristinka je krasna kocka, mala zltu bundicku ako take zlate kuriatko, vacsinu casu sice prespala ale mali sme tu cest chvilku aj ked bola hore
😉 No skratka zlaticko, a teda licka ma pekne baculate 😉
Takze Riska cakame na spravy z genetiky, Kaki zajtra spravicky zo spermiogramu, Skorki drzime palce aby sa uvolnil folik po Pregnyle, Lucettka - zajtra inzulinova rezistencia, ja v piatok utz. Este niekto nieco? Tolko infosiek
🙂

Takze Danka utz zajtra, violka odber vajok.... no kazdopadne sa veci hybu dopredu, ked to tak sumarizujem
🙂

riska
23. apr 2009

dobre ránko, ked som včera napísala, že si asi potrebujem dať pauzu, tak to asi nemenovaný mobilný operator začinajuci na samohlasku počul, lebo zasa mi zrušil net 😀 😠 , tak dufam, že dnes to už bude o.k 😉

marione nam to super zosumarizovala a je fakt super, že sa veci hýbu dopredu 😵
tak dnes držime palce violke a tiež čakame správy od danky 😉
inak aj mne to stretko tak dobre padlo, to je lepšie ako psychoterapia 😉

lenkove
23. apr 2009
smejka
autor
23. apr 2009

lenka pekne zamyslenie....rezonuje mi z toho NESTRACAJ NADEJ!...musime sa navzajom povzbudzovat i ked casto pochybujeme o vsetkom....o sebe o tom ze nam Boh nedopraje tesit sa z vlastneho dietata....ale stale je tu ON...ktory nam dokazuje ze verit a doverovat sa oplati.. 😔
tesim sa ze ste sa zisli....ze bola premioerovo i kristinka....ze vas stretko sposobilo radost v srdci

smejka
autor
23. apr 2009

ze vas=ze vam 😉

tarinka333
23. apr 2009

Ahojte snazilky. Este som tu nepisala, no teraz by som potrebovala trosku povzbudit, aj ked viem, ze to bola Bozia vola a neverim, ze sa to stane znova. bola som na zaciatku 7tt, ked zistili, ze babatku bije srdiecko. O tyzden neskor uz nebilo ☹ Lekar konstatoval zadrzanie mrtveho plodu v maternici ☹ Musela som na zakrok. Ubehli iba dva tyzdne ☹ Velmi sa bojim, ci sa to zopakuje zas. Stale si hovorim, ze PanBozko mal dovod, preco nam anjelika vzal. A stala sa mi este taka zvlastna vec. V sobotu sme sli pozriet mesacneho novorodenca k znamym, v nedellu zas na oslavu, kde bolo 3 mesacne babatko. Po drzani tychto deticiek v naruci som zrazu pocitila obrovsksu davku energie, viery a nadeje a zrazu som vedela, ze aj ja takto budem moct drzat svoje babatko... Mozno siesty zmysel, mozno Bozie pohladenie... Co mysllite?

suzzika
23. apr 2009

Aj napriek mrakom krásny deň všetkým VS 😵 😵 😵

Bohu vrúcne ĎAKUJEM za Matúška, takže dievčatá asi nás bolo tam hore počuť 😉 čiže pokračujeme za Matúška, aby aj teta reumatologička dala dobré správy... 🙂

Lenka už nevybuchne, to sa tiež teším 😎 a krásne slovo na dnes, hodné zamyslenia, my sme /hovorím o sebe 😔 /asi fakt hlúpy, že nechceme viac a viac a veľa a všetko.... A Ducha sv. ja osobne dosť zanedbávam 😔 , Leni a neexistuje teraz nejaká pobožnosť čo sa robí do Turíc? Nevieš?

Janulka z tvojho príspevku cítiť, že je už lepšie a že máš v srdci opäť pokoj a dôveru v Boha, drž sa! 😵

A sa teším zo stretka, Kristínka nesklamala...CMUK 😵 a čo keby ste si niekedy na takom stretku spravili foto a aspoň na deň ho zavesili pre nás zvedavé hm? 😎

Marione pre príznaky sa nestresuj, nemusia byť žiadne... 😉

Violka to má dnes že? A Danka uzv že? Tak čakám na správy a fotky a tak... 🙂

Pozdravujem "strie" a všetky čo boli na stretku a aj naše družičky 😵

suzzika
23. apr 2009

Tarinka vitaj, veď ty ani nepotrebuješ povzbudenie, si to tak pekne napísala 🙂 vieru si nestratila tak je dobre a bude určite ešte lepšie 😵 Je tu niekoľko dievčat, ktoré tiež prežili niečo podobné a určite sa budú vedieť plne vcítiť do toho, čo si prežila. Pokojne k nám príď a môžeš povzbudzovať aj ty nás 😉 a napíš niečo viac o sebe, ako dlho sa snažíte a či máte nejaký zdrav. problém a tak....

lenkove
23. apr 2009

Tarinka
vitaj.. a ostan s Panom, tak ako doteraz.. On ti to nahradi..

Suzika
ja som si kupila Novenu k sv. Duchu.. uryvky z pisma, plus kratke zamyslenia.. viem, ze spolocenstva sa stretavaju a modlia k Sv. Duchu,ale ci aj tak, v ramci liturgickeho roka je nieco predpisane, neviem 😲 hanba mi... Ja tiez Sv. Ducha zanedbavam.. ale v zamysleniach, ktore si nechavam posielat a obcas vam tu dam sa o nom stale pise.. a to ma pritiahlo modlit sa k nemu, aj ked to nikdy nerobim a stale si hovorim, ze musim.. tak sa teraz snazim.. ide to ako v lete na saniach.. ale ja sa nedam 🙂 ved vieme kto mi sype kamene pod sane 😔

inak, prave mi napadlo: co keby sme namiesto desiatkov, ktore sme sa modlili za matuska, sme sa modlili desiatky k Duchu svatemu? Do zoslania Sv. Ducha.. Prihovaram sa dalej modlit za Matuska.. lebo jeho patalie este neskoncili.. a za nas vsetky.. v tej knizocke je Desat tajomstiev - Desiatok slavnostneho ruzenca k Duchu Svatemu... napiste vase nazory... 🙂

myslim na vas... vsetky, co dnes mate skusky.. radosti.. smutky...

ale v tej knizocke je krasna modlitba k Sv. Duchu:

Modlitba k Duchu Svatemu

Verim v Ducha Svateho.
Verim, ze moze odstranit moje predsudky.
Verim, ze moze zmenit moje navyky.
Verim, ze moze premoct moju lahostajnost.
Verim, ze ma moze nadchnut pre lasku.
Verim, ze ma moze zbavit zleho.
Verim, ze mi moze dat odvahu k dobremu.
Verim, ze moze premoct zarmutok.
Verim, ze mi moze dat lasku k Boziemu slovu.
Verim, ze mi moze odnat pocit menejcennosti.
Verim, ze mi moze dat silu v utrpeni.
Verim, ze mi moze dat na pomoc brata.
Verim, ze moze preniknut moju bytost.

suzzika
23. apr 2009

Leni ja súhlasím, len neviem ako sa to modlí, tak napíš a rozdeľ a ja vykonám 😉

tarinka333
23. apr 2009

Ahojky, no snazili sme sa 4 mesiace a podarilo sa to. Zial, este na to asi nebol cas. Zdravotne problemy nemame. akurat ja sa liecim na stitnu zlazu, ale bola som u Dr. pocas tehotenstva a vsetko bolo v uplnom poriadku. A zistili mi aj negativnu krvnu skupinu, ale ani to nebol dovod, nakolko negativna skupina posobi az pridruhom tehotenstve. nemala som chripku, ani virus, akurat som mala stres ☹ Stale hladam dovody, ale asi by som s tym mala prestat. myslim, ze Boh chce, aby sme mali deti, inak by sme neboli obaja plodni a nespolodili by sme anjelika, ktory sa teraz ttesi z Bozej pritomnosti nie? Stale si hovorim, ze Boh vidi do mojho srdca a vidi moju bolest i tuzbu po babatku. A nejak citim, ze az uplynie obdobie, pocas ktoreho mame pockat, podari sa to a o devat mesiacov budem bozkavat a bojimat svoje zdrave a zive babatko...