Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

marione74
28. apr 2009

janulka, blahozelam, aj ked chapem Tvoje strachy.. 😕 kam chodis na hemato? lebo ja na Antolsku (nejaka doktorka Skrabova alebo tak nejak, je to vraj primarka, vyzera byt velmi dosledna, aj ked tam cakas veky ) a ta mi dala pichat fraxiparin uz hned ako sa mi potvrdilo hcg z krvi. Margi si ho pichala az v 8 alebo 9 mesiaci myslim.
Co urcite urob, tak si kup pyridoxin a davaj si dve denne, b-complex a ja mam aj B12 v tabletach, a urcite jedz vysoke davky kyseliny listovej. A dufam ze Tvoja doktorka vie co robi, ale ja by som mozno skusila inu ked uz mas 2 potraty za sebou.

lenkove
28. apr 2009

Janulka...
bojovnik to je isto, po mamicke.. moja, velmi na vas myslim.. Margi vravela, ze im sa Kristinka udrzala napriek tomu, ze nebrala lieky, lebo lekari stale nevedeli co s nou je.. Takze je to zazrak, ze je s nami.. Bozi zazrak.. a my verime, ze Pan tebe teraz taky pozehnal... Lebo velmi chce aby si mala dietatko.. aj my chceme, aby s tebou ostalo.. zajtra sa dozvies vysledky, pootravujes lekarov a dobre to dopadne.. my sa budeme modlit.. a orodovnici za teba tam hore tiez...

kaki
28. apr 2009

lenkove... Ja sa snažím tešíť z prvých úspechov...
tak sme sa dohodli, že sa budeme modliť aj za Prežívanie radosti.... Smejka to tak písala, ale ja myslím že je to dobré pre všetky....

nechcem vyzerať ako nejaká naivka... Ale naozaj sa mi zdá že radosť je velmi doležitá....
Viem že problémy môžu prísť, ale verím že neprídu....

Lenkove inak mám naozaj potrebu ešte raz Ti poďakovať za navrhnutie tých 10 desiatkov čo sa modlievame každý deň. Myslím že majú veľkú silu.... Takže ďakujem... 🙂

janula.k
28. apr 2009

Marione, dakujem tehulka, krasny 9tt 😵 ja som este nikde nebola na hemato, ved prave som na nete a hladam nejaku hemato ambulanciu. Odmietam cakat na 8tt a az potom si pichat injekcie. Pyridoxin, cize B6? mam v milgamme, je ho tam az 90mg v jednej tablete.
Potraty mam uz tri za sebou, v 15tt, v 5tt a v6tt. A to mam cakat na 8tt...a ty si bola u tejto dr. na antolskej objednana?

marione74
28. apr 2009

Lenkove aj ja som dnes bola v Karlovke u gynekologa okolo 11, no ze sme sa nestretli 🙂
Ale aj tak ma nezobral, lebo tam cakalo asi 10 zien este, a to minuly tyzden mal dovo... takto je to s vychytenymi dobrymi doktormi 😠
Tazke tam rano nabehnem o 6.30 aby som bola prva-druha po 8.00 ked zacne ordinovat.

Violocielka, vdaka za povzbudivu rec, fakt ak sa clovek pozera na veci s odvahou tak to ide lahsie.

lenkove
28. apr 2009

Marione!
to sme sa museli minut!!! fakt tesnotka! kurnik sopaaaaaaaaaa 😎 ale zajte idem do Rusoviec 😵 a je mi horsie 😕

Janulka, toho B6 beries teda dost 🙂 esteze tu mame aj Marione s jej informaciami a upokojucou informaciou ze 9tt (marione, 🙂 🙂 🙂 🙂)

Kaki,
si zlaticko... 🙂 a o radosti budem ticho 🤐 ja som optimista, ale niekedy sa mi neda... 🤐 🤐 a pritom Pan pozehnal novy zivot 😵 jeeeeeeeejda

lenkove
28. apr 2009

No, Marione.. a sestricka v Rusovciach povedala, ze ordinujeme do pol piatej, ale musite prist najneskor o tretej 😕 ja asi pojdem o jedenastej 😨 lebo som lakoma na 10 euro 😉

kaki
28. apr 2009

lenkove... Aj ja sa niekedy utápam v smútku a tak....
Si super, naša prezidentka 🙂
ja sa aj za Teba dneska pomodlím a ráno sa zobudíś a všetko bude OK a do Rusoviec sa poideš len zaregistrovať 😉

janula.k
28. apr 2009

Dievcata, modlitba ma ohromu silu...a Boh o nas vie, som si ista. Dakujem vam za vsetky modlitbicky, aj tie este nevypovedane..ked budem mat viac casu, tak vas docitam. Teraz som dost mimo...

tarinka333
28. apr 2009

Ahojte dievky... chcem Vas pozdravit. Kazdy den myslim kazdu chvilku na nasho Pana a na deticky a citim v kostiach, ze to bude dobre, a janulka, je mi velmi velmi velmi luto, ze si si take nieco musela prezit trikrat. Neviem si to predstavit, ja som to prezila raz - pred vyse dvoma tyzdnami a stale mi je z toho velmi smutno. Ale iste je, ze ste s mangelom plodni + viera v Boha = na buduci rocik uz budete stastni rodicia (alebo zeby este tento? )

marione74
28. apr 2009

ano, uz som si updatovala pas a dnes som sa prehupla do 9 tt 🙂 chcela som pockat do 3 mesiaca, ze keby sa nedajboze nieco este stalo, ale nemozem takto rozmyslat, musim skratka verit, ze vsetko bude dobre alebo sa stane tak ako Pan chce .... A termin mi vychadza na sviatok Panny Marie
🙂 aj ked dvojky sa vraj rodia skor
😒
Leni chapem, ja sa stale niekde objednavam na presnu hodku a ide to dost do penazi, ved tak traja doktori do mesiaca to je skoro 1000 sk som si uvedomila...
Tak nech Ti si cim skor fit..
A ako s robotou?

Janulka, ak si z Blavy, tak si vypytaj doporucenie od obvodneho, potom zavolaj na hematologiu na Antolsku, pockaj najdem cislo a poslem ti ho cez IP (doktorka sa vola Skrakova) skus sa pytat objednat pripadne priamo k nej, yzerala byt skusena. Ak povies ze si tehu a mas po 3 potratoch, objednaju Ta do par dni (ona ide po 20.5 na dovo). priprav sa ale ze budes dlho cakat a su tam dost fofry, ale sestry sa aj v tych fofroch zdali celkom mile. Drzim palce.

margarita
28. apr 2009

marione - takto sa tesiiiiim z Tvojho updatovaneho pasu 😀 😀 😀 😀 😵 😵 🙂 😉 😀 🙂 🙂 😉 😉 😀 😀 🙂 😉 🙂 😉 😵 😀 😎
janulka, uz som Ti pisla IP, a baby to tu tiez pisali...viem, ze je to des, ze pockajte do 8tt, ale aj ja som presne tak cakala a ak Boh da a planovali by sme Kristinke surodenca, bude to tak isto. Aj ked niektori lekari davaju nieco hned, ini sa boja, lebo to moze byt kontraindikacia...tak pripadne skus ten kontakt na Antolsku od marione. A tu listovku a Bcka si kup, to je v poho a neublizi Ti to nijako.
Moc na Teba myslim, je to hrozne, viem...najma po TVojich neprijemnych skusenostiach ☹

smejka
autor
28. apr 2009

marione jeeej 9 tt....krasa 😵 ....chmurne myslienky prec......a dvojicky... 😔 🙂
janulka sme s tebou....svoj strach obetuj za svoje miminko.....a traja anjelikovia urcite oroduju za teba i surodenceka....a skus tu antolsku.....budes pokojnejsia
kaki no je to tak....este jedna nadej svita u jednej socialnej ktora to chce preskumat ci je to naozaj tak.....tak sa citim ako na ihlach kedy sa co dozviem 😒 ....no tie ocka malej mam stale pred ocami 😔
tarinka ahoj 🙂
lenka az si coskoro fit 😉

kaki
28. apr 2009

Na mojom zozname ste všetky 🙂 dnes budem za Vás prosiť viac... Ja som tuším už dostala tú silu o ktorú žiadam v mojom desiatku 🙂 Mám z nej na rozdávanie? Kto chce 😀

V niektorých témach si odovzdávajú tehu výrusi či čo... a my si rozdávame viac "super veci" 🙂
Takže ponúkam tú moju silu 😀

smejka
autor
28. apr 2009

kaki tesim sa z tvojej sily.....potrebujeme ju kazda vo svojej zivotnej situacii....ci uz ako maminy tehulky alebo snazilky....tie nase strachy do z pritomnosti no hlavne buducnosti musime niekam odovzdat...a my vieme kam 😔

suzzika
28. apr 2009

Ahojte

Teraz som vás dočítala, a chcela som napísať niečo viac, ale Lenka ma s tou Gianou dostala takže radšej utekám na omšu a snáď sa mi tam podarí vyprosiť nejaké dary a milosti pre všetky. Napíšem potom!Držte sa!Myslím na vás! 😵

danka24
28. apr 2009

ahojte smejka ty vies asi vsetko .. som len 2slova napisala a si ma odhalila 😀
janulka moja zlatuckaaaa drzkaj sa velmi na vas mysliime ale ty to vies .. uz som ti to aj pisala 😵 😵
marione kraaasa ti tam svietiii 😵
suzika no konecneeee si prisla 😵
lenka co je s tebou?ten vytok?
kaki 😵 😵 dakujeme za modlidbu ...

inac aj ja by som chcela niejaky desiatok k tym dvom co mam 😉

lenkove
28. apr 2009

Danuska moja
aky desiatok? och, ty nevies?

hned ti posielam IP:
v skratke: zrusili sme desiatky za Matuska, teda nie zrusili ale zmenili ich na ruzenec k SV. Duchu... modlime sa opat kazdy den, do zoslania SV. Ducha. Inak desiatkov je desat, a nas sa modli uz 13 s Dankou 🙂 posielam!

smejka
autor
28. apr 2009

danka ked ja sa rada dozvedam o novych tehulkach a v kazdej snazilke ju vidim 🙂
lenka lepsie ci ani nie? 😕

lenkove
28. apr 2009

SMEJKA
po omsi krasne. som zabudla, ze materska skolka v DUbravke ma za patronku G.Mollovu a spievali omsu deticky zo skolky.. a celkovo deti bolo ako smeti.. a sme si vsetci poplakali pri prvej pesnicke, take boli deti zlatucke.. a knaz ked povedal, ze vidi ako sa nas ta piesen dotkla, ze v ociach mame slzy, tak uz plakali uplne vsetci dospeli 😀 detom to nevadilo, stuchali do seba, posielali bozky dedkom a niektore dokonca ani nespievali, najma chlapci 😀 😀
Som za nas prosila, velmi.. prisla som skor, tak som stihla aj tri desiatky ruzenca s detmi.. verim, ze to vsetko dobre dopadne.. a idem sa najest, lebo nestihnem Ordinaciu!!!

smejka
autor
28. apr 2009

lenka ved je hokej 🙂 ...co ordinacia 😝
lenka tak vidis....ten Duch Svaty posobi....doviedol ta na omsu...dokonca detsku a dokonca na pocest nasej snazilkovskej a mamickovskej orodovnice 😵
je to pre mna povzbudenim 😔

smejka
autor
28. apr 2009

riska riska kde si?? uz si nahodena v drese? 😕 ....hlasivky pripravene? 🙂

lenkove
28. apr 2009

Smejka
aky hokej 😀 ? keby futbal.. pamatate minuly rok? to som tu v teme hadam jedina pozerala majstrovstva EU 😀 okrem toho, ako som uz pisala, nemame stv2 😉

smejka
autor
28. apr 2009

no uz to zacalo ...tak drzte palce 🙂 ...teda popri pozeraniu ordinacie....ja ani nemusim sledovat kedy tento serial ide....lebo ked je mrtvo na konovi tak je zivo na markize🙂
lenka ja futbal tiez mozem...dokonca i ten nas ligovy lebo zilina sa drzi hore a je druha...a kuknem s mm i ligu majstrov niekedy...ak nezaspim pri tom 😝

riska
28. apr 2009

ahojte, prave sme prišli z navštevy rovno na hokej 😉 tak si vas priebežne počitam 😵

smejka
autor
28. apr 2009

riska dnes bude divoko...citim to v kostiach 🙂 ...teda myslim na lade

suzzika
28. apr 2009

no z omše som už doma - Lenka vďaka 😉 tiež som dostala počas sv. omše do srdca taký pokoj, že o nás všetkých Pán vie a že sa postará....a teraz letím na hokej!PA

smejka
autor
28. apr 2009

a je to tu... 😒 ...no co uz...zatial prvy...mohol by byt i posledny 🤐

lenkove
28. apr 2009

ahoooooooooooooooooooj Riskaaaaaaaaaa

riska
28. apr 2009

no teda ale toto 😠
lenka, tak zajtra do rusoviec? som zvedava na tvoje dojmy 😉 a sestričku si nevšimaj, niekedy býva ofučana, ale doki je super 😉 mna minule zobrala po ordinačných hodinách a dokonca ma uprednostnila pred objednanou pacientkou, kedže som tam čakala viac ako 2 hodiny 😒 🙂