Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

violoncielka
29. máj 2009

ahojte dievcatka
Lenkove dnes petunia bude rozkosna...uvidis (ved sme ju uz vsetky ovplyvnili)len ju prosim ta tak neoslov:"dobry den pani Petunia..tak ako to s nami vypada?" 😀
a fakt to strasne rychlo ubehlo.....
Riska ty ides na imuno do heliku? ved som tam pisala a dr.mi povedal,ze to tam robia,len som nepochopila ci genetiku a aj imuno...No zavolam tam,aby sme ked budeme na SK skocili aj tam.To je strasne zase idem na SK na 5 dni a chcem stihnut,zubara,martin,tury,navstevy,polsko a este neviem co.....mm sa bude tesit z cestovania 😉 .
Smejka a ostatne zavislacky....pridavam sa do klubu (aj ked teraz pomenej)
Pa vsetky ostatne,my dnes odchadzame na svatbu (no velmi sa mi nexe...ale aspon trosku vypadneme do ineho mesta.Tak pekny vikend pa

lenkove
29. máj 2009

Kaki
dufam ze je lepsie... hes hes kriza!!!

lenkove
29. máj 2009

Violka
dufam, ze sa neprerieknem 😕 ale mam take 😕 my sme so starsim bratom volali frajerku mojho druheho brata Obluda.. lebo fakt bola hnusna.. 😅 dozvedel sa to totiz aj inkriminovany brat a bavilo ho to, a medzi nami ju volal Obludka 😉 a ja som ju tak oslovila! nastastie Obludka a nie Obluda, ale aj tak 😝 vtedy som ja aj Obludka mali 16 rokov 😅 teraz mame 30 a je to moja svagrina 😀

kaki
29. máj 2009

😀 lenkove... aj Ty začínaš perliť 😀

A kríza je už preč.... radšej sa ani nebudem k nej vracať.... Ja som sa sama nespoznávala ☹ Nevedela som to zastaviť....

Toľko emócií... toľko plaču... toľko slov.... také silné hlasivky....
Dovi, dopo.... Vyčerpané na zvyšok života...

Ale zaspala som spokojná.... 😉 Aj mm našťastie prežil.... 😀

smejka
autor
29. máj 2009

emilyz jeej svadba 🙂 ....tak ste svoji 🙂 ....daj nejake foto 😎 ...a blahozelam 😵
kaki coze sa porobilo?....no som rada ze uz je fajn.....bola to asi iba burka a uz je jasno 😉
riska ja som zabudla ze idete do heliku.....mam ja ale hlavu deravu 😒
lenka chuda svagrova 😀
violoncielka tak sa krasne zabavte...bude dobre uvidis 🙂
kaki....povodne som mala mat uz len jednu skusku o tyzden....no tu poslednu co som mala po nocnej som "pohnojila" 😝 .....no proste neotocila som jeden papier na ktorom boli z druhej strany tiez otazky 😝 .....zistila som to az pri odovzdavani...no bleeee....takze si to zopaknem i s ostatnymi "stastlivcami" co boli taki zaspati ako ja 🙂

margarita
29. máj 2009

kaki, to sme vcera vecer mali depku spoluuuuuu 🙂 ale aj mna uz dnes presla 😀
leni, tak zase nam odides do DE, a budeme mat prezidentku v exile...ach jaj, to je skoda ☹ ale kvoli Tebe a Tvojmu drahemu sa tomu moc tesiiiim, len sebecky kvoli nam nie, ze vynechas najblizsie stretko a grilovacku u cuketky 😎
vcielka, a kedy budete na SVK? my sa totiz aj chystame na nejaky vikend k svokrovcom, to by bola sranda, keby sme sa tam stretli, cooo? 😀 len ked mate tolko planov a aktivit, asi to ani nebude mozne 😉
smejka - aspon pol skusky Ti mohli uznat, no nie?
riska piatoooook 🙂

riska
29. máj 2009

tak už som tu 🙂 bola som si kupovať šaty na svadby, bolo to náročné, lebo všetky boli bud hrozné alebo hrozne drahé, ale napokon sa to podarilo 🙂

violka, tak aj ty ideš svadbovať?
a emily ty si mala vlastnu svadbu? tak to blahoželaaaam a prajem vam krasny spoločný život 😵

lenka, ja si myslim, že petunia prekvapí a bude mila 😉 ved nech skusi niečo ine 😠

kaki, čo sa stalo? ved si bola taka statočná 😔 dufam, že už ti je naozaj lepšie 😖 ach tie hnusne krízy 😠 😎

margi a aj ty si mala depku? čooo? 😕 moja, mna povzbudzuješ a sama sa trapiš 😔

smejka, ked som si prečítala to s tou tvojou skuškou, hned mi napadol mr. bean. jemu sa tiež stalo to iste a zistil to až vtedy, ked sa testy zbierali... potom sice pisal aj bez pozerania do papiera, ale už nestíhal 😀 😝

smejka
autor
29. máj 2009

riska 😀 😀 😀 ...ani nevies ako som si po skuske nadavala 😝
margaritka a coze bol vcera za den? 😕 .....no hlavne ze je lepsie dneska...
tak pekne vikendujte a piste....ja mam predplateny vikend v nemocke 😉

margarita
29. máj 2009

stria nebooooj, ja sa trapim len preto, ze od dobroty neviem, co so sebou 😉 tak som sa vcera trapila, ze musim trapit dieta a byt 15minut hlucha ako mi reve a do toho ta nasa bytova kriza 😠 skratka ze by som uz bola hrooozne rada, keby nam "revala" vo vlastnom - lebo mam obavy, aby nas susedia nenechali vystahovat alebo zavolali na nas socialku, ze tyrame dieta.
Ale to su take blbiny v porovnani s tym, ked som sa roky trapievala (to je krasny gramaticky tvar 🙂 )tym, ci vobec niekedy budem pocut svoje dieta plakat, ved to poznate 😖 😢 😒 ...teraz mozem byt stastna, ze place a susedia nech mi vylezu na hrb 😎 😉

smejka - tak nech je malo rozbitych nosov a zlomenych sanok 🙂

marione74
29. máj 2009

ahojte, teda zase 7 novych stranok co som tu nebola, tak to nestiham docitat dnes 😒
Emilyz blahozelam k svadbe, ukaz sa tu castejsie 😉
margi uz ste zdravi?
riska, takze mate ziadost o ivf wow, som myslela ze az na jesen, oki, ved nemate vlastne preco uz preco cakat 😉
skorki, je mi luto ze mas tolko prace, co Ti poradit... sama neviem, lebo viem ake to je.... aspon ze mate tie vychadzky s muzikom, ved aspon mate cas sa porozpravat nie? 🙂 uvazujes nad laparkou
Story o Lenke a petunii som nezachytila, no co uz 😀
kaki, dufam ze uz si mimo krizy...
smejka, to mi je luto ze s dievcatkom to nejde ako by malo
😒
zdravim aj ostatne dievcata, carmenusku a violku, lenku, danku, koho som este zabudla 😖

Ja som mala vcera taky rusny den- rano som zistila ze trocha spinim (nebolo to krvacanie uff), tak som si povedala ze nebudem stresovat, lahla som si a lezala, potom o 4 som vstala a po hodine chodenia zase...
To uz som sa trocha vylakala, bola som aj u svojho doktora, ktory ma potom poslal na pohotovost do nemocky, nastastie tam nic vazne nevideli, mimik bol uplne rozbesneny ked som ho videla na utz, mala som pocit, ze tam hra footbal, tak hadam je ok 😝

Mam predpisane telesne setrenie... hm ved som pn uz 3 tyzdne!!! Je pravda ze predvcerom som viac chodila, tak neviem ci z toho to cele bolo...
Skratka uz je to prec, hoci brusko ma stale nejak pobolieva, ale dufam, ze uz sa to nevrati. No cely den som nelezala to sa priznam.
Mam pocit ze nevladzem lezat, boli ma uz cele telo, zahmlieva sa mi pred ocami ked vstavam uz som uplne prelezana, cele dni sa len tak motam, hrozne ma to ubija, aj teraz... nechcem ist spat, lebo som vyspata na 3 dalsie tyzdne, cele noci sa mi snivaju kraviny, asi preto, ze nie som vobec vytazena, bola som zvyknuta na vysoke pracovne tempo a teraz po 3 tyzdnoch som uplne grogy z nic nerobenia a aj telo si na to nevie zvyknut ci co...
😠
Skorki prave myslim na Teba, ze makas ako ja dakedy, ako som si vzdy hovorila, ze nech uz vypadnem, tesila sa na nekonecne dni volna a vidis, nie je to take idealne, zvlast ked to nie je dovolenka.
Ale nech, mam co som chcela 🙂
A vobec je jedna hodina, co sa tu mam co vykecavat, mala som davno spat, aj mimik. Boze ale ved dnes som spala 11 hodin... vobec sa mi nechce. Co len idem robit? keby som mala rodinny dom, tak sa asi prejdem po zahrade alebo co... idem asi skusit spat.... ☹ este aj muzik ide na vikend prec, fakt asi zblbnem, ach jo.
Tak dobru noc a pekny vikend vsetkym

marione74
29. máj 2009

aha este nieco - dnes doobeda sme sa v rovnakom case s janulkou modlili za nase mimiky a velmi som myslela aj na Vas vsetky - kamaratky moje snazilky 🙂

marione74
29. máj 2009

teda aj tehulky a maminky... sorka 🙂

skorki
29. máj 2009

Marione ahoj,

Ja som prave vstala... 😀 ta kriza z roboty je hnusna, fuj. O osmej vecer som zalahla - a teraz, vidis, buntosim. Som akasi rozkyvana z toho vsetkeho, co sa zomlelo...No nevadi, je vikend, nejako sa pozbieram.
Myslilm na Teba, som strasne rada, ze to bol len "plany poplach". Viem, ze to mas tazke, ze clovek by rad zostal doma v posteli 1-2 dni, ale lezat 3 tyzdne je vela...No co, odmena za to odriekanie bude urcite velka. 😉
Opatruj sa, dobru noc.

skorki
30. máj 2009

No dievcata kde ste?
Nehovorte, ze este spite. 😨 Ja som opat ako "naspidovana" vevericka - napecene, navarene, poprate...Uz len upratovat. 😝
MM ma dnes skolenie len do 12-tej, tak snad si ho dnes trochu viac uzijem.Poobede sa mu zeni byvaly kolega z prace, tak sa chce ist pozriet na svadbu do kostola. Chudaci mladomanzelia, to vychytili pocasie, co? 😖 Neviem, ako je na zvysku Slovenska, ale tu v BA je hrozne - zima, zamracene, prsi.
Este sa snazim mm zlomit, aby sme sli dnes len na otocku na Oravu...Ani tak velmi neprotestoval, tak drzte palce. Tak by som uz postiskala tie svoje krsnata a maleho velkeho brata. 😀 😉
Prave som si dobre pokecala so sesterkou v telefone. Nahovorila ma na akehosi "liecitela". No to uz bude druhy v poradi 😀 😀 , ale opat ma to chyta, ze ho vyskusam. Ani neviem, co tym sledujem. 😨 Stale len cakam, ze snad "motyka vysteli"...
Babulky, krasnu sobotu Vam zelam.

suzzika
30. máj 2009

Tu som Skorki 😉 ale opäť len na skok... 😒
mám 4 strany sklz, ale nestiham čítať, dúfam, že nič zásadne sa neudialo...

My sme tú obývačku ako tak dorobili, len tapetu sme kúpili kazovú /vraj sme prví po 12 rokoch 😖 !/takže ešte toto nás čaká! Teraz máme návštevu z Maďarska, včera som sa ulipkala pirohov ako pre armádu 😝 no proste akési hektické obdobie prišlo...Myslím na vás a duchom som s vami....Teším sa, čo pre nás na zajtra pripravil Pán a s akými darmi nás navštívi Duch sv., keď už sme ho toľko prosili....Pekný víkend všetkým... 😵

riska
30. máj 2009

skorki, jasnačka, že nespime 😀
počúvaj, to s tým tvojim pracovným tempom sa mi vôbec nepáči 😖 a po nociach konikuješ 😝 to sme nedavno sprdavali marione, nech sa šetri a tuším si po nej prebrala štafetu 😕 ale aspon že mate tie spoločné prechádzky 😵
ak sa vyberiete na tu oravu a pojdete cez kubin, tak že pozdravujem svokrovcov 😝
inak počasie je fakt hrozne, my asi dnes zostaneme doma, mm pojde zasa niečo majstrovať a ja sa budem len tak ponevierať 😀 a budem visieť na konovi, len či tu niektorá z vas bude 😎

skorki
30. máj 2009

Ano, Riska, neboj, ja Ti tu budem "sekundovat". 😀
Inak Suzi, celkom by ma zaujimalo, ake tapety dnes letia. U nas doma sme tapety nikdy nepouzili, ale nedavno som citala knihu o nejakej interierovej dizajnerke a pisala o tepetach, ake su "in", co vsetko sa s nimi da...atd. Navyse, minule som sa na internete ponevierala po strankach, kde sa pisalo, ako sa da skraslit byt. A celkom ma zaujali dekorativne nalepky. Jednu som si zadovazila a zda sa mi to celkom zaujimave. Nalepili sme si ju v spalni na strop - my ho tam totiz mame taky skaredy, aj po odbornom zasahu maliara bol taky - nic moc...Tak sme to trosku zakryli. 😉
Pa, idem umyt dlazku 😝

skorki
30. máj 2009

Inak, Suzi, Tebe tam svieti 32. tyzden. Wow...super. Ako sa citis?

skorki
30. máj 2009

A este jedna "origos" otazka - ake mena mate v zalohe pre drobceka? 😉

marione74
30. máj 2009

skorki, dufam ze si spala este po tej jednej rano 😒
ty sikovnica jedna, len co vyjdu ranne zore tak uz mas nachystane, navarene, ako nase stare matky, o piatej vstali a o siedmej uz bolo hotovo 😀 Tak moja, dufam, ze sa dobre odreagujes cez vikend, vymaz robotu z mysle.
Riska a co bude mm majstrovat? On je majster sveta?
😀 moj nikdy nic nemajstruje a to je chlapec z dediny 😒 co uz.

Suzi, ty kucharka, ze pirohy, mnam, napis mi recept do IP ako to robis pls, aj chcem vediet robit pirohy, moj mm ma rad mucne jedla a ja nic poriadne neviem 😠 b

riska
30. máj 2009

veru skorki, aj mne rano skoro oči vypadli, že už mam navarene a napečené 😀

aj ja chcem pirohy 😵

marione, stale nemame dokončene zadne kridlo našej rezidencie( rozumej detska izba a balkon) 😀 a prave išiel navrtať nejaké diery našej susede, aspon zdvihne mandle ostatným susedom 😝

a ty ako? dufam, že oddychuješ!

riska
30. máj 2009

inak my teda tapety nemame, ale mne sa zasa celkom pači wallpaiting, tak mm v spalni nad postelou namaloval velký hnedý obdlžnik a v lete sa chystame do neho nakresliť nejaké čarbanice 😉

marione74
30. máj 2009

jeej aky designeri u riskovcov, ja by som sa tu tiez realizovala ale muzik to nema moc rad ked si tu malujem steny 😉
Ale tiez chcem na jednu taku skaredu nalepit tapetu, urobila by som si to aj sama, len teraz nechcem 🙄
Ano oddychujem, neviem co so sebou, fotky uz som si pozrela, citat sa mi nechce, tak ma chyta depka, ako naplnit tento den, pocitac uz tiez nejak nemozem ani vidiet, asi nieco uvarim alebo co, zehlit by som mala aj na 3 hodiny, ale pri tom musim stat a to nechcem teraz 😒
Tak ja neviem, co sa da este doma robit?

riska
30. máj 2009

pisať pamäti? 😀
dennik pre babatko?
vyberať kočík a výbavičku?
nakresliť navrh buducej detskej izby?

neviem, čo ešte, skorki pomôôôôôž 😉

riska
30. máj 2009

marione a mužik nech si zvyka na pomalovane steny, onedlho vam ich dočarbe mrnous 😀

marione74
30. máj 2009

hehe, tak ved preto ani nejdeme malovat, hoci po 6-7 rokoch by sa uz patrilo 😒
hej dennik by som si mohla pisat - svoj - obcas si spisujem dolezite veci v zivote ako svadba, alebo len tak raz-dva razy do roka.
Idem asi chvilku zehlit muzik si uz nema co obliect a potom uvarim porkovo zemiakovu polievku. Je uplne lahka a dobra mnam: hodite pokrajany porik na cibulku, alebo na olej, pridate 3 zemiaky, trocha korenia, papriky, mleteho kminu, soli a vegety a nakoniec na zahustenie postruhany zemiak alebo trocha mukovej zatrepky 😉

riska
30. máj 2009

ale s tým žehlenim opatrne, aby si zasa neskončila na pohotovosti! 😕
ja ešte netuším, čo na obed, rozmýšlam nad bryndzakmi 😉

skorki
30. máj 2009

Ahojte kucharky 🙂
No, tak my ostavame v BA. MM slubil, ze pojdeme buduci tyzden. Boli sme gratulovat na tej svadbe. Nakoniec to pocasie vydrzalo. Akurat my sme sa zbadali az na poslednu chvilu, ze svadba je v celkom inom kostole, ako sme si mysleli...to sme motaci. 😀 Stihli sme to len tak, tak...
Aj ja som varila zemiakovu polievku - ale bez porku. 😀 Rano som piekla kolac - len taky piskotovy s ananasom. Chcela som, aby mal muzik rano teply s bielou kavou. Ale, mm ani nevedel, co to jedol - bol taky zaspaty. 😠 Takze moja snaha ostala nedocenena...ale da si snad teraz k telke.
Riska, pekny zoznam prac si vymyslela 😀 No, ja by som tam este dala:
- konikovanie 😀
No, ja viem, ze ked je clovek doma dlho, straca motivaciu...Ale snad to nebude take zle 😉

riska
30. máj 2009

marione, kde si - pamati napísane? 😀
ja už by som tak chcela vyberať nábytok do detskej 😵

margi, ešte som ti chcela napisať, že to musí byť drsné, ked ti mala plače a ty nesmieš povoliť 😖 a s bytovou krizou sa netrap, lepšie v podnajme ako pod mostom, nie? 😀 ono sa to čoskoro vyrieši, vy sa budete tešiť z bývania a my z babatka 😀 🙂

suzzika, ved potom odfoť vaše dielo, nech pokukame 😵

skorki, mm sa chudak asi nedožije, že by mal niektoré ráno po zobudení čerstvo upečený koláč 😝
a hlavne, že ste nakoniec gratulovali na správnej svadbe 🙂

margarita
30. máj 2009

riska - presne na to cele tie roky cakam...na vase babetko 😉 ale vazne 😎 uz sa tesim. moc
😉

a s tym placom to az take drsne nie je, zatnes zuby, zavries usi a je to 🙂 aspon mame trening az sa zacne v troch rokoch v hrackarstve hadzat o zem, ze nieco chce 😠 budeme s mm taky otrli, ze nam to bude sum a fuk 😀 skor mam obavy, ked place menej, ze ci ten cvik dobre robim...ach, ja sadistka 😉

no marione, neboooj, este budes s laskou spominat na dni, ked si na PN nevedela do coho pichnut. aj mne tak hovorili, neverila som, ale dozila som sa toho a je to tak 😀 teraz mas este kooopec casu na knizky, filmy, zaluby a kavickovanie s kamoskami. tak si to uzi, kym je cas. ozvem sa Ti, a dohodneme, kedy Ta prideme zabavit ok?

skorki, mam z Teba mindraky, Ty si ale sikovna gazdinka 😉 ja uz som pomaly vo faze, ze vidim spinu na zemi, tak ju skopnem pod skrinu 😀 😀