Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

riska
24. aug 2010

a ešte som zabudla všetky ostatne babulky pozdraviť 😵 😵

francis
24. aug 2010

ahojte 🙂 všetky vás zdravím po dlhšom čase VŽ 🙂

@majkuska
@akzuzs držím palčeky a modlím sa za vás a vaše bábätká nech ste zdravučkí 🙂
ja som tiež teraz chorá a soplím a kašlem na svet, ale už to pomaly odchádza a zo ženského hľadiska tiež po liečbe zápalu čo som mala ten blbý cyklus a ste mi radili čo robiť a nevedela som čo sa so mnou deje a z výsledkov steru ukázalo silný zápal a tak pôjdem znova na kontrolný ster 😠 a môj cyklus blbne daľej takže nič moc len stále dúfame, že zblbne načisto a nepríde tak na dlhší čas čo by bolo suuuuppppeeeerrrrrr 😉 ak dá Pán 😔

@bettynka222 tak konečne vidím toho tvojho krásneho chlapa a si fakt pekná mamina držte sa 🙂

@smejka máš krásne detičky a teším sa s vami a obdivujem vás zároveň 🙂
pozdravujem všetky VS, VT, VM a VD a želám pekný večer 🙂

janula.k
24. aug 2010

ahojte 😵
ja len, ze som pridala zopar fotiek 😉 zdravim babulky, ktore tu dlho neboli, docitam vas ked bude viac casu.
Tehulky nase, drzte sa 😔
A aj ja som uz MAMAMAMA 😀 😎

lenkove
24. aug 2010

@janula.k
mamama prenádherné fotky a prekrásne chlapčiatko 😵 😵 😵

francis
24. aug 2010

@janula.k ako rýchlo rastiete a je to fakt nádherný chlapček a má krásne vlásky 🙂a super, že si tiež už MAMAMAMA 😅

francis
24. aug 2010

všetky tu máte veľmi krásne veriace detičky aj jjjjaaaaaaaaaa chchcccccceeeeeeemmmmmmmm 😔

bettynka222
24. aug 2010

@carmenuska jasne že stačilo. teraz je na rade nová diagnoza, taká pozitívna 😉

@riska praveze toľko papaval,ale len trikrát denne. Aj som sa bala či nie je v tomto horku dehydrovany, tak som ho včera začala zase budiť a začal papat každé 2-4 hodky a trvá mu to tak 30-40 minút 🙂 ale na začiatku to bolo hrozne - papal aj tri hodiny vkuse (medzitým sa pokajal a prebalil aj dvakrát) no a potom sa dogrcal lebo sa prejedol. Som sa bala že má reflux 😝 ale v troch týždňoch sa to opravilo 🙂

@maria1610 dakujeeeem 🙂

danka24
24. aug 2010

Ahojte .. tak my od nedele lozime po styroch 🙂 vsade vstavame kde sa len da takze musim byt stale pri nej lebo ona sa postavi a hned chce ist k niecomu inemu takze sa pusti a spadne nastastie na zadok chcela by uz chodit len na to ma este cas 😀 vcera sme boli v poradni a vazime 8970g 😀 takze pekne sme pribrali 🙂 mame take obdobie zamamkane takze ked ma nevidi ta len Mama mama mama a len musim pri nej sediet aby ma videla a mohla pomne lozit a vstavat.. atd.
pozdravujem vsetky VS<VM <VD 😵 😵 myslim na vas 😵

smejka
autor
24. aug 2010

tak maminy...sa nam to tu trosku "zvrhlo" na minimaterske centrum 🙂 ....sa tesim z vasich fotiek...postrehov 🙂 riska bettynka janulka paradne fotky.....materstvo vam sekne 🙂
tymto by som nechcela "odstrasit "snazilky uprimne tuyiace po dietati 😔 ....pridte....piste....pomozeme 🙂
lucettka teba som tu dlho nevidela.....som rada ze si urobila kuk 😎
a nieco o dvojkach...riska su odlisni....povahovo vyrazne....jeden je sibal druhy citlivka(nahrada scasti dievcatka)....vyzorovo sa podobaju ....no ja postupne vidim viac rozdielov ako podobnosti.....no okolie ma problem ich rozoznat.....niekedy i mm 🙂 .....hlavne ked maju klobuciky 😉
pozdravujem este raz a myslim i na tehulky.....aksuz a majkusku....drzte sa 😔

lenkove
24. aug 2010

@smejka
to rozoznávanie je presne ako pri Janke a Danke Bodkových.. 😉 (z knihy Janka a Danka) Mamička ich rozozná vždy, otecko niekedy a Miško (Matúško 🙂) málokedy 😀 😀

smejka
autor
24. aug 2010

@lenkove trefa do cierneho 😀 😎 ....u nas je to presne tak 🙂
ako Skorica?....uz zdravucka?

smejka
autor
24. aug 2010

@lenkove len prave vtedy dievcatka neboli "na sklade" 😉

lenkove
24. aug 2010

@smejka
ďakujeme za opýtanie, je to omoho lepšie.. už sa aj znášame a toľko nebijeme 😀 teda boj to bol jednostranný, ale o to urputnejší. Už aj papá aj spí.. aj posledné dávky ATB vyberá 😵 😵 a vy?

smejka
autor
24. aug 2010

@lenkove my sa mame ako vyssie 🙂 ...cize fajne a zvykame si jeden na druheho druhy na tretieho a tak dalej a dookola 🙂
je to svanda 🙂 ....a niekedy mi z toho sisi-misi 😅 .....ale sme stastni 🙂
tak som rada ze vy takto....nebojovne 🙂

lenkove
24. aug 2010

@smejka
je to už omnoho lepšie, dnes by som žiadneho potencionálneho žiadateľa o adopciu správaním sa môjho dieťaťa nevystrašila a neodradila 😀 😀 dokonca uvažujeme s Yukki a Cairkou, že ak budeme zdravé pôjdeme do Hronca za Miminou na stretnutie náhradných rodín z ANR.. vy nejdete?

a dnes som napr. intenzívne myslela na vašu strechu.. v tom daždi 😕

lenkove
24. aug 2010

@smejka 😵 😵 😵 😵 krásne si užívajte vaše štastíčko 😵 😵 rodinka 😵 😵

smejka
autor
25. aug 2010

@lenkove nejdeme kedze mame podmienky v aute take ake mame 😲 ...ale i to sa uz riesi 😉
a strecha je uz zakryta foliou.....tak uz je to v suchu 😎
a dakujeme 😵
pekny den vsetkym 🙂

akzuzs
26. aug 2010

Ahojte dievčatá a pekný požehnaný večer
Dnes som sa stretla s Majkom s Lenkou a malou Škoricou 🙂 Je taká zlatá a na spapkanie. Konečne som si po asi troch mesiacoch konečne mohla podržať v rukách dieťa lebo toho nášho 14 a pol kilového chlapa radšej nedvíham, teda nevládzem ho dvíhať. Je ešte taká drobná oproti synovi, ľahučká no proste zlatá. A vôbec sa nebála hned ku mne a spokojná.
No ale náš synátor mi urobil dne strašnú hanbu a to v kostole. Celú omšu sme boli v zadu sedel bol ticho aj ked osm ho sem tam musela upozorniť ale inak OK. Išla som na príjmanie a brala aj syna na krížik a nechcel ísť nazad a tak zreval z plného hrdla ako divoch a ja ho hned brala po pazuchu a hybaj vonku. cestou mi zahodil čiapku aj ja s tým bruhom ako stromček ju brala a spotená od hanby ako vyrevuval no hrúza. Našťastie to trvalo asi 10-15 sekund no hrúza. A babky hend ako na strune hlavy na mna a nahlas hovorili ticho ticho a ešte hral aj orgán no hanba na entu
Ale čo už viem že Boh sa nehneval lebo Majko tak reval lebo chcel zostať v predu pri Ježškovi tak preto 😀
Ostatné VS myslím na Vás a zvlášť na Majkusku aby si to mala OK.

janula.k
30. aug 2010

Ahojte 😔 prosim vas, co sa to stalo dnes v tej Devinskej..ja som z toho uplne mimo... 😔 😔
kde ste vsetky? 😕

majkuska
30. aug 2010

Ahojky

Janulka tvoje chlapčiatko je nadherne.
To čo sa stalo dnes v Devinskej je hrozne, ale hrozne smutne.
Akzus ako bola si už na tom UTZ, pevne verim, že bude všetko ok.

No a teraz vam idem podať svedectvo o nas z minuleho tyždňa.
V utorok ma hematolog vystrašil na smrť, tie testy čo vyšli pozitivne su u nas nezvyčajne, jedna by zabila mňa a ta druha menej agresivnejšia, by neubližila ani tak mne ako môjmu babetku. V stredu rano som sa mala dostaviť na infekčne. Manžel mi išiel na cestu do Rakuska, sama s Vanesskou som bola na dne, a šla som spať k sestre. Celu noc som nespala, stale bol vo mne nepokoj. Rano pred cestou do ineho mesta na infekčne, som bola už tak na dne, že ma v tu chviľu napadlo, jeden kňaz a jeho manželka mi raz ponukli, že ak budem mať zaujem, tak maju veľmi dobreho znameho redemtoristu, ktorý robi modlitby sv. Gerarda a tiež dava požehnanie pre tehotne.Tak som sa spojila s nimi, že aby mi dohodli tu modlitbu, že neviem či ma nenechaju v nemocke, ale aj keby ma nechali, tak chcem aby tam za mnou prišiel. No a keď som im vysvetlila čo sa deje, oni boli taki zlati, hneď obvolali kopec kňazov, aj toho redemtoristu, niektori odslužili omše, niektori sa hneď za nas začali modliť.A ešte ma do telefonu upokojili, že sa nemam bať, pokiaľ je to dieťa vyprosene v Litmanovej a my tam chodime, tak Boh nas teraz neopusti, ale aj prostrednictvom takych veci si nas chce ziskať a on ma svoj zamer.Veľmi mi pomohli ich slova, a ja som už pred prichodom na infekčne bola celkom pokojna, neviem ale bola to sila tych ich modlitieb, že som to dokazala tak rychlo odovzdať Bohu.
A predstavte si, aky je Pan Božko milosrdny, a aku veľku silu maju modlitby,na infekčnom mi vyšli testy negativne.Ešte sa dr. zasmiala a povedala, že keby som to mala, tak už som mrtva, alebo dojdem v takom akutnom stave.
A ja som pochopila, prečo mi Boh zoslal taku skušku.Lebo som sa priliš bala a stresovala, že čo a ako to všetko dopadne, niečo ma pichlo a mne už bušilo tak srdce.A takto som cele tie mesiace stresovala svoje babetko.A jednoducho Boh už musel konať, aby som nestresovala svoje dieťa, pretože od minulej stredy som pochopila, že pre neho nieje nič nemožne a viem, že nas neopusti,že nas povedie až do pôrodu a potom ďalej, že ma s nami svoj zamer. A ja mu konečne dôverujem, tak naplno. On to už potreboval urobiť, aby vo mne nastal zlom.

No a včera sme boli u toho kňaza a jeho manželky, dohodli nam stretnutie s tym redemtoristom, modlil sa nad nami (on ma ten dar,sv.Ducha, neviem ako sa to presne nazyva) s vreckovkou sv. Gerarda,dal mi požehnanie.A keď mi išiel davať relikviu, tak mu hovorim, ja ju mam aj tu vreckovku. Nosim ju stale na brušku od toho krvacania, keď som bola v nemocke. Zohnala to moja teta pre moju sestru, keď čakala dvojičky, a sestra mi to hneď dala keď som bola v nemocke.
Chvala Panu Bohu.On je neskutočne milosrdny a modlitby maju neuveriteľne veľku silu, Boh nič neodkladal, ale konal hneď.

smejka
autor
30. aug 2010

@majkuska krasne svedectvo 😔 ...som rada ze ste s babatkom v poriadku.....a ze ty si nadobudla uplnu doveru 😔
janulka ozaj krasneho synceka mas 😵
pozdravujem vsetky 🙂
a v DNV hroza 😔 ...mne tam byva brat s rodinou 🤐

lenkove
30. aug 2010

ahojte!!!
@majkuska veru, krasne svedectvo!!! 😵 Pan je dobry a milostivy a dakujeme mu za vas 😔 😔 drzkaj sa 😔 veru, akzus mala ist na UTZ a aj ona na teba velmi myslela pri nasom poslednom stretnuti, vy ehulky nase 😵
a @janula.k 😔 😔 😔 je to hrozne co sa deje.. modlim sa za pozostalych a aj za vraha 😔 😔 ja som v DNV tri roky byvala a vzdy som ju povazovala za pokojne a bezpecne miesto.. teraz si to uz nikto nebude moct povedat.. ani si neviem predstavit ten strach a beznadej ludi, co tam byvaju.. na mieste obeti mohol byt ktokolvek.. aj my 😔 😔

smejka
autor
30. aug 2010

@lenkove kuk 😎

akzuzs
31. aug 2010

Ahojte a požehnaný upršaný dníček ale aj ten nám dal náš Pán a treba zaň dakovať lebo sa môže stať že sa ho nemusíme dožiť alebo prežiť. Je mi úprimne ľúto za obeťami a je to naozaj pravda že tam mohol byť hocikto 😢 Toto by sa nemalo stávať, ale je to tak.
@majkuska som hrozne rada naozaj a tiež som na Teba myslela v modlitbách a Boh je naozajstné Milosrdenstvo ktoré trvá na veky. Ja pevne verím že naše dieťatko ktoré nám Boh požehnal je tiež zdravé a na to vyšetrenie idem až vo štvrtok po 13tej hodine tak prosím o modlitby a už teraz za ne ďakujem 🙂 Verím Božiemu Milisrdenstvu
Všetky ostatné dievčatá zdravím 🙂

francis
31. aug 2010

ahojte VŽ 🙂
@majkuska super svedectvo a teším sa, že sa to takto všetko krásne Božou mocou vyriešilo a už len krásne tehotenstvo do konca 🙂
Veľmi preveľmi si želám, aby sme tu všetky mohli tiež sa pridať svojimi príbehmi pôsobenia Božých milostí v našich životoch 😅
@akzuzs držím palčeky na štvrtok a čakám na dobrú správičku od vás 🙂
Ja tiež mám vo štvrtok jedno dôležité stretnutie tak mi držte palčeky prosím 😵
Tie udalosti včerajšieho dňa v Ba boli hrozné až mi chodili zimomriavky ale najhoršie sú tie nevinné obete a to že sme známy po celom svete 😔 a hlavne nech sa to už nikdy nestane takéto niečo 😔
všetky vás pozdravujem a aj snažilky a už by ste mohli aj troška nakuknúť 🙂

janula.k
31. aug 2010

Ahojte 🙂 dakujem vam za pochvalu nasho synceka 😵 je to svetielko nasich zivotov 🙂 este keby cez den spinkal, nech si maminka trosku oddychne 😅
Majkuska aj si volala tej hemato, ze co ta to tak strasne vystrasila? Uz mas polku teho za sebou, verim, ze to bude uz len dobre..mas v brusku velkeho bojovnika. 😉 Ozaj, kedy budeste vediet pohlavie? Ja tipujem chlapceka 😉
Akzuzs, myslim na teba a vo stvrtok specialne! 😉
My ideme v sobotu na svadbu, straaasne sa tesim, hlavne na to, ako sa natrieskam zakuskami 😀 ale budem musiet odbiehat domov kojit..
Francis, nech ti stretnutie dopadne co najlepsie, Smejka, Lenka 😵
a kde mame Margi?

majkuska
1. sep 2010

Ďakujem babulky. A ja som ešte nepovedala pohlavie, no ma to byť chlapček. A včera sa znova potvrdil.
Inač včera som bola na screningovom UZV, všetko čo sa dalo zistiť v 20 tt, vyzera byť s našim chlapčekom OK, akurat dosť neisty boli z placenty obidvaja lekari, čo tam boli,lokalizacia je dobra fundus zadna stena,ale vraj sa nepohybuje a jej hrubka je 4,5 cm, vôbec neviem či to je veľmi hruba alebo čo a to, že sa nepohybuje, dufam, že nebude prirastena.A k svojmu dokimu idem až za 2 týždne, aby mi to vysvetlil, tak som zvedava. Verim že to je len ďalšia skuška a musim dvôverovať Bohu a nebať sa.

Akzus aj ja na teba myslim a modlim sa za teba, pevne verim, že tvoje babetko je zdravučke a všetko bude na UZV dobre.

Janulka k hematologovi idem 17, septembra, ale ako sa poznam, už sa k tomu vraciať nebudem, lebo som rada, že to dopadlo ako to dopadlo.

francis
1. sep 2010

ahojte 🙂
@janula.k ďakujem a dúfam, že to zajtra dopadne ako má 🙂 s Božou pomocou 😉
krásny dník všetkým VŽ 🙂

janula.k
1. sep 2010

@francis a neprezradis o co ide? 😉
@majkuska juchuuu tak predsa chlapcek a pekne meno ste vybrali 😉

meduela
1. sep 2010

@majkuska držím palce