Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

smejka
autor
19. dec 2009

janulka krasne narodeniny a coskoro vonave babatko v naruci 😵

smejka
autor
19. dec 2009

lenka krasne zamyslenie....maria to naznacila...ty si doplnila.....VS su na rovnakej vlne 😉
ja si tiez pripadam v poslednej dobe ako Zacharias....uz taka ze velmi neprosim....ze uz neverim akokeby v zazrak....ale ja CHCEM verit....obnovit tu nadej 😔

lenkove
19. dec 2009

Smejka
ahoj...
ja som prave v stave, ze som presvedcena o tom,ze Pan sa stara o vsetko.. a ja som potom leniva 😅 to je tiez pokusenie ☹
Panova nadej sa skryva na najnepravdepodobnejsich miestach 🙂
drzim nam vsetkym palceky a modlim sa, nech nam Pan nadeli rovnaky zazrak ako Zachariasovi.. 😵

smejka
autor
19. dec 2009

lenka ved hej....ja som tiez v stave ze Pan vie co potrebujeme ze da....a ze naco mu to budem stale opakovat dookola....tak prosim iba tak....podla mna povrchne....no mozno sa to po zajtrajsku zmeni 🙂

lenkove
19. dec 2009

Adka
... to sa zmeni, zmeni, verme.. 😔

smejka
autor
19. dec 2009

ale i ked neviem prosit niekedy a je mi tazko tak citim ze niekto iny prosi...a tak som vdacna za takych anjelov....za vas....i za tych ktorych nepoznam.....naozaj to vedomie velmi pomaha 🙂

janula.k
19. dec 2009

Ahojte kvetinky, 😵 dakujem vam za gratulacie k narodeninam 😵 😵 u nas krasne snezi a ja ako zimne dieta som si vzdy priala na svoje narodeniny sneh 🙂
aj u nas sa pecie a ja stale nieco ochutnavam, chrumem, maskrtim..mam pocit, ze do porodu priberiem este aspon 5kg..
Lenuška a Smejuška mam z vas taku radost 😵 😵 😵 o chvilu tuto temu rusime a zakladame veriace maminky... 😉

janula.k
19. dec 2009

jeej a zdravim aj Pahulku! 😵 Pahuli, napis nieco viac!!! 😠
Riska, super ze malinke je v poriadku, o chvilku uz budes citit prvy kopancek 🙂
Maria, teda ty si kočka na tej fotke 😉

janula.k
19. dec 2009

a chcem sa opytat..tie co ste uz rodili..je to normalne, ze sa este vobec necitim na porod? ziadne tvrdnutie bruska, kontrakcie..nic 😕 Moja babka hovori, ze to moze prist z minuty na minutu 😅 😕

maria1610
19. dec 2009

Kocky dakujem za kompliment - vcerajsie self foto, nech tu v decembri nestrasim s odhalenymi ramenami ako na tej predoslej fotke 🙂

danka24
19. dec 2009

ahojte, janulka vsetko najlepsieee k tvojim kraaasnym narodeninkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmm velaa zdravia,stastia,lasky, boz. milosti a nech mas pohodovy porod a nech malicky je dobrucke babatko nech nieje maly cickos a nech mas vela mliecka 😵 😵 cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuukkkkkkkkk cicka 😵 tvoje cicky 😀 😉

danka24
19. dec 2009

maria si fakt velmi pekna a fotogenickaa na tej fotke a krasne povzbudenie ti dal knaz 😉 😵

janula.k
19. dec 2009

no maria, mne to aj vrtalo hlavou, ze ti nie je zima s tymi odhalenymi ramenami 😝

janula.k
19. dec 2009

danka 😀 dakujem 😵 jasne, ze aj nas maly bude cickoš, vsak po kom asi 😀

danka24
19. dec 2009

janulka tak som zvedava.. dnes od rana myslim na teba ze mas dnes narodky a az teraz som sa dostala k pc .. 😒

janula.k
19. dec 2009

danka, ja viem, ze na mna myslis 🙂 a babatko je prvorade 😉 uz sa vyšiva Klarke kosielka na krst?

danka24
19. dec 2009

janka no to neviem to ma na starosti Krstna 😉 idem off vyuzit ze babo spi konecne dlhsie nez 20minut 😉 cmuuk cicka

mimuska77
20. dec 2009

Caute babule,ja si Vás poctivo čítam a tak mám o Vás trošku "prehľad" chcem sa k Vám pripojiť aj my s mm túžime veeeľmi po bábenku tak ked sa budete najbližšie modliť za budúce tehule tak sa k Vám pripojím 🙂

muska30
20. dec 2009

janulka,
to je dobre, ze zatial nic necitis, lebo potom ked pridu porodne bolesti, budes vediet, ze uz musis ist do porodnice
🙂 dolezite je, aby si citila, ze sa maly hybe, keby si necitila pohyby, vtedy chod rychlo do nemocnice 😉

prajem peknu 4. adventnu nedelu 😉

janula.k
20. dec 2009

krasnu nedelu vsetkym 🙂
ja som prave prisla z kostola, hovorila som si, ze tam asi dlho nevydrzim stat, lebo som ratala s tym, ze uz bude vsade obsadene..a predstavte si, nasli sa este dve volne miesta..tak sme si sadli aj s mamou.. 🙂 tak som taka rada, ze som mohla byt na celej omsi.
Zajtra mam poradnu..uz sa rozhodne co so mnou...tak vas z hlbky srdca prosim, myslite na nas, nech sa lekari rozhodnu spravne. 😔
mimuska, babulky sa modlia kazdy pondelok o 22, ja sa pridavam, len ked este nespim 🙂 a ked pozeram, kedy chodis spat ty, tak sa kludne mozes pridat 😅

janula.k
20. dec 2009

muska dakujem za radu 🙂 maleho citim, aj ked uz menej ako pred tyzdnom-dvomi, ale asi tam ma uz malicko miesta.

akzuzs
20. dec 2009

Ahojte maminy, tiež som veriaca a tiež som teraz prišla z kostola. Máme síce malého krásneho synčeka, no od januára 2010 by sme chceli od Pána Boha "kúpiť " druhé tak by som sa rada k vám pridala. Keď sme po svadbe chceli dieťatko, tak nám to trvalo rok ale nakoniec predsa.Presne do roka a do dňa. 😀 😀 😀 Takže opäť budem snažilka. 😉 Dúfam, že tentokrát to nebude tak dlho trvať. No chcela by som sa s tým s niekym podielať. Teda okrem manžela a Boha 🙂

janula.k
20. dec 2009

akzuzs, vitaj medzi nami a kludne pis pis pis 🙂

margarita
20. dec 2009

akzuzs vitaj, budeme sa modlit aj za vase druhe, a za vsetky ine prve 😉

janulka - tak dodatocne aj odomna vsetko naj naj naj k Tvojmu svatku, a k Tvojej otazke o porode : ja som nemala ani poslickov, ani kontrakcie ani pocit, ze uz mam rodit 😀 keby mi ten porod nevyvolali, mozno som tehu doteraz 😎

danka - ze pozdravujem krstnu, nech pekne vysije a dobre pokrstite 🙂

suzzika - kajam sa tu pred celym pritomnym kolektivom, ze som Ta nespomenula v mojom ostatnom maxiprispevku, ale akosi som reagovala "len" na to, co kto napisal od mojho posledneho prispevku, a preto sa stala tato trestuhodna nedbalost, moja vina, moja vina... 😔 😔 😔

verim vsak, ze smejka, lenka, riska, kaki,violoncielka, skorki, maria, mimuska, lucetta,muska, pcolka...a ostatne 😉
mi to tentokrat prepacia 😉

inak aj ja som bola este v piatok na spovedi a tiez mi mooooooc prospela a pomohla.
vsetky zdravim a prajem krasnu mrazivu nedelu

akzuzs
20. dec 2009

Ďakujem kukám, že Tebe sa to kráti a potom už nebudeš 2v1. Tak bude to chlapec a ako sa bude volať. My s mužom sme hneď vedeli. Mariián nielen po mojom ocovi, ale je to ženské meno od Mária.Dievčatko sa malo volať Anička. Teraz budeme len dúfať, že si to snáď zopakujeme, lebo je to to najkrajšie. Už sa tešíš? Máš všetko prpravené? Prepáč, že sa tak vypytujem, ale neako nemôže sa ubrániť nadšeniu narodenia nového života, som taká. Dlho ste sa snažili? Ja dúfam, že to nebude teraz tak dlho trvať, lebo by som sa nechcela vrátiť do roboty, ale s tým sa nedá kalkulovať. Človek mieni a Pán Boh mení

janula.k
20. dec 2009

margi dakujem, mam pocit, ze keby nemam cs, tak idem v tvojich slapajach 😀 a super nove motto mas 😵
akzuz, jasne, ze sa na chlapceka tesime,..nevieme sa dockat 🙂 Pripravene neviem ci mam vsetko, ale ja som uz pripravena na 110 %. No a cakali sme na nho 3 roky 🙂 A veru pravdu mas, neda sa kalkulovat s Bozimi planmi 😉

janula.k
20. dec 2009

jaj a este toto som vam chcela napisat, v piatok pred spovedou som sa isla este pozriet na vianocne trhy deti z cirkevnej skoly a stretla som tam mojho kamarata farara. Akurat kupil od tych deticiek takych pletenych anjelikov a jedneho mi dal. Zavesila som ho malinkemu do kolisky a mam z toho taku radost 🙂

a tento link som od neho dostala na mail, kratko pred spovedou..mozno vam posluzi na lepsie spytovanie svedomia 😉

http://www.svetlozivot.ichtys.sk/view.php?cislo...

skorki
20. dec 2009

Ahojte babulky,

Aj ja zelam krasnu nedelu. Dnes bolo aj tu v Ba skutocne mrazivo, ale nadherne svietilo slnko. Vybehla som len na skok - zohnat burizony, lebo som chcela robit karamelovych jezov. Vonku chodili ludia so stromcekmi pod pazuchou, predavali sa kapre, vetvicky, imelo...taka krasna atmosfera...My uz mame stromcek - malinko v predstihu, len my si ho moc neuzijeme, ked sme cez sviatky prec. Tak som taka stastna - a cele si to vychutnavam. 🙂 Tesim, tesim, strasne sa na tie sviatky tesim... 🙂 🙂 🙂
Janulka, drzim palce a budem chodit aj cez sviatky mrknut ockom kazdy den, ci je uz Vase chlapciatko na svete. Je to za krasna odmena za tie tri roky. 🙂
Akzuzs, Mimuska - vitajte. Margi, ako je otcovi? Citi sa lepsie? Pustia ho na sviatky?
Myslim na Vas - /tehulienky, maminky aj snazilky/ a prajem krasnu nedelu.
Opatrkujte sa a uzite si predvianocnej pohody.

skorki
20. dec 2009

No tak som tu opat - vratili sme sa z omse. Bola dnes krasna kazen. Knaz rozpraval o spovedi. Vraj mal dve zaujimave skusenosti. Najprv prisla babicka - asi osemdesiat rocna. Spovedala sa - vraj ona je uz stara, vraj sa snazi byt len dobra, vsetci ju maju velmi radi a ze ona ani nevie, z coho by sa mala spovedat, lebo ona ani hriechy nema. Potom prisla podobna babicka, ktora povedala - som uz stara a hlupa. Vela si toho nepamatam, lebo zabudam. Nespominam si uprimne na nic, z coho by som sa mala spovedat. Ale viem, ze som hriesna, a ze potrebujem milost od Boha. /... 😵 .../
Tak len tolko som chcela. Idem trosku piect. Pa 🙂

riska
20. dec 2009

ahojte, aj my už mame stromček postavený a aj výzdobu hotovú, kedže 25. tiež ideme preč, tak si to užívame 😵
piecť sa chystam až zajtra, aspon sme to cez vikend nepojedli 😀
vitam nove dievčatá a "staré" zdravim 😀 😀