Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

kaki
27. feb 2010

Margi, ja viem ze Kristinke je akoze jedno ze jej prajeme vsetko najlepsie k narodkam.
Ale urcite to ma blahodarny ucinok na nu. Takze aj odo mna Kristinka vsetko najlepsie 😵

lucetta
27. feb 2010

ahojte,
margi, tak to uz je rok, no to je sila a Kristinke vsetko len to najlepsie 😉
vsetkym pekny zbytok soboty i nedelu 😉

janula.k
28. feb 2010

Ahojte 😵
tak v prvom rade, aj ja zelam Kristinke vela zdravia a veselych zazitkov a do roka surodenca 😝 😵
My sme mali vcera veelmi tazky den, Branko mal bolesti bruska a problem vykakat sa,..cely den plackal a nechcel jest, uz som sa zacinala bat, ze je to nieco vazne, ale vyriesila som to nakoniec teplomerom a bolo dobre 😅
Inak vam chcem uz dlhsie napisat, ze mam problem so svojou svokrou, odkedy sa maly narodil...nechcem to tu moc rozpisovat, ale som z nej nervozna...a chcem sa modlit za to, aby to tak nebolo, ale neda sa mi...zly duch ma ovlada. My totiz stale byvame u mm rodicov, kym nepostavime dom a je to veru dost narocne...neviem co mam robit. ALE, dnes mi dal Boh silu a porozpravala som sa o tom s mm, nevedela som, ako bude reagovat, no zobral to dobre. Naozaj je komunikacia zaklad pre dobre manzelstvo...

jaj a dostala som menzes prvy po porode...som myslela, ze dostanem az ked prestanem kojit. No je velmi slabucky, staci mi jedna intimka na den..viac menej mam krv len na papieri po toalete. Je to normalne?

margarita
28. feb 2010

V Kristinkinom mene vsetkym vam dakujeme za mile priania, ako pise kaki, ze Kiki je to zatial akoze jedno, to sice hej, ale ked hockomu prajete dobro, to sa nestrati a este sa aj (casom) vrati naspat k vam (to dobro, myslim) 😉
Takze este raz vdaka.

janulka, ja by som brala toho surodenca do roka, vsetkymi desiatimi 😀 len my tiez mame v plane stavat a ja si dalsie tehu v jednej izbe s muzom a dietatom neviem celkom dobre predstavit, a tiez, co by tak nasa teta prenajimatelka na to asi povedala... 😒 toz asi skor najpr zasadime ten strom, snad aj postavime dom...a uvidime, co bude dalej 🙂
s tou svokrou ma to mrzi, ja som rada, ze my byvame sami od rodicov, ono to fakt vraj nerobi dobrotu velmi pod jednou strechou. To je super, ze Tvoj mm je na tej spravnej strane 😉

lucett, napadlo mi, ze ci nezistovali pricinu tej posahanej imunity, mne tak vtedy raz vytestovali chlamydie, a po ich prelieceni uz bolo fajne. a odkedy nemam krcne mandle, tiez som nebola vazne chora, ani nepamatam 😎

margarita
28. feb 2010

elizka - mozno Ti to robili vramci genetiky, ale to musi byt speci vysetrenie na trombofilne markery, ak to nemas v sprave, mozno to nerobili, neviem. mne ine ako toto nerobili, takze mozno som aj iny genovy mutant, a len zijem v blazenej nevedomosti 🙂

janul - menzes po porode je ako vsetko indi-vindi, poznam baby, co dostali hned 6 tyzdnov alebo az 2 roky po porode prvy..a prvy bol slabsi tusim aj u mna, ale nie som ista 😀

kaki
1. mar 2010

Halo 🙂
Ahojte, ako sa máte?
Riska, Ty dovolenkuješ naplno? 🙂
Smejka, čo je nové? Ozvi sa.
Violončielka, vlak už počujem 🙂? Dobre sa mi to zdá?
Skorki, dúfam že si už zdravá ako repa a Helikopotvora je už preč.
Lucetta, ako posiľnuješ imunitu?
Margi Ty určite brázdiš ulice veľkomesta 🙂 Veď keď je takéto počasie aj ja by som pobrázdila 😉. Ale nemám "plúžik" 😀
Elizka, tento pracovný týžden zasa nejako zvládneme a bude víiiiikend 😵.
Carmenuska, už si v práci? Si zdravá? Dúfam že je všetko OK.
Rybka, aký bol víkend? Dobiehate zameškané?
Suzika, Ty sa postíš od koníka? Kde si?

Veľmi na všetky myslím... 🙂
Dnes máme šiesty deň z deviatnika pre naše VT a ich štastné pôrody. 🙂

violoncielka
1. mar 2010

Ahojte babule
v prvom rade velke gratulujem a 😲 pre Kristinku....wau to uz ubehol rok????

My sme boli odcestovani u svokrovcov....tak sme si celkom dobre oddychli, som mala so sebou aj lyze , ale bolo nebezpecenstvo lavin, tak ma mm nepustil lyzovat ☹ .

Kaki aj tebe sa to krati....
ano uz by mal ten vlak kazdu chvilu dojst...uvidime , ci ten spravny 😵

Janulka, aj ja som si vzdy myslela , ze az po odkojeni...ale ako tak pocuvam opak je pravdou.

Riska a slubene foto?

mimuska77
1. mar 2010

Caute babule všetky pozdravujem a inak Riska dosť skoro mi došlo,že mini Margi je Tvoje krsniatko,čo? 😉

Margi inak Kiki(Kristínka) krásne meno tak ako aj Emuška... 😉

Jani,no to máš fakt pravdu s tou manželskou komunikáciou,aj môjho m som to musela "naučiť",kedže ja som výrečná až až,ale ide mu to a uplne inak sa nám riešia veci jak ked niečo nie je rozpovedané 😉 😉 😉
Držím palce,aby sa to so svokrou dalo do poriadku 😅 😅 😅 nech Ti dá Boh silu a vnuknutie na vyriešenie 😵

Inak na Vás všetky myslím v modlitbách deviatnika za VT a ich šťastné pôrody!!! 😵

rybka13
1. mar 2010

Happy birthsday to you, happy birthday to you, happy birthday dear Kitty, happy birthday to you. 🙂 🙂 🙂
Vela zdravia stastia, vela zdravia stastia, vela zdravia mila Kristinka, vela zdravia stastia. 😀 😀 😀
praju Emuska a teta Rybka 😀

Krasny slnecny a veterny den vsetkym 🙂

rybka13
1. mar 2010

no teda dievcata, som nas nasla az na 3 strane, co je? utlm? 😒 🙂

rybka13
1. mar 2010

darla, margi, vy chodite tak medzi 22-23.00, kde ste? 🙂

rybka13
1. mar 2010

tak uz secky spite, tak dobru noc 🙂

maria1610
2. mar 2010

Ahojte 🙂 boli sme skoro cely tyzden prazdninovat u nasich, tak sa ozyvam az teraz - dodatocne Kristinke vsetko najlepsie k 1. narodeninam 😵
Maminky - v casopise Mama a ja je nasa Danka 😵

lenkove
2. mar 2010

Dobre ranko
ja som chcela napisat o Danke 😀 😀 😵 😵 su tam zlatuckeee.. a je tam aj nas Maznacik 😵 😉
aj ja zelam Kitty vsetko najlepsie, jej, ako vcera keby to bolo!!! Nech je stale stastna, zdrava a vesela! nech ju Pan zehna a nech MU robi svojim zivotom radost!

muska30
2. mar 2010

ahojte,
aj my sme prazdninovali, boli sme u babky. Deti si uzili posledne zbytky snehu 😉

pripajam sa ku gratulacii Kristinke a prajem jej vsetko najlepsie k narodeninam, vela zdravia a nech robi radost svojim rodicom 😵

muska30
2. mar 2010

lenka,
ako sa ma Ivanka? Ma uz svoj rezim, spinka dobre?

slinti
2. mar 2010

pozrite:

http://www.stv.sk/videoarchiv/relacia/reporteri/

príspevok Najlepší záujem

janula.k
2. mar 2010

ahojte 🙂 musim to tu oprasit, vsak sme zapadnute na 3.strane!! 😠
Margi, teta prenajimatelka vam ma co kecat do poctu deti??? 😝 dobri ludia sa vsade zmestia! 😵 ja by som dalsie babatko chcela do roka a do dna bez problemov a tiez nemame este vlastne byvanie... 😒
Rybka ako sa mate? 😵
Mimuska dakujem a u nas to je velmi podobne, ja tiez vsetko rozoberam a vela rozpravam a moj mm skor naopak a tiez ho to musim ucit 🙂
Violka, starostlivy muzicek, dobreze ta nepustil na svah! 😉
Leni, ako sa mate s Ivankou? je to drina co? 🙂

my sme boli dnes ma poradni, Branko ma 5650g, predbehol aj Klarku 😝 😝 😝 😵
ozaj, Rybka, Danka a ostatne maminy,..ponukala mi doktorka take ockovanie proti nejakej hnacke..zabudla som nazov a cele by som si to hradila ja...viete o tom nieco? ja nechcem maleho davat zbytocne ockovat, ked to nie je povinne...ale neviem 😕

riska
2. mar 2010

ahojte, veru, sa to tu flaka v posledných dnoch 😲

ale ja som už tiež na dovolenke a mm ma teraz tiež par dni dovču, tak sa mu viacej venujem... chodime po obchodoch a tak 🙂 ale myslim na vas všetky 😵 😵

janula.k
2. mar 2010

Riska ahoj 🙂 takze uz ti skoncila pn? aj pojdes k Holanovi, ci si si vybavila vysetrenie niekde inde? a co pekne kupujete? kocik a vybavicku uz mate? 😉

danka24
2. mar 2010

ahojte ...
janka nie ziadne take ockovanie nieje povinne aspon o tom neviem..my sa mame dobre len akosi cez den nieje cas na MK a vecer nevladzem.. MM isiel na sluzobku na 3dni tak je nam trosku smutno ale co uz.. Klarka uz spinka 😵 a KIKI prajeme krasne narodeninky a hlavne vela zdravia a aby ju rodicia posluchali 😀
Maria a Lenka vy ste riadne spijonky 😀 ale dakujeme 😵

pozdravujem vsetkyyy a myslim na vas 😵 😵

margarita
2. mar 2010

janulka, moj kamarat to pozmenil na "vela ludi sa vsade dobre zmesti"...(povodne to bolo o bratislavskom autobuse c.39, pre znalcov 😉 )
co sa tyka dalsieho dietatka do roka a do dna, teraz mala Kiki rok a naozaj si nedokazem predstavit mat tu niekde (asi na chodbe alebo v kupelni) dalsieho kojenca. A nevyhody jednej jedinej izby su napr. aj v tom, ze sme teraz vsetci 3 chori, a virusy tu lietaju jedna radost 😖 nastastie, Kiki uz nema tych 38, ale je cela mrzuta a spava 😉 ja som polomrtva a znicena, takze janulka, ak chces, prid pozriet a myslim, ze pochopis, preco to xeme takto...

dakujem vsetkym za gratulacie Kiki, esteze aspon tie oslavy sme stihli zdravi a lazaret prisiel az teraz 😎

myslim na vsetky, papa
Margi

danka24
2. mar 2010

margi skore vyliecenie vam prajeme a nech ten lazaret tak ako rychlo prisiel nech aj odijde 😉

darla27
2. mar 2010

Rybka, Darla ma teraz posunuty harmonogram vsetkeho, spavat chodi uz o desiatej. 😀
Rozhodne na vas vsetky myslim, napriek tomu ze nejako neprispievam, som tu s Vami. 🙂
Moja vecierka sa pomaly blizi /22,00 😀 /a nepredpokladam ze tu niektora ste, tak sa lucim a prajem dobru noc. 😉

danka24
2. mar 2010

Dobru nocku 😵

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bettynka222
3. mar 2010

ahojte 🙂

elizka to je blbe s tým spg ☹ určite zajdite za urologom. čo sa týka vyšetrení z genetiky, ja som na takých nebola (vidíš jani, ja chodím len hemato a imunologovi, v generuje zaostavam 😀) ale treba pozrieť čo ti vysetrovali. Ak ti vysetrovalivsetko možné okrem mutacii, tak to treba ešte vysetrit.

darla pocuj, skoc k obvodakovi nech ti predpise listovku a injekcie B12. ja som to aj s femibionom brala už pred tehu a od zistenia tehu aj nagne B6. listovka potrebuje B12 na metabolizovanie. spytaj sa margi, ona na týchto vitaminoch odchovala kiki v brušku 😵

jeeeej margi gratulujem malej slecne k rociku 🙂 rybicky sú najlepšie 😵 inak sestra má narodky deň po nej 😀

jani tiež byvame u svokrovcov ešte a dúfam že to so stahovanim stihame, lebo teda neviem ako by som to tu zvládla s babom. ale u mamy by to bolo to iste- všetko by mi chcela vysvetľovať, o všetkom rozhodovat 😒 a to si teda skoro prišla na to že komunikácia je základ manželstva 😀 s mm treba vždy všetko predebatovat hneď 😉
jani to ockovanie nie je náhodou proti rotavirusom? sú na to všade reklamy 😀

ahojte vsetkyyyyy idem ďalej spať 😀

smejka
autor
3. mar 2010

ahojte
kristinke vsetko naj....nech je zdravucka a rodicom robi kopec radosti 🙂
vsetky vas pozdravujem a prajem pekny slnecny den 😵

muska30
3. mar 2010

ahojte,
slinti, vivien, ta reportaz sa mi nedala pozriet, mam starsi PC a nie je tam zrejme ten prehravac 😒

janulka,
to ockovanie je proti rotavirusovym hnackam, su dost caste pri malych detoch a su aj nebezpecne 😒 ale ja som moje deti nedala zaockovat, nastastie nas to obislo 🙂 ved aj tak maju dost inych povinnych ockovani 😉

margi,
prajem vela zdravia, nech ste cim skor zdravi 😉

riska,
uz kupujes vybavicku, alebo tehuoblecko pre seba?

pcolka,
ako prazdninujete?

smejka, danka, bettynka, darla 😵 😵 😵

janula.k
3. mar 2010

dobre ranko 😵
danuska a klarka ahooojte 😵 teeda, klarka uz taha 4.mesiacik 😎
Margi, mrzi ma, ak som sa ta dotkla, ja som to nemyslela zle..nechcem tu mudrovat, ja si viem predstavit, ake to je zit v jednej izbe..ved my tiez zijeme v jednej izbe a este aj so svokrovcami 😒 a nech ste skoro zdravi 😔
Bettynka, ano ockovanie proti rotavirusom...su to dve davky, jedna stoji 1700sk a je to teda nepovinne..mame sa rozhodnut ci to chceme. Ja neviem 😒
smejuska aj tebe pekny den 😵