Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

janula.k
3. sep 2009

cicka ty čuš 😀

danka24
3. sep 2009

ok cicuš ako si prajete 😀 😀 😀 🤐 🤐 🤐

elizka
3. sep 2009

ja typujem, že by to bol konečne chlap?????????? 😉

elizka
3. sep 2009

opravujem .....netypujem, ale tipujem 😀 😀 😀

violoncielka
3. sep 2009

Ahojte zienky
Janulka tak som rada, ze ste doma. Kedze je jasne vidiet pohlavie babatka tak ja tipujem ze to musi byt predsa chlap 😉 a meno Juraj 😵

Lenkovie takze pozdravujeme a ked sa vratite na tom somarikovi, nemusite ani domov chodit- zajdite rovno do Betlhema 😉

Danka ahoj 🙂 ako sa mate?

Pozdravujem aj ostatne babenky, Carmen obdivujem vas , Seka to musi byt uzasny pocit (ja by som kludne vedela prijat cudzie dieta, ale mna by uplne dorazili uradnici a to nehovorim o tom , ze v Italy je to 100 krat horsie) Suhlasim aj s faktom, ze kto naozaj chce , neda sa zastrasit ani tymito prekazkami ....Takze my sme asi este nedospeli do stadia 100% chcenia 😒
Kaki ahoj ty vinova skoromama 🙂 😀

violoncielka
3. sep 2009

betlehema 😉

danka24
3. sep 2009

ahoooj vcielka moja mame sa dobre kopkame a rastieme poriadne uz nevladzeme tak ako pred mesiacom 😀 ale to sa dalo cakat 😀
ja tipujem dievcatkochlapec 😀 😀 a meno neviem 😀

violoncielka
3. sep 2009

Nuz Danka ty potvorka sa ti smeje coooo??? 😀

danka24
3. sep 2009

vcielka jasne ze sa mi smeje 😀 😀

kaki
3. sep 2009

Janulka ja hádam dievčatko 😵 a bude sa volať Zuzanka.
A ak náhodou chalan tak myslím že Daniel.

kaki
3. sep 2009

Elizka... hrozne sa mi pracuje dneska.... Nejaká chrípka si ma chňapla 😝 , herpes cez pol huby... 😠

Ale inak som v pohode 😉 Akurát sa viacej šetrím a viac oddychujem, lebo ani nevládzem inak 😀

elizka
3. sep 2009

kaki, to mi je veľmi ľúto ☹ ....pekne sa polieč a potom hor sa do práce......koniec roka je ešte ďaleko 😀 😀

janula.k
3. sep 2009

nóó sledujem tipy sledujem...vecer vyhodnotim 😉 😎
violka, kaki co mate nove? či šecko po starom? 🙂

janula.k
3. sep 2009

jej a na elizku som zabudla 🙂

elizka
3. sep 2009

ahoj janula....prezraď čo to bude, ja tu už večer nebudem a do zajtra to nevidržíííííííííííííííím 😀

kaki
3. sep 2009

Elizka ta pustiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀

elizka
3. sep 2009

čo mi potom povie mm, keď pustím 😀

kaki
3. sep 2009

že si Ťa pripustí aj on? 😉 😀 😵

elizka
3. sep 2009

to on rád 😉

kaki
3. sep 2009

Ešte že sú tý naši manželia prístupní a prípustní 😀 😀 😀

elizka
3. sep 2009

čo by sme bez ních robili 🙂 😉

kaki
3. sep 2009

Inak mám na Vás otázočku.
Nemáte niekto náhodou vo svojich záhradkách alebo tak Kapucínku väčšiu a Rakytník rešetliakovitý?
To si máme zohnať nám poradila teta bylinkárka... a akosi to nikde nemajú...

kaki
3. sep 2009

Elizka bez nich by sme boli hotové jak lokše 😀 😀

janula.k
3. sep 2009

elizka, ved prezradim a ty urcite vydrzis 🙂 kaki, kapucinku je problem zohnat? A pytala si sa aj v tych specializovanych predajniach na bylinky? Ja som si vsetky taketo "problemove" bylinky zhanala cez znamu v lekarni..vsetko mi musela objednavat..

kaki
3. sep 2009

Janulka, ja neviem či je to všeobecný problém zohnať alebo iba môj 😉
Zatiaľ som nezohnala.
Ale ja sa nevzdám 😀 Len nechcem nazačiatok vyčerpať všetky možnosti, lebo čo by som robila namiesto zhaňania biliniek?
Asi by som ich musela piť 😉 😀

elizka
3. sep 2009

kaki, tieto nepoznám, daj niečo ľahšie 😀 ...a na čo pomáhajú?

muska30
3. sep 2009

Ahojte,

Janulka, tak ja Ti tipujem chlapceka, ked ste to tak jasne videli. Ja ked som cakala syna bolo dobre vidiet pohlavie. A ked som cakala dcerku, tak sme sa to dozvedeli neskor. Dievcatko horsie vidiet a este byva aj hanblivejsie, nechce sa ukazat 🙂 A meno, mozno Jakub? Teraz je dost oblubene. Tiez som si odlezala par tyzdnov v nemocnici na infuzkach, pomohli aj mne, lebo mi tvrdlo brusko.

Margarita, uz zacinate s prikrmami? Moja mala si nevedala zvyknut na lyzicku, ani jej nic nechutilo okrem mojho mliecka, trvalo nam mesiac, kym sa trosku rozjedla. Ale teraz uz spapa skoro vsetko.

muska30
3. sep 2009

Elizka, kaki, violka ahojte, no o bylinkach neviem ani ja nic ☹

kaki
3. sep 2009

No ja som teraz za múdru 😀 (aspoň pre seba)
Rakytník rešetliakovitý je prosím Vás pomocný proti alergii (mo má teraz mm)
a Kapucínka väčšia je proti infekciám a podobne... že vraj ako prevencia pri chlamídiách....

elizka
3. sep 2009

aha, zase som múdrejšia, aspoň trošku 😉