Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

riska
11. nov 2009

skorki, držim zajtra palce do GF, som zvedavaaa, čo ti povedia 😉

margi, moja reč, kupovať darček mm - hotová katastrofa 😎 suzzika, kde si? porad!

darla, čaf 😵

lenkove
11. nov 2009

ahojte
pozerali ste modre z neba 😀 ?

violoncielka
11. nov 2009

Baby ved dajte klasiku pod stromcek: ponozky a kravatu 😀 😀 😀 . Ja som minuly rok kupila nadherny otvarak na flasky (ale taky fakt supersky) mm bol rad. Tento rok neviem....mozno by som ho mohla konecne zapisat na tanecnu (ale aj so mnou!!! 😀 😀 😀 )

muska30
12. nov 2009

ahojte,

darla,
som rada, ze si sa ozvala 😵

skorki,
vitaj naspat medzi nami 😵

violka,
mm dostane na Vianoce nieco prakticke, mozno penazenku 😀

suzzika,
co dostanu pod stromcek Tvoje dievcence?

muska30
12. nov 2009

azalka,
tak uz mas po tom, teraz oddychuj a neskor sa babo podari 😵

prajem pekny den, konecne neprsi 😵

kaki
12. nov 2009

Ahojte prišla som Vás aj dnes pozdraviť 🙂
myslím na Teba Azalka, aby si sa dala skoro dokopy a aby sa aby ste dostali bábo 😵

Lenkove pozerala som modré z neba aj s mm a ten hovoril hneď že toto by teda nezvládol...☹
Ale ja si seba viem takto predstaviť.... 🙂 Ale Boh vie akého mi vybral manžela a vie čo je pre nás správne.
A starať sa o deti srdiečkovitého typu nie je asi pre každého...

Darla a čo to naše duchovné cvičenie? Stále sa snažím zohnať nejaké infošky, ale zatiaľ ma nič nechytilo za srdce.

Violončielka, aj ja som zástancom klasiky - darčeky (napr. ja plánujem tento rok mm kúpiť flanelové pyžamo na gonbíky 🙂) a ešte niečo tvorivejšie čo netuśím 🙂

Bettynka. Ako sa máš? a Tvoje srdiečka???

Elizka, no chápem Tvoje rozhorčenie na zbitočné "preháňanie sa" k lekárom ☹. Toto je jedna z vecí prečo si pripadám ako číslo a nechcem tam chodiť. ☹

Seka, ty toľko nepracuj... Treba aj trochu kľud. A na tvojho manžela myslím v modlitbách.

Tehulky naśe, čo nové? Danka ešte nič?
Tehulky naše, ja som sa začala intenzívne za Vás modliť... Už prihára 😵

Smejka, na Vašu malinkú myslím tiež. A páči sa mi ako si to oddane napísala, že to nechaš na Neho. Aj ja som mala taký rozhovor a fakt som ho úprimne poprosila že nech sa o nás postará. Že som popletená a že neviem čo odomňa čaká.... Takže uvidíme, či sa mi oči otvoria 😉

Riska, Ty akosi málo píšeš. Chceme viac...
Margi ten Tvoj link sa mi páči 😀.

A pre všetky: čo keby sme sa už zasa stretli? Donesiem lentilky.

azalka22
12. nov 2009

dievcata, ktorym vam robili laparku s prefukmi, ako dlho ste krvacali? ja iba tak 1 den slabo no a dnes som asi dostala ms [o 3 dni skorej], len som z toho zmatena. nic ma neboli...

lenkove
12. nov 2009

Kaki
ved jasne, ze to nie je pre kazdeho 🙂 Profi nie je ani pre mna, to je pre silnejsich ludi 🙂 Ale J. a K. su velmi prijemni a deticky jednoducho krasnucke. Mna dostalo, ked v studiu po vystrajajucich prisla babi a oni ju chceli... tak toto v DD nehrozi... mat mami tati a k tomu aj babi 🙂 ale aj v DD boli sikovne a pekne deticky, len smutne.. 😔ako sa vesali na kazdeho.. ako nemali vztah vytvoreny,presne ako K. hovoril..

muska30
12. nov 2009

lenka,
aj my sme pozerali Modre z naba, mne bolo az do placu, bolo mi luto tych odlozenych deti 😢
ale ti ich nahradni rodicia sa o ne pekne starali 😉 chapem, ze potrebuju plienky a prebalovat 20 krat za den, to da zabrat 😅 ja malu tiez asi tak 5 krat za den prebalujem 😉

kaki,
mozno by aj Tebe este nejake vysetrenia, pripadne operacia pomohli 😉
ked som bola tehu a potom pri porodoch, tiez som zazila vselijakych doktorov a sestricky, a bolo to pre zenu aj dost neprijemne, ale tak musela som to vydrzat pre nase deti 😉

azalka,
ked Ta nic neboli, tak je asi dobre 😵

kaki
12. nov 2009

Muska, ja neviem. Asi som blbá.... Ale nemyslím že lekári a operácia sú moja cesta 😔
O to viac prosím Boha o otvorenie očí.

Lenkove mne by sa to pozdávalo, ale nie je to len o mne 😉

A ešte jedńu nádhernú správu mám 😵
Budem krsná mama 😵 malej Viktórie 😵 To ma dnes naozaj potešilo 😵

riska
12. nov 2009

kaki, nie si blba ☹ podla mna tebe na začiatok stačil fakt dobrý gynekolog, ktorý by ti pre začiatok odsledoval folikulometriou aspon 2-3 cykly, ked si spominala, že ta tvoja to nerobi 😔 a gratulujem ku krstniatku 😵 😵

azalka, super, že ťa nič neboli, a to že si dostala ms je podla mna úplne o.k 😉

skorki, ty si ako dopadla?

violka, ked moj mm nenosi kravaty... a mame o darček menej 😝

inak ja som sa dnes bola ostrihať.... dala som si skratiť vlasy o 10cm, lebo už ma to s nimi nebavilo...a výsledok? vyzerám ako chlapček 😀 😖 😀

riska
12. nov 2009

a kde mame tehulky? danka, janka, rybka????? 😕

azalka22
12. nov 2009

riska, musi ti to svedcat. ja som dlho nosila take len v cope, a vytocene nahor, mala som ich asi po lopatky. no a potom som sa rozhodovala asi 2 mesiace, ze sa dam ostrihat, az som to raz spravila-na konci sk.roku. a odvtedy este raz a kratsie...

danka24
12. nov 2009

AHOJTE tak som este stale 2v1 cakam a cakam a cakam nic sa mi nechce ..
Riska sa chces pacit cooo svojemu muzickovi 😵 😵
Kaki blahozelam ku krstniatku
dakujem ze na nas myslite a prosim pokracujte v tom 😵 😵 😵

riska
12. nov 2009

az 😵 😵 a kolko sa chystaš byť na PN?

danka, ty tušim naozaj porodiš cez vikend... alebo ešte lepšie - 17; kedže mame ten sviatok a klarku bude oslavovať cela republika 😀 😀

surimi
12. nov 2009

Ahojte kocky, ja som tu nova...my sa snazime o babenko uz skoro 2 roky a nic...povedali sme si, ze uvidime do konca roka a ak sa nezadari, pojdem na laparoskopiu (inak vsetky ostatne vysledky mame ok) 😖 ale radsej by som vyskusala vsetko mozne dostupné dovtedy kým pojdem na operáciu...a tak som natrafila na pani Kopacovu z Vrboveho...len som trochu zmatena, lebo neviem, kto je ona zac, ci by to nebolo v rozpore s ucenim cirkvi...nemate niekto nejaku skusenost?

rybka13
12. nov 2009

ahoj surimi, dievcata maju skusenost, urcite Ti poradia 🙂

azalka, strasne drzim palce aby sa Vam to podarilo co najskor po laparke ...
kaki ty zlaticko, ze myslis na nas tehulky 😉 uz skoro rodicky, my Ti to potom vratime 😉
riska, chcela by som Ta vidiet 😉
a kebyze sa stretneme tu blizko pri nas? 😠 ci to je daleko? 😕, je to iba 7 minut dalej od auparku 😨 to by ale muselo byt buduci tyzden aby som este vladala aspon na chvilku prist 😕

darla27
12. nov 2009

Ahoj Surimi, po dvoch rokoch nevidim dovod preco na laparku neist, aspon budes vediet na com si. 😉
Ktore vysledky uz mate? Ak je dobry spg. tak laparka urcite nie je zly napad.
U pani Kopacovej sme boli z tejto temy viacere, neviem o tom ze by cirkev mala nieco proti liecbou bylinkami 😅 ,
asi treba mysliet stylom "pomoz si clovece aj Pan Boh ti pomoze" samozrejme v ramci viery.

Riska, Rybka, Danka, Kaki, Muska, Violka, atd... , myslim na Vas

muska30
13. nov 2009

ahojte,
dnes je piatok a mame predlzeny vikend, tak si ho vsetky uzime 😵

rybka,
Ty uz mozes o dva tyzdne rodit, ja som rodila obidvoch v 39. tyzdni, ponahlali sa na tento svet 😀

kaki,
blahozelam ku krsniatku 😵

danka,
uz to za chvilu urcite bude, tak potom nam daj vediet 😵

surimi,
vitaj medzi nami 🙂

riska,
zmena je zivot, urcite si kocka 😉

azalka, darla 😵

violoncielka
13. nov 2009

Ahoooj piatooook.....sice mne je jedno ci je pondelok ci nedela...stale su tie dni rovnake 😒 ....
Dnes ideme s mm vybavovat statne obcianstvo...tak to blbo vyslo ze zmenili zakony uz mi malo dojst (dvojite obcianstvo) ale este si budem musiet pockat s tym, ze od januara to bude stat 200 euro. Stalo to 15 euro 😒 ...
Ideme sa stazovat, lebo je to fakt blby zakon...uplne si protirecia.... 😠 😠 😠 . No uvidime...pre najhorsom budeme o 200 euro lahsi. Ale ved nemame deti tak nemame do coho investovat 😅 🙄 ..

Ziaci sa mi zacinaju pomaly rozrastat...skoda ze tom mam tak roztriedene ...vlastne kazdy den ucim jednu hodinu a kazdy raz na inom mieste 😀 . Aspon sa prejdem. Budem musiet urobit aj prednasky spojenu s koncertom pre zakladne skoly (10-11 rocne deti) tak musim vymysliet aby sa velmi nenudili a aby som si prilakala "zakaznikov" 😀 😀 😀 . No bojim sa...predsa len v taliancine..jojjoj jojjj 😅 😨 🤐

Suri....teta bylinkarka je veriaca. Co by tam malo byt v rozpore s cirkvou 😕 😨 .??? Nekupis si snad niekedy bylinkovy caj a ty? 😀 no vidiiiis..a uz si bola koli tomu na spovedi? 😀 😀 Sorry....baby ale ved sa nebojme, najdolezitejsie na viere je laska a uprimne otvorene srdce. Coho sa mame bat ved je s nami Pan
Pekny den...tu je kraaasne slnieckovo 😵 .

Riska ja sa zase snazim po veeela rokoch s kratkymi vlasmi si ich nechat trosilinku dlhsie 😀 . Mne najviac idu kratke vlasy, ale momentalne chcem zmenu dokial som mlada...o 5 rokov zase presedlam na kratke...tam mam istotu. Inac musis byt kocka a ja som zastancom kratkych vlasov...supeeer

surimi
13. nov 2009

Ahojte,

to ja som sa pytala na tu pani bylinkarku preto, lebo existuju rozne bzlinkarky (jedna aj tuto v TT), ktore Ti namiesaju ani neviete co, a cele tie ich praktiky nie su prehladne a skor to zavana vselicim inym len nie cistou vedomostou o ucinkoch byliniek. Ja si tiez myslim, ze bylinky su dar od Boha a dal nam ich, aby nam pomahali, len kedze nepoznam zivot tety bylinkarky, chcela som sa opytat niekoho svetaznalejsieho 🙂

surimi
13. nov 2009

Darli27, my mame za sebou ukazkovy spermiogram, vyborny, rok sledovany hormonalny profil, imunoilogicke vysetrenie ok - ziadne protilatky, folikuly krasne dozrievaju, k ovulacii vraj dochadza, stielka maternice je vraj pekna....a tak ma teda odporucili na tu laparku. Mne este robi trochu tazku hlavu fakt, ze ja nieco vyse roka minimalne alebo takmer vobec nepozorujem ten plodny typ hlienu. Kedysi som takmer "tiekla" a teraz...skoro nic.....je ho maaalinko a len na krcku v case ovulacie. A gynekolog sa k tomu nikdy nevyjadruje. Tak ja neviem. Ja som zastanca skor takych prirodzenych metod, preto chceme vyskusat dake caje pred tou operaciou...proste neviem....je to taky otrasny pocit plny neistoty - vsetci Ti hovoria, vsetko je ok...ale vysledok ziaden. :( a vsetci okolo mna len rodia a gulateju sa :(

azalka22
13. nov 2009

ahojte,je sice piatok, ale mne to moze byt akurat tak jedno. dnes som hajala az do 12, nejak ma zmaha spava nemoc po tej narkoze. striedavo oblacno sa mi vrti hlava a ked sedim citim, ako mi bublinky z laparky po plyne koluju v tele. uz zeby sa vstrebali. kazdym dnom je mi lepsie, no nie je to este na vyskakovanie. no a doma budem minimalne do 25.11. v robote prijali za mna byvalu kolegynu, takze je to v pohode a nijak ma nestresuju. zavisi od toho, ako sa budem celkovo citit. uz aj samotna velebnost [p.farar s kaplanom] na mna myslia [bodaj by nemysleli, ked im nema kto hrat na omsi, no a v nedelu su tu hody okrem ineho...] tak len pevne dufam, ze vsetko pojde dobre a ja sa z toho dostanem v pohode.

surimi - paci sa mi tvoj pristup, najskor prirodzene a potom sa uvidi. co sa tyka pouzitia byliniek, nevidim v tom problem. takze skus za p.ankou a uvidis, kazdopadne pit to nemusis, ked si nebudes ista...nie?
no a k tomu tvojmu hlienu-citala som dakde ze hlien sa nemusi prejavovat aj kvoli endometrioze - t.j. ked zena ma endo, hlien nemusi v case ovu ani len citit.. tak som to mala i ja. kedysi presny ukazovatel ovu, v poslednych rokoch ziaden. tak som zvedava, co nastane teraz, ked mi zlikvidovali loziska endo.

riska
13. nov 2009

surimi, za tetou bylinkarkou bola z našej temičky asi polovica dievčat - a ja tiež.... ona je velmi mila, poradi ti čaj a nejaké obklady, žiadne čary, takže smelo do toho 😉

jej, az, aj ty hravas v kostole? to by si si s našou lucettkou rozumela 🙂 len pekne oddychuj, nech sa všetko zahoji, žiaci sa len potešia, ked budeš chýbať 😝

a všetkým prajem krásny vikendik 😵 😵 danka, hlavne tebe 😵 😵 😵

margarita
13. nov 2009

kaki stretkooooo anoooooooo 😀 😀

azalka, rychle a uspesne zotavenie zelam 😉

a aj vsetkym pekny vikend

azalka22
13. nov 2009

baby dakujem vam, za podporu. ja tu priam hladam utechu. dnes som cely den prespala, snad to je dalsi bod k uspechu. 😉

margarita
13. nov 2009

az, nemas za co, to je to jedine, co mozeme poskytnut, okrem modlitby 🙂
a ty hras na organe, no super...to som vzdy obdivovala, ako sa da hrat vsetkymi koncatinami naraz a popritom este aj spievat 😉

inak, baby, vcera som kupila pre mm "lepiacu tavnu pistol". pisem to tu preto, ze som mu ju uz vcera hned aj dala, lebo tu cosi ide majstrovat,tak nech nam tu s kiki nesmrdi chemopren 😀 tvaril sa nadsene primerane okolnostiam 😎

margarita
13. nov 2009

daniiiiii, a Ty uz rodiiis, alebo co ? 😉

darla27
13. nov 2009

Ahojte, huraaaaa piatoooook ! 😀

Surimi ked mate spg v poriadku co je zaklad tak by sa to malo podarit, pokial budes mat aj ty vsetko v poriadku.
Moze sa stat ze pred laparkou este otehotnies ale ak nahodou nie, tak naco zbytocne cakat a nevediet preco sa to nedari? Ak chces objednaj sa k p.Kopacovej, ved ona ti uz poradi.

Babule dnes ma dorazil mm ked mi povedal ze naco si robim tie obklady a tieto veci ved je to aj tak zbytocne.
Tak ja vam neviem ci ma vobec zmysel sa snazit vobec otehotniet s takym chlapom co uz neveri, ze nam nieco moze pomoct . ☹ Este na IVF by isiel, ale tam sa zase mne moc nechce. Ale ked chcem dieta tak asi sa fakt budem musiet rozkyvat a po NR nabehnut do FC. 😝
Ma niektorej z vasich muzov urobeny hormonalny profil? Ze ten moze vela odhalit pri problemoch zo spg.
Co sa tyka tych imunologickych to vyzera tak, ze az na doktorov v GF nik neveri ze je to pricina.
Ja Vam teda ozaj neviem... 😖