Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

lenkove
25. nov 2009

Katkam vsetko naj 😵 😵

a ostatnym pekny den 🙂

janula.k
25. nov 2009

ahojte 🙂
danka vitaj doma, dufam, ze casom napises viac,..sme velmi zvedave 🙂
ja bola vcera pre vysledky z hematologie, potom u mojej gyn a od nej do nemocnice na prvu poradnu. Moja gyn sa so mnou lucila so slovami, ze urcite mam mat cisarsky. Doktorka v nemocnici ma pozrela, vsetko je uplne v poriadku, krcok drzi a pytala sa ma, ze kedy mam termin, ked som jej povedala, tak ona ze, tak to vydrzite az do noveho roku. Vobec nic o cisarskom. Som z toho uplne zmatena, neviem ako sa rozhodnut. Aj moj mm hovori, aby som isla cs, ze budem kludnejsia, ale ja s tym nie som vobec stotoznena... ☹
Inak podla utz ma malinky uz 3050g..moze byt? A vecer som sa stavila u nasich len na skok, lebo su chori a co sa nestalo..? smykla som sa na podlahe a znovu padla, ale len na koleno, ale uz som fakt z toho hotova. Mala som obute tie cizmy co aj minule ked som spadla..A kupili sme vanicku na kupkanie a doma som zistila, ze je oskreta, ale iba zvonku. Vecer este navsteva-kamaratka, posedela dve hodinky a ked odisla, tak som do 10min zaspala... 😀
a co vam este napisem...
jaaaaaaaj dnes mame s mm 3.vyrocie 😵 ako darcek som mu dala ovocny tanier, vlastnorucne urobeny, sice mandarinky boli kysle, ale z lasky ich zjedol... 🙂

janula.k
25. nov 2009

A kačurky vsetko najlepsie k meninkam 😵

seka
25. nov 2009

že ĎAKUJEM!!!! 🙂

....to za tie blahoželanie k meninám.........

rybka13
25. nov 2009

janulka, blahozelam k vyrociu a katkam k meninam 🙂
Neboj, aj moja kamoska si myslela, ze budem mat cisarsky, lebo je hrozne uzka, ale doktor v nemocke nechce ani pocut o cisarskom dopredu, ze sa rozhodne potom na mieste.. takze ber to tak, ze to je normalne, ze ony potom uvidia co a ako..
A pozri, margina kristinka mala skoro 4 kg a margi je teda tiez poriadne uzka a ma trombofiliu a porodila prirodzene uplne bez problemov.
Takze Vas chlapcek bude novorocne babatko? 🙂 No ak by mal naozaj uz 3 kilka, tak potom by si teoreticky mohla porodit este pred vianocami, ze by ste boli na Vianoce doma.. 😀 ... tak som Ti to naplanovala 🙂

janula.k
25. nov 2009

Rybka ahoj, ja vobec netusim, ci mam uzku panvu alebo co..keby moja gyn aspon povedala, ze mate uzku panvu lepsie bude rodit cisarskym..no ona ziadny dovod neudala, len ten, ze aby som mala istotu. A pekne si to naplanovala, ja by som tiez najradsej porodila este pred vianocami v tom 39tt 😉
A vcera som si na teba spomenula, lebo jedna na poradni hovorila, ze ma termin 10.12 a uz isla rodit dnes 🙂
A este som sa chcela opytat, ako je to s pediatrom. Toho si treba vybrat a zaregistrovat sa este pred porodom?
dakujem za blahozelanie k vyrociu 🙂

muska30
25. nov 2009

Janulka,
vsetko najlepsie k vyrociu 😵 a podla utz to nie je celkom presne, kolko babo vazi, to je len odhadom 😉 a ci budes mat cisarsky alebo normalny porod, to sa urci az na porodnej sale. Niekedy nechaju maminku vytrapit aj niekolko hodin a potom urobia cisarsky, ked je babo uz skoro udusene, stalo sa to mojej kamoske, v poslednej chvili sa rozhodli pre sekciu, lebo uz nevladala a pomaly sa otvarala 😒
ale neboj sa, ja som mala prvy porod sekciou a druhy normalny a ten je urcite ovela lepsi, ak je vsetko v poriadku a bez komplikacii 😉
Kolko si uz pribrala? A je maly otoceny hlavickou dolu, ak ano, tak je dobre, lebo moj syn bol PK, tak sa narodil sekciou.

rybka, Ty si kolko pribrala?
ja pri oboch skoro 20 kil 😒

pridavam sa ku gratulaciii k meninam Katkam, vsetko najlepsie a pekne oslavte 😵

muska30
25. nov 2009

janulka,
pediatra si nahlasujes, ked sa babo narodi a prepustaju Vas z porodnice nahlasis, koho mas vybrateho, pripadne ku ktoremu patris 😉

janula.k
25. nov 2009

muska ahoj 🙂 no ved tohto sa boji moja gyn,ze sa budem trapit na porodnej sale, ze tam nebudem mat svoju porodnicku ale nejakeho lajdaka..atd..ale nechajme to, ved sa uvidi. Este rozmyslam, ze zacneme od buduceho tyzdna po 7 mesacnej pauze sexovat a uvidime co sa bude diat, hm?
Pribrala som asi 11-12kg neviem presne, ale vsetko islo do bruska, to mam pekne velke a trochu mozno do tvare. Ano, maly je otoceny hlavickou dole uz od asi 29tt, vtedy zacal mat stikutku tak som to citila ze je dole a potom mi to v 31tt aj doktor potvrdil. 🙂 A vy ste zdravucki?

janula.k
25. nov 2009

aha ale tak pred porodom musim ist k nejakemu pediatrovi a opytat sa ho, ci nas vezme ano? Ak povie ze ano, tak ho potom mozem nahlasit po porode?

muska30
25. nov 2009

s pediatrom sa mozes dohodnut pred porodom, ked mas nejakeho vybrateho, pripadne Vas zaradia k pediatrovi, ku ktoremu patrite podla bydliska 😉
ved sa dohodni s Tvojou porodnickou, ci by Ti nemohla byt pri porode, ja som mala tiez dohodnuteho svojho gyn.
a sex niekedy urychli porod, ale od buduceho tyzdna mozte skusit, ved chudak manzel 😨
ale ked je bezproblemove tehu, tak sex by nemal uskodit 😉

muska30
25. nov 2009

pribrala si 12 kil, to je v norme, ale este tento posledny mesiac mozes este 1-2 kila nabrat 😉

riska
25. nov 2009

ahojte 🙂
všetkým katarínkam všetko najlepšie k meninam a janulke k výročiu 😵 😵 😵

azalka22
25. nov 2009

dievcata dakujeme ku gratulaciam. mm dnes kupil obrovsku kyticu, co som vobec necakala 🙂

janula.k
25. nov 2009

muska dakujem za rady 😉 moja gynekologicka je sukromna, nechodi k porodom, hoci je porodnicka..V nemocnici som si vybrala na jej odporucanie lekarku- porodnčku,..chystam sa ju zazmluvnit, alebo neviem ako to spravim...
No ja myslim, ze tento mesiac priberiem este minimalne 3kg, nejako mi stale chuti, aj ked brusko tlaci a stale horsie sa mi dycha a trapi ma zaha a uz viac krat som si povedala, ze nebudem vecer jest, ale neda sa to.. 😒
No tu 7 mesacnu absenciu od sexu beriem ako obetu za zdravie nasho babatka 😉 a moj mm to musel vydrzat. 😅
tak aj azalka aj seka su katušky 🙂 Riska dakujem 🙂

elizka
25. nov 2009

ahojte babulky.....

všetko najlepšie všetkým Katarínkam, Katuškám, Katkám 😀

janulka, aj keď 3kg, to už neako vydržíš, len aby bábenko bolo v poriadku 😉

danuška, vitaj doma 🙂 ... už si zvykáš na nového člena rodiny? 😀

riska, lenka, azalka, skorki, muska, rybka, margi, kaki, atď.... ahojte

elizka
25. nov 2009

kaki, ozaj segrina malá ju volá kaki 😀 ..... neviem odkiaľ to nabrala, asi je tvoja kámoška a zapíčilo sa jej to 🙂

maria1610
25. nov 2009

Oslavencom vsetko najlepsie 🙂

margarita
25. nov 2009

rybka, len pre presnost, nasa kikus mala vyse 4 kg, presne 4130 g, ale vyliahla sa jedna radost... 😀
tiez sa vsetci divili, ze pri mojej postave, kde som ju nabrala...

vsetkym katkam a vyrocnickam vsetko naj zelaaaame,

trochu sa trapime s nadchou, no ale prva choroba v 9 mesiacoch sa hadam uz aj patri, nie...

cakame cakame na klarkine foto a spravy 😉

carmenuska
25. nov 2009

ahojte, dakujem za prianie
azalka- aj ja som dostala kyticu, prvu ozajstnu po svadobnej tak ma to prekvapilo poriadne.... 🙂 no a po tej nasej krize......

skorki
25. nov 2009

Wow, to je super, kolko Katiek tu my mame. Tak este raz, vsetko najlepsie! 🙂

skorki
25. nov 2009

A hlavne sa tesim, ze je uz Danka spat. Vitaj, mamina! Tak snad sa Ti podari uvolnit sa na minutku a napisat nam cosi 😉

rybka13
25. nov 2009

margi, takze behas za kiki a odsavas soplik? 😕
muska, janulka, ja som pribrala zatial 11 kg, ale mozno este to kilko priberiem do porodu, uvidim zajtra v poradni, budem sa vazit.
janulka, ja som si doktorku vybrala podla refencii, mam len tel cislo na nu, vraj staci ked zavolam ked sa mimi narodi..
Tak super dievcata co ste dostali kyticky, to vzdy potesi 🙂 aj ja som dnes jednu kvetinku dostala a aj cokoladky, vianocny cajik a svietnik - od kamaratok 😉 tak sa tesim tiez, aj ked nie som katka 😀

violoncielka
26. nov 2009

AHOooooj.....Rybka mala si narodky? Tak vsetko naaaaj a za chvilu budes mat najkrajsi darcek 😵 .

Vcera som tak rozmyslala, ze v podstate toto stagnovacie obdobie je celkom dobre pre mna...aj ked nemam vela roboty, aspon stiham upratat byt, kazdy den chodim ucit sice iba 1 hodinu (zaroven mam aj prechadzku) chodim na nakupy, do fitneska mam kruzok sikovnych ruk s mojimi kamoskami (ideme predavat nase vyrobky na trh hahahaaa 😀 - som zvedava co z toho predame 😀 )
A co sa tyka snazilkovania som v klude lebo mam nadej, ze to snad vyjde... Normalne som sa tak zamyslela vcera, ze je to takto lepsie cakat s nadejou ako po treti krat zlyhat...normalne sa bojim..ak to ani do tretice nevyjde neviem neviem ako to zvladnem 😒 . Takze teraz som v cakarni a je mi tu celkom fajn. Stale mam nadej ze ten moj vlak pride 🙂 .

A dodatocne vsetkym Katarinam trasiem rukou! 😵 Som az prekvapena ze z tolkych exotickych mien sa nam vykluli katky 😀

violoncielka
26. nov 2009

Haloooo kde ste vsetky??? ☹

muska30
26. nov 2009

tu som 🙂

muska30
26. nov 2009

ahoj violka,
Ty si v cakarni 😕 urcite mas okrem nadeje aj vieru a lasku 😵

muska30
26. nov 2009

teraz su deti relativne zdrave, len malej zacali trosku sopliky, ale hned som jej dala Olynth, tak dufam, ze
zaberie 😉 a citala som, ze aj Kristinka ma sopliky ☹ My mame dobru odsavacku na vysavac, je uz aj pre male babenka a vytiahne vsetko, nie je ani neprijemna, len deti sa skor boja toho hluku z vysavaca.

rybka,
ak si mala narodky, tak vsetko najlepsie 😉

janulka,
s tym priberanim to poznam 🤐 ja ked som stale nieco nejedla, mne bolo potom zle od zaludka a napinalo ma, takze stale som nieco musela chrumkat 😀

suzzika
26. nov 2009

Ahojte dievčatá, už som tu dlhšie nebola, ako sa máte?Nejaké novinky?Ďakujem Margi za minulé zhrnutie. V utorok bol presne rok čo som si robila test pamätáte? Inak sa máme dobre, dievčatá a my sme zdraví tak je dobre. Pozdravujem všetky 😵

janula.k
26. nov 2009

ahojte 😵 mame doma kociiiik 🙂 teda nie doma, ale u nasich je, cez vikend sa ho pokusime poskladat. A paci sa mi 😉 a som ostrihana a nafarbena 😎 a taaaak unavenaaa
Violka ja uz ten tvoj vlak pocujem v dialke ako prichadza 🙂 som rada, ze mas pohodove obdobie 😉
suzika tesim sa, ze ste zdravi vsetci 😵 neviem ako dlho si tu nebola, ale najvacsiu novinku mame tu, ze Danuska je maminka, ale to isto vies 🙂
muska 🙂
baby, neviete nieco o indzes? myslim, ze ona je uz tiez v nejakom 38tt 😕