Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

bettynka222
16. dec 2009

riska myslime na kamosku

muska al ekde, ved by ma nepustili z nemocky keby osm neprestala krvacat. ja som vobec nemala spinenie, len cerstvu krv...dost desive. ale vraj to bola taka tehu ms.....len nechapem preci trvala tri tyzdne 😕

pocujte babulky, mam trosku problem s jednou kamoskou. mala bezproblemove tehu a teraz ma vkuse len uraza za to rizikove. vraj preco spim a preoc mi je zle????ved to je normalne, nie? a minule mi zahlasila, ze co nejdeme niekam na dovolenku, ze mam s nou chodit po vyletoch atd. kazda jej otazka je vopred premyslena provokacia. napriklad s ama spytala, ci este chodim na hematko a ja ze ano. a ona ze naco. tak som jej povedala, ze mi sleduju krv keby zacali tie hodnoty stupat. a hned bol ohen na streche, ze osm strasna negativistka a myslim na njahorsie, ze vkuse na nete citam blbosti o tehulach (ked som sa jej snazila vysvetlit, ze nielen ja som unavena), pritom to nie je pravda....ved mam kamosky co uz tehu boli. no chapete to? asi to je cel eblbost, ale trochu ma ot trapi ako mozubyt ludia taki hlupi a zli......

carmenuska
16. dec 2009

Bettynka, aj ju ma Pan Boh rád......kasli na to, venuj sa svojmu babatku a hlavne nech ta to nevytaca. Ja som dnes zazila podobnu situaciu....Mala som v triede dnes len 3 deti, z toho romske dvojicky chalani a jeden biely. Su to druhaci, malicki.....Tak som ich zobrala von do mesta na trhy pokukat a jedna zenska predomnou zacala rozpravat predavacke, ze nechape ako si niekto moze zobrat romske dieta, ze ako vyzeraju.....No asi si myslela ze su moji, lebo som s nimi sla za ruku, boli biedne obleceni...Keby som baby vcera nebola na spovedi tak jej tam inak vynadam........Som si inak hryzl ado jazyka. Chapete to???????

bettynka222
16. dec 2009

carmenusik to je desne 😝 a este takto naschval pred tebou, akoze ich mamickou to bude rozpravat....a este aj pred tymi detmi. ved super ze chodia do skoly, ze ich rodiacia sa snazia a nenechavahju ich doma kao mnohi ini...

riskaaaa, tebe uz je lepsie? aj mas kopec energie? kedy ta preslo to spanie a nevolnosti, pripadne nechutenstvo? mne je dnes zase zle 😝
a este mam otazku k cviceniu mojzisky. uz by som ju aj mohla znova cvicit, nie? neviete nahodou kedy margi pocas tehu zacala znova s cvicenim? volala som s dr. pracharovou, co som k nej chodila na mobilizaciu a zatial mi to dovolit nechce 😒

bubulka722
16. dec 2009

Bettynka, carmenuska ľudská hlúposť nemá hraníc. Vôbec sa nad hlupákmi nepozastvujte. Pousmejte sa a nenechajte sa vyviesť z miery.
Betty, kto neprežil nepochopí, to je jediné čo by som na jej hlúpe poznámky povedala. Ty vieš prečo to robíš a ja verím, že robíš to najlepšie pre tvoje mimi. Si zodpovedná mamina. Radšej by som sa jej na tvojom mieste vyhla.
Cermenuska, nechápem prečo ľudia posudzujú niekoho koho vôbec nepoznajú. Veď aj tie rómske deti nemôžu za to že sú biedne oblečené a trošku tmavšie. Zachovala si sa super, nemalo by zmysel reagovať.

azalka22
16. dec 2009

betty, napis mi daco o tej dr.pracharovej, aj na IP. mojzisku som cvicila vlani-chodila som na kurz k fyzioterapeutke, potom tak pozvolna asi do septembra a od tej laparky len sem-tam aj to nie poctivo.
co konkretne ti robila, kde sidli atd atd. vdaka

bettynka222
16. dec 2009

ahoj bubulka, no ona mi predchvilou volala, ze to tak nemyslela. ja neviem preco rozprava take veci, mozno je z niecoho nervozna. ale som sa jej pytala ci je ok, ale nic nepovedala, tak neviem...ona nie je zla, len ma tie reci vedia vytocit. no ale ved sa mozme bavit ja o inych veciach ako o tehu, nie? 😀 a ked sme pritom, neviem co by som na nejakej dovolenke robila, ked cele dni prespim, o stvrtej rano potrebujem uz ranajky a hlavne mm ma strasne vela prace...my najradsej ajtak chodime na dovolenky s kamaratmi a to teda neviem kto by isiel niekam na vianoce 😕 😀 😀 😀
a je mi aj trochu luto, ze som sa tu na nu verejne stazovala...asi som jej mala rovno povedat, ze mi to lezie na nervy´...a ktovie, mozno ma tu smiruje 😕

darla27
16. dec 2009

Ahojte 🙂
Betty prosim ta daj pokoj s cvicenim v tehu, este ked si mala aj take problemy.. 😅
Aj beries nejake lieky, ci uz ani nie?

Bubulka cau, ako dalej pokracujete? My sme tiez u dokiho na kramaroch finito - skoncili. 😖

Azalka ani ja nestiham, nic si z toho nerob. Prave hladam recept na nete na nejake dobre medovniky.
Tento rok som sa rozhodla ze budem piect /uz 3 roky nepeciem, ved na co.. 😔 /
aby som si pripadala konecne ako dobra gazdina. 😀 😀 😀
Pokial mate nejaky zarucene dobry recept, ktory sa vzdy podari, dakujem zan a pls sem s nim. 😉

bettynka222
16. dec 2009

darlusik ahooooooj 🙂 sme sa tu dlho nevideli. no al eved mojziska je na posilnenie panvoveho dna, a to j dobre aj pocas tehu. no a cvicila som to predsa aj pred tehu......ako sa inka mate? vsetci umyvaju okna, nakupuju darceky a ja vstavam, ked uz su vsetky obchody zatvorene 🤐

darla27
16. dec 2009

Betty 😵 no, ja sa tak pomaly pripravujem na Vianoce: darceky mam uz skoro vsetky pokupene, chcem piect medovnicky a este asi labky a cez vikend budem upratovat, lebo kvoli fofrom v praci som doteraz nic poriadne doma neurobila. Tesim sa najma ze bude volno, inak Vianoce nemam rada, uz niekolko rokov. 😝
Betty ked nestihas nakupovat, mala si darceky objednat cez net, teraz uz toto ale nestihas, takze jedine ze si privstanes alebo pojdes nakupovat do nonstop otvorenych hypermarketov v noci. 😉
A na okna sa vykasli, ja ich tiez nemienim umyvat, to sa neoplati. 😀

bettynka222
16. dec 2009

no mne tiez trosku prekaza ten zhon pred vianocami...a buduci utorok ideme tomu cunderlikovi, tak som zvedava, ci v BA nestravime nahodou aj vianoce, ked skolabuje dialnica 😀
no a co sa tyka nakupov, cely november som bola predsa v nemocke a na ziadne vianoce nemyslela. a ked som uz bola doma, tak som bola vo vytrzeni, ze som zas doma, tak som zase na darceky zabudla. no a samozrejme teraz uz cez net nic nestiham. celkovo v decembri objednavat cez net je uz dost riziko....
no a ako s amas? som citala,z e obkladas. a co mm, nefrfle na to? ja som raz skusala ten vinny obklad a npeustil ma s tmy do spalne 😀

darla27
16. dec 2009

😀 no to sa nedivim, ja dakujem pani Anke ze mi nedala nejaky alkoholovy oblad lebo by som asi spala sama. 😀
No on na to nefrfle, len hovori ze ked je problem v nom, tak zabaly mi nepomozu a skoda penazi sa hromady tvarohu, no ale aspon som kludnejsia ze aspon cosi robim aj ked viem ze mne pomoze len radikalne riesenie.
Mam sa tak ... vselijako, som smutna ze zase som tento rok prezila len tuzenim po niecom, co nemozem mat.

lenkove
16. dec 2009

Bettynka
teda, ta kamoska, tu su hormony.. nie kazda to znasa tak s noblesou a laskou ako ty 🙂 a mozno.. co vies, co sa jej honi hlavou.. mozno sa jej zdas odovzdnejsia, vytesenejsia, krajsia, chudsia 🙂 ked je velmi zla, obmedz trosku kontakt...
dievcata a vedeli by ste mi do IP poslat kontakt na genetiku v ba a hlavne na vasu hemato? 😔 dakujem pekne..

ja strikujem uz predny diel 🙂

bubulka722
17. dec 2009

Ahojte bambulky!!! Nad Vianocami nemá zmysel stresovať sa. Dostala som nádherný mail, že každý sa len naháňa za darčekami, za výzdobou, treba veľa sladkostí a lahôdok a na to najdôležitejšie čím vlastne Vianoce sú sa zabúda. Tento zhon nerobí dobre nikomu z nás a hlavne nie tebe Betty. Dôležitá je pointa Vianoc a tá je predsa o niečom úplne inom... 😉

Darla ahóóój!!! Ak chceš poobede keď prídem z práce pošlem ti jeden super recept na medovníky a za cca 3 dni budú makučké, takže si zuby na nich nevylámeš. Ja som v robote od rána do večera, ale našťastie mám už skoro všetko napečené a vyzdobené. Začiatkom dec. som bola na laparke, tak za tie 4 dni čo som prišla z nemocky a bola ešte doma som lietala jak blbec, ale aspoň mám čosi hotové. Mala som ležať, veď mi aj podľa toho bolo na nič. Teraz by som ale fakt nemala šancu.
Ozik a čo sa stalo, že ste na kramároch skončili? Tiež sa tak ukážkovo zachoval?

PS: Okná určite neumývajte, primrzla by vám handra!!! 😀

riska
17. dec 2009

betty, možno ťa kamoška odhalila na konovi a preto ti volala 😉

carm, a čo mate zasa chripku, ked si mala 3 deti v triede? to muselo byť ake zlaté, ked si ich viedla za ruku do mesta 😵 😵

leni, posielam IP

bubulka, pravdu máš 😉

violoncielka
17. dec 2009

Ahojte dievcata...suhlas s bubulkou- okna sa maju umyvat az na jar 😉
A mozem poprosit o recept aj ja? Normalne som zabudla, ze som kedysi pekavala na vianoce kolaciky. Tu v Italy sa velmi nevypeka.....kazdy si kupi panetone (taka babovka) , ale prezieracka je aj bez sladkosti 😀 😀 😀 .
pekny den ostatnym 😵

riska
17. dec 2009

no dneska to tu nejako viazne.... hadam všetky neumývate tie nešťastne okna? 😀

muska30
17. dec 2009

ahojte,
no doma uz mame lazaret. Syn je riadne soplavy a kasle ako stary hrniec. Este dobre, ze dcerke je uz lepsie 😉

riska
17. dec 2009

muska, no teda 😒 tak skore uzdravenie všetkým 😉

bubulka722
17. dec 2009

Ahojte žienky, ahoj darli. Tak vá teda píšem ten recept na medovníčky ako som slúbila.

2 vajcia
40dkg hl. múky
17 dkg prášk. cukru
5 dkg margarínu (HERA, PALMARIN)
1 lyžička sódy bicarbóny
1 lyžička perníkového korenia
1 pol. lyžica rumu
1 lyžička škorice
3 pol. lyžice medu
1 hrsť orechov (mletých)
Zmiesime, vyvalkáme na cca 0,5 cm, povykrajujeme a pečieme na 180 C. Plech nepotieram, ale hneď horúce odlepím, potom idú ťažko.
Ak ich nebudete zdobiť pred a po pečení potrieť s 1 vajcom stroškou mlieka aby sa leskly.
Ja som urobila jednu dávku bez potierania a namáčala som ich do roztopenej čokolády a zdobila s maličkými cukríčkami. Druhú dávku potretými vajíčkom a s lieskovými orieškami.

janula.k
17. dec 2009

ahojte kamosky 🙂 tak ja uz mam komplet predoperacne, este v pondelok anesteziologicku 😒 Tak teraz uz len cakat...
Betty, suhlasim s Darlou...daj pokoj s cvicenim 😝
pozdravujem vas a myslim na vas 😔

darla27
17. dec 2009

Caute 😉

Bubulka no netvrdim ze nam navsteva Stefancika nepriniesla nic... no zistili sme, ze ma vynikajuci spg a nad spermiogr. co mu robili v GF a FC sa len zasmial. Horsie je to uz s tou pricinou, vyzera to ozaj jednoznacne na protispermaticke protilatky, nechal mu vzorku kultivovat ce vikend a ze sa o zhlukovalo a zapal mu nenasiel, takze z neho to nema. Aj nam doporucil akesi imuno lieky, ale ja som z toho v rozpakoch, lebo je to podla letaku presny opak prednisonu co sa na autoimunitne ochorenia predpisuju. Som absolutne v slepej ulicke. 😒
Predstav si ze aj po nas chcel este 20 euro za spg. lebo nie sme z jeho rajonu. 😀
Ja som mu na rovinu povedala ze je nasa posledna sanca, takze sa celkom snazil, len.. nie je imunolog a neviem kde sa mam dalej obratit, lebo uz to nevladzem riesit, uvidime ako sa mi to este rozlezi v hlave.
Ty musis byt teraz optimistka: si po LSK po ktorej vela zien otehotnie a muzik sa tiez lieci, musi to niekam viest. 😉
Prosim posli ten recept na tie medovnicky, alebo ho sem rovno napis,
nech mozu aj ostatne VS vyskusat novy receptik. 🙂

darla27
17. dec 2009

Jeeeeeeej az teraz kukam ze nez som dopisala prispevok tak uz si sem dala recept. dikes 😵
Ahoj Janulka, Muska, Riska, Lenkove a vsetky co sem chodite cez den kedy ja tu nie som. / ☹ /

rybka13
17. dec 2009

ahojte, chcem sa podakovat tym co hodili modlitbicku za nase kojenie k sv Agate, emka sa dnes pri kazdom kojeni prisala aspon na 10 minut 🙂 mam sice malicko mliecka, musim ju prikrmovat, ale stale este je tam dufam este sanca ze sa toho mliecka zacne tvorit viac 😅
jedna baba tu z konika mi radi, ze mam castejsie odsavat, aspon 10-15 x za den a kratsie , no ja ledva zvladam tych 6 polhodinovych odsavani za den (musim pri tom stat, lebo ked sedim, inak sa mi opucha ta zapalena rana po cisaraku 😔 )
Ale aj tak sa hrozne tesim ze emka papka uz trocha z priamo z prska, moc vam dakujem...
a dufam, ze este par dni a zobudim sa z tohoto dlheho sna...
vazne mam pocit, ze zijem uz tyzden v inom svete, odkedy som nastupila do nemocky, cely ten porod, tie prebdene noci ci uz koli bolestiam alebo emke, ta hrozna unava... uz je to trosicka lepsie ale stale to je ako sen, normalne taky reset, ze som takmer zabudla svoje hesla ci uz na konika, na facebook a tak... toto sa mi stava po 3 tt dovolenkach 😉
ved napisem viac ked sa dam dokopy, idem spat kym mala spinka, drzte sa vsetky

smejka
autor
17. dec 2009

ahojte vsetky po dlhooooom case 🙂
chybate mi a myslim na vas 🙂
blahozelam v prvom rade rybke k Emke 😵 ...a indzes k dvojickam 🙂 ....drzkajte a opatrujte 🙂
lenke tuho drzim palce k ado.....zaujimave ze sa rozsypalo vrece s dievcatkami 😉 ....zeby nova generacia VS?? 😎
margaritka pozdrav ocina....zelame skore uzdravenie 😔
tehulky dufam ze krasne tehulkujete a ste v poriadku 🙂
snazilky....nestracajme nadej...viem ze niekedy je to narocne...no s Nim mame istotu ze je s nami i v tazkych chvilach....ale i v tych radostnych 🙂
my sa zotavujeme z nemocky....uz je omnoho lepsie....no poviem vam mala som o Matuska riadny strach 😔
a hlavna sprava....ak Pan da a vyriesia sa vsetky prekazky ktore su zatial tak by sme mohli byt na vianoce styria....ak nie na vianoce tak do konca roka snad 🙂 ....hlavne je ze sme boj o dievcatko vyhrali.....pasovali sme sa tym takmer 9 mesiacov....no oplatilo sa nevzdavat 🙂
som rada ze tu udrzujete plamienok....plamienok lasky a radosti....vdaka a pozdravujem vas vsetucky vsetky 🙂

skorki
17. dec 2009

Wow, Smejka 🙂 🙂 🙂 Tesim sa s Vami!!! To su take nadherne spravy.
Rybka, urcite sa to zlepsi. Len sa setri - vela papaj, vela pi - aby sa mliecko malo z coho tvorit. Dufam, ze sa ma kto doma o Teba postarat, ze maminka dosla 🙂 . A Emuska je sikovnicek, ked sa jej da uz aspon na chvilku prisat 🙂 .
Babulka dakujem za receptik, vyskusam cez vikend. A ako si dopadla na laparke? /aspon som nezachytila, ze si to tu pisala 🤐/
Janulka, Tebe tam uz svieti 39 tyzden. Tak uz naozaj len cakat 😉
Riska a Ty ako? Sviatkujete tu v Ba? Mas uz napecene /vyryvam, ja viem 😀/
Lenka, tesim sa takto velmi zo vsetkych tych sprav 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Pozdravujem a tesim sa, ze zajtra je piatoooooooooooook. 😀

margarita
17. dec 2009

pozor, musim vas varovat - nemozem spat, lebo som psychicky vysinuta z mojho otca a celej tej situacie, co je teraz vdaka tomu v nasej rodine.
Takze sa sem chystam skopcit dllllllllhoookaaaansky prispevok, az mi to vobec kon dovoli 😀

pripravit sa...pozzzzoooooor...teraz

margarita
17. dec 2009

dakujem vsetkym vam, co sa modlite za mojho otca...velmi to pomaha.
Predvcerom ho znova operovali, prasknuty slepak, zauzlene tenke crevo a septicky sok...to len tak v skratke, ze co mal nove.
Dva dni bol na ARE, teraz je na JISke...domov najskor na Silvestra, ak sa nieco este neprihodi...sme si s mamou robili srandu uz, ze co by mu tak este mohli vybrat a operovat v tom bruchu...dospeli sme k zaveru, ze uz len rodit by mohol...ako sa vravi, smiech je posledne stadium zufalstva.
Bola som ho dnes pozriet, no pokusal sa uz aj o humor, ked prave nehovoril uplne bludy, z tych vsetkych liekov a injekcii je uz tak trochu mimo, no aspon ze ma este spoznal...

kaki - tak myslim, ze moj otec by uz sam mohol napisat o sebe knihu, nieco ako : Moje zazitky z pohotovosti, ARA a JISky alebo slovenske zdravotnictvo po patdesiatich rokoch. Dufam, ze tam nebude este mesiac, lebo uz teraz by to bola kniha minimalne trojdielna
A podla mna pises uplne zrozumitelne a velmi optimisticky povznasajuco 🙂 vdaka, za Tvoj prispevok 15. dec 2009 o 09:16.
No a ten zo 16:12 ma fakt dostal...skoro ako o mne🙂
Ja sa tesim s Tebou, ze nova lekarka a vysetrenia vas priblizia k vytuzenemu tehu. Verim tomu este viac, ako Ty nasmu novemu byvaniu, to si pis.

maria - choroba deti je velmi tazka skuska, najma ked lieky nezaberaju a Ty sa citis bezmocne, suhlasim s tymi, co pisali, ze si super mamina a aj chlapci to tak urcite citia 🙂

riska - kamoska ako? uz nespini? ja mam pocit, ze posledny rok, dva, kazda moja kamoska tehulka v prvom trimestri spinila...ale fakt kazda, este aj ta margarita 🙂 to je asi teraz nejaky novy tehu virus alebo co...
A Ty sa drzis vzorne, ze ? a ako Ti AFP dopadli?

vcielka - to je fyzicky nemozne, byt svojim detom zaroven matka aj babka. Vraj naozaj plati, ze starsi rodicia mavaju inteligentnejsie deti, tak sa tes na malych geniov a s tou babkou uz na nas nechod, dobre? Lebo to ma potom privadza na myslienku, ze aj Tvoj bratranec 🙂 je vlastne dedko, a to si ja teda voooobec nemyslim, kedze s nim nejaky ten rok uz zijem 🙂

lenkove - mne teda pri kojeni pomohla Marta, ale nie svata 🙂 ale jedna Marta, matka 4 deti, ktora mi to este tehotnej ukazala na svojej najmladsej a dala mi brozurku o tom, a mnoho cennych rad, lebo v nemocke na nas kaslali vsetci a nikto mi ani len neukazal, ako sa to robi...no myslim, ze tu Martu ku mne poslala asi ta Agata 🙂
To s bytom a zariadovanim je tazke, no vidim, ze to beries velmi pokojne a zdravo, dufam, ze to vsetko krasne zvladnete presne dokedy bude treba a naozaj vam tieto formality neprekazia prichod Malinkej. A klobuk dolu s tym strikovanim...ja nezvladnem ustrikovat ani sal pre Barbinu...aby bolo jasne, ze to je asi to najmensie a najuzsie, co sa da🙂 Nuz a to s tou jej velkostou, to je fakt znamenie zhora, nie? Tesiiiim sa velmi, ze sa to u vas tak fajn hybe k tomu porodu...

pcolka, muska - maminky ahojte, detickam sa dari? uz sa vyzdravievate?

darla - totalne sa stotoznujem s Tebou v tom, ze okna sa umyvat neoplati, ved 3x zaprsi a zase su zacakane...ja uz 3.rok neumyvam, a aj tak este cez ne vidno🙂 ale ako som sa bola byvala zastrajala, ked budu raz nejake okna "moje", mozem si ich lestit aj kazdu sobotu...

betty -margi pocas tehu necvicila vobec ani prstom nepohla🙂 zakazali jej aj dychat. Ked Pracharova nesuhlasi, ani Ty neblbni, ved hlavne nech je babo v klude, porodis aj bez Mojzisky, nemaj obavy.
Prosim Ta, nechod na mna s Vostinarom, ved my uz po 5 rokoch hladania toho praveho nasho byvania pozname takmer vsetky nehnutelnosti v BA, ktore tam ponukaju🙂 a keby sa nieco stalo tomu Martinovi Capovi,tak mm moze ist robit arbitra za neho aj hned ...my fakt vieme, ktore domy v Ba, momentalne v ponuke, by nam asi ponukli, a keby sme xeli, kupime ich aj bez nich🙂 ja sa do medii nehrniem, mala som tu cest uz zoparkrat sa tam nechtiac dostat, a stacilo mi 5 minut slavy. A uz len na margo k Tvojmu navrhu, kamoskin kamarat tam bol v tom programe, mali nejake kriteria, a rovno im povedali, ponukneme vam tieto 3 byty, my vieme, ze nesplnaju vase predstavy, ale musite tam ist, okomentovat to, lebo produkcia vybrala tieto 3, aby sa dostali do TV. Tak az taka fraska to niekedy je, ale tvarme sa ako reality show, vsakze? 🙂
Ta Tvoja kamoska skratka nezazila rizikove, tak nechape...netrap sa nad tym. Pisala som tu nedavno o jednej mojej, co teraz potratila 3. dietatko, ze uz uplne inak pozera na mna, a chape, ze sa "lahko" vravi tym, co nezazili, ze je to Bozia vola a vsetko zle je na nieco dobre...citi, ze na vlastnej kozi je uplne ine ako utesovat z dialky.

azalka - uz sa citis lepsie? po tych divnych stavoch co si mala... a to do Lucok sa zberas ci inam?

carm - to o Romoch a tej reakcii pani, ja by som sa, lebo sa poznam, urcite neovladla a povedala jej napr.: Horsie je, ze niektori bieli su svine a aj na nich slnko svieti...alebo nieco menej ironicke ... mozno.

janulka a bubulka ahojte, na medovniky a predoperacne vysetrenia naozaj nemam ako reagovat, ale citam vas 🙂!

rybka - velmi ma mrzi, ze mas tie komplikacie a o to tazsie je starat sa o malinku v takom stave, super, ze to nevzdavas a chces kojit za kazdu cenu, drzim moc palce - podla mna je snaha v tomto uz polovica uspechu
A to bola uz u Teba ta laktacna poradkyna, ked sa zadarilo?
Apropo, ten zivot "v inom svete" Ta uz caka furt, ja delim svoj zivot na "pred porodom" a "po porode"...niekedy zvyknem vraviet, ze to, co bolo pred narodenim Kristinky, bolo v mojom minulom zivote, a myslim to doslovne 🙂 no kazdej z vas zelam vela a vela tychto minulych zivotov 🙂

smejka - super, ze Matusko je uz lepsie na tom, a najma ze tych 9 mesiacov bojov nebolo marnych, juuuuuuuj, velmi moc sa tesim z vas🙂

skorki a Ty co pecies ? 🙂

margarita
17. dec 2009

a co mam este nove? motto v pase, dostala som ho dnes smskou a strasne sa mi paci 😎

pahu
17. dec 2009

Margi 😀
CMUUUUUUK!!!!!!