Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

tarinka333
24. apr 2009

marione74, ja som tu nova... ale strach, ktory ty teraz citis sa mne zda byt velmi blizky ☹ Smiem sa teda opytat, coho sa tak bojis? Lebo predpokladam, ze to prameni zo zlej skusenosti.

violoncielka
24. apr 2009

ahoj tarinka 333,neboj Marione caka na naozajstneho potvrdenia tehotenstva.Ale to asi vsetky snazilky po objaveni // dlho nevedia uverit tomu zazraku.
Ty mas nejake zle skusenosti?

kaki
24. apr 2009

Ahojte...
čo keby sme pridali úmysel: Za dodanie odvahy a trpezlivosti pre mamičky čakateľky.
myslím že všetky to budeme potrebovať, alebo potrebujeme 🙂

No som zvedavá.... na ultrazvuky.... ozvite sa danka a marione 🙂 Teším sa z Vás....

tarinka333
24. apr 2009

Violoncielka... mam ☹ pred Velkonocnymi sviatkami v utorok mi lekar zistil, ze nasmu malickemu uz nebije srdiecko - a bilo ☹ poslal ma este za inym Dr., aby to potvrdil. A potvrdil ☹ Zeleny stvrtok som musela na zakrok. Velky piatok som preplakala spolu s panenkou Mariou. Zial, Velkonocnu nedelu a pondelok tiez... a potom nasledujuce dva tyzdne az do tejto soboty. tuto sobotu a nedelu som bola navstivit znamych, ktori maju 1 mesacne a 3 mesacne babatko. Velmi som sa bala toho stretnutia, ci to psychicky unesiem, ale nejako... Dodali mi novu energiu a taku neskutocnu vieru, ze vsetko bude fajn, tak verim.. snad to bol Bozi hlas 🙂 Ale myslim na to denne a velmi to boli, to asi ani neprestane 😔 ☹ .

violoncielka
24. apr 2009

To mi je luto tarinka333,zial Bozie cesty su nevyspytatelne,kiez by som mu rozumela.preco niektori ludia,ktori tak tuzia po zakroku musia tak velmi trpiet.Jedina cesta po takychto smutnych zazitkoch je zo vsetkych sil vstat a bojovat a nestracat nadej.Jasne ze ta bolest ostane na cely zivot,ale ty musis aj s nou ist dalej a bojovat.Drzim ti palce a modlim sa za teba.

tarinka333
24. apr 2009

Dakujem. Verim, ze ta velka bolest bude nahradena dvojnasobnou radostou. Lebo Boh to tak robi. Kazdu bolest a utrpenie nahradi takou radostou, ze si clovek povie, stalo to za to... Malo to tak byt... Tak verim.

violoncielka
24. apr 2009

jemineeee,co som to napisala!!! ze ludia ktori tak tuzia po zakroku!!!! myslela som po dietatku!!!!! sorry sorry sorry.To som ale blba!!!!! 😝

janula.k
24. apr 2009

Ahojte 🙂 Podavam spravy o Danuske 😵 Vcera jej nerobili utz, iba brali 5 ampuliek krvi, ale vraj nema modriny 🙂 utz bude az o tri tyzdne...
A ja este stale nemam mrsinu. 😒 A pre mna nezostal nejaky desiatok? 😅
Vsetky vas pozdravujem a prajem prijemny koniec tyzdna! 😵

lenkove
24. apr 2009

Ahoj Janulka
ty si mila, ze pises o Danuske, ja som sa uz bala 🙂 to je opica, ze k nam nepride 🙂

desiatky sa rozchytali, ale mozes zacat od zaciatku, ak chces 🙂

janula.k
24. apr 2009

Lenka, ved prave preto pisem, lebo viem, ze sa o danusku bojite, ale ona ma pokazeny internet, tak nemoze prist 😉
hmmm..vsak vidim, ze bol velky boom s desiatkami 🙂 jasne, zacnem od zaciatku. 😉 Inak ja mam tichu domacnost s mojim muzikom,..velmi sa hnevam na nho..a este viac na seba, ze sa na nho tolko hnevam...ale ked ja si myslim, ze pravom..no aj tak mi je to luto. 😔 chapete? ach ta hrozna pycha, hrdost, alebo co to je... 😔

Tarinka, ja som tiez kratko pred Velkou nocou prisla o babatko...aspon tymto nasim malickym krizom sme mali ucast na Kristovom utrpeni.. 😔

marione74
24. apr 2009

ahojte dievcata, tak hoci som sa hrozne bala, spravicka je pozitivna - cakame dvojicky 🙂
To prve som krasne videla ako mu bije srdiecko a hybe sa a to druhe sa mi zdalo ze sa nehybe, ani srdiecko som nepocula a nevidela ☹ ale doktorka povedala, ze ona pocuje a ze je tiez v poriadku 🙂

nemozem stale uverit, ze to co som videla na tom utz je naozaj v mojom brusku 🙂 strasne sa bojim aby bolo vsetko ok aj nadalej.
Som trocha zaskocena, ze su dve, lebo jedna babula z konika co mala este vyssie hcg ako ja caka jedno, ale modlila som sa, nech je ich tolko kolko chce Pan a On ocividne chcel dve, vie preco, tak verim, ze nam pomoze sa o ne a aj o dalsie potencionalne deticky postarat.
Buduci tyzden idem uz svojmu gynekologovi, poradim sa s nim ci mam ostat na rizikovom alebo co.
Akurat som zmatena ze co s niektorymi liekami, co beriem, tato doktorka mi ich kazala okamzite vysadit (siofor), ze to sa v tehu nesmie, endokrynologicka mi kaze to brat, ja fakt neviem... bojim sa ci to babulkam nemoze ublizit alebo uz nejak neublizilo
😕
Uvidim co povie moj doktor ☹

janula.k
24. apr 2009

marione gratulujem 😵 moja jednoznacna rada je, zostan na pn! Ono dvojky sa mozu v brusku prekryvat, ja som tiez cakala dvojicky a v 8tt doktor videl iba jedno babo a iba jedno srdiecko..to druhe bolo skryte za nim. Tak sa nebojkaj, ak doktorka povedala, ze je vsetko ok, tak tomu ver a hlavne doveruj Panovi, ze sa postara.
S liekmi ti neporadim, no vseobecne sa udava, ze v prvych troch mesiacoch sa maju uzivat len tie lieky, ktore su nevyhnutne..

marione74
24. apr 2009

violka, blahozelam k 4 vajkam, teraz si na rade Ty 🙂

violoncielka
24. apr 2009

Marioneee super!!! Aj ja chcem dvojicky! Ale budem rada aj jednemu jedinkemu. 😲 .Zajdi co najskor k tvojmu gynekologovi,ze co mas uzivat (a endokrynologicka vie ze si tehu? ) Napis Krajkovicovi do Heliosu,najdi si tam FAQ a on odpoveda babam s pochybnostami.( sanatorium helios,Ma -vies to centrum) Urcite opatrne s uzivanim liekov.

kaki
24. apr 2009

Marione 🙂 HUUURAAAAA 🙂
Už sa toľko neboj... Si v požehnanom stave 🙂 Tak sa teš 🙂 a prežívaj radosť... Modlíme sa za ňu kaźdý deň... určite to časom budeš cítiť silnejšie 🙂 Tešíme sa 🙂 Veľmo 🙂 budeš mama 🙂

Janulka... aj ja sa niekedy hnevám na manžela.... Ale čo s nimi, s chlapmi?
Keď ho miluješ nie je čo riešiť 🙂 Zaspievaj si starú známu: "Zlož svoju starosť na pána a on sa už postará." Mne to pomáha, tak možno aj Tebe 🙂 to pomôže...

violoncielka
24. apr 2009

Marione a datum mas stanoveny? V decembri?

janula.k
24. apr 2009

Kaki kaki, lahko sa to pise..ked ho milujes..nie je co riesit. Vcera ked som lezala v posteli, tak som si hovorila, ze nesmiem zaspat bez toho, aby sme sa neudobrili..a zaspala som, lebo hnev bol silnejsi..ach ten diabol.. 😔 a potom rano muz odisiel skor do roboty, tak sme sa ani nevideli ☹
violi, budes mat aj ty dvojicky 😵 citim to v kostiach 😉

violoncielka
24. apr 2009

Janulka to poznam,ale ja som sa naucila,ze najlepsie je vyriesit veci za "horuca" lebo potom sa clovek iba trapi a ja neznasam dusno,radsej nech sa rozrevem,alebo nech sa vyvrieskam....alebo nech sa vyvrieska mm.Ono sa to lahko hovori...ja viem,aj my mame sem tam tichu domacnost (ale to hlavne vdaka mojej pyche a pocitu ze sa mi ublizuje 😨 )Tak sa snazim voci tomu bojovat....
Ale dnes vecer si krasne odpustite 🙂 a vsetko bude fajn.Ono aj tie hadky su dolezite,ale myslim si ze aj hadat sa je umenie.Hlavne jeden druheho nesmie urazat a vytahovat tajne zbrane.Ale castokrat nam hnev zatemnie rozum a ked sa raz spusti lavina tak jemineeeeee!

janula.k
24. apr 2009

violi 😀 ja tiez veci rada riesim za horuca, vykricim sa a najhorsie ze moj mm je ticho, to ma vytaca az k stropu 😀 ale my sme celkovo obaja taki tepmeramentni tak to u nas niekedy vyzera ako na sicilii 😅 ved prave o to ide, co vsetko v tom hneve povies a ani to tak nemyslis tak prave potom je ta ticha domacnost a clovek sa citi strasne dotknuty a ublizeny...ja som teraz ta, co sa jej strasne ublizilo, chapes 😎 😔

violoncielka
24. apr 2009

Jani,ale na Sicilii a v Taliansku to vyzera tak aj ked sa nehadaju 😀

janula.k
24. apr 2009

violi 😀 hej asi vies z vlastnej skusenosti 😀 no moja kamaratka ma Sicilcana a ked prisla k nim prvy krat zoznamit sa s jeho rodinou, tak ich tam bolo asi 15 a vyzeralo to, akoby sa isili pozabijat a to sa oni len zhovarali 😀 Ona chudato len trpla, kedy na nu niekto vystretli 😀 😀

riska
24. apr 2009

ahojte,

juchuuuuu, marione bude mať dvojky 😀 😀 😀 😀 😀 velmi sa teším a gratulujem 🙂 a už sa prestan stresovať, vidiš, že všetko je úplne o.k a aj bude 😉 neviem ako s tými liekmi, ale ved siofor už teraz nepotrebuješ, nie?

violka, aj tebe gratulujem a myslim na teba, aby si sa dočkala ako marione 😉

riska
24. apr 2009

janulka, aj my s mm sa niekedy pohadame a neudobrime sa ani večer.... ale na druhy den sa to vždy urovná 🙂 ono je niekedy dobre nechať ochladnut emocie, len to nesmie byť príliš často (tie hadky myslim) nejako som sa do toho zamotala, snad chapeš čo som chcela povedať 😵

riska
24. apr 2009

inak ja som sa práve vratila z antolskej - predstavte si, že oni už mali takmer všetky výsledky hotové 🙂
tak moja krv je úplne v poriadku - krvny obraz, zrážanlivosť, železo, vitaminy, nejaké tie múdre názvy - tak z hematologického hladiska som o.k 😉 doki bola strašne zlatá, všetko mi povysvetlovala a povedala, že je ešte 1 test na imunočosi, ten sa robí až po viacerych potratoch, ale že ona mi ho dala urobiť, ale výsledky budú až asi o mesiac.... tak uvidime 😵 inak toto bola moja 1. pozitivna skusenosť s antolskou.... vyzera to tak, že najhoršia je tam gynekologia 😒

violoncielka
24. apr 2009

tak a mame 3 embryjka vklad zajtra 15.30.Jupiii

violoncielka
24. apr 2009

Riska tak huraaa,aj ty si sa uz konecne dozvedela nieco.....Precitala si si dnesne citanie od Lenkovie? Mna velmi povzbudilo 😉

ogeletka
24. apr 2009

ahojte.Prosím máte niekto skúsenosti s liekom klomefin citrát?

riska
24. apr 2009

ogeletka, ja nie, takže ti neporadim 😒

violka, fakt ako na nas šité... oni nas asi čítaju 😀 super povzbudive 😉

lenkove
24. apr 2009

ahojte
pekne spravy 😵
ja dufam,ze s takymi pride dnes aj Smejuska nasa 🙂

aj na mna sa tie citania tak hodia.. 🙂fakt nas asi citaju 😀

inak,mne sa tak nedari.. pomoc! 😠 to ako v praci 😝 ale prezijem 😀

margarita
24. apr 2009

hura, hura, hura.....marione bude mat dvojky, supeeeer 😀 Myslim, ze Ti to Pan Boh chce "vynahradit" tym tie prve dve neuspesne IVFka 😉 tak teraz TI nadelil dvojmo...strasne moc moc sa tesiiiiim s Tebou.
A nic neries a neuvazuj a hod sa na PNku prosim Ta okamzite, ano? 😎 ved dvojicky su uz samy osebe rizikovy faktor, takze narok na to mas, a ked sa budes nudit, slubujem, ze Ta pridem s Kristinkou zabavat 😵
Ale nie, vazne, robotu si este uzijes do dochodku styrikrat, ale tehu je tehu a tiez si ho treba "uzit".

No a vcielka by Ta mala pekne nasledovat a potom vsetky ostatne...v lubovolnom poradi 😀

riska - som rada, ze si hematologicky ok, takze teraz je na rade endokrino, alebo co?

ja sa furt chystam do tej mojej prace, ale Kristinka moc pracovita zjavne nie je, lebo sa mi nie a nie zobudit, uz zase drichme 2 hodky...asi ju skusim nenapadko prebudit, lebo mi aj kolegyne domov odidu dovtedy, kym sa tam takto dohrabem 😵