Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

kaki
5. nov 2009

A mne sa páčia dlhé mená a ja ich skoro vôbec neskracujem.
Príde mi to také "honosné" meno: Zuzana (aj keď Zuzka sa mi tiež páči) ale aj Katarína, Karolína, Kristína, Magdaléna, Daniel, Juraj (nie Juro, Dano...)

violoncielka
5. nov 2009

Kaki mm sa vola Francesco...mne sa to meno hroooozne paci, ale nedokazem to....ked mu poviem plnym menom tak vie ze je zle 😀

riska
5. nov 2009

no veru, aj sa som zvedavá, čo je s bettynkou 😕 dúfam, že je všetko o.k

margi, tak zajtra dobre vybavte 🙂

muska, dúfam, že malej sa už čoskoro polepší 😔

rybka, a nechceš si niečo objednať cez internet? 😉

kaki, violka a ostatné - čafteeee 🙂

violoncielka
5. nov 2009

inac som za ze ludia aj veci aj vsetko by sa malo pomenuvat vlastnymi menami. So mnou to maju jednoduche a v Italy sa zdrobneny nepouzivaju tak som 4pismenkova....

violoncielka
5. nov 2009

Ahoj Riska.....noooo? dokedyze budem cakat? 😀 😀 😀

Betty ved uz si zapni ten PC 😠

violoncielka
5. nov 2009

Tak vam vsetkym dakujem z celeho srdca, ze ste ma tu dnes nenechali samu 😉 a idem vytiahnut moje hobby a moj chlebicek 😵

kaki
5. nov 2009

Violončielka, aby si aj susedia užili ? Preto až teraz? 😀

kaki
5. nov 2009

Violončielka tak ja si dám na tvoju počesť "diétne" vepřo + knedlo + zelo a zajem to nejakou sladkou čokoládovou dobrotou 😀 😉
Keď Ty teraz pri svojom "chlebíku" vysedávaš 😀

margarita
5. nov 2009

violoncielka - to s tymi sladkostami bol trochu unahleny slub 😉 neviem, neviem, ako to v tehu vydrzis bez sladkosti, a este s tymi dvojickami, tak to si uz vobec neviem predstavit...ale to nevadi, tych niekolko desatroci to uz bez sladkosti nejako vydrzis 😀

riska - nazdar! 😉 jasne, vybavime, prideme spat a napiseme vam co bolo. U neurologa som este nebola, len neviem, co nase ditko povie na to kladivko do kolena 😎 cosi mi navrava,ako ju poznam, ze bude nadsenim bez seba a hned ho uchmatne a plesti tu doktorku niekam medzi oci 😉

kaki, neroooob, zase som si poslintala cely notebuk 😠 🙂

ja mam tiez rada cele mena, a snazim sa ich pouzivat, ale v niektorych situaciach je vhodne skusit to aj skratkou 😉
ale zase odtial-potial 😀 mm mi raz rozpraval, ze v hypermarkete stretol mamu so syncekom a konverzacia medzi regalmi prebehla asi takto:
"Christoferko, pod sem!"
"Christofer !!! Co som povedala?!"
"Christofero...Chris..!!! Sem pod!"
"...!!! Fero !!!! "
😀
to len pre inspiraciu...

muska30
5. nov 2009

ahojte,
mala stale pokasliava, najhorsie je to v noci ☹
teraz sa hra s fixkami, kresli, no mame uz pokreslenu aj stenu aj skrinky v obyvacke 🙂

margi,
s tymi menami mas pravdu, vsetci ich skracuju, preto som dala detom kratke mena 😉

riska, kaki, violka 😵

muska30
5. nov 2009

kaki,
dala si pekny navrh na modlitbu, za zdravie nasich deti 😵
ja si to terz najviac uvedomujem, ked je mala chora ☹
Ty mas vzdy take dobre napady 😵

violka,
tie dvojcence Ti uz musia vyjst 😵

azalka22
5. nov 2009

ahojte,
dnes som si odtrpela u svojej obvodnej gy. aj som tam isla s malou dusickou [totiz, na kliniku, kde mi budu robit smik-smak] potrebovali uz len papier od gy, ze ma odporuca na zakrok. zda sa mi to ujete, stale sa len papierikovat, ale budiz, byrokracia musi fungovat, ked jej tak dobre bolo....
tak som si tam odsedela 2 hod.
a potom, podrzte si, najprv to ofrflala [ako som predokladala - podotykam, robi v jednej velkej nemoc. A v BA] hned ma chcela tam poslat, hovorim, ja to mam uz vsetko vybavene, potrebujem len ten papier. 'ja neviem, co vam tam mam napisat' [na druhej strane, co tam fakt mala napisat? skor to asi mal napisat Pinter...]
tak som volala na kliniku, ze co mi tam ma napisat. nakoniec sme sa dohodli, ze to netreba.
takze som si ustvala straaaaasne stresy [vie ma dost zobrat takyto pristup], teraz tu sedim a nic sa mi nechce a som uuuplne bez nalady a je mi z toho smutno, presmutno.
😢

pahu
5. nov 2009

Babulky, zajtra letime s manzelom do Rima 😀 Budem na nas - vas vsetky siiilnooo mysliet 😀

rybka13
5. nov 2009

margi, tak segra mi tvrdi, ze mi taky overal dala, tak uz som z toho jelen, mam ho niekde zahadzany asi pod vecami v jednej izbe, do ktorej pride skrina az buduci tyzden 😠 hm uz si matne spominam, ale zdal sa mi velky 😠
skusim niekedy teda mm nahovorit, nech sa u Vas stavime 😉
inak kitty je pekne meno 😉

violka, aj ja som rada, ze som si uzila vela veci, len tie stresy posledne roky, ked sa nam nedarilo... uff, keby nam niekto povedal, ze raz budeme mat deti, tak by sme si hadam uzivali az do 40 😀 .. len skoda ze tak to nefunguje...

tak ja som poprala nejake vecicky, uz mi vysia, tak uz prinajhorsom mi ich mm donesie do porodnice neozehlene 😀 Som si urobila fotecku ako mi prvy krat v zivote vysia oprate detske veci na susiaku 😉
uz mam natiahnute tie fotky mojho brucha do compu, uz ich len zmensit a dat do albumu 😉

rybka13
5. nov 2009

vysiet neni z makkym? visiet... asi je 😀

rybka13
5. nov 2009

viol, shopping city sud, no to je dalej a asi nie lacno, neva, uz mam skoro vsetko 😉

rybka13
5. nov 2009

ahoj pahu, ze sa ozves!! 🙂 uzi si to....

azalka, zlatko to ma mrzi, ale skus to hodit za hlavu, hlavne ze ti tu laparku urobia... kasli na blbych doktorov

rybka13
6. nov 2009

mam album 😀 neni mozne ... tie posledne dve len na chvilu, den,dva .... 😕 rychlo kuk 😉

muska30
6. nov 2009

ahojte,
dnes je piatok, takze vikend sa blizi 😉

rybka,
mas pekne fotky, ste symposi obaja 😉 a vecicky mas pekne farebne, za chvilu Ti budu visiet na susiaku kazdy den, ked budes mat babo doma a budes ho stale prezliekat, raz prekaka plienku, raz precika plienku, potom zas vsetko ogrcka 😅

azalka,
to mas s tymi lekarmi vsade, niektori maju necitlivy pristup ☹

pahu,
prajem stastnu cestu 😉

violoncielka
6. nov 2009

Jeeeej Rybka konecne ta vidim aj na zivo!!! super!!!!!! 😵 😀 . Krasna tehulka 😵

Pahu tak vitaj v Italy 😵

Muska ako choroba? uz lepsie?

muska30
6. nov 2009

ahoj violka,
mala stale grcka, napina ju z tych hlienov, ale uz nema teplotu, len strasne kasle 😒

ako je v Italy?

suzzika
6. nov 2009

Ahojte 😵

elizka
6. nov 2009

ahojte babulky......

pahu Rím, to je super, užite si to 🙂

rybka, konečne si sa ukázala 😉 ......kočka, aj mm sympoš 😉

suzzika, ahoj

muska, no už by to hádam aj môhlo malej ustúpiť 😀 😉

bettynka, kde siiiiiii???? 😕

kaki, pracuješ?? ...... čo máš na práci, keď si už s lentilkami skončila 😀

margi, zase lekári 😨 ..... tý vás teda trápia 😢

riska, skorki, janulka, danka ......ahojte

riska
6. nov 2009

ahojte, piatoooook 😀

pahu, že sa aj ozveš, no ale už si aj preč 😀 uži si italy a pozdrav pápeža a violku 😀 😀

rybka, supeeeeer foto... najlepší je ten sušiak a páči sa mi, aké su tie vecičky krasne farebné, žiadna ružová alebo modrá 😉 a tu fotku v pase mas odkial? z karibiku? 🙂

muska, no hadam už po vikende budete fit 😔

azalka, nebud smutná, my toho proste musime vela preskakať v ceste za babom... ale smik-smak ti určite pomôže 😉

suzzi, elizka, violka 😵

kaki
6. nov 2009

Riska, ja že záhĺásim prvá piatok 🙂 Ale ty si nezbednica a predbehla si ma 😀
Ale tak hlásim druhá : Piatooooooooooooook 😵
Opakovanie matka múdrosti, aby sme náhodou zajtra nešli do práce.

Rybka aj ja chválim fotky 🙂. Sypaťáci ste obaja, len čo je pravda.
Aj vecičky sa mi pozdávajú 🙂 Ja som teraz nedávno prala oblečko pre bábiky (mochich krsniatok, ja už sa nehrávam) a celkom sranda 😀. Len sa mi dosť zle žehlili tie minivolániky a tie minišnúročky 😀 Takže som spravila "suchý nácvik" prania a žehlenia minivecičiek pre bábo 😀

Počujte (či prečítajte), veď ja som "suchonacvičila" už skoro všetko čo sa nacvičiť dá 😀. Najvyšií čas začať naostro 😀

Elizka, trošku nerušene a nerušiteľne pracujem. 😉
Muska, len sa pekne liečte. Veď to už skoro musí prejsť, ako inak?
Skorki, Seka a Bettynka? kde ste kočky? Žačínam sa o Vás báť 😲

azalka22
6. nov 2009

ahojte dievcata, dnes prvy piatok, pojdem troska opat prosit, zeby boli vyslysane prosbicky... 🙂

azalka22
6. nov 2009

musim vam napisat jedno prirovnanie, co mi povedala dnes moja kolegynka.>

Ked sa h...o dostane na policku s kompotmi tvari sa potom ako kompot.

😀 😀

margarita
6. nov 2009

azalka - ja to poznam vo verzii:
Vyslo hovno na policu a mysli si, ze je marmelada ... a kolko este takych ludi poznam, co ich to vcelku vystihuje 😀

pahu stastnu cestu 😉

rybka - ved tvoj mm vyzera na foto taky sympos, Mr Proper 😎 a ten susiak je tiez super, ako pise muska, uz si ho nebudes fotit, ale zehlit kazdu chvilu tie vecicky...alebo ako ja dospejes po par mesiacoch k tomu, ze aj neozehlene sa to da obliect, len to viac miesta v komode potom zabera 🙂

suzzika, a Ty nic nenapises okrem Ahojte? co mate nove, ake pokroky a tak??? 😉

riska - podla mna rybka urobila nejaku fotomontaz v obchode s tapetami 🙂
kaki - veru, veru - na Teba uz len ten mokry nacvik, Ty si nasucho uz precvicena 😵 ozik, a Mojziska Ta este drzi?

my sme dnes mali zabavnu navstevu zabavnej tety neurologicky. Akoze za 15 euro nam povedala vsetko, co uz vieme, ale aj to usg mozgu urobila, a ze vsetko je v najlepsom poriadku. tak mi odlahlo, ze v tomto je Kiki po mm, lebo nema ziadne koliecko navyse 😀
a ze dalej s nou cvicit a cvicit a plavat s nou doma vo vanicke, nech posiluje. Kedy su tie letne olympijske hry, nech stihneme treningovy plan... 🙂

bettynka222
6. nov 2009

ahojte 🙂 zijem 🙂 som v nemocke na rizikovom 😝 a furt mi robia ultrazvuky. teda zatial len ten piestansky a ten moj doki...tu som to odmietla ked ma prijimali, ale v pondelok sa tomu uz vraj nevyhnem 😕 a to mi sono robili stvrtok, pondelok, ten ponedlok predtym a stvrtok predtym....no zabava. ale vraj chcu vidiet ci bije srdiecko. ale to moze uz tak skoro? a inak v pondelok mi tvrdili, ze som 4+5 tt, vo stvrtok som uz vraj bola 5+6tt...no vyberte si 😀 a som tu este llen od stvrtka, ale predtym som nepisala,, lebo som v utorok mala pomocnicku, samozvanu kucharku, ktora nakoniec nevedela ani cibulu s mrkvou nasekat. tak somm sa do toho pustila a zase krv....az do vecera, stredu cely cas spinenie, stvrtok mi uz bolo zle od stresu, tak ma doki presvedcil na sono - nechcela som. no a rovno ma poslal do nemocky. stale spinim, pricina neznama...sliznica je vraj ok 😕

ach ospravedlnujem sa za dlhy prispevok. velmi vas vsetky pozdravujem a casom vas docitam....casu budem mat snad dost, lebo ked toto vyjde, tak uz budem az do konca na rizikovom.... 😝

azalka22
6. nov 2009

tak betty, drzim palec. dnes bola opat omsicka, nech sa nam zdravicko vrati a neopustil nas usmev na perach. zdravim vsetky a prajem krasny vikend.