Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

pcolka
24. jan 2010

mimuška..bežkaj zajtra k doktorke, a daj vedieť ako to dopadlo. a neber doktorku ako nepriatela ale ako niekoho kto ti pomôže k tomu o čom snívaš a počom túžiš, samozrejme s BOŹOU POMOCOU
budem zajtra na teba aj ja myslieť a držať palčeky

rybka13
24. jan 2010

mimuska, drzim palce..

janulka, neboj, aj my sme to raz z emkou prehnali vonku a nastastie nic jej nebolo, ved ich mame dobre zakutanych, aj ked viem, ze pod minus 5 sa nesmie s nimi chodit von, dnes bolo len minus 4 🙂
Moja emka zacina dobiehat branka v rekorde nespavosti 😠 je hore od piatej a okolo deviatej uz vyzeralo ze zapsi, ale bohuzial 😒 Dokola prebalujem, kojim, nosim na rukach, cvicim s nozkami, lebo ma koliky, hojdam v kresielku (vdaka Bohu za tento vynalez, stravi v nom stvrtinu dna..) a nic... stale je hore a vyvaluje na mna tie cierne oci 😅 Takze dnes mame zase nocnu 🙂
V posledne dni si pcha pesticky do ustociek 😠 hm, nemozem byt hladna, som ju dokrmila prave nutrilonom 😅

Daruska, neboj bude aj mala Darlinka, som si ista, fakt 😉
Smejka, ktory prispevok myslis?

zdravim aj ostatne, musim ist...prichadza dalsia kolika, ideme cvicit a pchat rektalnu hadicku do zadocku 😒

bettynka222
25. jan 2010

smejusik som z toho mimo. hľadala som, ale videla len prevažne vysoko inteligentne príspevky. malo to byt niečo o maličkej?

mimuska dúfam že dnes už konečne navstivis dr 😉 baby a kam by som cestovala? v rámci trnavy len 😀 a áno som šofér, ale keby ste pozorne citali, bolo tam za čakám v aute- t.z. s vypnutym motorom 😀

bettynka222
25. jan 2010

rybka vydrrrrrrz 😉 mna určite čaká to iste-ani ja ani mm sme v noci ako babatka nespali 😝 už zase mi je od 4 zle 😒 ja už nejdem znova jesť, fakt to nemá význam 😠

smejka
autor
25. jan 2010

ahojte 🙂
je to asi stvrty prispevok vo vcerajsim spravach..ak chcete pozrite Dievcatko 😔
ideme dalej nic nie je stratene...i ked hrozne tazke 😖
vsetky vas pozdravujem a zelam pekny den 😵

pcolka
25. jan 2010

smejka.to bola tá vaša maličká? ale je krásna, pripomína mi trochu moju staršiu dcérku, ona má aj sestričku? ak chceš napíš IP-držim place, nech to dobre dopadne....

suzzika
25. jan 2010

Smejka, som si pozrela tú reportáž, škoda, že tomu venovali tak málo času a nespomenuli tam podstatné "maličkosti" z tejto "kauzy",trebalo by to dať ešte do Paľby alebo tak pod.. Maličká je rozkošná a treba za ňu bojovať, ja navrhujem, aby sme sa všetky VS spojili a denne sa pomodlili Otčenáš, Zdravas a Sláva za skoré vyriešenie tohto problému, za silu pre Smejkovcov a pre maličkú, aby jej bolo dopriané žiť s ľuďmi, ktorí ju tak veľmi ľúbia.

smejka
autor
25. jan 2010

suzzika dakujeme ....tu duchovnu potrebujeme velmi...my i profirodina 😔
v palbe sa to hadam objasni ....no az ked bude po sude..

pahu
25. jan 2010

Smejka, mrkla som reportaz... Neviem ti pomoct? Vies kde pracujem? Potrebujes to riesit cez TV? Napis mi IP. Mam kontakty...

P.S. Ahojte VS 😉

pcolka
25. jan 2010

jasné-suzika-každý deň sa modlíme za smejku a smejkuliatko - ja som za 🙂

smejka- 😉 😉 😉

pahu-a kde pracuješ? môžem vedieť aj ja???

danka24
25. jan 2010

ahojte pipinka teba som nevidela straaasne dlho ma zanedbavas 😀 😀

riska
25. jan 2010

ahojte, ja tiež suhlasim so suzzikou, že pan riaditel DD tam iste skutočnosti zamlčal 😠
a jasne, že suhlasim aj so špeci modlenim za dievčatko a smejkovcov 🙂

pahu, ahoj 😵

violoncielka
25. jan 2010

Smejka malinka je krasnucka....navrhujem to iste co Suzzika. Skoda, ze ten prispevok bol tak ukonceny,keby som nevedela o tom pripade, tak by sa mi zdalo, ze hovori v prospech DD 😒 .
Urcite sa obrat na Pahu.

Pre Pahu- ako sa mas dievcatko? Uz medzi nas vela nechodis, ale my ta sem tam spominame. Drz sa!!! 😵

violoncielka
25. jan 2010

Riska Nadherne foto...velmi ti to pristane.....ja mam v podobnom style tvojho kociku tasku,....sa mi paci 😵

riska
25. jan 2010

violka, dakujem 😵
aky bol avatar? my sa tiež chystame kuknut, inak cirkev film skritizovala, tak som zvedava prečo 😉

violoncielka
25. jan 2010

Este sme to nevideli...ideme tento tyzden vo stvrtok...uz sa tesim. Cirkev skritizovala aj Harryho P. (moj oblubeny) a mne sa celkom pacil aj Da Vinciho kod aj Anjeli a demoni. Ja som rebel...,ale mne taketo filmy neoslabuju vieru (teda aspon si myslim).
Nuz ja som ten tip cloveka, ktory sice respektuje Cirkev, ale chcem si aj sama zdovodnit, ci sa mi fakt ten film alebo nieco ine paci, alebo nie... 🤐 Vsak? 😉

bettynka222
25. jan 2010

aha smeji ja som hladala v tych prispevkoch co pisali ludia...
fiiiiha, no bolo to trosku chaoticke - ta reportaz. nejak to divne pozliepali. teraz to vyzera ako keby profi rodina branila adopcii malickej. preco nikde nespomenu ze ste o nu dlhodobo bojovali, stretavali sa s nou atd? 😕 ☹

dufam,z e nase modlenie pomoze 😉

riska
25. jan 2010

jasne, že nazor si spravi každý sam 😉 mna to len prekvapilo, že sa k tomu tak postavili 😎 ved je to len film 😀

riska
25. jan 2010

betty, suhlasim...chcelo by z toho spraviť dlhšiu reportáž

janula.k
25. jan 2010

ahojte 🙂
pridala som fotky nasho kociku do albumu, tak ktore mate zaujem, mozete kuken 😉

riska
25. jan 2010

janulka, pekny...kruhy su naše 😵 a je v nom aj branusko? nejak ho nevidno 😀

bettynka222
25. jan 2010

jani peknucky, hodi sa k brankovi 😉

ach mne je zase zleeeeeeee 😝 tomu dietatu uz tusim vadi vsetko. som zvedava, s cim ho potom budem krmit 😅

riska caaaaaau, ty sa ako mas?

violoncielka
25. jan 2010

Pekny kocik Jani 😉

rybka13
25. jan 2010

Smejka, malicka je nadherna 🙂 tie obrovske krasne ociska.. a vyzera taka spokojnucka ...
Ja som nezachytila presne do detailov, co sa vo vasom pripade deje, ale pripajam sa ku kazdodennej modlitbe.. Mame sa modlit vseobecne aby sa dievcatko dostalo k Vam, alebo mas nejake speci umysly?
A ona ma sestricku teda?

Pcolka, pahu robi v jednej nemenovanej televizii.. ozvi sa pahu, nic o tebe nevieme, aj od cicusky som vyzvedala.. 😅

ahoj viol, ako ide life?
betty, chudiatko, ty mas teda ukazkove ranne nevolnosti... 😔

my sa dnes trapime s kolikami aj cez den, idem, Emka uz zase reve a silno kope nozickami 😖

violoncielka
25. jan 2010

Ahoj Rybka 😵
Jaaaj ako ti je fajne s tymito mamickovskymi starostami.....mam prehlad ako asi rastetie, kedze nad nami je tak isto stare babatko ako vasa Emka
Ja mam od vcera trosku stavy bezmocnosti, ale to zase prejde....zaciatkom aprila uvidime co a ako..... 😒

My sme boli cez vikend v Rimini na zmrzlinovom a cukrarskom veltrhu...ufff je to strasne utrpenie ked vidite okolo seba dobroty od vymyslu sveta a nedokazete do seba dostat uz ani kopcek zmrzliny naviac 😀 😀 😀 .
Fakt byt cukrarom, alebo zmrzlinarom je asi najlepsia cesta ku schudnutiu 😀 😀 😀 .
SOL nad ZLATO!!!!!!

akzuzs
25. jan 2010

Ahoj te dievčatá, včera som len úchytkovo vydela ten prístpevok a v duchu ma napadlo, že sa to týka jednej z VS 😉 Smeji hlavu hore a ako povedala Suzi, tie modlitbové sťuka by boli OK. V jednú hodinu a minútu všetku v modlitbe za malé smejučiatko a bude vaša určite 🙂

Rybyčka, ty si teda užívaš??? Kedy sa vyspíte do sýta????? Chudiatko malé rybiatko, ako ju to musí bolieť 😢 Až mi srdco stíska! Ale to ju asi časom prejde, že,?????

Jani super kočík aj farba ale kde je tam Branko 😀 😀 😀 😀 Ty však zajtra ma malý mesiac?????To ale letí

Bety, nezávidim Ti tie nevoľnosti a keď niečo zješ aj vtedy hneď ideš????Alebo len tak ako kedy???? Kedy pribereš 20Kg?????

Mimuš, už si doma???? Ako to dopadlo?????

akzuzs
25. jan 2010

Evanjelium na dnešný krásny slnečný požehnaný a usmiatý deň:
Evanjelium podľa Marka - Mk 16,15–18
15A povedal im: „Choďte do celého sveta a hlásajte evanjelium všetkému stvoreniu. 16Kto uverí a dá sa pokrstiť, bude spasený; ale kto neuverí, bude odsúdený. 17A tých, čo uveria, budú sprevádzať tieto znamenia: v mojom mene budú vyháňať zlých duchov, budú hovoriť novými jazykmi, 18hady budú brať do rúk, a ak niečo smrtonosné vypijú, neuškodí im; na chorých budú vkladať ruky a tí ozdravejú.“

akzuzs
25. jan 2010

Ozaj a čo je z Carmen a Lenkou?????
Lenka už máš doma maličkú?????
Alebo upravuješ bytík 😉

pcolka
25. jan 2010

čo je s mimuš? neviete niekto? bola u tej doktorky?

janulka aj riska, velmi pekné kočíky 🙂

rybka ďakujem za objasnenie, aj som si myslela, že je v TV.....emuške dúfam, že prejdu rýchlo tie koliky, drobček malý, ale si vytrpí. ☹ .ešte že má takú starotlivú maminku rybku 🙂

rybka13
25. jan 2010

no emuska po 5 minutach potom zaspala a uz spi skoro 2 hodinky, takze uz by som poprosila aby vstala, lebo uz mi zacina tiect mliecko 😀 co sa teda stava malokedy 🙂 skor ho mam malo...
no zase rezim ziadny, ale neva aspon som sa v pohode stihla najest 😀

viol teda ten veltrh ti zavidim, ja som sa uz rozozrala jak diva, skoda, mohla som byt chudsia ako pred tehu 😠
april je tu coby dup a januari buduci rok rodis 🙂

janul, krasny kocik
ahojky akzuzs 🙂