Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

lenkove
28. júl 2009

Ja viem, Janulik.. a viem ze sa ho Suzika velmi bala 😔 pomodlila som sa aj Litanie.. .. Ano, budeme... Riska, napis.. dakujeme..

bettynka222
28. júl 2009

aj moj ranny desiatok bol za suzzi 🙂 hned ako som sa zobudila ma to nejak napadlo...ani neviem preco, ved uz mohlo byt po...ale napadllo 😎

kaki
28. júl 2009

Aj ja sa pridávam 🙂
Myslíme na nich a modlíme sa.... 😔

janula.k
28. júl 2009

Lenka hej, viem si predstavit...ten cisarak je asi strasiak pre kazdu zenu..a nechapem, preco si ho niekedy zeny vyberaju dobrovolne..Mne moja gyn povedala, ze ja budem tiez rodit cisarakom..ja ze preco a ona ze po tom vsetkom, co ste zazili, chcete riskovat pri porode? ☹

lenkove
28. júl 2009

ahoj Kaki
ako bolo? 🙂 napis nam niekedy, budeme radi 🙂

Janulak.. moja.. nebojaj.. Ja som vcera volala s kamoskou,ze sa 40 hodin neotvarala,nakoniec mali cisarak... ale malicku maju krasnu.. aj ona prisla o 3 babatka, co ja viem.. a mozno aj o viac,co neviem 😔 😔 ale uz su doma a su faaakt krasne a mala spinka a papa a tak 😵 😵

Suzinka sa hlavne bala toho,ze po dvoch cisarskych im tretie mimi nemusia odporucat, ved viete.. 😔

riska
28. júl 2009

tak už som suzzi napisala, že na nu stale myslime a modlime sa 😉 a nemôžeme prestať, až kým sa mimi nenarodi
chuda, musi byť riadne vyplašena 😔

kakiiiii, ahoooooj, ako bolo? chceme všetky zažitky 😀

janula.k
28. júl 2009

Leni, ved aj ja sa toho bojim, lebo ten cisarak je taky obmedzujuci.. a ja by som chcela 4 deticky 😅 ...ale necham to na Panovi a Jeho voli.
Inak vcera som sa potesila, lebo som stretla jednu kamaratku, z nasho panelaku s veeelkym tehu bruskom a viem o nich, ze mali tolko problemov, hadam aj 10 rokov sa im nedarilo, vsetky mozne diagnozy..az som mala slzy v ociach.

riska
28. júl 2009

Náš anjelik prišiel na svet dnes o 13:24 hod, je to dievčatko, vola sa Karolinka a ma 2400g. Stastni rodičia a novopečena sestrička Zuzanka 🙂 😉 😀 😀 🙂 😉 😵

margarita
28. júl 2009

predbehla ma 😝 😝 😝
ale nevadi, ved je mi to stria,tak to ostalo v rodine 😀

huraaaaa, Karolinka vitaj u nas, nech sa Ti na svete paci...inak moj tip vysiel, tusila som, ze to bude baba 😀
dobrych bab nie je nikdy dost

riska
28. júl 2009

suzik, blahoželaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam, jupiiiiiiiiiiiiiiiii, nech je karolinka zdrava, šťastna, spokojna a nech ju Pán žehna 🙂 😉

tak ktoré ste tipovali chlapca? 😝

danka24
28. júl 2009

supeeer suziii blahozelaaameeee nech ste zdravuckeeeee baby a nech vas Pan ochranuje 😵 😵 😵
aj moj tip vysieeel 😵 😵 😵 😵

lenkove
28. júl 2009

ja som myslela na chlapceka 🙂

waaaaaaaaaaaaaw, blahozelaaaaaaam! nech ma stastny zivot malicke,nech je svetu na osoh, rodicom na radost, a Panubohu na slavu 😵 😵 😵 😵

ja reveeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵

margarita
28. júl 2009

no tak som si vas uz docitala

leni - super foto, taka pozitivna 😉 no kocka si, raz darmo.
darla - aj Ty, Brutus? (si trombofilka) 😎 konecne mozno zistili pravu pricinu...priklanam sa k nazoru (tusim bettynka Ti to pisala v Tromboskach) ze mozno staci zvysit prisun Kys.listovej a tehu sa podari aj prirodzene, kedze s nasou poruchou to je s kys.listovou prabiedne a ta je najma v zaciatku tehu /a nam pocas celeho/ velmi velmi potrebna 😉
violoncielka - ty tusim tie svoje netere a synovcov nejako dobre poznas..jasne, ze sa na nu vrhli, najma P., a ked ju otec uz tahal prec, ze nechaj babetko, tak ho normalne stipla do brucha od hnevu, ze ju odtrhol od kocika, za co dostala jednu presne mierenu vychovnu na zadok...chuda dievca 😀

no tak suzzika uz nam stastne porodila, tak co tipujeme najblizsie? navrhujem marioninho mimika, pohlavie a mena...co vy na to?

lenkove
28. júl 2009

a neviete ci to bola sekcia, alebo normalny porod?
inak, prave mi jedna tehotna kamoska, tiez cakaju druhe, napisala, ze by uz mohli vynajst nejaky humannejsi sposob ako ludi privadzat na svet,ze sa dost boji 🙂 sme sa rehlili ako pubisky 😀

margarita
28. júl 2009

leni neviem, ale podla sprav od risky tipujem sekciu...ale ved to je teraz fuk, hlavne, ze su obe v poriadku
a Ty co, dnes aky sport mas v plane?

lenkove
28. júl 2009

idem to hned napisat druziciam, som tam vcera aj dnes prosila ;)

ja este predtym navrhujem Indzesine malicke, lebo ona ma tusim najskor termin.
a neviem co to bude, zatial 😀 (musim jej napisat, nech prezradi, aby som sa aj nabuduce neblamovala)

lenkove
28. júl 2009

ja som chora.. tak ziaden.. si zo mna robia srandu, ze mam prasaciu chripku 😖 a som tu sama, a trosku sa lutujem.. ale len trosku, lebo mam plno leca zo soboty a mozem ho teraz papkat a nemusim nic varit 😎

tu foto som si dala, aby si nevravela,ze ma nepoznas, ty tajuplna perla 😀

lenkove
28. júl 2009

Inak, baby, my tu mame same baby, vsimli ste si?
Esteze mame Matuska 😀 a sv. Gerarda, samozrejme 🙂 🙂

kaki
28. júl 2009

Ja sa tešímmmmmmm z malej Karolínky 🙂 Suzzzika prajem Ti aby ste dobre zvládli rodičovstvo a aby Karolínka bola u Vás spokojná 😵 A Tak ako aj lenkove napísala: nech je svetu na osoh, rodicom na radost, a Panu Bohu na slavu 😵

Som naozaj rada že je všetko v poriadku 🙂

A my a naša "dovolenka" bola super... ale prišli sme tak vyčerpaní že v nedeľu aj včera sme išli spoať okolo 19:00. Ani neviem prečo, ale bolo to mimoriadne náročné...
A verím že to prospelo nášmu vzťahu a aj vzťahu s Bohom... 😉
Keby ste o tom niekedy chceli vedieť viac tak Vám poviem, ale teraz ani neviem čo by som Vám napísala.... Lebo je toho naozaj veľa 🙂 A školenia Vám zatiaľ nemôžem dávať 🙂 ako Margi navrhovala 😀 - nezvládla by som to.... 😔
Ale mám Vás veľmi rada a myslela som na Vás celý týždeň....

lenkove
28. júl 2009

tak, ja Indzes tipujem dievcatko, Pavlinku 🙂

indzes
28. júl 2009

Supééééééééééééééééééér!Blahoželám!Vyprosujem od Pána hlavne zdravie a hojnosť Božích milostí. 🙂

Leni myslím,že Marione má termín skôr ako ja,ale tipovať môžeš.Včera som bola na sono a bábätko vyzerá v poriadku,tak sa veľmi tešíme a ďakujeme Bohu za jeho veľké milosdenstvo. 🙂

lenkove
28. júl 2009

Indzes, ja som ti prave sla pisat IP! velmi sa tesim, ze si tu! a moj tip vidis 😀 (tvar sa, ze sme si to pisali, zmetieme ich 😀 😀 )
a vies, ze aj ja som uz tehotna? 😵 😵 😵

margarita
28. júl 2009

ja tiez tipujem babu (sa mi to tak osvedcilo 😉 ) ale meno si netrufam tipnut, mozno Maaria 😀

lenkove
28. júl 2009

Kaki,
skoda, ze toho bolo tak vela, mna by celkom tak malicko niecoho velmi zaujimalo 😵 😵 som rada, ze si spat 🙂 chybala si tu 🙂

indzes
28. júl 2009

ano leni,viem.občas si vás aspoň rýchlo prečítam.veľmi sa teším,že už máte za sebou prípravu a sme spoločne tehotné. 🙂

Tvoj tip je vidím,ale ešte neprezradím,či aj správny,lebo to s istotou neviem ešte ani ja.niečo síce včera naznačili,ale nie je to ešte iste. 😉 ale neboj potom prezradím.

indzes
28. júl 2009

Určite to však nebude ani Pavlínka,ani Mária 😀

janula.k
28. júl 2009

jeeeej ja som prespala porod 😀 keby ma nebola danuska prezvonila, tak spim do vecera 😀
Blahozelam Suzike a prajem malej Karolinke hlavne vela zdravia a Bozich milosti... 😵

riska
28. júl 2009

podrobnosti o suzzike neviem, ved sa ešte určite ozve... aj zabudla napisať, aka je karolinka velka 😉

ozaj, okrem matuška same baby 😀 tak tuto šnuru určite pretrhne indzes 😎 tipujem jakubka 😵

danka24
28. júl 2009

indzes supeer tak blahozelame k zdravemu babatku 😵 😵 😵
moj tip je chlapcek 😀

janula.k
28. júl 2009

tu sa rodi nova vlna VS 🙂