Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

danka24
10. aug 2009

no a dokedy chcem pracovat to ani srnka netusi .. oficialne by som mala ist niekedy na zaciatku oktobra na matersku no uvidime dokedy budem vladat..

janula.k
10. aug 2009

Riska kludne mozes tipovat uz teraz, aspon si nejake meno vyberiem 🙂

margarita
10. aug 2009

no ved to danus, aby si nezabudla, ze si tehu, a potom Ta nemusel nejaky nahodny zakaznik urychlene transportovat do porodnice 😉

ja uz viem, z coho mi dnes tak sibe - som si na obed robila cuketu 😀 to bude v tom.

janula.k
10. aug 2009

ja uz vidim danku s Klarkou v klokanke ako koduju tovar...danka totiz bez prace nevie zit 😀

danka24
10. aug 2009

margi tak dufam ze niee najradsej by som bola keby ma mm odviezol do porodnice 😀

margarita
10. aug 2009

janulka 😀 😀 😀 si to teda vystihla. a ked ju bude kojit za pultom, len da na dvere taku cedulku, ze "obedna prestavka",ze?

riska
10. aug 2009

jul - o.k 🙂

margi - aj my mame na obec cuketku 😀 😀

danka - ved manžel a zákazník sa nevylučujú 😀

janulka - hmmm jakub a paulínka

margarita
10. aug 2009

riska, vy mate aj obec? ja ze Petrzka je len mestska cast 😀

danka24
10. aug 2009

si robte zomna srandu babule 😀 nie obednajsia prestavka ale kojacia prestavka 😀
janka mozno by si to pochopila ako sa citim ja ked mam vlastny obchod uz 5rokov..

danka24
10. aug 2009

jooj to tehotenstvo .. som myslela ze by si brala mozno tak isto kojenie v predajni ako ja keby si mala vlastnu predajnu 5rokov 😀 😀

danka24
10. aug 2009

riska tak to mas pravdu 😀 😀

riska
10. aug 2009

margi 😀 my mame cuketku v znaku obce, vieš? 😀
danka, ved my s láskou 🙂

danka24
10. aug 2009

riska ved jak inak 😀 😀

danka24
10. aug 2009

vy ma tak velmi lubite .. ze 😀 😀

margarita
10. aug 2009

danka, a Ty o tom snad pochybujes??? 🙂
pozri, ani sa od MK nemozem odtrhnut, ked si tu Ty 😀 😀 (a Kristinka mi spi uz 2 hodiny)

danka24
10. aug 2009

margi ja a pochybovat o vasej laske ? ta co si zjedla cuketku?? 😀 😀 😀
ved kristinka vie kedy ma spat .. ked mamka zuruje na konovi 😀

carmenuska
10. aug 2009

Dani ty mas obchod???A aky?fiha. Aj ja chcem raz ked mi svihne z toho ucenia tak budem mat kvetinarstvo 🙂

danka24
10. aug 2009

carm farby laky,vyrobu klucov, zamky,kovania na dvere, garnize,listy a vsetko mozne..

danka24
10. aug 2009

margi tak co kiki sa uz zobudila??

margarita
10. aug 2009

danus, nieeeee, este nie, len uz asi polhodinku sa tak tvari, a mrvi a kruti...ale asi chce este, aby som Ti stihla odpisat, vies? 😉

margarita
10. aug 2009

...uz... 😀 papa
dnes uz mam precerpany povoleny limit haluznych prispevkov v teme, tak ak sa tu do zajtra neukazem, vsetko je ok, vecer o 22 na vas myslim 😉

danka24
10. aug 2009

jasne ..tesime sa .. tak dobru chut kikinka nenechaj sa rusit ..
aj ja koncim idem konecne nieco porobit 😀

riska
10. aug 2009

babulky, chcem vas poprosiť, aby ste si dnes o 22:00 spomenuli aj na moju babku, ktorá dnes zomrela 😔
som sice trošku smutná, ale zasa som vdačna Bohu za jej krasnu starobu, dožila sa 88 rokov a vlastne pri zdravi a hlavne jasnej mysli... zomrela vlastne na zlomeninu 😢
doma spadla a zlomila si 3 stavce a to už ani operovať ani nič... a tak dostala zápal plúc a všetky tie ostatné komplikácie a dnes si ju Pán povolal... som mu vdačná, že nemusela trpieť a že už je je tam niekde dobre aj s dedom 😉

lenkove
10. aug 2009

Riska
to mi je luto, uprimnu sustast.. spomeniem si.. 😔

margarita
10. aug 2009

riska ☹ spomenieme.

marione74
10. aug 2009

riska ☹ to mi je luto, ale ako hovoris, krasny vek. Aj moja babka je uz dost stara a aj keby som tu slzicku vyronila od smutku, pride mi to uz ako taky prirodzeny odchod po tej 80, 85-ke.
Urcite si na Tvoju babku spomeniem dnes o 22.
A aj na Vas vsetky ostatne...

marione74
10. aug 2009

margi, inak dnes som si bohovsky uzila vasu konfrontacnu debatu a hlavne by som chcela vidiet Tvoj dohryzkany jazyk 😉
A Tvoj monolog a dve strany dozadu mi dal viac ako kaplankova nedelna kazen, dakujem 🙂

betty, podla mna Ta vobec nemozu ohrozit hriechy a postoje Tvojej matky, co by som ja asi urobila, odporosila by som jednoduchou modlitbou Boha za matkin hriech (pripadne dala odsluzit omsu) a modlila sa za Bozie pozehnanie do Vasej rodiny
jul, ak si pamatas, ze si take nieco povedala, a citis to ako vinu, tak to spomen pri spovedi, aj ked to bolo uz davno, alebo to vyznaj Bohu v modlitbe a verim, ze Boh Ti urcite tiez neodoprie svoje pozehnanie 🙂
Clovek niekedy povie v hneve veci, ktore ani tak nemysli..

marione74
10. aug 2009

Danka, takze Ty s klarkou hned po sestonedeli sup naspat do obchodu predavat farby, laky? 😀

Janulka, ako znasas tie injekcie, ja neviem ci vzdy trafim do zilky, ale co injekcia to brutalna modrina, ktora boli aj niekolko dni, takze cele stehna a ruky mam modrinove ☹
Uz sa typuje meno Tvojho mimika?
Inak my meno stale nejak neriesime, uz by sme hadam aj mali... vcera som presla cely kalendar a nic... hrozne...
pacia sa mi asi 2-3 mena, ktore sa nepacia mojmu mm 😠
Tak ja neviem, asi bude bez mena 😕

skorki
10. aug 2009

Marione, tvoje babenko bude mat krycie meno "No name" 😉

lenkove
10. aug 2009

Inak u nas sa torta je a a je a ma uspech.. no take cosi.. radost velka 😵 😵

a inak, ak by si Pan mal vsetko pamatat co som kedy ja, hlavne v puberte povedala, tak asi nemam nadej na spasenie nikdy.. 😝