Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

lenkove
18. aug 2009

Kaki
pekne 🙂

Bettynka, len napis, ak chces ;) ja som chcela, napisala.. ;)

inak, pomoc... ideme podat danove priznanie, tu v DE, v roku 2007 sme tu boli len mesiac, takze je vyhodne ziadat o vratenie dani.. a ja nemozem najst ziaden moj papier s hlavickou 2007.. nic.. ani len vypis splatenia poziciek v studentskom pozickovom fonde.. rok 2007 pre mne neexistoval.. Nasla som len jedno potvrdenie, ze som mala prednasku v Bulharsku (a ja som na nu zabudla). No haluz, strasna 😨 😨 😨 muz ma vybije 😨 😨 😨 mozno to bude horsie ako vcera v noci.. niezeby aspon totoooo 😀 😀 to on nie! on sa vam chcel do jednej rozpravat, POMOC! 😀 😀 😎

kaki
18. aug 2009

lenkove 😀 😀

margarita
18. aug 2009

kaki, je to dobre,poznam, tiez som sa smiala, ze ake ftipne 😀 😀 to s tym melonom ma sice este len caka 😉 ale uz teraz sa tesiiiim.

betty, bylinky sypane zozenies v kazdej lepsej lekarni, si myslim 😉 ja som zhanala kedysi dubovu koru a mali.

lenkove, tak sa nepriznaj, ak sa nemas k comu 😎

lenkove
18. aug 2009

Kaki
sa ti smeje.. len neviem z coho 😀 😀 😀
inak, nakoniec som ho uspala rozpravkou (dve predtym mi zrusil, pf. uz ste videli aby sa ludia chranili pred drakom, ktory vychadza zo zacarovenej rieky postavenim elektrickeho drotu okolo kralovstva? ked to ukoncil takto, museli sa moji statocni rytieri vratit domov) o oveckach, ktore potrebuju prest cez most a musime ich zratat 🙄, Zaspal pri 18-tej 😎 teda, neviem kolko ma ten moj muz rokov 🙄 ( 😀 😀 😀 😀 )

lenkove
18. aug 2009

Margi
neda sa nepriznat. on sa zenil kvoli nizsim daniam, chapes.. to vasi muzi si brali z inych dovodov???? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

margarita
18. aug 2009

😀
co ja Ti viem, ten moj si ma asi bral tiez hlavne pre peniaze 😀 lebo nam pocas obradu a po nom strasne lialo, burka ako hrom, tak ratal s tym, ze budem bohata nevesta (ako sa vravi). A mozno este preto, ze som ocarujuca a inteligentna a bozkavam sa lepsie, ako varim 🙂

lenkove
18. aug 2009

Margi

no to su dovody na zenbu, rozumne 😀 😀 😀 😀 😀 esteze nie z lasky, to by bolo, pf 😀

margarita
18. aug 2009

k tym rozpravkam, u nas na Katarinke bol so mnou v jednom roku chalan, co robil normalne v skolke vychosa, uplne skvele a vsetky deti zo skolky a baby na tabore ho preto zrali 😀 a on vzdy vecer pri ohni spustil nejaku tvorivu rozpravku, pamatam si najma tu "Ako blchy hrali basketbal"...sme sa smiali pri kazdej vete.
Hmmm, ale ked sa ozenil, skolku zavesil na klinec a zivi rodinu uz uuplne inak. Ale je ho skoda 😀

lenkove
18. aug 2009

Margi
to teda je 😕 ale isto pokracuje so svojimi detmi, nestrati sa 😉

nasla som dalsi dokaz o roku 2007, krasnu pisanku s obrazkom pravoslavneho chramu v Sofii a nadpisom Nashata Bulgaria 2007.. fakt som tam bola 😕 😕

lenkove
18. aug 2009

hm, honorar z vydavatelstva veda 173 korun.. 🙄

margarita
18. aug 2009

ved to, "z lasky" to Ti dnes uz nikto neuveri...to zase ini kamosi z Katarinky (vacsina mojich kamosov za tie roky su z Katarinky, aby ste sa nedivili) sa brali, ona Slovenka, on cudzinec z jednej byvalej sovietskej republiky, a museli predtym normalne na "vysluch" na cudzinecku policiu. Asi ze keby si ho ona brala preto, aby sa dostal na zapad alebo co 😕 No a presne to sa ho pytali, ze preco si ju chce vziat, a ked povedal, ze "z lasky"...tak zapisovatel povedal : "No dobre, a teraz vazne..." 😉
Laska uz dnes vysla z mody 😎

lenkove
18. aug 2009

to ako za cely rok 2007.. ako som z tych 173 korun vyzila, nechaaaaaaaaaaaaapem....

lenkove
18. aug 2009

kto by sa uz len bral z lasky, prosim ta 😀 😀 a ten vysluch, normalne ako z romantickeho filmu 😵 😵 😵
mne sa to ale prestava s tym rokom 2007 pacit, ozaj 🙄 🙄 ked nic nenajdem, nebudu nizsie dane, ked nebudu nizsie dane, manzel nedostane to preco sa zenil...a potom ma vyhodi na ulicu a ja tam biedne zhyniem... 🙄 🙄

margarita
18. aug 2009

leni, a nezivil Ta aj manzel ? 😉 lebo ak si bola schopna vyzit cely rok zo 173 SKK, tak sa nemusis bat, aj keby Ta na tu ulicu fakt vyhodil...

lenkove
18. aug 2009

noooo, argument to je 😉 bude to tak 😀 , isto som nedala vsetky papiere z roku 2007 do jedneho obalu a ten nasledne zapotrosila 😀 😀

margarita
18. aug 2009

inak sledujes,ze aj vcera sme sa tu takto my 2 zisli, to uz mame ako program, ako boli Lasica a Satinsky, tak my mame dialogy Lenkove a (S)margarita 😉 len keby aj viac toho intelektualneho humoru v tom bolo 😀 😀 😀

riska
18. aug 2009

naaaaaaahodou aj ja som tu... ale len na skok, ešte tu mam krstniatko.... ale večer už prispejem svojim intelektualnym humorom, sa tešte 😀 😉

riska
18. aug 2009

a betty, pekne napis čo chceš, ja si to tiež neodpustim 😝

margarita
18. aug 2009

sa tessssiiiiim stria 🙂 len k nam ma vecer prist moj brasko, tak neviem, neviem, kedy nakuknem, ale mam to este v plane, ak mi vyjde cas a krok 😉

ja by som tiez pisala a pisala, ale snazim sa dodrzat svoj slub, takze verejne uz ani muk...sukromne sa ale nezdrzim 😉

lenkove
18. aug 2009

Riska
ahooooj.. ja som si myslela sprvoti, ze tam mas Kristinku 😵 😵

Margi,
mno, ako som citala minule Lasicu, laskava satira je to co nam "chyba" 😀 a nie intelektualny zmysel pre humor, ved pre ten si ta muz bral tiez, nieeeee?

margarita
18. aug 2009

no toho by bolo, co mne "chyyyyba", ale sa to kompenzuje tym prudom slov, co stiham vyprodukovat za minutu 😀 mm vravi, ze to je tiez super, lebo takto on nemusi tolko hovorit...kedze vacsinu odrozpravam aj za neho, aj jeho vnutorne monology obcas vravim nahlas 🙂

lenkove
18. aug 2009

Margi
no neviem, neviem ci sa nepodcenujes 😀 😀

baby, a teraz vazne.. neviete, da sa na danovom urade zistit ci som za rok 2007 podala danove priznanie? (my sme boli ako studenti, tak sme nemuseli ale mohli).. kurnik sopa, preco je ten rok 2007 taky komplikovany! 😀
inak, nasla som zaznamove harky s BT z roku 2007 😎 😎

margarita
18. aug 2009

leni, podla mna sa da, mozno si ho vidis aj podala, ked k nemu doma nic nemas 😉
neviem, ci ide o podcenovanie sa, alebo sa tomu hovori falosna skromnost? 😎

bettynka222
18. aug 2009

lenkove oki, napis svoj nazor na UO...ale asi vas "sklamem", lebo nic vasnivu diskusiu provokujuce to nebude. ja si jednoducho myslim, ze deti pocate porstrednictvom IVF su castokrat pocate z omnoho vacsou laskou ako deti pocate prirodzenou cestou. tolko moj nazor 🙂

ale mam jednu otazku...a ta je uz horsia 😕 babulky ktore ste boli na OU, ako ste to potom riesili na spovedi? ste to urobili a potom ste normalne sli na spoved? a aj ste to skutocne olutovali? ja sa teda nachystam na OU...ale toto ma fakt zaujima. ako moze niekto olutovat UO ked mu to poskytlo vytuzene dietatko 😕 😕 😕 a nebverte to prosim ako provokaciu....
ach skoda ze tuto otazku nemoze zodpovedat niekto, kto je na moje sialene otazky zvyknuty (ze margi, lenkove, smejuska, riska 😀)

lenkove
18. aug 2009

Bettynka
nechci odomna aby som sa opakovala. Na dnes dva dlhokanske prispevky o IVF stacia 🙄

bettynka222
18. aug 2009

cozeeee? asi som tom leni nepochopila ☹ ja osm obcas pribrazdena 😀 ale nie, co si tym myslela? ved si napisala, nech sa vyjadrim k listu a ja osm sa vyjadrila. ci to reagujes na moju dalsiu otazku? (uz osm sa tu dlho nic nepytala, tak ste asi s napatim ocakavali co to bude tentokrat 😅 😀 )

kaki
18. aug 2009

Vy ste vtipné 😀 😀
No dnes ma už nič nenaštve... 😉 Tak mi je dobre aj vďaka Vám. 😵

Riska, len píš a aj hlasno píš 😉 nech sú tu všetky názory.

PS: baby viete že ja už neviem ako sa naozaj vola stria? Ja som minule (tým čo som im stria) išla povedať, že čo pre nich nespravím, ako stria 😀. Myslíte že by mi rozumeli?

margarita
18. aug 2009

betty, Ty si taka nasa studnica zvedavych otazok 😉 ale pravdu mas, na tuto Ti ja naozaj odpovedat neviem a nemozem.

margarita
18. aug 2009

kaki, ved skus a potom nam povies, ci rozumeli 😉

lenkove
18. aug 2009

Betty
ja som sa vcera vecer vyjadrovala k listu,niekolkokrat. Plus dnes moj nazor na IVF. Neviem co ti mam k tomu este dodat. neviem, citala si to, alebo sa ti to nezda dostatocne vyjadrene? ja uz viac neviem co a ako povedat...
majte so mnou zlutovanie, ja som stratila rok 2007 🙄