Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

danka24
20. aug 2009

no to je pravda .. Klarka ma ranu rozcvicku kazde rano ked mi o pol 8 zazvoni budik.. 😀 sme sa smiali s janikom ze ked pride domov tak ho nebude poznat .. lebo teraz 4dni sa snou nerozprava .. bude cudzy fras 😀 😀

lenkove
20. aug 2009

Danuska moja, zase sama? moja, moja.. vy ste s Klarkou jasna dvojka, bez tatu vydrzite! alebo hovor k nej hrubsim hlasom,nech si nemysli, ze je tatik prec 😀 😀
ja som hladala jednu knihu, nakonieco som cez jeden katalog nasla, ze ide o nepublikovane tezy z pracovneho stretnutia(ta naco to cituju?).. idem dalej pisat..

a este:
dane nedoriesene.. dnes rano mi manzel 'zabudol' naspat namontovat brzdu na bicykli.. nastastie len prednu, ale aj tak 🤐 🤐 ( 😀 😀 )

danka24
20. aug 2009

lenocka my dve sa striedame niejako raz ty raz ja slamena vdova 😀 no vidis to tym hlasom musim skusit mozno to pomoze potom v sobotu poviem ci to pomohlo 😀 vcera vecer ked mi mm volal tak normalne stichla .. tak sme sa smiali ze nikoho nevidi ..ze ci mi nesibka ze sa sama so sebou rozpravam 😀 😀
lenocka ty si šikulka co ti mam povedat.. dufam ze mas aspon prilbu ked uz nemas prednu brzdu na biku 😀

danka24
20. aug 2009

leni a co tak dat si pauzu??? 😀

danka24
20. aug 2009

baby ja som zabudla povedat ze Janulka nasa isla dnes na 3D utz tak som strasne zvedava ... 😀 😵 😵 😵

smejka
autor
20. aug 2009

ahojte 🙂
janulka tak ako si dopadla?mozme zacat tipovacku? 😉
ako sa mate?
som rada ze riska i ostatne napisali reakciu co v nich list vyvolal 😔 ...myslim na vas vsetky 😔
my sme dnes boli na vyletiku....zajtra pracujem a mam koneeeeecne volny vikend 🙂
pozdravujem vsetky 😵

bettynka222
20. aug 2009

ahojte, aj vas vsetky zdravim 😉 dnes sme asi vsetky dakde pobehovali, ked nikto nepisal 😕 leni ty si dobry kaskader 😀 ci to manzel sa ho s teba snazi vychovat? 😀 😀 😀

smejka
autor
20. aug 2009

betty a kde si bola ty?...kuknite kde sme boli my 🙂

bettynka222
20. aug 2009

smejusik my sme boli na treningu a s kamaratmi. a cely vikend budeme behat po kamaratoch tiez, lebo doma je uz neunosna atmosfera. svagrina zistila ze caka dievca (maju chalana), takze os svokrou uz nebude vobec rec 😝

a kde si bola, hmmm?

smejka
autor
20. aug 2009

aha bettynka 😝 ...ty byvas so svokrou?
betty ved kukni ci uhadnes 😉

bettynka222
20. aug 2009

jeeej smeji, krasne kvetinky 😵 aj aj super vyletik to vyzeral byt 😉 ako sa inak mas? malo sem chodis...mas toho vela? ci ti je smutno?

margarita
20. aug 2009

Betty, Ty nepoznas Janosika? ved Vratna, Terchova a kolektiv, nie? 😉 pekne smejka, pekne.
Aj my sme dnes poobede pobehovali - najma po Sade Janka Krala a vselikoho sme tam postretali, tak sme z toho obe boli vytesene. 😀 😉

smejka
autor
20. aug 2009

bettynka smutno mi nie je 🙂 ....vela toho mam...no i napriek tomu mam pocit ze stagnujeme...so vsetkym...stale cakame ako sa situacia vyvinie 😝
mam sa dobre....skoda ze uz prazdniny koncia a my sme si ich uz neuzili s dievcatkom 😔

bettynka222
20. aug 2009

jeeeej no geigraf zo mna nebude 😀 ja osm pri janosikovej soche este nebola ☹ a to sme od malick achodili do tatier....ved terchova je kusok. a otlkokrat sme sa tam chceli zastavit....

ano smeji, byvam so svokrou 😝 a le to sa zmeni..len si este chvilku pockame 😠 a je mi velmi luto, ze ste sa nemohli v lete blaznit s babatkom 😔 vy ste ho aj videli? inak aj mne sa zda ze vsetko stagnuje... smejusik a vy kolko tuzite po dietati? a vies aj pricinu neplodnosti?

smejka
autor
20. aug 2009

bettynka my byvame blizko ale ako manzelia sme tam este spolu neboli....az dneska....a je tam krasna priroda....takze nabuduce sa urcite tam stav 😉

bettynka222
20. aug 2009

ja milujem prirodu....som hoske dieta. cela haidi 😀

lenkove
20. aug 2009

ahojte
som tu na sekundu, manzel ide robit rezance.
dnes sme boli v ruskom obchode, kupili sme si NORMALNY TVAROH!!!! ja sa tak tesim! zajtra budu rezance s tvaroho, ja velmi lubim 😵 😵 😵
boli sme sa aj najest v restike, dali sme si rezen s hranolkami 😉 ja som mala rezen (na grile) a mm hranolky 😀
a opravil mi brzdu a povedal, ze som si zlepsila kondicku, no nie je na zjedenie? 😵 😵
Smejka, dakujeme za foto, som rada, ze si sa tak odtajnila 😵 a este jeden Juraj tam neboool? 😀

Bettynka
kredit zachraneny 😀

lenkove
20. aug 2009

V Terchovej sme boli aj my na tej ture na jar 😉

smejka
autor
20. aug 2009

lenka ahoooj 🙂
druhy juraj nepozoval 😀 ....dohodli sa vopred s velkym jurajom kto bude fotit 😀

bettynka222
20. aug 2009

leni to je super 🙂 a ako si to vyriesila s tym mobilom nakoniec? snad si ho nevyhodila 😀

lenkove
20. aug 2009

Smejka ahoooooj 🙂
no jasne, to s tymi fotografmi poznam 🙂 😵 ja som ti nieco chcela "zdelit" ale som zabudla, tesim sa len z tvojej pritomnosti 😵

lenkove
20. aug 2009

Bety
nasla som si nahodou ten test na nete a cislo na ktore mam poslat sms "stop game" 😝

bettynka222
20. aug 2009

leni no vidis aka si sikovna. mozno predsa len budes prezidentkou...vlastne uz si 😀

riska
20. aug 2009

ahojte 🙂 aj ja som dnes bola v sade J.K. a tiež som všelikoho postretala, aká náhoda, margi 😀

smejka, ahooooooooooj 🙂 paradne fotky 😵 som rada, že si sa ozvala... chýbaju mi tvoje prispevky... a myslim na teba 😉
lenka, betty 🙂

smejka
autor
20. aug 2009

jeej riska vy ste mali stretko 🙂 ....kika mala urcite velikaaansku radost 🙂 .....riska ved i ty si tu chybala....ja som ani nepostrehla ze si sa lucila predtym ze odchadzas 😝 😀

lenkove
20. aug 2009

Ja som hned podozrievala strie, ze sa stretli 😵

zajtra maju Janky meninky 😉 mimochodom 🙂

a mm uz valka cesto.. a ja ho zdialky obdivujem.. blizsie nejdem, aby ma nezapriahol 😀

darla27
20. aug 2009

Ahojte babule, prisla som vam popriat dobru noc. Ja som mala tiez dost rozlietany den.
Riska ako sme sa kedysi bavili o bratislavskych rozkoch, dnes som si ich na mileticke nakupila poriadny sakel. 😀
Predstavte si ze tam predavaju kolace ze pre buduce mamicky, ale uz ich mali predane - klasika vsade pridem neskoro. 😝 😀
Dnes som mala trochu smolu,ale aj tak dakujem vsetkym, ktore ste na mna mysleli. 😉
Ake bolo stretko?

smejka
autor
20. aug 2009

lenka vidim viditelne zlepsenie vztahov 😉 .....ked sa vzajomne pekne chvalite hned je lepsia naladicka 🙂

riska
20. aug 2009

ano, lenka, strie a ine pohromy 😀
darla, dufam, že si všetko dobre vybavila 😉
smejka, to mas z toho, že si prepracovana 😠

lenkove
20. aug 2009

Inak, dievcata, ked sa budee modlit kazdodenne ruzenceky za tehule (ja sa stale modlim) (ale vcera som zaspala 😔 😔 ) tak si spomente aj na Emily z druzobnej temy, cakaju 2.9 Lucinku, ale ktovie kedy pride 🙂