Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

margarita
3. sep 2009

kaki, tie bylinky nemam, ale az raz budem velka a budeme mat tu zahradku, tak len Tebe kvoli si ich zozeniem a nasadim 😀 aby si ich mohla pit. Len si myslim, ze kym to bude, tak uz Ti ich nebude treba, lebo v tehu sa moc bylinky nemaju, vies? 😉

janulka, to je super, ze vsetko je ok, ten Dr je fakt macher, a velmi precizny, takze ked on povedal, ze ok, tak je to viac nez ok 🙂 no ja musim povedat, ze nam na 100% presne a jasne videl dievcatko, lebo ved 3D vidi aj co ste vcera vecerali 😎 takze moj tip je (pre zmenu🙂 dievcatko a meno...hmm, Hanka?

muska, veru tak, uz sme zdarne zacali...dnes bol treti den, ale nebol kriticky, prave naopak 😀 Kristinka je za kazdu srandu,a krmenie lyzickou povazuje za najnovsiu vzrusujucu hru, takze najvacsi problem mam v tom, ako jej trafit do ust pomedzi ruky, ktorymi sa sape po tej mrkve...ona by zjedla aj lyzicku s tanierikom a krmit by sa chcela uz sama 😉
Tak som optimista, ze zaciatok je dobry, uvidime ako budeme pokracovat.

elizka, vcielka, danka - cafte 🙂

kaki
3. sep 2009

Margi, ja mám tušáka že s Vaším bývaním sa to skoro porieši 😉
A tie byliny mi možno ešte vypestuješ 😉
Dám si na ne nápis Bylinky od Margaritiakovcov (a kludne tam aj pokosenú trávu nasyp ale prosím vysušenú 😀 )

elizka
3. sep 2009

ahoj margaritka, budeš musieť mať veľkú záhradku, lebo rakytník je krík, alebo strom 😉

kaki
3. sep 2009

Elizka a Ty to poznáš? Ja sa picnem...

margarita
3. sep 2009

elizka, ja budem mat velku zahradku, len este neviem, ze v ktorom zivote, vies? 😀
kaki, si zlata, ale ja by som bola este radsej, keby sa skorej poriesilo vase bejby nez nase byvanie...byvanie nie je az taky problem, ak rozbijes prasiatko - kupis si 😉 ale dietatko sa kupit nedostane 😉 😎
a to seno chces naco? ako prevenciu proti hluposti? 😀

elizka
3. sep 2009

ani nie, len som googlila 😀 😀 😀 .......sú to také maličké bobulky ktoré rastú v trsoch 😀 a robí sa z ních napr. džem 😉 .........to som múdručká, keď prečítam 😎 🙂 😀

margarita
3. sep 2009

vidis, kaki, netreba Ti pokosenu travu, ked mas elizku a google 😉

elizka
3. sep 2009

kaki, ak ti stačí nakosená tráva len povedz, trávnik máme dosť veľký tak ti pri kosení odložím 😀 ....môžem kľudne aj zakonzervovať /ak by mala čerstvá neaké lepšie účinky/ 😀 😀

margaritka, ak by ste nemali kde bývať, my vás prichýlime 😉 ....dom je dosť veľký, len nemá tam kto behať 😅 ......a nám s mm sa nechce každý deň naháňať 🙂

kaki
3. sep 2009

😀 Vy ste vtipné 😀
Ja viem že je všetko ako má byť 🙂
A zavárané seno? to by šlo 😉 Ak mi jeden zavarený pohar dáš, skúsim či mi pomôže 😀 😀

elizka
3. sep 2009

ak by pomohlo, budem aj ja konzumovať 😉 ....len aby som sa potom náhodou nepredávkovala 😀

seka
3. sep 2009

konečne som sa dostala aj sem a aj na záchod! tak čo sa tých tohto tu, tak sa pripíjam aj do tipovania-ja som za ....hmmm.....žeby dievča, ked ich je tu už tak veľa?

a pokosenou trávou tiež môžem prispievať, takou čerstvou, včera večer pokosenou! MM sa v tom vyžíva a ja sa zase vyžívam z tej vône čerstvo pokosenej trávy......láka to k..."milkovaniu" 😉 ako tomu hovorí moja väčšia polovička!

no a ešte k tomu WC-mám 26 DC a hlien až priam ukážkový, je to možné? natiahla by som ho hádam aj do tramtárie.....

kaki
3. sep 2009

Len aby nam aj IQ potom nevystúpilo na úroveň tých: čo slamu žerú a vodu pijú 😉 😀 😀
Také výšky by som ja len tak nerozdýchala, ja sa výšiek bojím 😉

elizka
3. sep 2009

aj ty sa bojíš výšiek?.......ale tých s najvyšším IQ ešte viac 😀

kaki
3. sep 2009

seka ja som čítala že hlien (akoby plodný) sa tvorí aj pred koncom cyklu. Tvoria ho nadobličky na to aby ochránili pošvu. Takže ak si mala už plodné dni tak toto asi je už len činnosť nadobličiek. 😉

kaki
3. sep 2009

Mám teraz jednu teória a zdôverím sa Vám:
Podla mňa by mohlo dopomáhať k väčśej plodnosti aj oškvarková pomazánka... Tak strašne mi v poslednom čase chutí... že dovi dopo. ja si to veľké bruško spravím aj inak ako bábom 😀 😀 😀 Len neviem dokedy budem čakáť na pôrod 😉 😎

Ale už mi hrabe...... Asi idem zasa trochu pracovať.

elizka
3. sep 2009

kaki, ja si tiež rada dávam oškvarkovú pomazánku, robím si ju domka, dám si opiecť paradajku, papriku, škvarky a vajíčka a ešte takú tepľučkú na pečivo.......tak toto môžem 😀

kaki
3. sep 2009

Takže podľa mňa musí mať účinok na plodnosť 😉
Tak a dnes všetky snažilky poctivo oškvarkovú pomazánku. A kto nemá doma, kludne prídite k nám. Mám pomazánky aj pre celý regiment, ja som vyrábala 😉 😀 😵

elizka
3. sep 2009

ja sa pridávam 😀 ......ozaj, a obed sme už mali, ja som neako vyhladla 😉 ..a domov je ešte ďaleko 😅

elizka
3. sep 2009

kaki, môžeme to nazvať aj predtehotenský oškvarkový syndróm 😀 😀 😅

riska
3. sep 2009

ahojte, ja len tak narýchlo vás chcem pozdraviť 😉
janulka - tipujem babu 😵
kaki, kapucinku by mohli dopestovať kapucíni, nie? 😀 😀
elizka,seka, muska, margi, violka, danka - čauteee 😵

elizka
3. sep 2009

tak ja už pre dnešok končím 😀 😀 😀 ........všetky vás zdravím pa paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉

violoncielka
3. sep 2009

Ja som si ista ze tipovaciu sutaz sme vyhralimy co sme tipovali chlapceka 😀 😵 . Len neviem neviem co nam date za odmenu? hm? zeby tu oskvarkovu pomazanku? 😉
kaki napis mi IP ako ju robis (teda ak chces 😉 )
Pekny podvecer a ja dnes cely den zehliiiiiiiim

carmenuska
3. sep 2009

Kaki aj ja mam rada tu pomazanku 🙂 zdravim vsetky narychlo a ja tipujem tiez babu ale meno neviem, mozno po mamine? 🙂 vecer ordinujeme 🙂

azalka22
3. sep 2009

kaki,kapucinka mi rastie v zahrade...ak by si potrebovala, daco s tym mozem spravit.rakytnik nemam,zial

janula.k
3. sep 2009

Dakujem za tipy 🙂 vsetkym co tipovali spravne posielam specialnu zasielku tehu virusov, donaska je do troch dni 🙂 😎

riska
3. sep 2009

janulka ...??? 😕 😕 😕

aj ja lubim oškvarkovu pomazanku (spisovne nátierku 😀 ) a ešte aj oškvarkové pagáče 😉

kaki, a mas kapucinku 😀

janula.k
3. sep 2009

riska...??? 😕 😕 😅

riska
3. sep 2009

janulka, to akože my máme čakať 3 dni, kým na prezradiš, kto uhádol? no teda!!! a ešte ani fotku nemáš 😕 😉 🙂

janula.k
3. sep 2009

riska, kuk do pasu 😉 a fotku som musela dat prec z osobnych dovodov 😒

indzes
3. sep 2009

Zdravím vás všetky VS 🙂
Janulka,tak konečne nejaký chlap.
Ak chcete vedieť aký sme my pred pár dňami zažili šok,tak nazrite do pasu 😕