Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

skorki
8. sep 2009

Baby, ja som tiez mimo. Som to nepochopila, ze sa modlime presne o desiatej. Ja som sa teraz napojila, a tiez som sa pomodlila pred pocitacom...ale takmer o 23:00. Ale dufam, ze nevadi 😉

kaki
8. sep 2009

Aj ja sa dobrovolne priynavam ze sa nemodlievam vzdy presne o 22. Nikedy este nie sme doma niekedy uz spim... Ale davam si poyor na to abz som sa pomodlila kazdy den co mi patri 😉 Dokonca sa niekedy aj v noci zobudim ze som sa nepomodlila, takze myslim ze som nevynechala okrem jedneho kratu 😔

Mam Vas rada a som rada ze ste, ste mojim povzbudenim.

Dnes ked som sa pomodlila k sv. Marte zacalo u nas v byte vsetko pukat a praskat a jedny dvere sa otvorili a riadne som sa zlakla... 😲 Tak sa aj trochu bojim a idem radsej za mm spat 😅
Ta modlitba ma urcite velku silu... Len dufam ze ju spravne vyuzijem 😔

kaki
8. sep 2009

no a este vysvetlenie, preco pisem ako hotentot... Mame doma nemecku klavesnicu a taku hovadinu som este nestretla 😀 😉

rybka13
8. sep 2009

ahojte, este nespite? ja som uz lezala, ale vstala som, lebo ma trapia hrozne sny, aj sa bojim zaspat 🙄 samozrejme vacsinou sa tykaju deticiek a ine rozne katastroficke scenare... no co uz, vraj sa to stava cim viac sa blizi porod 😢

rybka13
8. sep 2009

ja som na Vas tiez myslela a dokonca okolo 22.00, ale nemodlim sa modlitbu k svatej marte ale vacsinou desiatok. Dufam, ze neva, ze si nechavam flexibilitu 😉

violoncielka
9. sep 2009

Ahojte diovcence 😉
Ciao rybka a vitaj a ved hod do pasu kedy budes rodit, aby sme sa vedeli psychicky pripravit aj my 😉

Ja tiez hovorim ze sa modlime nie v dannu hodinu...ale hocikedy vecer.....ja zase stale zabudam na tu sviecku a stale sa modlim za pocitacom.....

Takze pani bylinkarka...... potvrdzujem, ze bola velmi zlata, koli nam prisla domov boli sme u nej asi hodinu a rozpravali sa o vsetkom moznom... 🙂 Mne dala lanovy obklad,kamilkove naparovanie,namiesany cajik (ako gynastan), zdravo papat , koli veku 2X vitamin E 400 a povedala mi aby som nechodila behavat ☹ ...No co uz budem chodit na plavosku
Mm dala vitamin E,zinok, zensenovy caj a papat vela vela zeleru...tak sme si nakupili vsetko na SK do dvoch velkych tasiek 🙂
Riska 🙂 😵
Margi sme sa tentokrat nestretli...mali sme vlastne iba 2a pol dna, ale stihli sme toho straaasne vela dokonca aj turu na Klak...nadhera
betty neboj este 7 utorkov a nase problemy budu vyriesene...
Blavacky videla som ze ste mi namalovali hrad na bielo....hmmm 😵 . No nie je to zle....take ine

violoncielka
9. sep 2009

A este sa vam chcem pochvalit, ze som celu cestu na Sk soferovala ja....cestou naspat sme sa uz striedali 😉 . Xela som si vyskusat ci budem moct niekedy prist aj sama 😉

kaki
9. sep 2009

Violončielka, mne sa dneska o Tebe snívalo. že sme sa stretli v kostole a spoznala som Ťa pri Pokoj a bratská láska. Bola si vysmiata, pokojná a štastná 🙂 Normálne parádny sen s dobrým pocitom 🙂

A tie veľké dávky E dva krát denne som aj ja dostala odporúčané... Vraj aj kvoli práci s PC 😔

violoncielka
9. sep 2009

Jeeej kaki...a nedrzala som aj nieco uplakane v naruci? 🙂

kaki
9. sep 2009

Nedržala... Ale bola si strašne spokojna... Ako keby si vedela že už je to jasné 😉 🙂
Ale ja som sa Ta na to nespýtala, stačil mi ten úsmev 😵

violoncielka
9. sep 2009

super...tak sa tesiiim 🙂

muska30
9. sep 2009

Ahojte,
ked som tu nova, mozem poprosit o vysvetlenie modlenia. Pochopila som, ze v pondelok o 22.00 je desiatok radostneho ruzenca a v utorok hocikedy, pripadne zasa o 22.00 deviatnik ku sv. Marte?

Violka, tak vitaj naspat medzi nami, aspon si si uzila trochu SK 🙂 A super, ze si soferovala, si odvazna 😉 Ja soferujem len po meste, ktore dobre poznam, ale aj tak som vyplasena, ostatni vodici su frajeri a neberu ohlad ani na nalepku, co mam vzadu, ze dieta v aute.

muska30
9. sep 2009

kaki, aj ja som vcera vecer pri modleni citila, ze ten deviatnik je silna modlitba s prislubenim 🙂

Vcera som bola na omsi zablahozelat nasej matke, Panne Marii k narodeninam a stihla som aj sv. spoved a pan kaplan, mi povedal, ze ked prosime a zelame si nieco od Boha a nesplni sa to, potom sa nanho stazujeme a placeme. Ale ved Boh vie, co je pre nas dobre, aj ked my to nechapeme 😉

kaki
9. sep 2009

No muska nad tým, čo Ti povedal p. kaplán som sa aj ja zamýšlala....
Potom ale nerozumiem, ako je to s našimi prosbami k sv. Marte, ktoré budú vypočuté, keby to bolo akokoľvek tažké.
Ja nemám odvahu (v takej silnej modlitbe) žiadať o dieťa pre nás. Veď asi to takto má byť.
Mám taký pocit.

Je to hovadina? Viete sa mi niekto k tomu vyjadriť?
Aj keď sa mi zdá zvláštne aj to že Boh je spravodlivý a jedným dá dieťa a nám nie?
momentálne som plná otázok... Ničomu nerozumiem.... ☹ 😲 😔
Ale verím že násˇvšetky čaká niečo veľmi dobré 😵

Nás napríklad teraz v pondelok dovolenka a už vi piatok odchod na chatu 😵 😵 kto chce ísť s nami nech sa pridá... Miesta dosť 😉

riska
9. sep 2009

ahojte 🙂
violka, super, že si bola s tetou spokojna... snad niečo z toho pomôže 🙂 a ked nemôžeš behať, budeš aspon rýchlo chodiť 😀

muska, čo sa týka časov a druhov modlenia sa, tak si to napísala správne 😉

kaki, ja sa v tom tiež nejako nevyznam 🤐 je to vôbec možné, dať taký silný príslub? som včera nad tým rozmýšlala, ako tu moju prosbu k sv. Marte vlastne formulovať 😕
muska, s tým kaplánom v podstate súhlasím, len nerozumiem, čo nie je dobré na tom, že túžim(e) po dieťati 😔

kaki
9. sep 2009

Riska, si nemyslím že ten kaplán hovoril o tom, či je alebo nie je dobrá túžba...

Ja to chápem tak, že nemôžeme mať vypočuté prosby hneď, alebo niektoré prosby sú nám jednoducho neni na osoh v tomto čase... Aspoň si to tak nejako vysvetľujem 😔

A tá modlitba k sv. Marte má byť vypočutá do 9 týždňov. To je sila. Chápeś aký krátky čas a ako málo námahy nás to má stáť??? Preto nemám odvahu žiadať dieťa pre nás... a rozmýšlala som naozaj dlho, akú prosbu poviem. Verím že bola správna, mám s nej dobrý pocit. 😵

kaki
9. sep 2009

a nemám ani nemeckú klávesnicu a chyby robím furt 😀
Berte ma kľudne ako chybnú 😉

riska
9. sep 2009

kaki, však máš anglicku klavesnicu, nie? 😀
máš pravdu, že je to strašne silné prislúbenie... ved po 9 týždnoch uvidime 😉 a dakujem 😵

muska30
9. sep 2009

riska, kaki, ja som sa nad tym tiez zamyslala a pochopila som to ako kaki, ze nie vsetky prosby su nam na osoh, aj ked si myslime, ze su pre nas dobre 🙂

no ja som za Vas dala prosbu, aby snazilky otehotneli 🙂 velmi Vam prajem babo 🙂

muska30
9. sep 2009

kaki, prajem peknu dovolenku na chate, nech Vam vyjde dobre pocasie 🙂

este som chcela dodat, ze moje deti velmi chcu jest sladkosti, oni si myslia, ze je to pre ne dobre, ved im to chuti, ale ja viem, ze im vela sladkeho nemozem dat, aby ich nebolelo brusko 🙂 Tak aj nas Otec nam nemoze dat vsetko len to dobre, aj ked si myslime, ze pre nas je to dobre 🙂

seka
9. sep 2009

no čaute, čítam vás celý deň, len som nemala čas sa sem dostať....
kaki-ja chcem ísť na chatu, vezmeš ma niekde do kufra???? ale asˇpoň do takého lodného, lebo ja len tak do hociktorého nevojdem...... 😉

čo sa týka tej modlitby-najskôr sa musím priznať, že som na ňu včera úplne zabudla, ale to kvôli tomu, že som neregistrovala že je utorok, ja som totižto aj dcérke do školy pobalila ako na utorok, teda že bol včera pondelok...... 😨 ale dnes ráno som to rýchlo napravila, tak snáď sa sv. Marta a vy na mňa nenahneváte 😵

nemusí to byť vyslyšané, ešte pred skončením modlenia, ale samozrejme môže, a že tá modlitba účinkuje, ako som už písala, je toho dôkazom zdravie môjho manžela, liečil sa na rakovinu a túto modlitbu raz doniesol domov keď prišiel z chemoterapie, že ju len tak našiel na chodbe u sestričky položenú na stolíku.....a takisto moje dve deti a tiež keď som si hľadala robotu, tak som sa ju začala modliť, a tú som teda našla pred skončením modlenia a stihla som to dokonca aj kým prišla kríza, pretože už potom by som nemala šancu, takže ja tejto modlitbe verím.....

muska-pekné od teba že sa ju modlíš za nás snažilky...snažilky ti ďakujú 🙂 🙂 🙂 🙂

a pekný zvyšok dňa ak by som sa už nestihla ozvať!

kaki
9. sep 2009

Muska berem Ťa! Aby som Ta uchránila pred zjedením na rybačke 😀 a ešte dve osoby do auta na normálne sedadlá 😉
Kede vás môžem v piatok poobede vyzdvihnúť 🙂 ? Ja sa tak straaaašne teším že až... Potrebujem vypadnúť, vyćistiť hlavu a tak.... 😵

azalka22
9. sep 2009

ahojte, mozete mi poslat kontakt na tetu bylinku? ako sa mozno k nej dostat? dik 😉

margarita
9. sep 2009

mne sa teda s vami uz dlho nesnivalo, ale zato na vas vsetky casto myslim, nielen v modlitbe 😉
kaki, aj ja xeeeeem na chatu, ale my ideme na tyzden k svokrovcom. Takze mozno niekedy nabuduce 😀

s tym plnenim sa prosieb, mm ma taku teoriu, ze sa splnia len konkretnejsie formulovane prosby...experimentalne sme to overovali na nasom stredku. Priklad : aby som sa polepsila - blba prosba, lebo nie je jasne, v com a ako a dokedy...cize ta overitelnost splnenia prosby je minimalna a potom mozem mat este roky pocit, ze Boh ma nevypocul, a pritom som uz polepsena jedna radost 😉
Ale podla mna je to naozaj o tom, ako ste pisali ze niekedy prosime za nieco, co este dostat nemame alebo ani nemozeme...no aj tak si myslim, ze prosit treba...
a kaki, ak nechces, nepros o dieta pre vas, ved prosime on aj my ostatne 😵

rybka13
9. sep 2009

teda margi, ty si to pekne definovala s tou modlitbou - co, kto, ako, kedy, do kedy.... no prosim, si normalne odbornik. V managerskej terminologii sa to vola 'measurable results' (meratelne vysledky).

😀 Ale mas pravdu, iba tak clovek vie, ci urobil nejaky progres a ci sa veci hybu.
Ja som si tak pred nedavnom hovorila, ze musim zlepsit udrziavanie a upratovanie bytu. Povedala som si, ze dobre to bude ak:
Co? povysavame raz do tyzdna
Kto? Manzel
Ako? poriadne (aspon pol hodku)
Kedy? je mi jedno, nemusi to byt vikend
Do kedy? uz cely zivot je to jeho job

😀

tarinka333
9. sep 2009

Ahojte dievky, hm, velmi dlho som tu nebola, no mozno si na mna pamatate - niektore 🙂 ja som k Vam prisla, ked som mala v aprili 1 missed a bola som uplne na dne... po troch mesiacoch modlenia a "nesnazenia sa", ako nam lekar kazal, urobil Pan Jezis v mojom zivote dalsi zazrak, vyslysal nase modlitby a pozehnal nas opat. Dnes som v 11 tyzdni tehotenstva a modlim sa velmi velmi, verim, ze tentokrat nam Pan Boh pomoze priviest nase dietatko "na svetlo sveta a k vodam spasy", ako sa modlim skrze sv. Gerarda kazdy den aj niekolkokrat. Chcem Vas na jednej strane povzbudit, aby ste nikdy nepochybovali o Bozich cestach, aj ked som sa sama presvedcila o tom, ze to nie je vzdy lahke, modlim sa kazdy den za zeny, ktore tuzia po babatku (teda aj za Vas), aby sme sa vsetky stali mamickami. Na druhej strane Vas chcem velmi poprosit o modlitbicky za nase dietatko, aby tentokrat bolo vsetko v poriadku. Kazdy den som stastna a tesim sa, no zaroven sa velmi bojim. Dakujem. Drzte sa. cmuk

rybka13
9. sep 2009

kaki peknu dovo, ja si tiez beriem dovo, uz aj v piatok, hurra 🙂
Baby shops traste sa 😀

Violka, ty sikulka soferka 🙂
Riska..... 😉

rybka13
9. sep 2009

ahoj Tarinka, ja si Ta sice nepamatam, ale velmi sa tesim ze ste sa dockali a ze Vam Pan pozehnal babuliatko 😉
Zahrnieme ta do nasich modlitieb, verime ze vsetko dobre dopadne 🙂

tarinka333
9. sep 2009

Dakujem pekne... 🙂

janula.k
9. sep 2009

pekny vecer dievcata 🙂 akosi nemam cas vas citat, tak len dufam, ze ste vsetky v poriadku a aby ste vedeli, myslim na vas 🙂
Dnes sme boli na poradni, vsetko je ok, pribrala som zatial 5kg, co neviem ci je vela, alebo malo 😕
a margi, doktorka ma hned objednala v 30tt opat k dr. Holanovi..a to som si myslela, ze BA mam na dlho vybavenu... 😒
rybka, vy sa ako mate? stale pracujes?
violka, kedy mas ten zakrok? margi, pozdravujem Kristinku wow uz ma pol rocik za sebou 😵 a kde je Lenka?
Tarinka, ja si ta pamatam, ty si mala ten missed v aprili, ja v marci..super spravicka, ze si opat tehulka, jasne, Gerard robi zazraky 😉
Bettynka kedy zacinate snazilkovat?
Kaki, Riska, ako sa mate? 🙂 a pozdravujem aj Suziku a jej krasne dievcata 😵 a Smejusku s matuskom 😵
a vsetky ostatne mamicky, snazilky, tehulky 😵