Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

riska
20. okt 2009

rybka, kde si? 😕

ozaj, a konalo sa cez vikend stretnutie s violkou? 😉

lenkove
20. okt 2009

No ja som este tu 😀
Nie, Riska, praveze zatial bolo uspesne 🙂 ale este nemaju srdiecko 🤐 ze o tyzden 😵 takze mam strach o nu a o jej bobacika 😉
😔 prepacte, ze som vam to tu napisala, ale manzelovi o tom darmo budem hovorit, on tomu nerozumie.. a vy hej 🙂 a o lekaroch v jej nemocnici pomlcim... ano, je to divne, a hlavne to, ze neposkytli jej adekvatnu starostlivost a vazne ohrozili jej zdravie 😔 😔 alebo na Slovensku je to tak? 😖 😖

waw, a ty koncis? Uz? Jeeeeeeeeej 😵 😵 len sa pekne pripravuj 😵

riska
20. okt 2009

aha, tak to je super, že to vyšlo 🙂 🙂 ono vraj veelmi často pri OHSS býva IVF úspešné... také zvláštne 😕 budem sa za nu modliť, aby to dobre dopadlo 😉

a veru končim, nie už, ale konečne 😀 😀

mischelin
20. okt 2009

ahojte 🙂 aka super tema...skoda, ze som ju az teraz objavila 🙂 mozem sa pridat?

rybka13
20. okt 2009

ahoj mischelin, jasne ze sa mozes pridat 😉 mate krasne babatko... no a mm aky sikovnik ked aj postielku vie sam vyrobit.. 😉
napis nam o sebe nieco viac.

lenkove tej kamosky mi je hrozne luto, chudiatko 😢 kiez by jej to vyslo.. spominam si ako si o nej pisala, ze sa boji hyperstimulaku a ako by to este nestacilo aj tie dalsie komplikacie... dnes o 22.00 si na nu spomeniem.

smejka, sa tesim ze matusko je happy v skolke, mate o starost menej 😉, len pevne verim, ze to dobre dopadne s dievcatkom.

tu som riska 😉 som bola dnes v poradni, konecne mi porodnik dal zmluvu, hoci sme ju este nepodpisali, do kelu on sa tvari akoby som mala rodit na velku noc 😠
Ale moj krcok nepovazuje az za taky extremne makky, tak sa tesim 😉 mi to pomohlo psychicky, ze nemusim uz uplne cely den lezat, ale kazal mi stale sa setrit a davat si pozor... no ved do toho 1.11 to vydrzim aj s lezanim, aby rybiatko bolo mimo nebezpecenstva...
Sice vcera vecer aj dnes v noci mi prichadzali take divne bolesti, mi to vystrelovalo do krizov, hm tak sa vraj prejavuju niekedy kontrakcie... tak dufam ze to boli len nejake cvicne 😒 alebo ti poslickovia co ako sa to vola.

zdravim vsetky babulky
kde mame dnes kaki? je zamracene, chcelo by to slniecko 😉

carmenuska
20. okt 2009

Ahojte, tak ja vam prajem pekny zvysok dna a idem sa pomodlit pomal yk Marte, bo minuly tyzden som zabudla ☹ tak to mam prerusene, no dufam ze ma pocula aj v stredu, ked som si na nu spomenula....
Vitaj Mischelin a co ty si bola tiez dlhodoba snazilka?

carmenuska
20. okt 2009

A posluchla som risku, aspon taku zdialky, nech uz nie som ruzova, aj ked mam momentalne ruzovy sveter na sebe 🙂
Inak ze mi to tam pristane s tym krsniatkom????????

riska
20. okt 2009

rybka, supeeeer, teším sa 🙂 ale ty len pekne oddychuj, radšej viac ako menej, ok?

mischelin, vitaj 🙂 máš krásnu babulku, tak už mame v teme 2 karolínky - rovesníčky 😀

carm - aj teba chvalim za foto a pristane to to teda paradne 😵 😵 nacvik je dôležitý 😅

azalka22
20. okt 2009

no uz som sa zviditelnila 😎

skorki
20. okt 2009

Ahojte moje zlate,

Dnes mame utorok, tusim mi bude "pipat Marta" na mobile 😀 .

Vsetky Vas zdravi a tesim sa, ze sa ozvala Rybka a ze sa krcok drzi, ze pise Indez, ze Riska dava same krasne slniecka do vsetkych svojich prispevkov, ze Betty ma novy byt - gratulujem, je to velky krok!!!. Vidim Azalkinu novu fotku 😉 . Leni, neplac, urcite si dnes na Tvoju kamosku spomenieme 😔 , aj ked je super, ze to IVF ko bolo uspesne. Snad sa daju aj ostatne veci okolo doporiadku. Zdravim Margi, Kiki, Suzike, Carmenusku - tiez ma nove foto 🙂 , Smejku, Elizku, Danku, Janulku...atd a vobec vsetky. 😉

Idem ordinovat, potom martovat a potom buvat. 😉

darla27
20. okt 2009

Caute babule, dneska sa modlime 8 krat k Marte, tak nezabudnite. 😉
Mate krasne nove fotecky, mna zatial nezrusili s mojim obrazkom, tak dufam ze to nezakriknem. 😀 🙄
Carm, moooc ti to pristane a raz budes mat taku fotku aj so svojim babulom.
Vsetky Vas zdravim a vitam aj mischelin. 🙂

bettynka222
20. okt 2009

ahojte 😵

babulky dnes je marta a my sme prestahovani a obavam sa, ze tu nemam ezapalky. takze modlit sa budem sice moct pri sviecke, ale zapalit sa mi ju podari asi iba silou vole 😒

elizka no tak rychlo to asi nepojde, najprv musime vstrebat ten tumor. al cudne je, ze minuly mesiac som pri tumore mala to nekonecne spinenie a len den trvajucu ms a teraz ziadne spinenie a podla mojich vypoctov som uz 26 DC. z toho vyplyvaju dve veci - bud sa tumor uz vstrebal (co by bolo teda velke prekvapenie), alebo sa kvoli tomu zltemu teliesku ziadna ms nechysta a zas dostanem hormony 😝

smejuska sme rady ze si zase po dlhom case ukazala 🙂 uz aby ste to dievcatko mali domka 😔

rybiatko prosim ta len lez. ved co je na tom, potom si uz moc nepolezis, tak si to uzi 😀

lenusik aj mne sa zda ze vacsina bab s OHSS su uspesne tehulky. uvidis, stana sa tak aj v pripade tvojej kamaratky 😉

a co sa tyka fot, tak ja fakt netusim, co si mam dat. ja ma vsetky tak evyrehotane...tak pockame, co povie doki stvrtok a podla toho si dam foto, dohodnute?

margarita
20. okt 2009

tak pekne poporiadku, ste sa tak rozbehli vcera a dnes, ze mi dalo prace vas docitat. Ale to je na pochvalu, hej? 😉

pozeram, ze muska s azalkou sa odtajnili, carm zmenila foto...dobreee, sa viac a rychlejsie orientujem, ked je tu menej tych "ruzovych" Rusaliek v pase. Dakujem riske za jej nehynuce zasluhy v tomto smere. 😉

mischelin, ahoooj a vitaj, "dobrych ludi sa vsade vela zmesti" ako vravi jeden 😎 moj kamarat. A v PD a okoli su sami dobri ludia, napr. moj muz,svokrovci, muzova sesternica a ini 🙂) Mas krasnu dcerenku 🙂

rybka - jasne, ze vecer vsetko fici pomalsie, ved je na nete cele Slovensko, nie? cez den iba pracujuci a zeny na MD, lebo deti su v skole 😀

zmluvu podpises aj na porodnom stole 😵 - ono to zase nebude taky frmol, ibazeby si mala prekotny porod, ale aj tak by si minimalne ten podpis este stihla, nebojjj 🙂

A z coho myslis, ze som mala tu duchovnu krizu, ha? praveze som si duchovne popocuvala (citanie je pri nasej Kiki sci-fi) popri vareni nejake stare Pastircakove kazne, a "doslo" mi to... 😔

rybinka, ja nie som MuDRa, ja som Mgr. MaRGi 🙂)a viem len, ze je to asi ze sarlatanstvo a vobec biela magia ci take daco. by ma zaujimalo, co azalka na to, ako expert - fakt napis. Viem, ze violka si tu chvalila homeo...podla mna je to tak trochu placebo - ako aj lieky chemicke 🙂 ked veris, pomozu, ked nie, tak nie. Ja som v zivote brala asi 2x homeo od lekara predpisane,a zazrak sa nekonal - ale ja som vseobecne taka odolna voci zazrakom tohto druhu

betty - super, ze negativne. som rada, ze si si vratila svoju veselu foto aj s veselou diplomkou🙂
Vymenny obchod beriem, ale radsej sa na to nespoliehaj, ok? my riesime byvanie uz od svadby, a to je nieco vyse 4 rokov, takze aby ste zbytocne dalsi rok necakali, az my nieco vlastne poriesime...skuste to baby aj skor, ak sa podari, ju? 😉
a podla mna Ty mas taku silnu volu, ze zapalit sviecku nebude problem...a keby nie, Marta to iste pochopi🙂

ahojte smejuska a suzzika🙂 neboj suzzi, ona zatial to iba prezuva, este nevie citat, a rozumiet tomu uz toboz nie (keby aspon ja som Pismu viac rozumela)...az pride k rozumu, dam pozor. Zatial nech zuje, ved vraj laska (aj k Bohu) ide cez zaludok, neeeee ?
NO klasika - kriza stredneho veku, tridsiatka sa blizi...a kriza financna, hospodarska a realitna...inak OK. 😀

leni - si ma potesila s tym, ze On kona...ja viem, len som zase podlahla pokuseniu mu diktovat, ako by sa to s tym nasim domcekom dalo co najlepsie urobit a nech kona cim skor, tym lepsie. No trapka uplna, tato margi, co?

indzes, a co nakoniec Tebe zafungovalo na tie nevolnosti? mne po asi dvadsiatich "zarucenych receptoch",co nezaberali, pomahalo rozzut kusok suseneho zazvoru, a potom mi bolo zle z neho a nie z nevolnosti 🙂

elizka - tak nejako...vysavac zatial nerobi, ale ved aj na to pride... 🙂

skorki papa a myslime na Teba, nebooooj. Ty vsetko zvladnes lavou zadnou... 😵

stretko s violkou sa nekonalo pre nepriazen pocasia a ine logisticke komplikacie, ale volala som s nou a vsetky kazala pozdravovat, sa hanbim, ze som nenapisala uz hned v piatok vam to....
....margi sa minutu hanbi..... 😔

margarita
20. okt 2009

som to ale doplietla...esteze si po sebe obcas aj citam a zrazu vidim, ze pointa nikde 😀
ten kamarat totiz vravi, ze : "Vela ludi sa vsade dobre zmesti"...

margarita
20. okt 2009

vcera sme mali narocny vecer s Kiki, trochu plakala (u nej aj trochu je vela,lebo ved inak neplace vobec 😉 ) ale nakoniec zaspala na mne a dobre bolo. Dnes som s nou bola na kontrole na rehabke, a pridali nam dalsi novy cvik, co ma moc nepotesilo, ale to je vramci toho prijimania veci takych, ake su, pre mna asi to spravne. Len uz ju pri tom cviceni musim normalne nasurovo prilahnut 🙂 lebo inak mi rachne zo stola...
a na tej rehabke som myslela intenzivne na nasu risku 😉 lebo som si pripadala ako rodic na rodicovskom. Tete fyzioterapeutke som chvalila, ako pekne uz lozi (Kristinka, nie teta fyzio),a ona ze tak pozrime sa na to. A kiki sa na tej zinienke ani len nepohla, len plakala a plakala (to uz od momentu, co sme vosli do tej budovy 😉 ). Ziadne lakadla nepomahali, ona proste nebude tancovat ako ini piskaju a basta 🙂 Tak som sa hanbila, ze v duchu hesla: "ale ved doma jej to taaaak ide, cely vecer lozi..." 😀 som ako ti rodicia pre klasifikackou.
A cestou spat k nam som zozala kompliment od mm, ze uz jazdim ako "skvely vidiecky vodic", rozumej ze na Pristavny most v rannej spicke to este nie je, ale bezne ine cesty a krizovatky uz zvladam v poho...tak snad sa dopracujem aj k tomu velkomestskemu agresivnemu vodicovi casom
🙂

rybka13
20. okt 2009

margi, no teda pochvala ze dokazes vobec jazdit po Bratislave, to je moja vysnivana buduca meta, sikula si.. 😉
A pristavny most, tak to je priam pre expertov, tak ked to zvladnes, akoze waw 😉 a verim ze to bude skoro 😉
kiki sa mi rata, skratka vie co chce a nebude so seba robit sasa 😀

To homeopatikum, moj prvy pokus v zivote... ti poviem, fakt som bola vyvalena ze ako mi to super zabralo na tie hemkace... doteraz nechapem, podla mna to v tomto pripade isto nie je placebo... citila som sa po jednom cipku fakt super...nieco tam musi byt... a to ja teda ako hovorim ...bylinkam moc neverim 🤐

Margi ja neviem s tym byvanim.. podla mna musis povedat Bohu presnu predstavu... a aj chlapovi... teda pri chlapovi dufat, ze aspon na 50% to vyjde podla Tvojich predstav...
Alebo teda v nasom pripade, ked neprispejem k dielu, tak asi byvame dodnes u rodicov.. no dobre prehanam...
Ale ja zas dost tlacim na Boha svoje predstavy, takze zo mna si priklad moc neber, ale zase na druhej strane si hovorim, ked velmi tuzis po niecom a nie je to zle... tak preco 'netlacit'... ved keby to Boh nechcel, tak to nebudete mat, alebo aspon nie podla Vasich predstav... ale ON to zariadi podla svojich

😉

rybka13
20. okt 2009

🙂 A nevrav, ze Ta rozhadzal Pastircak ... a cim prosim Ta? to by ma zaujimalo.. 😅

Musim sa postazovat na mojho chlapa chvilku 😉
Som tu pisala, ze pred par dnami ho o polnoci chytil zapal upratovania, potom sa 2 dni skoro nic nekonal a dnes chudak, ked som ho zvozila ze ako zvladne domacnost ked nahodou ochoriem a este budeme mat aj dieta ... tak sa znova chopil cinu a upratal kuchynu a teraz isiel do Tesca nakupit, lebo rano som mu dala listok s potravinami...
Aj mi ho bolo luto, som povedala, ze teda vydrzim o chlebe, masle a jogurtoch do zajtra, ale myslim ze to urobil z trucu a isiel o polnoci nakupovat... 😕
A vcera ked som sa ho pytala, ze ci mu toto staranie sa o mna a domacnost ide na nervy... tak bez skrupul prisvedcil ze ano.. 😠
No esteze je uprimny...
Akoze ja by som ho az tak neprehanala, ale fakt si neviem predstavit, ze ked budeme mat dieta a nieco sa stane, ze ochoriem... tak asi budeme zit v spine a prachu, lebo muzi to skratka nezvladaju...
😠
No nebudem sa v tuto noc zamyslat nad hypotetickymi vecami... dobru nocku vsetkym
😉

rybka13
20. okt 2009

no este som napisala jeden prispevok, ale tento vysokorychlostny idiotsky fibernet padol a zmizlo mi to 😒

No ved to nebolo dolezite, len som chcela posluchnut margi a nemlcat ako ryba 🙂
A riska, dokonca som si dala tu namahu a nasla som ciastocne anonymnu fotku aby som nebola 'ruzova hlava' 😉 ze ju natiahnem a konik ma nepustil, vraj ma vela mega... tak som sa nato vybodla, lebo uz si nepamatam ako mam 're-size-ovat' foto... 😠

elizka
21. okt 2009

ahoj babulky.........

kde ste??? v noci ste nemohli spať a teraz to asi dobiehate 😀............. no už aby som mala PC doma aj s internetom a už sa budem môcť aj ja vykecávať 😀

kaki, dnes máš voľno, alebo tak silno pracuješ???

micheli, vitaj medzi nami 😉 .... napíš niečo o sebe

margi, rybka, skorki, riska ..... a všetky ostatné čaute

kaki
21. okt 2009

Ahojte..... Tak som tu aj ja, TEODORA 🙂 😀

Tak Vás chválim koľko ste toho popísali. Všetko som jedným vrzom prečítala. A nie sú to prázdne reči... 🙂
Myslím na Vás na všetky.

Verím, že kríza rýchlo prejde... každého druhu.

Teraz ma tak napadlo: keď sa bojím, nie je to tak silná emócia ako keď cítim lásku.
Boh je naozaj silnejší ako ktokoľvek.... A je to náš otec 😵 Máme najsilnejšieho otca na svete 😵

kaki
21. okt 2009

Elizka... Snažím sa pracvať, ale neide mi to.... Tak som prišla mrknúť na Vás 🙂

Pomaly ćakám na zázraky vyprosené Martou 😵

elizka
21. okt 2009

kaki.... už sa určite dejú, len my ich zatiaľ nevidíme 😀 😀 ....... ale určite ťoskoro uvidíme 😉

elizka
21. okt 2009

ťoskoro - čoskoro 😀 😀

kaki
21. okt 2009

Aj ja myslím 😵
To je fajn pocit 😵

seka
21. okt 2009

no tak aby som nebola už ani ja ružovka, tak som tam niečo hodila!
po dlhom čase som sa sem zas dostala....a ako čítam mali ste tu vážne témy.

betty-blahoželám k presťahovaniu, samým vám bude najlepšie, je to úplen iné a neporovnateľné keď máte bývať sami alebo s niekým, či s rodičmi alebo so svokrovcami....

mischelin-vitaj medzi nami

dnes moja dcéra po dlhom čae zas neplakala, čomu sa veľmi teším. psychologička nám poradila, aby sme ju každé ráno nechávali priamo s učiteľkou, nie samu v triede s ostatnými deťmi, aby mala pocit istoty, tak tak aj robíme, a potom spolu kývajú zo šatni......takže zatiaľ to funguje, tak sa veľmi teším.

a čo sa týka tých homeopatík-raz to rozoberali aj na Lumene, dokonca sa k tomu vyjadrovala aj pediatrička, ktorá to študovala, lebo to chcela odporúčať svojim pacientom, ale nakoniec zistila, že je to zlé. vraj to malo veľmi negatívny vplyv na správanie jej detí, anpriek tomu, že po zdravotnej stránke im to pomohlo. bolo to už dávno, tak si to dobre nepamätám, ale viem, že sa k tomu vyjadroval aj exorcista....veď ale zas to nie sú len samé bylinky, je to podľa mňa neičo iné. keď si prečítate aj zloženie, tak sú tam ozaj všelijaké veci-teraz si spomínam len na "hubku umývaciu". ale tak koľko ľudí-toľko názorov. ja len že toto som počula....

kaki, elizka-ale aj všetky ostatné ahojte!

kaki
21. okt 2009

Ahoj Seka.
Moj otec bol lekár a mal aj ako katolík a aj ako lekár k homeopatikám veĺký odpor. Hovoril ako lekár že je to len placebo a ako katolík že je to proti našej viere. Homeopatiká nepredpisujú štandardne lekári. Ale "špeciálny liečitelia". Preto som neni zástancom homeopatík...

Moja kamoška užíva homeopatiká ktoré 21 krát prehrká (lebo je to magické číslo) a účinkujú....
Ja verím že to môže mať nejakú silu, ale nie je to dobrá sila....
Ale nikoho neodcudzujem. Len viem že ja to brať nebudem, mám k tomu odpor - vnútorný.

kaki
21. okt 2009

špecialny liečiteľ - veď ja viem ako sa to píše 😀

kaki
21. okt 2009

A zaujímalo by ma, čo k tomu napíše naša Azalka.
Azalka daj názor.

Inzes aj Ty sme nejako skopíru to čo si chcela. Mňa to zaujíma.

ďakujem

seka
21. okt 2009

kaki, práveže ja som sa stretla s tým, že to ponúkajú aj normálny lekáry, dokonca pediatričky, aj mne to odporúčala raz moja, ale povedala, som, že to nechcem, tak sa ani nečudovala, ale ani ma nepresviedčala....

čo už len môže fungovať na tom, že to 21 krát musí pohrkať, no teda, že tomu aj verí......

tiež som zvedavá čo napíše azalka, a tiež sa mi nedalo otvoriť, to čo skopírovala indzes

kaki
21. okt 2009

Mne to lekárka ešte nikdy nepredpisovala.... :-O
Nechcela by som to.

Ale v TV som videla lekárov o tom hovoriť a hovoril fakt presvečivo....
Tak keby som nevedela nič a videla len to v TV tak by som sa liečila len homeopatikami 😀 😉