Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

muska30
3. dec 2009

riska,
tak ranne nevolnosti Ta obisli? Do toho 8 - 10 tyzdna zvykne byvat dost zle, ja som viac vracala pri synovi ako pri dcerke, tak mozno budes mat dievcatko 😉 Na morfolog. UTZ ides asi v 20. tyzdni, vtedy by uz malo vidiet pohlavie dietatka.

maria1610
3. dec 2009

Ahojte 🙂

Jani, kym sa nam nenarodili chalani tak som bola uplne bez ovulky, po porode ovulku mam, ale nie na 14-17 den, ale aj na 28-35 ☹ - cykly mam riadne natiahnute

Riska, bolo by to supis, nas Matusko uz pridava k vecernej modlitbe prosbu, aby nam Jezisko poslal Simonku a doniesol aj kamion 😵 😵 😵 Viem, ze on by bol uz velky pomocnik, ale na druhej strane, trocha sa obavam, aby Filipko nezostaval pripadnym babom v uzadi, aby sa viac neuzatvaral ... Neviem fakt, co by bolo najlepsie...

Asi sa musim len nechat prekvapit tym, co ma pre nas Nebesky Otec pripravene 🙂

azalka22
3. dec 2009

mne robili hysteroskopiu
spolu s LSP
a tiez aj chromopertuberancia

seka
3. dec 2009

riska, vďaka za vysvetlenie.tento popis mi naozaj pasuje na dcérku....vie ich pomenovať tie písmenká, aj si to rozdelí pekne na slabiky ale nakoniec to napíše zle, úplne ich povymieňa, alebo začne písať poslednú slabiku, alebo napíše prvé a posledné písmeno a nakoniec tam len dopíše tie čo tam ešte počuje.....no a o krasopise tiež môžme len snívať.....takže máme o čom uvažovať. obávala som sa toho od začiatku ako sa začalo uvažovať o ADHD, lebo viem že to väčšinou ide ruka v ruke spolu.....ešte raz vďaka.

muska30
3. dec 2009

kaki,
Ty mas dar pisat od srdca a povzbudzujes nas ostatne, to je od Teba naozaj mile 😵 😵 😵
s tymi talentmi mas pravdu, musim ich u mojich deti hladat a rozvijat, nech nieco nezanedbam.

margi,
tak Kiky sa musi stale trapit s cvicenim, ale kazde dietatko je ine a za chvilku Ti uz bude pobehovat 😉 A s tym byvanim sa to urcite postupne vyriesi, je to v Bozich rukach a postara sa o Vas 😵
A co dostane Kiky od Jeziska?
Moj syn chce lego a dcerka dostane asi nejaky domcek pre babiky. Lenka pisala, ze kupila neterke pre Barbie domcek, tak nieco podobne. Nech mam zasa, co upratovat 😀

elizka
3. dec 2009

ahojte babulky......

rybka, ty už asi rodíš, keď nepíšeš 😀 ........ nech ťa Pán ochraňuje

riska, tak ako sa ti verejne tehuľkuje? 😀 ..... ešte ti chutí veľa spinkať??..... držím palce, aby ste to dotiahli do úspešného konca 😉

janulka, aká pekná tehuľka......celkom sa mi to aj rymovalo 😀

danuška, malá je nádherná 😀

muska, seka....ach tá škola 🙂 .... já si pamätám akú museli mať naší trpezlivosť, keď sa mi nechcelo ani písať ani čítať..... no to bolo hrozné...... já som sa teda narevala 😀 ..... dievčatá, veľa trpezlivosti a pevné nervy 😉 ...raz vám budu detičky za to vďačné 😎

kaki, tak najbližšie si naša nová tehu určite ty 😉 .... novy gynďoš, prostredie, veselé snaženie a hurááááá 😀 ....dúfam že to víde....... a prepáč, že ti fušujem do remesla 😀

mimi, mimi 😀 .......ahojte

muska30
3. dec 2009

maria,
ked sa Matusko tak pekne modli, tak Jezisko ho urcite vypocuje a dostane najprv ten kamion a neskor aj
sestricku 😵
azalka,
mas toho dost za sebou 😔 tak uz by nemala byt ziadna prekazka a babo sa podari 🙂

muska30
3. dec 2009

elizka,
aka si vesela 😵 a babo musi uz aj Tebe vyjst, ved nas Pan na nikoho nezabudne 😵

elizka
3. dec 2009

muska, som veselá, lebo zmizol šéf 😀 , zajtra idem do Modry ku krsňatám 😀, /dúfam, že sa stretnem aj s VS v Ba/ 😀, v sobotu na vianočné trhy do Viedne 😀, a ms mi už skončila môžeme snažilkovať 😀..... no neteš sa 😀

muska30
3. dec 2009

elizka,
tak sa tesim s Tebou, uzi si krsniatka a dobre nakup na trhoch 😉
a to stretko s VS by aj mne mohlo volakedy vyjst 😉

kaki
3. dec 2009

Jooooooooj keby ste mali pravdu 😔 😀 😵

Ale nebojte sa.... mne nebude vadiť keď ma ktorákoľvek z Vás predbehne.
Ja Vám všetým veľmi "držím palce" (v skutočnosti sa modlím za Vás), máte všetky toho za sebou viac ako ja.... Ja som iba začiatočník 😀 Začiatoćník vytrvalec 🙂 😀

Elizka 😀, že fušuješ do remesla 😀? Akože Teodore Jasnozrivej 😀 ???? Som sa zasmiala 😀

elizka
3. dec 2009

Kaki, no jasné Teodora Jasnozrivá 😀 ....nemohla som si spomenúť, ako si sa to pomenovala 🙂

seka
3. dec 2009

elizka, tak dobre popozeraj čo sa na trhoch vo viedni oplatí, aj my ideme ale až 19.12. teraz čakáme na pasy pre deti.....

elizka
3. dec 2009

seka, jasné 😉 ....dúfam, že neskončíme iba pri klobáse a varenom víne 😀 ..... chlapov to určite najviac osloví 😀

riska
3. dec 2009

maria, aspon že su jasna priority - simonka a kamion ako bonus 😀 ale je super, že ovuluješ, aj ked neskor, ale aj to sa počita 🙂

muska, som zvedava, aka budem ja trpezliva, ked budem mať prvaka, lebo druhým sa dobre radi 😀

elizka. mne chuti vela spinkať stale 😀 😀

kaki
3. dec 2009

Riska? A vy už plánujete nejaké mena? Ja som taká zvedavá..... 😵

riska
3. dec 2009

kaki, neplanujeme, my ich už mame vymyslene 😀 ved snad na tom morfolifickom utz bude vidieť pohlavie a potom môžete začať tipovať 😉

kaki
3. dec 2009

Vy už máte vymyslené mená???? No totooooooo.
A sú tajné? Alebo zverejniteľné?
Jáaaaaaj normálne som zvedavá 🙂 Asi teraz viac ako Ty, keď vieš aspoň mená 😀
😉

riska
3. dec 2009

no dnes ani mne tie pismenka nejdu, že morfolifickom 😕 😀
kaki, ked budeme vedieť pohlavie, zverejnime 🙂

margarita
3. dec 2009

kaki, pri tej Tvojej chvale som sa az cervenala...Kiki moze potvrdit 😉
no ja som uz aj jednu knizku napisala, ale este ako 9 rocna a bol to darcek pre otca na Vianoce. Spisala som jeho vtipne pribehy z detstva, co nam casto rozpraval. Takze je to moja vlastnorucna rukopisna knizka, ale je len jediny exemplar. Otec mal vtedy slzy v ociach 😎
Ale ze si to Ty, tak pouvazujem, co s volnym casom na MD 😀 a mozno este do smrti mi nieco vyjde 😀

Z toho mi napadol ten hnusny ale pekny ftip:
stretnu sa dvaja znamy a ze co mas nove a tak. No ten jeden na to, ze:
"Ale, vysiel mi clanok..."
"Nevedel som, ze si novinar."
"Ja nie som novinar, mam pasomnicu..."
😉

presne tak, niekto ma dar reci, niekto rady, niekto sily a povzbudenia...a super na tom je, ze tu sa nas zisla taka vesela a darmi obdarena kopa 😀

ano, Kiki este musi cvicit, citujem doktora: "este chvilku" (koniec citatu). Mozno mesiac, dva, tri, uvidime. UZ sa zacina tahat aj na kolienka, peruje a kyve sa ako pripita 🙂 tak mozno do tyzdna bude aj stvornozkovat. Mne cvicenie nevadi, aspon som si ista, ze nemusi mat skoliozu a ine problemy neskor len preto, ze teraz by som sa na to vykvajzla.

No a este sa vam pochvalim, ze som teraz doobeda vyrazila do mesta na trhy, reku, co je tam nove, ked tam cez den je menej ludi...kokso, ludi ako na Vaclavaku, hudba, asi 3 rozne sa tam prelinali, fajciari vsade naokolo, sme odtial zduchli ako gafor...myslim, ze to ide dolu vodou...uz je tam viac klobas a ciganskych ako darcekov a Vianocnej atmosky...ale kludne sa tam stretnite, no nas tam vecer nikto nedostane...to uz tam musi byt iny natresk, ked bol aj o 11.00.

margarita
3. dec 2009

znami, vsakze nominativ pluralu 😀

kaki
3. dec 2009

Margi tak Tvoj "nominatív pluralu" tu všetkým vyrazil asi dych 😀
To len ja sa nebojím lebo "neviem" o čo ide 😀

kaki
3. dec 2009

A kde je Rybka? Ozvala sa niekomu?

Rybka, spíš????

margarita
3. dec 2009

o rybke nic neviem, ved mobily ma na kadekoho, tak snad aspon jednej z nas sa ozve..

kaki, to je profesionalna deformacia, vies, my ucky medzi VS sa obcas neustriehneme...ide o to, ze nominativ mnozneho cisla od znamy je znami, ju? 😉

kaki
3. dec 2009

margi.... 😀 😀 😀
myslíš singulár a plurál 😀 ten zo ZŠ 😀
nominatív, prezervatív.... ako hovoria teraz na fun-radiu? 😉

kaki
3. dec 2009

Ale smiešne mi je to ešte stále 😀

bettynka222
3. dec 2009

ahojte 🙂

carmenusik este vydrz kym budem v tom tyzdni, v ktorom to vyzradila riska 😀

rybka ale moje babatko je praveze o tyzden predo mnou popredu a nie pozadu 😕

darlusik no ked ja stale spim a potom ked osm nahodou hore, tak to musim rychlo vyuzit 😀

azalka gratulujem k dobrym spravam. prajem tebe a ja ostatnym cakatelkam skorki a violke aby ste z cakarane co nejskor vsetky preskocili rovno na tehulkovanie 😵

mimmi ja som brala taku istu davku clostilu, uvidis, to zvladnes skor sa obavam tych stresov co na teba vplyvaju 😒

lucettka myslim na teba

rybka nezabudni nam napisat ako sa to s tebou vyvija 😉

januuuul, no co, ides pondelok do TT?

zdravim vsetky 🙂

bettynka222
3. dec 2009

som vam sem hodila fotku babatka. je sice takmer spred troch tyzdnov, ale ma tam peknu hlavicku aj rucicky 😵

rybka13
3. dec 2009

ahojte, teda vy ste tu toho popisali dnes
ja este nerodim, bola som dnes v poradni, som stale zatvorena, takze vraj to moze byt hockedy do 2 tyzdnov, uff, tak to dufam bude skor 😔 tolko uz cakat fakt nechcem... tak verim, ze do tyzdna, vacsina bab porodila do tyzdna ked im odisla hlenova zatka..

muska, seka, riska, tak som sa dozvedela nove veci ako to chodi so skolacikmi 😉 seka, to je super, ze mate aspon dobru psychologicku co vies povzbudit, drzim palce
margi, kaki ma pravdu, ved pis po veceroch 😉 som si tiez vsimla, ze prispievas o takom case, ze ked si bola tehu, tak si uz davno spala 😀
betty, nechapem sice, ako moze byt babo o tyzden dopredu ako ty 😖 co to znamena...Tvoj lekar vie?

rybka13
3. dec 2009

betty, malinke ja zlatulinke 🙂 a uz je to ok, lebo si hovorila, ze bolo na kraji niekde, uz teraz je normalne v maternici?